Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2010., 00:40   #21
Quote:
safcina kaže: Pogledaj post

draža mi je Španjolska, al mi je žao što je Grčka ispala jer su jedino oni imali šanse protiv Amerike.
šta nisu ameri i španjolci igrali prijateljsku prije prvenstva koja je završila samo s 1 bodom razlike za amere?
(il sam ja to nešto zabrijala)
ja iz sveg srca navijam za bilo koga tko će protiv amera. go angola!
__________________
Grumpy Čke :D Čke na facebooku
anako is offline  
Old 05.09.2010., 03:53   #22
Quote:
anako kaže: Pogledaj post
šta nisu ameri i španjolci igrali prijateljsku prije prvenstva koja je završila samo s 1 bodom razlike za amere?
(il sam ja to nešto zabrijala)
aha,ali su ih Ameri dobili na njihovom terenu u Madridu,ne kažem da je to ključna prednost,ali je svakako pokazatelj.Al su zato Grke dobili par dana kasnije 28razlike na njihovom parketu,pa mi nije jasno,kad ekipa piše da jedino Grci mogu dobit Amere.

Uglavnom,očekujem veliko finale ESPANA-USA jedino ko vidim da moze pomrsit račune su Turci i Argentinci,ovo ostalo teško ali ko zna...
Sutra Slovenija-Australija,te Turska-Francuska,to ce biti lijepo za gledat,napokon bez živciranja.
Fichoslav is offline  
Old 05.09.2010., 10:56   #23
prijateljske (pripremne) utakmice u kosarci su manje merilo odnosa snaga dve reprezentacije nego u bilo kom drugom sportu. evo npr. mi smo igrali sa Slovenijom valjda tokom priprema i dobili sa 20 poena razlike, sad da smo igrali bilo bi jedva ako bi ih uopste i dobili.
__________________
Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true!
-Homer J. Simpson
Ambrozini is offline  
Old 05.09.2010., 12:31   #24
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Daj mu permaban i gotovo. Stvarno je pretjerivanje ovo što piše, ova količina šita.



Grci ispadoše ... kako su ovi Španjolci odvratni.

Sutra očekujem prolaze Australija i Turske.
Po čemu su odvratni ljudi igraju bez Gasola i Calderona a da igraju njih dvojica naslov bi im bia zagarantiran. Medalju će sigurno osvojit
kevin80 is offline  
Old 05.09.2010., 13:54   #25
Quote:
Fichoslav kaže: Pogledaj post
aha,ali su ih Ameri dobili na njihovom terenu u Madridu,ne kažem da je to ključna prednost,ali je svakako pokazatelj.Al su zato Grke dobili par dana kasnije 28razlike na njihovom parketu,pa mi nije jasno,kad ekipa piše da jedino Grci mogu dobit Amere.

Uglavnom,očekujem veliko finale ESPANA-USA jedino ko vidim da moze pomrsit račune su Turci i Argentinci,ovo ostalo teško ali ko zna...
Sutra Slovenija-Australija,te Turska-Francuska,to ce biti lijepo za gledat,napokon bez živciranja.
Grci su u tom meču igrali bez dva najvažnija igrača od kojih je jedan Sofoklis,a ja ne vidim tko bi od Amera njega mogao čuvat. Oni nemaju centra.
safcina is offline  
Old 05.09.2010., 14:19   #26
Quote:
VrangeL_1917 kaže: Pogledaj post
Tako nekako. Samo da utakmica bude makar neizvesna da nas ne razduvaju sa 15-20 razlike. Očigledno je da su Španci dobro tempirali formu koja im je definitivno u usponu.
Pa posle nase ocajne igre protiv Hrvatske..to je za ocekivati .. ali ova reprezentacija nikada nije odigrala 2 lose utakmice za redom a i dobro igra protiv jakih reprezentacija..mislim da nece biti tako strasno kao sto vecina ocekuje
MLADEN-NIS-SRB is offline  
Old 05.09.2010., 17:03   #27
Quote:
safcina kaže: Pogledaj post
Grci su u tom meču igrali bez dva najvažnija igrača od kojih je jedan Sofoklis,a ja ne vidim tko bi od Amera njega mogao čuvat. Oni nemaju centra.
Ok je Sofokolis igrač,i vjerojatno bi Amerima bilo teže,ali ne vjerujem da bi bila takva razlika da bi ih Grci mogli dobit,uostalom protiv Španjolaca su igrali protiv Marc Gasola i Vasqueza koji su po meni bolji centri od Sofe.

Evo sada za koji trenutak pocinje Slo-Aus odo gledat
Fichoslav is offline  
Old 05.09.2010., 17:04   #28
ima li ko live stream za utakmicu slovenia-australija
kevin80 is offline  
Old 05.09.2010., 17:05   #29
ako je netko našao kakav stream da valja, ajd please stavite. ja ne mogu nać
__________________
Grumpy Čke :D Čke na facebooku
anako is offline  
Old 05.09.2010., 17:08   #30
našla: http://www.stream2watch.com/12239-n-...ia-live-stream
__________________
Grumpy Čke :D Čke na facebooku
anako is offline  
Old 05.09.2010., 17:16   #31
Nakon 7 minuta australiji prvi koš

12:2
!hej is offline  
Old 05.09.2010., 17:17   #32
jadni klokani, ovo je katastrofa.
__________________
Grumpy Čke :D Čke na facebooku
anako is offline  
Old 05.09.2010., 17:17   #33
Kaže švabo za prvi koš klokana - tralalala
__________________
Aye, but isnt the man who chooses the bad in some way better than the man who has the good forced upon him?
dissident is offline  
Old 05.09.2010., 17:23   #34
bit će da i jedni i drugi imaju bar poluhrvata u ekipi, kako inače objasniti ovo silno sapletanje o vlastite noge
__________________
Grumpy Čke :D Čke na facebooku
anako is offline  
Old 05.09.2010., 17:24   #35
Troše ovi Australci lopte ko budale
!hej is offline  
Old 05.09.2010., 17:51   #36
42:21-poluvrime katastrofa od australaca, inače hvala na streamu
kevin80 is offline  
Old 05.09.2010., 17:51   #37
australija sreća slovenci nisu preraspoloženi inače bi bilo +milijun na poluvremenu.
__________________
Grumpy Čke :D Čke na facebooku
anako is offline  
Old 05.09.2010., 17:55   #38
Quote:
dissident kaže: Pogledaj post
Kaže švabo za prvi koš klokana - tralalala
A još je to i otpjevao,lud je
Spominjao je i "mickey mouse" nivo šuta Slovenaca i Aussiea.

Iako je ovo duplo(42-21 pol.),moguće je da se Slovenija uchoka ako smanje(protiv Brazila je bila generalka),iako mi Aus djeluju totalno beskrvno.

Prolaz Slovenije u 1/4 znači da će bit pokradeni i izgubit egal utakmicu od Turaka.

Pokloni na kladuši,komada 2: manje od 149 koševa,Jaka više od 9(do poluvremena već ima 11).
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Old 05.09.2010., 18:10   #39
dečki, ja jedva čekam da prvenstvo počne
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 05.09.2010., 18:13   #40
Quote:
anako kaže: Pogledaj post
australija sreća slovenci nisu preraspoloženi inače bi bilo +milijun na poluvremenu.
posle utakmicа od juče, ovo je još jedna "ohrabrujuća" vest pred meč sa Špancima
__________________
Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true!
-Homer J. Simpson
Ambrozini is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:07.