Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2008., 15:33   #161
puno gori slucaj se meni dogodio u zlatarni de petrus gdje su mi prodali nausice od kojih je jedna imala iskrivljenu klipsu (bilo ju je nemoguce nositi, a najveci bad je bio u tome sto su kupljene za posebnu priliku koju naravno nisu uspjele vidjeti )
nakon vikenda ih odnesem natrag u zlatarnu i umjesto isprike dobijem stav 'a vama su klipse preuske?' (kao problem je u meni)
kazem zeni da nisu klipse meni preuske vec da je jedna nausnica ok, a druga ima iskrivljenu i svinutu klipsu
kaze ona 'ok, nas zlatar ce to popraviti', naravno u nijednom trenutku nije preuzela krivnju nego je sve ostalo na tome da je ta klipsa meni preuska
i jos kaze zao mi je, ali to ce biti gotovo tek iduci tjedan jer je zlatar, eto, u guzvi (ne cudi me da je u guzvi kad prodaju neispravan nakit)... ulavnom nazvat ce oni mene iduci tjedan

malo morgen
slijedeci tjedan, u cetvrtak ih nazovem i pitam sto je s nausnicama... kazu mi neka pricekam, javit ce mi se kad nazovu zlatara
javi mi se tek nakon 4 sata i kaze da ce ih zlatar mozda stici popraviti u petak (navodno je bio na sluzbenom putu pa ih nije stigao popratviti )
napomenula sam da u nedjelju putujem i da me nema cijeli tjedan, inace se ne bi tako bili pozuruli i ponudili mi petak
nakon toga mi je dva puta napomenula da ce ona mene nazvati prije nego sto ih mogu doci pokupiti (valjda ih je frka da im ne bi napravila secnu u ducanu)

uglavnom nausnice su kod njih vec dva tjedna, petak je, jos me nitko nije nazvao
ako mi se ne jave, sutra saljem Srecka pa neka se on prepire s njima
ne znam sto da napravim... da traizm novac nazad ? neke druge nausnice? da im opsujem nesto?

ziva sramota, kupila sam nausnice 21.8 i jos ih nisam imala priliku niti jednom staviti na usi
sad barem znam cemu im sluzi ono zvonce na ulazu... valjda da ne puste unutra bijesne kupce
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 15:46   #162
Moj je dragi uspio vratiti Nao magic parfem u Limoni koji je iscurio sam od sebe iz bočice. Tamo je kukao prodavačicama kako je kupio parfem za djevojku, a on iscurio, što će jadan... Smilovale su se, sutradan su mu dale novi, a na staroj su bočici našle mikroskopsku napuklinu.
Mislim, svaka im čast. Mogle su pomisliti da je isipao parfem u drugu bočicu ili nešto, ali zamijenile su ga. Na moju sreću.
tonya is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 15:48   #163
poslat cu decka za par dana sa glanc novim cipelama i trazit neku zamjenu il nesto pa cemo vidjet mozda na muski sarm upali
a jos jedno pitanje, vidla sam da u zakonu pise da se reklamacije mogu trazit 30 dana od kupovine, kako onda ducan moze napisat da moze 8 dana od kupovine?
__________________
Girls just wanna have fun :)
Ofca02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 16:02   #164
Quote:
Ofca02 kaže: Pogledaj post
poslat cu decka za par dana sa glanc novim cipelama i trazit neku zamjenu il nesto pa cemo vidjet mozda na muski sarm upali
a jos jedno pitanje, vidla sam da u zakonu pise da se reklamacije mogu trazit 30 dana od kupovine, kako onda ducan moze napisat da moze 8 dana od kupovine?
jesi ti oprala i obrisala te cipele prije nego sta si ih isla vratit? Inace ih nikad nece uzet natrag. Ipak, oni ih moraju prodat nekom drugom.
Ako sam ja uspjela nakon mjesec dana vratit cipele nosene jednom - i nazuljale su me grozno, a nosila sam ih i u postolara na kalup - onda mozes i ti.
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 16:11   #165
naravno skroz su ciste bile. one su isle izmisljat da sam ih nosila 2 put da se vidi otisak pete, da su zmazane i daim je đon poderan. nista od tog nije istina. ciste i nove. jucer kupljene
__________________
Girls just wanna have fun :)
Ofca02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 16:25   #166
Quote:
Ofca02 kaže: Pogledaj post
a sta kad nedostaak vidimo doma i kad sam im to pokaza su mi rekli - to ste vi mogli narapavit
to je druga stvar. ovdje se ne radi o nedostatku. u krajnoj liniji nije problem sto je cipela nosena jer ti ionako nisu duzni napraviti zamjenu. zamjena je njihova dobra volja.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 19:34   #167
Quote:
Katrin kaže: Pogledaj post
to je druga stvar. ovdje se ne radi o nedostatku. u krajnoj liniji nije problem sto je cipela nosena jer ti ionako nisu duzni napraviti zamjenu. zamjena je njihova dobra volja.
Ček, cipele su joj strgale kožu na peti i to se ne smatra nedostatkom? Šta, trebala je biti sretna da su joj ih uopće prodali?

