Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2013., 21:14   #41
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
haha,nije upucavanje, da je skužila bi. uglavnom su pitali stariji ljudi,koji mi mogu biti tata ili djed. I cigići
a ti stvarno misliš da je cura u jugiću meta dečkiju? je,vraga, kako cure traže skupe aute,tak i dečki traže da cura ima skupi auto. tako da raspoloženje splasne čim doznaju koji auto vozim
a sljedećih 10 godina ću imat ovaj auto,možda i do kraja života,tko zna.... tako da nikad neću bit meta
pa zasto nebi bila.
mene bi sigurno prije zaintrigirala cura koja zna sto je čok,
nego tele od zene koje jedva zna di se tanka benza u svom novom fensi autu...
gps-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 21:16   #42
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
haha,nije upucavanje, da je skužila bi. uglavnom su pitali stariji ljudi,koji mi mogu biti tata ili djed. I cigići
a ti stvarno misliš da je cura u jugiću meta dečkiju? je,vraga, kako cure traže skupe aute,tak i dečki traže da cura ima skupi auto. tako da raspoloženje splasne čim doznaju koji auto vozim
a sljedećih 10 godina ću imat ovaj auto,možda i do kraja života,tko zna.... tako da nikad neću bit meta

A šta misliš da generacija koja ti može biti tata i djed nemaju želju da ih netko vrati u mladost pa da im nije žao što im je iskočio disk na četvrtom kralješku?

A cigo? Cigo je vjerojatno prvo vagnuo auto, pa tebe, pa te pitao za cijenu da ga vagne po kili
-Cortez- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2013., 21:19   #43
Quote:
-Cortez- kaže: Pogledaj post
A šta misliš da generacija koja ti može biti tata i djed nemaju želju da ih netko vrati u mladost pa da im nije žao što im je iskočio disk na četvrtom kralješku?

A cigo? Cigo je vjerojatno prvo vagnuo auto, pa tebe, pa te pitao za cijenu da ga vagne po kili
gps-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 12:56   #44
Quote:
gps-ri kaže: Pogledaj post
pa zasto nebi bila.
mene bi sigurno prije zaintrigirala cura koja zna sto je čok,
nego tele od zene koje jedva zna di se tanka benza u svom novom fensi autu...
Onda si iznimka. Jer većinom i ak nekog zaintrigiram kad tad počnu sprdnje na račun auta
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 12:59   #45
Quote:
-Cortez- kaže: Pogledaj post
A šta misliš da generacija koja ti može biti tata i djed nemaju želju da ih netko vrati u mladost pa da im nije žao što im je iskočio disk na četvrtom kralješku?

A cigo? Cigo je vjerojatno prvo vagnuo auto, pa tebe, pa te pitao za cijenu da ga vagne po kili
Znam da imaju želju,al nisam zainteresirana za tak nešto. Možemo jedino prijateljski odnos imati
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 13:58   #46
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
Onda si iznimka. Jer većinom i ak nekog zaintrigiram kad tad počnu sprdnje na račun auta
pusti ti to. kome se dopadnes bit ce ga briga i ako se vozis busom,a ako mu smeta yugo,nek ti kupio auto drugo..

moj je frend furao innocenti-a
a on je ogroman,znas ti kakvo je to tek sprdanje bilo.
i sad se smijemo tome.
gps-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 14:41   #47
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
Onda si iznimka. Jer većinom i ak nekog zaintrigiram kad tad počnu sprdnje na račun auta
A to su ti muški kompleksi. Frajeri koji imaju osjećaj manje vrijednosti ili imaju problema pa moraju konzumirati Afričku šljivu, ili manjak samopouzdanja pa se to obično kompenzira veličinom auta ili novim autom i potcjenjivanjem starih ili snagom.
Pravi neiskompleksirani frajeri se obično ne rugaju, ne spuštaju niti potcjenjuju tuđi izbor/posao/hobi/materijalne stvari, nego cijene tebe i tvoje poglede na svijet. Njihovo mišljenje nije najvažnije nego razumjevanje tvog.
I ono što se meni mota po glavi zadnjih godina: pravi frajeri ne voze nove aute, to voze metroseksualci koji ne mogu umarati svoj mozak sa eventualnim kvarovima i problemima i mogu se hvaliti kako su platili jednu diznu više nego ti svoj auto.
-Cortez- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 23:02   #48
Imate potpuno pravo u vezi toga
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 01:21   #49
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
A šta se čuditi? Meni su za garmin navigaciju nudili stare zvučnike za mobitel i pentium jedinicu, ali u super stanju.
Samo bi lud takvu priliku propustio
__________________
Nema pravde ni nasuprot
spyker22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 10:01   #50
Quote:
-Cortez- kaže: Pogledaj post
A to su ti muški kompleksi. Frajeri koji imaju osjećaj manje vrijednosti ili imaju problema pa moraju konzumirati Afričku šljivu, ili manjak samopouzdanja pa se to obično kompenzira veličinom auta ili novim autom i potcjenjivanjem starih ili snagom.
Pravi neiskompleksirani frajeri se obično ne rugaju, ne spuštaju niti potcjenjuju tuđi izbor/posao/hobi/materijalne stvari, nego cijene tebe i tvoje poglede na svijet. Njihovo mišljenje nije najvažnije nego razumjevanje tvog.
I ono što se meni mota po glavi zadnjih godina: pravi frajeri ne voze nove aute, to voze metroseksualci koji ne mogu umarati svoj mozak sa eventualnim kvarovima i problemima i mogu se hvaliti kako su platili jednu diznu više nego ti svoj auto.
a kak ti ovo gore sve znas?
da nisi mozda clan lgbt zajednice....ili mozda gore spomenuti pravi neiskompleksirani frajer?
__________________
Trust me I know what I'm doing
Sledge_Hammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 12:47   #51
Quote:
bond007 kaže: Pogledaj post
haha,nije upucavanje, da je skužila bi. uglavnom su pitali stariji ljudi,koji mi mogu biti tata ili djed. I cigići
a ti stvarno misliš da je cura u jugiću meta dečkiju? je,vraga, kako cure traže skupe aute,tak i dečki traže da cura ima skupi auto. tako da raspoloženje splasne čim doznaju koji auto vozim
a sljedećih 10 godina ću imat ovaj auto,možda i do kraja života,tko zna.... tako da nikad neću bit meta
Eeeee, pa tu i jest zajeb - da voziš RR ili Bently onda bi znali da nemaju za "servisirat" takvog komada, ovako kad te vide u jugiću kažu "ova je skromna, realna,...a sigurno zna i sama zasukat rukave i popravit štogod"
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 16:49   #52
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Eeeee, pa tu i jest zajeb - da voziš RR ili Bently onda bi znali da nemaju za "servisirat" takvog komada, ovako kad te vide u jugiću kažu "ova je skromna, realna,...a sigurno zna i sama zasukat rukave i popravit štogod"
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 15:18   #53
Kako Vam se sviđa novi izgled njuške?

