Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.08.2016., 13:06   #1
Cincinnati 2016. (M)

Western & Southern Open 2016.

(14. - 21. kolovoz)





Odmah nakon Rija počinje još jedno veliko tenisko natjecanje - masters turnir u Cincinnatiju. U teniskom svijetu možda i prestižniji trofej od medalje na Igrama, jer gledajući entry listu, vidimo da su turnir prijavili svi top igrači izuzev ozlijeđenog branitelja naslova Federera. Ipak, danas se pojavljuje informacija da od turnira odustaje i Đoković.

Stoga je ovo dobra prilika za Murraya, koji je prošle godine zapeo u polufinalu, a velike i važne bodove brani Dolgopolov, koji nema sezonu za pamćenje. Izravno u glavnom ždrijebu su dvije naše uzdanice - Marin Čilić i Ivo Karlović. Obojica su prošle godine zapela u osmini finala, Marina je porazio Gasquet, dok je Ivo ispao od Wawrinke nakon 3 TB-a. Nekih 5-6 odustajanja je potrebno Borni da uđe u glavni turnir, updejt entry liste još nije napravljen tako da to čak nije niti nemoguće. Ako ništa, Borna će glavni ždrijeb morati izboriti kroz kvalifikacije, a tamo će mu društvo praviti Ivan Dodig, koji je nakon odustajanja Younga izborio plasman.

Organizatori su na službenom twitter profilu objavili vijest da je prvu pozivnicu dobio Taylor Fritz.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 18:05   #2
http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1164406
Quote:
Žao mi je što sa vama moram da podelim vest o tome da ove godine neću igrati na turniru u Sinsinatiju. Lekari su mi strogo savetovali odmor i zalečenje povrede. Kao profesionalni sportista, uvek daješ sve od sebe da se fokusiraš, treniraš, pomeraš svoje granice kako bi ostao u formi i dao svoj maksimum na terenu. Najteže je kada zbog povrede i fizičkog bola budeš sprečen da se takmičiš i postigneš nešto što snažno i dugo želiš.


Profesionalna 3,14cka.

Fejker nadmasio sam sebe. A to nije bas lako.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 18:13   #3
Ma zezas.

Obozavam ovaj komentar:

nemoguce da ovo bude sport sa ovakvim saopstenjima. nije ovo sport nesto je drugo neka mesavina sporta, dzet seta i sapunica
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 18:17   #4
Moglo bi se kroz koju godinu pokazati da je Djokovicev decline jebeno strmo poceo porazom od Querreya...
LeGriffio is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2016., 18:18   #5
Ja sam ovo stavila na OI temu jer je covjek ispao s Igara zbog povrede.
Ne znam zasto je prebaceno ovamo, Cin potpuno nebitan u ovoj prici.

Zadnje uređivanje Solna Kiselina : 10.08.2016. at 18:32.
Solna Kiselina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 11:21   #6
Borna upao u zadnji vagon za glavni turnir. Prvo kolo Paire, onda Kyrgios ili Pouille. Čilić na Viktora pa na Verdasca ili Ramosa, Ivo protiv Monaca, pobjednik na Murraya.

Dodig je u kvalifikacijama, prvi protivnik Monteiro.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2016., 19:00   #7
Nelos zdrijeb za Bornu. Paire je blesav, a Pouille, iako kvalitetan, takoder prolazan. Mogao je svakako gore. Dobro, ako se namjeri na raspolozenog Nicka, gotov je.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 18:09   #8
Sta je ovo, jedino taj turnir nema u kolekciji Mastersa i onda ga otkazuje u trenutku kada nema Federera, kada Nadal nije ni sjena samog sebe, i kada mu je glavni konkurent Murray koji ima taj hendikep da spusti gace i prije nego sto mec protiv Djokovica uopce pocne. Ako je ikada bio povoljan trenutak da ga osvoji, onda je to ove godine. Nije mi jasno to otkazivanje.
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 18:52   #9
Ima ozljedu zgloba
__________________
Living Is A Problem Because Everything Dies.
foo_fighter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2016., 19:10   #10
Ima on ozljedu da ne kažem čega.
Ispadanje od Delpa ga je uništilo psihički, mislim da ne može podnijeti pomisao da uopće uzme reket u ruke još neko vrijeme.

Ne bi me puno čudilo da otkaže i USO.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 15:10   #11
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Sta je ovo, jedino taj turnir nema u kolekciji Mastersa i onda ga otkazuje u trenutku kada nema Federera, kada Nadal nije ni sjena samog sebe, i kada mu je glavni konkurent Murray koji ima taj hendikep da spusti gace i prije nego sto mec protiv Djokovica uopce pocne. Ako je ikada bio povoljan trenutak da ga osvoji, onda je to ove godine. Nije mi jasno to otkazivanje.
Oporavlja se valjda mentalno od poraza na Olimpijadi, a ovaj Cincy moze dodati kolekciji i iduce godine. Nije da ce se Fed dotada pomladiti.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 20:04   #12
Večeras derbi dopingaša.
Nek se vidi čiji je doping bolji.
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 20:41   #13
Ženske su odužile, dugo se čeka prijenos... silić to lagano dobiva.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2016., 21:49   #14
I onda kiša baš prije početka. A stoka ih premjestila na teren bez kamera.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 11:46   #15
Čile prekinuo neugodnu tradiciju. U drugom kolu Verdasco ili Ramos, na ovako brzoj podlozi to mora biti pobjeda.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 15:15   #16
Bravo, Marine! Samo naprijed.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 22:12   #17
Zar nisu pojedinci tvrdili da su Fritz i Zverev vec sada razinu ispred netalentiranog purgera ? xaxaxa

Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Čile prekinuo neugodnu tradiciju. U drugom kolu Verdasco ili Ramos, na ovako brzoj podlozi to mora biti pobjeda.
Gubio je MC i protiv puno manje talentiranijih igraca na takodjer brzim podlogama da bi to 'morala' biti pobjeda protiv Verda
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 04:01   #18
Sad će ovca elegantno predati meč.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 04:50   #19
Bravo, Marine i Borna.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 09:07   #20
Kakav propuh u glavi ima Kyrgios, novi Zec.
__________________
Neki ljudi ne zaslužuju da ih nazovete pičkama. Nemaju tu dubinu, a ni toplinu. IVO ANDRIĆ
baobab is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:05.