Po meni, ukoliko su je cipele nažuljale toliko da je to nenormalno to je i više nego nedostatak i oči bih im iskopala da mi ih ne zamijene za neke druge. Kao, nosila ih je dvaput.

Pa nisam platila za obuću par stotina kuna da bi mi koža otpala noseći balerinke.

@Ofca - ukoliko ti ih stvarno ne žele zamijeniti, ukoliko ništa ne pomogne, onda probaj natopiti čarapu sa alhoholom i tako razgaziti malo balerinke da se omekšaju. Neće ti ostati miris niti će ti uništiti balerinke, ali će ti ih malo opustiti pa ti bude lakše.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 20:00   #168
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ček, cipele su joj strgale kožu na peti i to se ne smatra nedostatkom?
pravno i zakonski ne.
osim da su, kao sto je netko spomenuo, reklamirali te cipele kao najudobnije na svijetu koje nikad nikoga nece nazuljati.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 20:55   #169
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ček, cipele su joj strgale kožu na peti i to se ne smatra nedostatkom? Šta, trebala je biti sretna da su joj ih uopće prodali?

Po meni, ukoliko su je cipele nažuljale toliko da je to nenormalno to je i više nego nedostatak i oči bih im iskopala da mi ih ne zamijene za neke druge. Kao, nosila ih je dvaput.

Pa nisam platila za obuću par stotina kuna da bi mi koža otpala noseći balerinke.

@Ofca - ukoliko ti ih stvarno ne žele zamijeniti, ukoliko ništa ne pomogne, onda probaj natopiti čarapu sa alhoholom i tako razgaziti malo balerinke da se omekšaju. Neće ti ostati miris niti će ti uništiti balerinke, ali će ti ih malo opustiti pa ti bude lakše.
nece, ismijale su me (doslovce) i izbacile iz ducana. kao da dal bi ja nosila takve (nove) balerinke da mi ih netko oce probat. skroz su bezobrazne i ne profesionalne bile! pa prijetile polocijom, to ne spada u normalno poslovanje kolko ja znam.
a noge su mi tolko oderale da nemrem ni stat normalno kak me boli

