Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2011., 15:02   #921
Quote:
zvm kaže: Pogledaj post
R
Ne kuzim sto je s Kešeljom. Odigra fenomenalno protiv Francuza, pa ga poslije nema. Zašto onaj Marković ne igra više? Meni se čini ok igrač.
Keselj nema igru jedan-na-jedan. Ona je totalno nesrazmerna njegovim atletskim mogucnosti. Za njega se moraju raditi posebne akcije, a posto u zadnje dve utakmice pokazujemo znake nediscipline njih je sve manje.
Markovic ima sasvim solidnu minutazu, tip igraca koji kvari protivnicki ritam, moze da udeli dobar asist, ponekad mu srce i muda nisu u skladu pa zna da srlja u koprive, treba da koristi vise ulaze i tranziciju i da stekne osecaj za flouter sut jer to mu moze biti strasno oruzje. Sut spolja ne poseduje.
aspirin.500 is offline  
Old 12.09.2011., 17:17   #922
Quote:
syndrome kaže: Pogledaj post

Makedonce sam naravno vec otpisao protiv Ruja, dovoljno im je i ovo sto su ucinili do sad, neka ne zameraju juzni susedi.
Nema frke, otpisivali su nas sest-sedam puta do sada, pa nekako smo navikli da nas otpisuju.
__________________
" Tonemo sve dublje , moral nam je na visini " - izvod iz istoriskog filma " Dobrovoljci "
trpe grozni is offline  
Old 12.09.2011., 18:01   #923
Quote:
aspirin.500 kaže: Pogledaj post
apsolutno nam nije potreban lik poput Darka Milicica.....imamo Raduljicu i Ercega koji ce se sledece godine jos vise isprofilisati kao igraci.
Uuuuu za Zokijem Ercegom cemo da blistamo
Darko nam je najbolji centar uz Krstica, dileme nema, sad ima 26 godina, nije vise klinac, urazumio se, dobio dete, ono ranije i moze da mu se oprosti, on bi nam sad bio zlata vredan na ovom prvenstvu.
Raduljica....hmm, sta reci za decka koji u 22 godine odbija da igra za reprezentaciju, jer je navodno povredjen, a prosle godine je otpao sa spiska jer ga je boleo kurac na pripremama.

U momentu kada nam u reketu skripi na sve strane, kad je Novica povredjen, odreci se tek tako Darka Milicica i povesti pogubljenog Bobija Marjanovica je u najmanju ruku diskutabilno, ali ajde valjda starac zna sta radi
syndrome is offline  
Old 12.09.2011., 21:42   #924
šta je ovo, neki egal?

Hoćemo li mi to igrati sa F.Y.R.O.M?

__________________
Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true!
-Homer J. Simpson
Ambrozini is offline  
Old 12.09.2011., 22:04   #925
Mani se, podivljali bi protiv "vekovnih tlacitelja" () i u njihovoj drzavi i ovde na forumu, a verovatno i igraci na terenu
Bolje ovako sa Rujama, vidis da igraju kao i uvek cvrstu defanzivnu kosarku sa malo poena a i ovaj put su favoriti za najruznije dresove na sampionatu
syndrome is offline  
Old 12.09.2011., 22:10   #926
Nisam gledao utakmicu, samo videh rezultat 61:60 u jednom trenutku
Tako da ne znam kako igraju Rusi, ali ako mi budemo odigrali kao protiv Turske loše nam se piše.
__________________
Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true!
-Homer J. Simpson
Ambrozini is offline  
Old 12.09.2011., 22:59   #927
Quote:
Ambrozini kaže: Pogledaj post
Nisam gledao utakmicu, samo videh rezultat 61:60 u jednom trenutku
Tako da ne znam kako igraju Rusi, ali ako mi budemo odigrali kao protiv Turske loše nam se piše.
Ukratko Rusi igrali kao mi protiv Turske.....samo duplo gore
_Krol_ is offline  
Old 12.09.2011., 23:03   #928
Rusi igraju kao sto igraju poslednjih 40 godina.
Odbrana, odbrana, odbrana, sut u zadnjim sekundama napada, poziciona igra, ako im damo vise od 80 poena dobijamo ih.
Ako igramo u njihovom ritmu bice jebeno
syndrome is offline  
Old 12.09.2011., 23:05   #929
Quote:
_Krol_ kaže: Pogledaj post
Ukratko Rusi igrali kao mi protiv Turske.....samo duplo gore
onda, imamo šanse
__________________
Facts are meaningless. You could use facts to prove anything that's even remotely true!
-Homer J. Simpson
Ambrozini is offline  
Old 12.09.2011., 23:18   #930
Kirilenko prvo poluvreme 2 kosa.....interesantno da su makedonci samo stajali dignutih ruku a ruski centri se zalijetali ko volovi,ni Antic ni Samardziski ni su ni mrdnuli,nista nasjedanje na fintu,nebi im covjek novine izvukao ispod nogu i ruski centri nula.
_Krol_ is offline  
Old 12.09.2011., 23:40   #931
Quote:
_Krol_ kaže: Pogledaj post
Kirilenko prvo poluvreme 2 kosa.....interesantno da su makedonci samo stajali dignutih ruku a ruski centri se zalijetali ko volovi,ni Antic ni Samardziski ni su ni mrdnuli,nista nasjedanje na fintu,nebi im covjek novine izvukao ispod nogu i ruski centri nula.
Ali ipak pobjediše,razmisli o tome...
Ziggy Pop is offline  
Old 13.09.2011., 01:02   #932
Ali jedva, igrali smo istu igru, i rusi i mi smo igrali jaku odbranu.
Mozda smo izgubili od rusa, ali momci cu sjajno igrali.
__________________
" Tonemo sve dublje , moral nam je na visini " - izvod iz istoriskog filma " Dobrovoljci "
trpe grozni is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:41.