Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2012., 12:44   #41
S'sung ja sam jedno vrijeme igrao sa tim Headovim Prestigom i mogu ti reći da s njim što se tiče napadačke igre mi je bio najbolji, kada bi pogodio kako treba to je bio winner, ali mi je bio preuzak, ako ne udarim sweet spotom trajlala, ramom bih često udario pogotovo backhandom i to me frustriralo, em mi je bio pretežak i ruka me bolila.
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 12:47   #42
znači to bi bio reketac za naprednije korisnike?
__________________
look at us but do not touch
gnjil is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 12:56   #43
Da.. samo je kod Prestigea sa manjom glavom (635, 600), uostalom kao sa bilo kojim reketom s manjom glavom stvar u onome što je koleka kiseli rekao.. tu je potrebna preciznost i tehnika udarca, jer reket ne prašta greške.. moraš udarat sredinom, odnosno sweet spotom koji je malen na maloj glavi, ako želiš izvesti udarac dobro, tj.da lopta ide tamo gdje bi ti želio..
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 13:18   #44
Quote:
gnjil kaže: Pogledaj post
znači to bi bio reketac za naprednije korisnike?
Preporučio bi ti taj reket ako preferiraš napadačku igru i naravno ako "znaš" igrat, taj reket je za one koji stvarno znaju(ako me razumiješ)
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 13:27   #45
da, eventualno kroz neko vrijeme bi bio za mene, za sad ću se zadovoljit sa princom, ipak treba igrat, igrat i igrat da skroz uđeš u štos
__________________
look at us but do not touch
gnjil is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 13:49   #46
agassi radical star jedno 10 godina i wilson k six one 95, delpotro model , spanung 25

http://www.google.hr/search?q=wilson...w=1440&bih=809
krox is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 13:51   #47
Head Prestige, wilson Pro staff su modeli koji imaju malu glavu, tankog su profila, odlicni ako se pogodi sredina reketa. Medjutim stvarno ga ne bi preporucio ako osoba nije trenirala tenis kao dijete, jer je potrebna i tehnika da bi reket dao svoje.
Inace iz Zagreba sam. Istok! Dubrava!


Sent from my HTC
hrc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 14:10   #48
Quote:
hrc123 kaže: Pogledaj post
Head Prestige, wilson Pro staff su modeli koji imaju malu glavu, tankog su profila, odlicni ako se pogodi sredina reketa. Medjutim stvarno ga ne bi preporucio ako osoba nije trenirala tenis kao dijete, jer je potrebna i tehnika da bi reket dao svoje.
Inace iz Zagreba sam. Istok! Dubrava!


Sent from my HTC
oho. bit će mečeva kad počne akademska godina
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 15:09   #49
Bas spanam frendu takav reket. Odlicna pila! Preporodio se kad sam mu stavio msv hex umjesto sintetike.

Sent from my HTC
hrc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 15:31   #50
šta imate kupljeno od opreme (ili suvenira) sa nekog grand slama(ali bas tamo kupljeno)?
ja imam ko čuturicu us open 2010 (sa finala clijsters-najkrace finale u povijesti us opena) majicu us open 2010 i šiltericu us open 2010

slj želja je nesto sa wimbledona ... nadam se uskoro
fillip is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 15:43   #51
kewl!

ja imam mali reket-suvenir iz wimbija.
baš kupljeno tamo prije 2 godine
__________________
look at us but do not touch
gnjil is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 16:19   #52
Quote:
gnjil kaže: Pogledaj post
kewl!

ja imam mali reket-suvenir iz wimbija.
baš kupljeno tamo prije 2 godine
karantena i ja igramo danas od 6 sati na hardu na domu sportova, gdje ste vi bili.. pa ako si u blizini, navrati

OT. Nemam ništa
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 16:30   #53
Quote:
S'sung kaže: Pogledaj post
karantena i ja igramo danas od 6 sati na hardu na domu sportova, gdje ste vi bili.. pa ako si u blizini, navrati

OT. Nemam ništa
ajde super, možda navratim!
ak ću stići, javim se karanteni na mobajlo!
__________________
look at us but do not touch
gnjil is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 16:47   #54
Quote:
gnjil kaže: Pogledaj post
ajde super, možda navratim!
ak ću stići, javim se karanteni na mobajlo!
Može, pa navrati. Možda odigramo koji gem..ako stignemo ponesi oružje (reket)
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2012., 16:59   #55
Quote:
S'sung kaže: Pogledaj post
Može, pa navrati. Možda odigramo koji gem..ako stignemo ponesi oružje (reket)
narafski
__________________
look at us but do not touch
gnjil is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2012., 18:10   #56
Quote:
gnjil kaže: Pogledaj post
dijete kreten, piši

Hm, ne znam sta ocekujes tocno da pisem

Vec je napisano da sa slabijim spanungom jaci udarac-manja kontrola, s jacim obrnuto

Teze rekete treba spanat slabije i obrato. Ako nisi dosao do neke solidne tehnike preporucam ti reket kao sto @sahta ima. Dosta siroka glava i nece ti potrgat zglobove. Ne trebas nikako igrat ni sa teskim ni lakim reketom dok ne steknes nekakvu prosjecnu tehniku jer se tako sjebavaju zglobovi. Nisam siguran da te tocno to zaimalo, al nadam se da sam bar malo pomogao

Ako je neko na pola puta zagreba i osijeka moze se slobodno javit za neki mec. Ako postoje takva dvojica moze i parici
Dijete Kreten is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 12:39   #57
Ovo su moji reketi:

Prince Ozone Pro Tour:


I dva Prince O3 Tour reketa (to su mi back up reketi)


Reketi su super, najbolje što mi je sjelo u zadnjih nekoliko godina...

Zice sam godinama španao na 26/27 kila, ali postepeno sam spuštao kilažu a stavljao sve bolje poliester žice, trenutno sam na Babolat RPM Blast i igram na 23/24... jednostavno više snage a osjećaj je praktički isti dok na starim najlonskim žicama je to bilo nemoguće.
t_derek is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 13:41   #58
Ja sam svoj zadnji meč odigrao sa Headovim kakav ima Đoković...

Reket je odličan, ali opet jebiga, boli me ruka i to još uvijek me malo boli, a igrao sam prije dva dana(iako sam ja isto malo kriv pošto sam lupao kao da ne postoji sutra). Sirovina ostaje sirovina.
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 13:45   #59
Quote:
kiselikupus kaže: Pogledaj post
Ja sam svoj zadnji meč odigrao sa Headovim kakav ima Đoković...

Reket je odličan, ali opet jebiga, boli me ruka i to još uvijek me malo boli, a igrao sam prije dva dana(iako sam ja isto malo kriv pošto sam lupao kao da ne postoji sutra). Sirovina ostaje sirovina.
zas te boli ruka? jer je kao tezak?

ja sam svoj stavio na preciznu vagu (jer ne pise na reketu) i pise 500g
al mislimda je 400g ..ugl tezak je jako
bzvznick is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2012., 13:48   #60
Quote:
bzvznick kaže: Pogledaj post
zas te boli ruka? jer je kao tezak?

ja sam svoj stavio na preciznu vagu (jer ne pise na reketu) i pise 500g
al mislimda je 400g ..ugl tezak je jako
Nije niti toliko težak.

Ne znam ni ja točno, inače igram sa Babolatovim i već sada dosta i nikada me nije bolila ruka, a nakon ovog je. Mislim da je kombinacija reketa koji mi ne sjeda i moje seljačke prirode te naravno i par tehnički kriminalno izvedenih udaraca
__________________
https://attinianum.com/
Kiseli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:36.