Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2016., 14:51   #21
Zec je gubio zbog ljutnje i nedostatka samokontrole, ne arogancije i 'too cool for school' stava. Molim da ga se ne stavlja u istu recenicu sa klokanom.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 20:59   #22
E moj Nadal molim te objavi mirovinu... ne mogu ovakvu igračinu gledat da se ovolko muči

Medical time out - lijeva ruka...
__________________
It´s Nice To Be Important But , It´s More Important To Be Nice.
Shaggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 21:45   #23
BRAVO BORNA, SVAKA CAST! Nek si izbacio onog piponju ,da ga ne gledam vise. Nek ide kuci pa neka se pipa i i lije znoj odvratni stvor
Sansan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:00   #24
Pa lijepo se Borni otvara ginale turnira..Tsonga izgubio. Cilica ce dobiti u 1/4 ako ovaj nekim cudom prodje Ivanisevica pardon Berdycha
U svakom slucaju i protiv Ceha ima itekako sanse
tomito is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:54   #25
Cekaj malo...Nadal 12% drugog servisa?? Jel bio ozlijedjen ili ga je Coric satro ko nekog amatera? Nisam gledao mec pa mi zato pogled na rezultat granici sa SF filmom. Sta se dogadjalo u tom mecu?
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:57   #26
Pa ne bih bas pretpostavila da ce Borna rijesiti Marina (ako Marin prode Ceha). Zadnji put ga je Marin pregazio.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 23:20   #27
Nadal je zvao medical time out na kraju prvog seta i unatoč tome je odigrao meč do kraja, a moga je predati...

Čovjek se raspada i daje se za tenis nenormalno i zato mi ga je žao gledati kad gubi kao danas.

Borni u svakom slučaju dolazi kraj u idućem meču bio to Čilić ili Berdych, protiv Kyrgiosa je dobro odigro i izvukao se, Nadal je u kurcu, ali bilo koji od ove dvojice (nadam se Čilke) će obrisat pod njime.

Borna mi je inače odličan dečko i daje 100 posto od sebe, ali članci tipa ''Čorićć pregazio Nadala'' i ovakva sranja kaj se po forumima pišu su smiješna.
__________________
It´s Nice To Be Important But , It´s More Important To Be Nice.
Shaggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 23:24   #28
Čovjek je odigrao bolesno puno na OI i nije ni čudo da ga sve boli, pa sad i to rame. Ionako bi mu bilo pametnije da je to preskočio i odmorio za USO.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 00:00   #29
Koji krš je ovaj Cincy, poispadalo pola nositelja, pari mi ko neki WTA turnir.

Čilkan ima povijesnu priliku ući, vjerovali ili ne, u finale mastersa. Sad ću ga vjerojatno ureći. U njegovom kvoteru ispali Nadal i Kyrgios, tako da ga eventualna pobjeda protiv Berdycha vodi na Bornu. Svaka čast Borni, ali ne vidim kakve ima šanse protiv Marina. A u drugom kvoteru iz njegove polovice čeka pobjednik susreta Johnson-Dimitrov. Wawrinka nastavlja s lošim igrama ove sezone i po tko zna koji put od njegovog proboja u top 4 ispada premija upasti u njegov kvoter na slamu ili mastersu (a u ovakvom krnjem Cincyju čak i u njegovu polovicu jer je 2. nositelj) zato što prečesto igra katastrofalno i može ispasti od doslovno bilo koga. Tako je uostalom prošle sezone Marin došao do polufinala US Opena. Osim toga dolje su otpali svi ostali nositelji - FLopez, Tsonga i Ferrer (mogao bi on lagano gledati put penzije, već je van top 10 i počeli su ga svakakvi igrači pobjeđivati).

Tako da bi Marinu do finala najteži protivnik mogao biti Berdych noćas.

U gornjem dijelu je ipak situacija respektabilna, Murray je još tu (noćas na Andersona), Thiem je već prošao, a Raonić dok ovo pišem vodi 1-0 u setovima protiv Sugite (ali i gubi 5-2 u drugom). Ipak, maloprije je ispao Nishikori od Tomica koji ide na Andyja ili K-Andyja.
__________________
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAME!

