Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2011., 12:54   #81
Quote:
rossonero kaže: Pogledaj post
Mislio sam otić pogledat CSKA, Panathinaikos itd., ali nakon -30 protiv Brose Basketsa ću dobro razmisliti.
Ma daj. Dolaze Kiriljenko i ekipa, pa europski prvak sa Loganom, Šarasom, Diamantidisom

Samo se nadam da se neće desiti fijasko, recimo 3k ljudi u onolikoj Areni.
mitch is offline  
Old 21.10.2011., 13:49   #82
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Koliko se sjećam, Cibona je prije par sezona izgubila u 1. kolu doma od Montepaschija 40 razlike


Svake sezone ima puno transfera u Europi, ali iznenadio me roster Milana, prilično su se pojačali ove sezone
Ali je te godine ušla u top 16, imala 3-7 u skupini i igrale finale nlb lige, što Zagreb može sanjati ove godine!
__________________
DZG
MLB is offline  
Old 21.10.2011., 15:50   #83
Efes ima strasnu ekipu. Znao sam to i ranije, ali nisam ocekivao da ce vec na startu biti toliko uigrani. Ove godine mislim da imaju najveci budzet u svojoj istoriji.
Realno, pored kvaliteta imali su na stvojoj strani i neke sudijske odluke, pogotovo u trecoj cetvrtini kada se lomio rezultat. Jednostavno iskasapili su nas sa nekim odlukama u tim momentima. Kriterijum se znacajno promenio posle prvog poluvremena.
Zasluzen trijunf Efesa u svakom slucaju, ali su i sudije tu bile kao osigurac.
Zao mi je sto su pojedinci vredjali Savanovica. Lik je kralj, ali emocije puknu ljude, jbg.

Zagreb pukao 30 razlike od Nemaca Bruka.

Ove godine ima stvarno brutalnih ekipa u EL. Cini mi se da takmicenje nikada nije bilo jace. Bice ovo vrlo zanimljiva sezona. Pogotovo, ako potraje lock-aut.
__________________
Neka bude što biti ne može!
Benzema86 is offline  
Old 21.10.2011., 16:49   #84
Quote:
Benzema86 kaže: Pogledaj post
Efes ima strasnu ekipu. Znao sam to i ranije, ali nisam ocekivao da ce vec na startu biti toliko uigrani. Ove godine mislim da imaju najveci budzet u svojoj istoriji.
Realno, pored kvaliteta imali su na stvojoj strani i neke sudijske odluke, pogotovo u trecoj cetvrtini kada se lomio rezultat. Jednostavno iskasapili su nas sa nekim odlukama u tim momentima. Kriterijum se znacajno promenio posle prvog poluvremena.Zasluzen trijunf Efesa u svakom slucaju, ali su i sudije tu bile kao osigurac.
Zao mi je sto su pojedinci vredjali Savanovica. Lik je kralj, ali emocije puknu ljude, jbg.

Zagreb pukao 30 razlike od Nemaca Bruka.

Ove godine ima stvarno brutalnih ekipa u EL. Cini mi se da takmicenje nikada nije bilo jace. Bice ovo vrlo zanimljiva sezona. Pogotovo, ako potraje lock-aut.
Tipično za vas, daj jednom recite, bolji su i amen, bez sudaca i dodatnih argumenata! U jednom trenutku je Efes imao +23, dobro ste i prošli!
Rekao sam ti da vam je skupina i da samo čudom možete proći.
Euroliga mi sve više liči na Ligu prvaka u nogometu, ali jebiga lova čini čuda.
__________________
DZG
MLB is offline  
Old 21.10.2011., 16:55   #85
Imena u Efesu i budžet sezonama unazad (od 15-25 mil-E) nikad nije bio upitan kod njih, i svaki put su mogli realno do f4 i uvek bi ga negde ispušili. Svake sezone menjaju trenera i gomilaju igrače sa nekontrolisanim egom, nedostaje im red jednog Obradovića ili Mesine svojevremeno u cska. Njih će kraj lokauta verovatno izbaciti iz igre za f4 a i ovogodišnji budžet je optička varka jer su skoro pola kinte dali na Iljasovu (u čiju igru nisam neki zaljubljenik).