Meni nikako.

Najgluplje je kod pregledavanja automobila, recimo gledaš na stranici oglas koji je pri dnu stranice, klikneš na povratak na sve oglase pa te izbaci opet na vrh stranice koju pregledavaš.

Stari dizajn je bio toliko dobar da ga je bilo teško nadmašiti.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 15:24   #54
Stari dizajn je bio bolji, ali i dalje imaju nikakve kriterije pretrazivanja, poput avto.net, autoscouta ili mobile.de
__________________
Tulio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 15:26   #55
i meni je bio bolji stari pregled.
al sta je tu je.

otvaram oglase u novom prozoru,pa me ne vraca na pocetak.
gps-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 15:37   #56
Quote:
gps-ri kaže: Pogledaj post
i meni je bio bolji stari pregled.
al sta je tu je.

otvaram oglase u novom prozoru,pa me ne vraca na pocetak.
Ne razumijem.

Znači (lupam) gledam Audi-e. Svidi mi se onaj na 1. stranici 10 po redu, otvorim ga.

Zatim dolje ima plavo napisani klik "povratak na listu oglasa" (prije si se sa tim klikom vratio na mjesto gdje si stao, znači ako je to bio 10 oglas na prvoj, drugoj... stranici, tada te je tu i vratio, dok te sada klikom na taj klik vrati uvijek na prvi oglas stranice koju pregledavaš, pa se opet moraš spuštati do onoga 10. po redu kako bi otvorio (lupam) 11.

Baš sam razočaran dizajnom.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 15:40   #57
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Ne razumijem.

Znači (lupam) gledam Audi-e. Svidi mi se onaj na 1. stranici 10 po redu, otvorim ga.

Zatim dolje ima plavo napisani klik "povratak na listu oglasa" (prije si se sa tim klikom vratio na mjesto gdje si stao, znači ako je to bio 10 oglas na prvoj, drugoj... stranici, tada te je tu i vratio, dok te sada klikom na taj klik vrati uvijek na prvi oglas stranice koju pregledavaš, pa se opet moraš spuštati do onoga 10. po redu kako bi otvorio (lupam) 11.

Baš sam razočaran dizajnom.
je prije te vracalo na mjesto di si bio.

ali sad srednjim klikom na misu ga otvoris u novi prozor,i opet na toj stranici ostajes na tom mjestu di si i bio.
gps-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 15:45   #58
posjedovanje skupljeg auta nije garancija da neko zbilj ai ima para.
Znam osobu koja vozi staru kramu a lupa na poslu tolko para da bi si mogla kupit lamborghinija.
Znam frajera koji ima dva auta i kurči se s njima a živi u stanu s 30 kvadrata i kupaonicom od 1 kvadrat.

Znam frajera koji vozi bmw-a 5-icu a nema ni za kruh i preživljava s nekom firmicom šta proizvodi gluposti koje kinezi proizvode kontejner za par kuna.

Dakle pravo stanje je nešto drugo.
Danas uostalom svaka budala moe uvesti rabljeni auto više klase izvana s parstotis. km, izvana izgleda ok, a u biti krama i vozi ga neki bijednik št aje sklepao zadnje pare na njega. A rekao bi na cesti da je neki k.ac.
vspec is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 15:46   #59
Quote:
gps-ri kaže: Pogledaj post
je prije te vracalo na mjesto di si bio.

ali sad srednjim klikom na misu ga otvoris u novi prozor,i opet na toj stranici ostajes na tom mjestu di si i bio.
A je stvarno. Nisam to do sada znao.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2013., 16:01   #60
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
A je stvarno. Nisam to do sada znao.
eto covjek svaki dan nesto novo nauci


inace ja to koristim stalno,bilo na forumu,oglasniku,di god... da se ne "gubim" sa stranice.
gps-ri is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:52.