a to sta si rekla natopim carapu alkoholom tak ostavim prek noci pa razgazim? rado bi ih nosila naravno sam prvo moram cekat da mi noge zacijele
__________________
Girls just wanna have fun :)
Ofca02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 21:18   #170
evo ja imam stvarno pozitivno iskustvo u bennetonu..kupila sam njihovu jaknu koja ima patent sa strane(dakle ne na sredini,nego onako nalijevo) i nakon mjesec dana je puknuo,nije se dao zakopčati.onda sam ja s računom otišla do bennetona i cure su bile skroz profesionalne.popravili su to o svom trošku u roku od tjedan dana,nazvali me doma da je jakna gotova i da mogu doći po nju.stvarno imam samo pohvale za njih.
__________________
Nikada i uvijek su dvije rijeci za koje bi uvijek trebali znati da ih nikada ne smijemo upotrijebiti.
ja007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 22:13   #171
imam i ja iskustvo iz topshopa,pozitivno
kupila sam japanke prije ljeta,i tek nakon tjedan-dva sam ih obukla prvi put. moj četvrti-peti izlazak u njima bio je katastrofa jer mi se izvukao onaj dio kod prsta pa sam kroz pola grada vukla jednu nogu za sobom i ušla u china shop kupit japanke da se dalje na sramotim
uglavnom,otišla sam u topshop reklamirat (na mamin nagovor,jedva) i bez ikakvog problema su zamjenili a skoro je mjesec dana prošlo...
tako da su stvarno fer
Tonkich is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2008., 22:59   #172
Imam sve pohvale za peek & cloppenburg u city centru....

ugl. moj decko si je kupio hlace, crne na crtu, ne znam sad cije su bile i prvo nosenje su mu pukle po savu, nakon mjesec do mjesec i pol ih je odnio tamo reklamirat na mamin nagovor i vratili su mu sav novac.....
takodjer je kupio i neki nimalo jeftin bossov sako za jednu prigodu, ali je doma skuzio da mu broj bas nije pogodjen, htio ga je zamjeniti za manji, ali nije bilo i opet su mu vratili cijeli iznos......tako da za peek sve pohvale1!!!
lucy loo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 12:34   #173
uglavnom dobro provjerim komad robe prije nego ga kupim ( osim naravno kad su neke peri deri gluposti) tako da sam rijetko imala potrebu reklamirati... ali, kada reklamiram nemam problema... nikad nikakvih... fino dodjem kazem sta je bilo... ili cak da sam se predomislila da bi radije drugu boju i nema problema... stvari su uvijek uredne, isprobane ali nenosene s etiketom i racunom i evo ponavljam stvarno nikad nisam imala problema
__________________
zhuri polako ;D
:::lana::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 13:21   #174
moja saga sa de petrusom se nastavlja i cini se kako ce se pretvrotiti u podulju sapunicu
ako netko ima kakav savjet, samo naprijed


uglavnom jucer su me ipak nazvali u pola sedam, javili da su nausnice popravljene i neka ih dodjem pokupiti
dodjem i imam sto vidjeti
ona jedna koja je bila savijena i previse stegnuta u dijelu koji se kopca na uho, sad je jos uvijek savinuta ali previse prosirena i odlabavljena pa klipsa doslovno zvecka :nevjerica:
majstor zlatar je ocito neki jak majstor koji bi mogao razmisliti o promjeni karijere

gospodjama tamo sad vec postaje neugodno i primjecujem da su razvile osjecaj sazaljenja prema meni
jedna nudi da ce mi te nausnice zamijeniti drugima i naglasi kako to inace ne bi smjeli raditi, ali eto
donese cijelu kutiju s nausnicama koju pocnemo pretrazivati
medju ostalim nadjemo:
1. nausnice identicne mojima
2. nausnice dizajnom identicne mojima, ali s manjom gramazom
3. nausnice iste gramaze kao i moje, ali drugacijeg dizajna

ispostavi se da su nausnice pod brojevima:
1. jednako spigane kao i moj par (?!)
2. jedine posve ispravne, ali s manjom cijenom od mojih pa me upozoravaju da mi razliku u cijeni ne mogu nadoknaditi (?!)
3. ponovo savinute i neispravne

pognuvsi glavu u ocaju pristala sam da ovaj moj nesretni par uzmu nazad, ponovo daju 'the majstoru' (koji bi mogao investirati u kakav dodatni tecaj ili se okaniti corava posla) i da me nazovu za dva tjedna

da ne zaboravim naglasiti vrlo bitnu stvar da su sve one spigane, neispravne nausnice ostale pospremljene u kutiji i cekaju nekog novog naivca, pa predlazem da dobro razmislite prije nego sto se tamo zaputite

ono sto me zanima je mogu li ja traziti povrat novca s obzirom da mi je roba prodana kao vec neispravna i trebaju li mi nadomjestiti razliku u cijeni u slucaju da se odlucim za neke jeftinije nausnice?