Zadnje uređivanje Pangloss : 19.08.2016. at 00:24.
Pangloss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 00:28   #30
Pisete tu kao da Marin nije nedavno uspio izgubiti od Trungelitija ili prosuti 2-0 protiv Socka

Inace wow Dimi & Boki .... Dimitrov se dize, ocekivano 4. vezana pobjeda nad igracem koji ionako ozbiljno igra samo GS ... Johnson za 1/2 je sansa koju ne smije propustiti

Nadal je bio uzasan, spor, BH i FH snagom na wta razini, krajem drugog seta pokusao je svojim poznatim balonima izbalonirati Corica, ali nismo u 2010. i nije mu poslo za reketom

Cekamo komentar DarkHeroja
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 01:39   #31
Jebena kiša...ostanem budan da pogledam čilkana kako devastira čeha i banana...
__________________
It´s Nice To Be Important But , It´s More Important To Be Nice.
Shaggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 01:53   #32
Quote:
Atticus Finch kaže: Pogledaj post
Pa ne bih bas pretpostavila da ce Borna rijesiti Marina (ako Marin prode Ceha). Zadnji put ga je Marin pregazio.
samo da te podsjetim na istoj podlozi tvrdoj u Marseillu, Kyrgios pobjedio Marina u finalu u dva seta možda je i igrao bolje nego jučer protiv Borne ali baš da je Borna plitak potok za marina e pa nije. gledo sam meč o kojem pričaš, ko borj jedan Borna je tada ušao s prevelikom respektom prema Marinu što sada sigurno neće, i boga mi imao je puno mečeva manje na svom kontu. a i nije bio u nekoj formi, i gubio je dosta pod kraj godine, sada je priča drugačiaj u dobroj je formi najboljoj ove godine znam jer ga pratim cijelu godinu i ako ima šanse napraviti nešto ozbiljno ove godine onda je to sada u Cincinatiju gdje nema neke velike gužve jer su Novak i Federer otkazali ranije a ovi ostali poispadali, i Dimitrov je pobjediv u polufinalu to je igrač tipa toplo hladno. Borna može ako prođe četvrtfinale, vrlo lako završiti u finalu mastersa s 19 godina. znam da mu nitko ne daje šanse, nitko mu niej davao šanse ni pred bilo koji meč s nadalom pa sada vodi 2-1 u mečevima, toliko. ovdje je Borna dobio Nicka. i nije se on nitša izvukao već se Nick izvukao, jer je Borna imao u 2 setu 4-4 i servi za 5-4 i tu se zajebo i izgubio set, onda u drugom 5-3 i servis za meč opet zajeb, kada podigne 1 servis još malo ovog Bornu će biti tantalova muka pobjedit, i to nebitno na ime protivnika, tu mislim i na Novaka. iako je jasno da su ovi iz vrha, Murry Novak Stan i ostali klasa za njega još, neće biti još dugo ovo kako je mali odigro ovaj turnir je opaka najava za njegove nerede u budućnosti, tip koji skalpira top 10 igrače nije nikakav šeprtljavac, jesu oni ozljeđeni ili nisu nije njegov problem. a i federer je rekao još prije dvije godine, da Borna odlično vraća 2 servis, prije dvije godine u dubaiju što kaže on federer smatra jako važnim signalom u svezi njega. jer većina to ne radi dobro, dakle pričajte vi što god, ali ovaj mali ima ono nešto i biti će nešto. a i da ne dođe do polufinala, već je puno ovdje napravio s te dvije pobjede nad vrlo respektabilnim protivnicima. a ja imam filing, da će biti obratno, Marin i Berdych nemaju šanse protiv njega sada, pogotovo Berdych koji već vodi 3-0 a Borna ne trpi da gubi predugo od nekog tenisača, tako da samo polako, vidjet ćemo sve u nastavku turnira.

