Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2006., 00:45   #121
ma to je najgore kad se uvečer najdeš ko prase, ujutro se probudiš gladan ko vuk, a trebalo bi kao baš biti obrnuto..,ja sam isto cijeli život vodila borbu da se zdebljam, uvijek sam bila premršava ali kad sam izašla iz puberteta pa još koju godinicu poslije,e sad više nemam taj problem, sad želim smršavit 3-4 kilca!i stalno se prežderavam a prije su me tjerali da jedem.uglavom, najlakše se zdebljat na ovaj način:što manje kretanja, što više masne pržene hrane, i što više stresa,pa da vidiš!
__________________
biiiiiiip...
zvončica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 01:32   #122
Quote:
Zlatorepa kaže:
I navecer mi se trbuh od jela onak fino ispupci(meni je to super), a ujutro se dignem i sve ravno...
Meni se isto to događa i meni je to fuj , bljak, mislim, ispupčeni trbuh na mršavom tijelu, s 40kg bih trebala imati ploču, a ne ispupčeni trbuh

beryozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 08:42   #123
Pocni uzimati vitamine B komplexa,otvaraju i pojacavaju apetit! A i pitaj u ljekarni sta obicno daju curama koje boluju od anoreksije da se opet udebljaju,mozda imaju sta!
 
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 09:25   #124
baš se sjećam prije par mjeseci morala sam jačati imunitet (radi neke operacije) i pila sam hrpu raznoraznih vitamina (B,C...pitaj u ljekarni) i od tada mi se tako otvorio apetit...samo sam o hrani razmišljala, i to je postalo nekontrolirano...udebljala sam se 5kg (sad imam 55, 1,70m) i moram malo stat na loptu...na svojoj koži sam se uvjerila da je puno teže skinuti kile nego dobiti

Nisam nutricionist,al mislim da je bitnije koju hranu unosiš u organizam a ne koju količinu...i uz sve to obavezna je vježba
dalia23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 10:03   #125
jedi puno kruha.
jedi puno mesa.
miješaj kruh s mesom.


jebem ti mater

htjela bi tvoj problem
zmajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 10:27   #126
Ma trebate jednostavno zavoljet hranu, pa da vidiš
Mršavi uglavnom ne vole jesti kolko vole deblji
Ja bi sve dala da zamrzim hranu tj. da mi postane nebitna, odmah bi se sasušila

Glede metabolizma - moj je dosta brz pa sam svejedno buncek Bullshit je to s metabolizmom. Ja tolko volim jest da nema tog metabolizma koji će mi pomoći da budem mršava.
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2006., 11:47   #127
Quote:
zmajna kaže:
jebem ti mater


beryozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 18:30   #128
to prezderavanje sa kruhom, slatkisima i masnim ce ti napraviti jos gore. jer vecina mrsavih ljudi kad unose previse hrane koje ne mogu probaviti i potrositi, nece im se ravnomjerno masnoce raspodjeliti po tijelu vec uglavnom oko trbuha. najkvalitetniji nacin ti je otici lipo u teretanu, raspodjeliti obroke na 6-7x na dan i jesti raznovrsno i obilato...
6isperadun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 18:35   #129
u zadnja 2-3 dana sam smršavila dobra 2-3 kg . i to zato što sam navečer slabo jela. sad se opet moram prežderavat, a baš mi se nekako ne jede...
res publica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2007., 20:33   #130
Ja sam do 30 imala 46 do 50kg a jela sam kao i ti i onda mi se pocelo primati ali na kriticna mjesta guza i trbuh Sad imam oko 55 nisam debela al imam skembu koje se nemogu rijesit koja je posljedica neredovite ishrane i fast fooda Jedi zdravo i kvalitetno i kile ce s godinama doci
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2007., 15:59   #131
Quote:
nety kaže:
Ja sam do 30 imala 46 do 50kg
Ja se nadam da neću nikad imati 50 kg!
beryozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 15:06   #132
i ja sam u ovom klubu.. 1.75 i 55 kila!! nemam pojma kako sam izgubila 5 kila!!!
vazem se jednom i 60 vazem se nakon 2 mj. i 55!! vaga je u redu.. al kako vratit barem 5 kila??
procitala sam topic ali dajte netko bas popis hrane sta jesti?
a cula sam negdje da jesti na vecer nema veze, jer su kalorije iste u 3 popodne i u 1 u jutro.. broj kalorija se ne mjenja koje unosimo..
dal pomaze jest slatko? a guzica osjetim kosti kad duze sjedeim
POMOC!! nije mi skroz mala guzica kao da je nemam neg kad duze sjedim, nemam na cem sjedit valjda..
ah ma samo da vratim kile!
kissTHEsky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2007., 21:04   #133
Ja bolujem od senilne bulimije. Sjetim se jesti, zaboravim povraćati.
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 18:54   #134
Dođite kod mene na tečaj kulinarske perverzije, po mogućnosti kad sam u pms-u. Tada imam više želja od najćudljivije trudnice: slano, slatko, ljuto, pa opet slano...Ja sam imala istih problema dok sam rasla-nikako da se udebljam, bila sam kostur, a i manje sam jela dok sam bila mlađa. Sada, kako godine prolaze, primjećujem da hranu volim sve više.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 12:52   #135
Quote:
Maslina kaže:
Sada, kako godine prolaze, primjećujem da hranu volim sve više.
Odlično, drago mi je da si me upozorila što trebam izbjegavati.
beryozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 13:03   #136
Koliko znam, vitamin B povecava apetit, a njega mozete kupiti u bilo kojoj apoteci (plivin Bkompleks, ili natural wealth koji je skuplji), a istog ima i u pivi

