Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2011., 17:08   #61
evo poljaka na -3, jos minut
ipak -6
__________________
Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true!
-Homer J. Simpson
Ambrozini is offline  
Old 31.08.2011., 17:08   #62
Kako se McCaleb bori, pa to je senzacionalno


A one priče o tome kako Srbi nisu jaki, kako su prosječna momčad, kako je Hrvatska čak i bolja od njih su za isprdavati do kraja svemira...

tako govoriti o momčadi koja je na zadnja dva velika natjecanja bila 2. i 3. (ili 4.) je - spektakl!

jebo me pas ako sam ikad vidio narod koji je toliko izvan doticaja s realnošću kao ovaj naš... nije čudo da ima tolko propalih kladitelja
Sht is offline  
Old 31.08.2011., 17:09   #63
ma dajte ljudi kakva zona, kakvi preokreti. utakmica se može sažet u jednom jedinom napadu, onom smiješnom belinelijevom ulazu na perovića
skoro pa izborio bacanja
Allen-Iverson is offline  
Old 31.08.2011., 17:10   #64
Quote:
Sht kaže: Pogledaj post
A one priče o tome kako Srbi nisu jaki, kako su prosječna momčad, kako je Hrvatska čak i bolja od njih su za isprdavati do kraja svemira...
Takve stupidarije samo košarkaški analfabet može izjavit...
Tripo is offline  
Old 31.08.2011., 17:12   #65
Quote:
Allen-Iverson kaže: Pogledaj post
i onda je navaro u kontri pljunuo tricu
evo ih na košu razilke koliko je ovo do kraja, 17 sec valjda (ne vidi se na streamu najbolje)

edit: +4 Španija, Poljaci napad
__________________
Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true!
-Homer J. Simpson
Ambrozini is offline  
Old 31.08.2011., 17:14   #66
Quote:
Sht kaže: Pogledaj post
jebo me pas ako sam ikad vidio narod koji je toliko izvan doticaja s realnošću kao ovaj naš... nije čudo da ima tolko propalih kladitelja
Što uostalom reći za državu gdje ministar unutarnjih poslova govori o antitotalirizmu i antifašizmu.
Mi na putu za EU.

Neću, neću o politici.

Idemo Poljska, skinite ih!

Inače, Srbi su moćna ekipa, nakon ovakvog starta će im i samopouzdanje biti do neba.

ps
Hvala Fortalezi za tip oko Gruzije, hvala nebesima za visoki hendikep kontra Španjolaca.
__________________
how to explain...
decent young player is offline  
Old 31.08.2011., 17:17   #67
Quote:
Tripo kaže: Pogledaj post
Takve stupidarije samo košarkaški analfabet može izjavit...
Meni je najsmiješnije gledati kako na svakom, ALI BAŠ SVAKOM prvenstvu ekipa prosuđuje jakost momčadi prema pripremnim utakmicama.

"Slabi su Srbi, odigrali su loše pripreme", "Mi smo ih dvaput trebali dobit", itd itd.
Sht is offline  
Old 31.08.2011., 17:18   #68
čudi me da su španjolci dobili. oni baš vole izgubit utakmicu na otvaranju.
Allen-Iverson is offline  
Old 31.08.2011., 18:24   #69
9 trica Latvije u 1. poluvremenu (9/13). Blums 23 poena
fortaleza is offline  
Old 31.08.2011., 18:46   #70
Ponovicu da je sve osim finala Srbije neuspeh. Ovako se priprema ekipa za dugo prvenstvo. Zar vi mislite da kljucni igraci trebaju u prvih nekoliko utakmica igrati dobro? Uostalo videcete sta cemo uraditi Nemcima i Francuzima. Pripremnu utakmicu protiv Nemacke(kao i na SP u Turskoj) smo igrali bez Teodosica i Krstica. Srbija je izuzetni takticki potkovana i igrala je koliko je bilo potrebno protiv ove Italije.
herostat is offline  
Old 31.08.2011., 19:12   #71
Blums
Sjajni su Latvijci
Uncle Jonny is offline  
Old 31.08.2011., 19:31   #72
Latvija je neugodna... Imat ce svi problema s njima.
BLUMS taj da zmiri zabio bi tricu... U kojem klubu on igra??
A komentator na sport1(dsf), svaki kos koji latvija zabije on slavi ki da su postali prvaci
__________________
Novinari crvi
Mr. Jigsaw is offline  
Old 31.08.2011., 19:32   #73
Quote:
fortaleza kaže: Pogledaj post
9 trica Latvije u 1. poluvremenu (9/13). Blums 23 poena
dobro je da su se ispucali pred naredno kolo
__________________
Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true!
-Homer J. Simpson
Ambrozini is offline  
Old 31.08.2011., 20:00   #74
Quote:
decent young player kaže: Pogledaj post
Što uostalom reći za državu gdje ministar unutarnjih poslova govori o antitotalirizmu i antifašizmu.
Mi na putu za EU.


Neću, neću o politici.

Idemo Poljska, skinite ih!

Inače, Srbi su moćna ekipa, nakon ovakvog starta će im i samopouzdanje biti do neba.

ps
Hvala Fortalezi za tip oko Gruzije, hvala nebesima za visoki hendikep kontra Španjolaca.
Govori o komunističkim zlocinima,sto je posve normalno i sto je inace vazno za ulazak u EU.Jedino je tuzno sto se tek sad to događa.al dobro necemo kvarit temu

.Inace nevidim kako Njemačka nedobija veceras i kako Tomić ne zabija over koševe.
Boxs is offline  
Old 31.08.2011., 20:14   #75
Jedna zanimljivost, ovo evropsko prvenstvo u košarci je prvo koje ima i svoju oficijalnu pesmu: "Celebrate Basketball".

Nije loša, samo zvuk je na momente toliko oštar da para uši, dal je to do ovog snimka ne znam, al vokali se jedva čuju kroz ovo škripanje
__________________
Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true!
-Homer J. Simpson
Ambrozini is offline  
Old 31.08.2011., 20:32   #76
kakvo šamaranje digića sa stilom

Latvija mi se doima neugodnijom nego što to konačni rezultat sugerira. U svakom slučaju nikome neće bit lako s njima
Imran is offline  
Old 31.08.2011., 20:45   #77
Muka mi je od ovih Srbofiliskih smiješnih komentara.Pa jeli stvarno itko danas ovdje ocekivao da ce Srbi izgubit?Koficjent cak 1.35...UUUUUU.naklon do poda my ass.Po komentarima bi se reklo da su bili teski autsajderi i napravili čudo.smisno.4 četvrtina odlična,sve ostalo prosjek.
Boxs is offline  
Old 31.08.2011., 22:10   #78
Britanci u 3/4 razvaljuju 14:5
ukupno +1 za L.
edit: vode trenutno Britanci +3 :eek^2:

trojke Litvanaca za +10
__________________
Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true!
-Homer J. Simpson

Zadnje uređivanje Ambrozini : 31.08.2011. at 22:30.
Ambrozini is offline  
Old 31.08.2011., 23:00   #79
Problem Litvanaca zašto neće uzeti medalju je u onom zbog čega pate svi slavenski i istočnoeuropski narodi. A to su zasluge. Šarunas Jaskevičius je nekada bio genijalni igrač. No danas je on omča na litvanskom vratu zvanom medalja.
__________________
pijan
kukuriza is offline  
Old 01.09.2011., 14:40   #80
Duda Ivković: "U našoj reprezentaciji ne postoji startnih pet, to je institucija koju gaji NBA liga, ali ne mora da znači da tako mora da bude i kod nas."
aspirin.500 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:25.