a da ne govorim o tome, da bi 99 posto mulaca Borninog godišta bilo impresionirano samo što igra protiv Nadala, i samo zbog toga ga ne bi moglo pobjedit(najbolji primjer Zverev i njegovo chokanje na match loptu, nije ni u pola jak u glavi ko Borna i zato će imat slabiju karijeru to već sad mogu reći), a Borna nema nikakve impresije nije ih imao ni prije dvije godine u Baselu, po tome se vidi da on nije "građen" od običnog materijala. Donaldson hvaljeni amerikanac je prije nekog vremena izgubio od Kyrgiosa glat u dva seta. dakle pričat da je Borna neki lagani match up, stvarno smješno. a lomljenje tri reketa od strane Nicka, meni najbolje govori koliko je dobar na ovom turniru kad ga je uspio tako raspizdit, da ne igra dobro opet bi ga bio dobio u dva seta kao u estorilu, 6-4 6-4, s time da je to bila zemlja gdje je Borna bio u prednosti a na tvrdoj podlozi zbog jakih servisa Nick. 24 asa je opalio protiv Borne u tom meču, i vi pričate o izvlačenju, ajde vi pobjedite ako vam protivnik zabije 24 asa, da vas vidim živo me zanima koliko bi to vas to uspjelo nakon takvog serviranja protivnika ?

Zadnje uređivanje dinamitis : 19.08.2016. at 02:08.
dinamitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 02:28   #33
A tko je rekao da ce Borna biti plitak potok Marinu? Ja samo ukazah na to da ne treba odmah pretpostaviti da ce rijesiti Marina ako ga bude dobio jer Marin je njega prije pobjedivao, nije da je on Borni regularna musterija.

Nisam ja nikakav hejter Borne, dapace. Nas je, drag mi je, ako rijesi Marina, normalno da sam za njega do kraja. Nema potrebe za ovolikom defanzivom.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 04:08   #34
Kakva munjara je ovaj Čilić...igra vrhunski,vodi 6:3 4:2 i ima 30:40 za dupli break,Berdych mu cijeli meč ne može prismrditi servisu i nakon toga raspad kakav samo Marin može napraviti.

I scena kada kamera prikaže Ivaneviša u publici kako bodri Berdycha.

Ne znam kako će meč završiti,odoh spavati.
__________________
Hooching with Hemingway!
otto von shtuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 04:22   #35
Pa jebemti zivot, da ovaj Ceh ovako servira na svaku break loptu.

Cetvrtu break loptu prosuo, pa uzmi ga vec jednom u ime svijeta!

EDIT: KONACNO. Servirat ce sad za mec.

I sad komentatori mantraju o negativnom mojo-u Marina....kako mi idu na zivce.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 06:57   #36
Bravo za Čilića i Ćorića.Bit će interesantan njihov međusobni ogled.U svakom slučaju imamo polufinalistu mastersa 1000 a to nismo dugo imali,ako se ne varam još od Ljubičića u Indian Wellsu 2010
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 10:14   #37
Ako to nije neka prolazna faza, Ćora je znatno popravio servis
__________________
Neki ljudi ne zaslužuju da ih nazovete pičkama. Nemaju tu dubinu, a ni toplinu. IVO ANDRIĆ
baobab is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 11:44   #38
Atticus, sto raspravljas s ovim kloniranim klaunom.

Borna je dobio ozlijedjenog i premorenog Rafu, kao i u onomad u Baselu.

Ne vjerujem da ce dobiti Marina. Naravno da je moguce da ga pobijedi, ali Cilic je veliki favorit.

Poslano sa mog SM-J100H koristeći Tapatalk
__________________
Nadal, Gaston, Khachanov, Dimitrov, Bautista Agut, Trevisan, Andreescu, Martić
lyra777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 17:24   #39
Quote:
Shaggy kaže: Pogledaj post
Nadal je zvao medical time out na kraju prvog seta i unatoč tome je odigrao meč do kraja, a moga je predati...
I trebao je predat a ne radit cirkus od sebe samog. U jednom poenu promaši cijeli teren i hvata se za rame a poslije toga odigra brutalno dobar poen. Iskreno, uopće nisam dobio dojam da je ozlijeđen toliko koliko je on pokazivao. Borna je odigrao dobro, jedva se uvukao u turnir i eto ga sad u kvoteru. Stvarno dugo nismo imali čovjeka u SF-u nekog masters turnira.

Čile je tu veliki favorit, priželjkujem Dimija u 1/2, čini mi se bolji matchup za Marina, ali stvarno ne želim ništa komentirati jer je on najspremniji usprskati onda kada se to najmanje očekuje
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2016., 18:51   #40
76 62 pobjeda Grigora
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:59.