Jednostavno nabavite planer i zabiljezite si tri obavezna obroka i 2-3 medjuobroka; i uz svaki, po mogucnosti, jedite krusne proizvode. To ne znaci da se morate prezderavati kao svinje, ali jedite ucestalo i ne preskacite obroke.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 14:33   #137
da se prijavim u klub; 58 kg / 175 cm
ali, ja se više ne nerviram zbog toga, nekoć su me smetali komentari
znam zašto sam mršava; genetika (moja obitelj na zajedničkim fotkama izgleda k'o pakiranje špageta), jedem uglavnom nemasnu hranu (puno povrća i voća, malo mesa) puno se krećem... zdravlje mi nije ugroženo, imam fantastičan imunitet (gripa me obilazi već 15 godina), a to što se (uglavnom pretiloj) okolini ne sviđa moj izgled...nek' ne gledaju ono što im se ne sviđa.
obzirom na raskošnost mog dupeta muž me zove; kraljevna na dva zrna graška
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 20:28   #138
Quote:
baja kaže:
da se prijavim u klub; 58 kg / 175 cm
ali, ja se više ne nerviram zbog toga, nekoć su me smetali komentari
znam zašto sam mršava; genetika (moja obitelj na zajedničkim fotkama izgleda k'o pakiranje špageta), jedem uglavnom nemasnu hranu (puno povrća i voća, malo mesa) puno se krećem... zdravlje mi nije ugroženo, imam fantastičan imunitet (gripa me obilazi već 15 godina), a to što se (uglavnom pretiloj) okolini ne sviđa moj izgled...nek' ne gledaju ono što im se ne sviđa.
obzirom na raskošnost mog dupeta muž me zove; kraljevna na dva zrna graška
Joj, pa ne moraš se ti nikome opravdavat. Mrzim te seljačke komentare.
Jebeni Balkan , za ovdje bit' lijep trebaš biti punašna mljekarica s okruglim crvenim obrazima i proporcijama k'o u bika.
beryozinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 22:54   #139
Evo i mene u klub, ja i mojjih 50 kila na 168. A uz sve to nisam više tinejdžerka pa ne očekujem neke velike promjene...
Nema šanse da se ja udebljam, jedem po noći , po danu, nije bitno... noge su mi ful tanke, a u biti cijela sam tanka. IOzgledam ko dijete. Božesačuvaj. I još sam jako iskompleksirana jer mi stalno netko sere zbog mršavosti. Ako se i udebljam nekeko kilicu onda mi samo naraste trbuh. S tatine strane su svi bili mršavi ali mama mi je komad žene, to me najviše živcira jer od nje nisam naslijedila ni sise ni guzu ni ništa. A šta ćete nekima od nas je predodređeno da budemo tanke

Ja bih učinila sve da se udebljam bar još 5 kila, zbog sebe da i ja jednom u životu mogu obuć minicu!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
cijela samod stakla
katjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 23:32   #140
Quote:
izgubljena u noci kaže:
ja stvarno ne znam gdje mi sve to odlazi.
stalno sam na istome, bez obzira koliko jedem.
bit će da previše sereš.
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:51.