zaboravila sam napomenuti da sam se tamo bila odlucila za jedne malo skuplje i nisu niti trepnule kad su me trazile da nadodam jos 27kn (da, 27kn) to ocito nije predstavljalo problem kao kad novac treba vratiti meni.... vjerojatno pogadjate da se ispostavilo kako su i te neispravne
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 13:37   #175
ma umarsiraj tamo i trazi povrat novca pa neka se oni fino nosesa svojim majstorskim djelima... pokusaj im prvo pristojno objasnit da su po zakonu zbog svoje greske to duzni napravit i da im mozes zvati inspekciju... ako to ne upali... samo radi scenu... to ti nazalost kadkad jedino preostaje
__________________
zhuri polako ;D
:::lana::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 14:10   #176
Quote:
Ofca02 kaže: Pogledaj post
nije broj manje, broj je dobar jednostavno kad sam doma malo hodala mi je odralo kozu sa pete, to nisam mogla znat u ducanu. i sad mi tupe da sam hodala po cesti, da sam izgulila đon da sam ovo da sam ono i na kraju me oce izbacit iz ducana i pozvat policiju. kaj je to normalno ponasanje


po meni si ti bezobrazna a ne oni, ni ja ti ne bi zamijenila, ko ti je kriv sto su te nazuljale
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 14:14   #177
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
moja saga sa de petrusom se nastavlja i cini se kako ce se pretvrotiti u podulju sapunicu
ono sto me zanima je mogu li ja traziti povrat novca s obzirom da mi je roba prodana kao vec neispravna i trebaju li mi nadomjestiti razliku u cijeni u slucaju da se odlucim za neke jeftinije nausnice?
DA, i na jedno i na drugo pitanje.
A kako pratim tvoju sagu sa Petrusom, ja bih se definitivno odlučila za lovu, ne samo zbog toga što do željenih naušnica jednostavno ne možeš doći, već zbog nevjerojatne bahatosti prodavačica i politike zlatarne.
Uzmi lovu i traži svoje naušnice negdje drugo, uvjerena sam da ćeš naći i ljepše.
Vivianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 14:38   #178
Quote:
christina aguilera kaže: Pogledaj post


po meni si ti bezobrazna a ne oni, ni ja ti ne bi zamijenila, ko ti je kriv sto su te nazuljale
zakaj bi ja bila bezobrazna? sta sam ja bezobrazno ucinila?
__________________
Girls just wanna have fun :)
Ofca02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 14:59   #179
Quote:
Vivianne kaže: Pogledaj post
DA, i na jedno i na drugo pitanje.
A kako pratim tvoju sagu sa Petrusom, ja bih se definitivno odlučila za lovu, ne samo zbog toga što do željenih naušnica jednostavno ne možeš doći, već zbog nevjerojatne bahatosti prodavačica i politike zlatarne.
Uzmi lovu i traži svoje naušnice negdje drugo, uvjerena sam da ćeš naći i ljepše.
znaci ipak imam pravo na povrat novca? eh, da sam barem to znala
za danas im je radno vrijeme gotovo a mene nema do petka navecer
postoji li neki rok do kojeg mogu traziti povrat? nausnice su kupljenje 21.8 pa se bojim da dok se vratim vise necu moci dobiti povrat
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2008., 16:33   #180
ajme joujou stvarno su neprofesionalni..slažem se sa lanom..lijepo umarširaj unutra i traži lovu
__________________
Nikada i uvijek su dvije rijeci za koje bi uvijek trebali znati da ih nikada ne smijemo upotrijebiti.
ja007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:43.