Sinoć je Efes bio bolji za deset razlike i nikakve sudijske odluke nisu uticale na to. Partizan početkom 3/4 nije mogao da pogodi okean sa broda pre svega zbog lošeg pleja. Publika iznervirana time počela je da urla/gađa a na+13 mi se poludela na onaj faul u presingu na Savanu, koji je postojao. Dosta je sinoć rupa bilo u igri, tipa kod 42-35 (za Partizan) neiskontrolisani napadi, tu su trebali spustiti ritam, što je zadatak trenera i pleja. Dalje, Peković loše brani pik, previše je drven, evropski timovi inače daleko bolje brane to od nba, vidi se drugi način rada na njemu. O Raduljici da ne pričam, on je totalno pogubljen. Kecmana su izgleda uzele godine pod svoje, nedostaje tip igrača Rašića, koji možda igra slabiju odbranu ali je dosta pametan igrač i zna da pogodi. Mislio sam da će Partizan sinoć više da širi igru back pasovima centara na spoljne, jebiga jesu mladi ali tako se kalio čelik. Toga nije bilo dovoljno, a upravo su se tu odlepili vezanim trojkama Milosavljevića u jednom trenutku. Anđušić je isto do jednu. Sve u svemu, očekivalo se više bar neki egal, a tu su Partizanu šanse u Pioniru da dobije, minimum 75%.
aspirin.500 is offline  
Old 21.10.2011., 17:16   #86
Quote:
MLB kaže: Pogledaj post
Tipično za vas, daj jednom recite, bolji su i amen, bez sudaca i dodatnih argumenata! U jednom trenutku je Efes imao +23, dobro ste i prošli!
Rekao sam ti da vam je skupina i da samo čudom možete proći.
Euroliga mi sve više liči na Ligu prvaka u nogometu, ali jebiga lova čini čuda.
Umes li ti da citas? Napisao sam da su zasluzeno pobedili. Sudjenje sam pomenuo kao stvar koja uzasno iritira. videlo se da imaju naklonost sudija. Ubedjen sam da ce je imati i u drugim mecevima, ne samo protiv nas. Pored losije igre Partizana u 3/4 sudili su nekoliko diskutabilnih(u najmanju ruku) faulova za Efes kada se lomio rezultat. Pre toga je Partizan vodio i 7 razlike cini mi se. Stvar je prosta. Spuste loptu na centra, odmah licna Pekovicu ili Raduljici. napunis ih penalima, tako onemogucis da igraju i cao. Ja sam poludeo kada je Cakarevic potpuno cisto uzeo loptu Iljasovi. Vidljivo iz aviona. Oni sviraju faul. Posle kada su se odlepili bila je samo stvar rutine. Mogli su na kraju imati i 100 razlike, ne menja se sustina.
Znaci, Efes ima kvalitetniji tim, pobedili bi i bez sudijske naklonosti koja je bila ocigledna u promeni kriterijuma tokom 3/4.

p.s. Pre tri, cetiri godine i unazad Partizan je vrlo cesto imao lose sudjenje u EL. Sto je i razumljivo. Uvek se stite finansijski mocniji timovi. Poslednje dve godine sudjenje je bilo dosta dobro.
__________________
Neka bude što biti ne može!
Benzema86 is offline  
Old 21.10.2011., 22:04   #87
Quote:
gelo85 kaže: Pogledaj post
Zašto ne?Pa gledat ceš Pao,CSKA,a ne ove naše invalide.
A da, istina. Nadajmo se da će Kiriljenko za dva tjedna još biti u CSKA.
A doći će nam i Jamont.

Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Samo se nadam da se neće desiti fijasko, recimo 3k ljudi u onolikoj Areni.
Ja sam poprilično skeptičan.
Cibonu protiv najačih dođe gledati 5000 ljudi. 5000 ljudi u areni je 1/3 dvorane.
Al vidjet ćemo.
rossonero is offline  
Old 21.10.2011., 22:56   #88
isuse na šta ovaj oly liči

mislim ne znam, možda su to mladi talenti neki
Allen-Iverson is offline  
Old 21.10.2011., 22:58   #89
kad gledam kaj ovaj banić radi, dođe mi da jetru izvadim i vrankoviću i cijelom tom čedomirskom miljeu

oči kopat!!
Sht is offline  
Old 22.10.2011., 10:43   #90
http://www.index.hr/sport/clanak/sja...e-/578655.aspx

E moj Vrankoviću
papirlova is offline  
Old 22.10.2011., 10:44   #91
Quote:
Allen-Iverson kaže: Pogledaj post
isuse na šta ovaj oly liči

mislim ne znam, možda su to mladi talenti neki
Pa ništa čudno jer im je vlasnik otišao. Tako da su sad u laganom raspadu, vidjet ćemo dokad.
papirlova is offline  
Old 22.10.2011., 18:31   #92
Gledao sam danas snimku. Banić je stvarno odigrao fenomenalno.
cave troll is offline  
Old 23.10.2011., 15:33   #93
Quote:
cave troll kaže: Pogledaj post
Gledao sam danas snimku. Banić je stvarno odigrao fenomenalno.
Ma totalno nebitno kaj je ovu tekmu odigrao odlično, dečko je konstantno u odličnoj formi, nezamjenjiv je u momčadi, ali Joke je očito bio ili čorav ili je privatno u svađi s njime.
__________________
DZG
MLB is offline  
Old 24.10.2011., 12:26   #94
ihihi, panatha u srijedu
Allen-Iverson is offline  
Old 24.10.2011., 19:19   #95
http://sportski.net.hr/kosarka/page/...4/0920006.html

možda i najluđi šut koji sam ikada vidio
Allen-Iverson is offline  
Old 24.10.2011., 20:31   #96
Derrick Rose ipak neće igrati za Zagreb?


http://kosarka.org/main.asp?dir=news&newsid=41793


Quote:
Dva mjeseca su u Trnskom u tajnosti držali senzaciju koja se na kraju nije dogodila. Derrick Rose bio je na pragu dolaska u redove hrvatskog prvaka.
"Pregovarali smo s Derrickom Roseom, čak smo se bili i dogovorili o novcu, ali ne i o utakmicama. Zbog svojih obveza prema osobnom sponzoru on je trebao izostati s tri euroligaške utakmice, na što mi nismo mogli pristati", rekao je za Večernji list sportski direktor Zagreba Hrvoje Ciketić.

Doznali smo da je ugovor već bio sastavljen, te je ponajbolji svjetski košarkaš trebao igrati prvu utakmicu u Ljubljani protiv Union Olimpije, što se nije dogodilo.
"Cijena je bila prihvatljiva, Rose se pokazao baš kakvim ga američki mediji predstavljaju, simpatičan i skroman i samo mu je bilo važno da može trenirati i igrati", potvrđuje za portal Kosarka direktor komunikacije KK Zagreb Damir Klekar koji je i sam sudjelovao u pregovorima. "Pregovori su zamrli s naše strane."
Grunf is offline  
Old 24.10.2011., 20:57   #97
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Derrick Rose ipak neće igrati za Zagreb?


http://kosarka.org/main.asp?dir=news&newsid=41793
neki ljudi stvarno nemaju srama
__________________
Dr.Phil is offline  
Old 24.10.2011., 21:04   #98
Slažem se, tražiti 3 tekme neigranja je sramotno. Nema popuštanja nikome.
Grunf is offline  
Old 24.10.2011., 21:29   #99
S kim bi taj igrao? Nemaju para za nekog playa srednja žalost ala chase, a doveli bi najboljeg na svijetu. Ne znam tko je tu lud.
jpm is offline  
Old 24.10.2011., 21:42   #100
Da, u pregovorima s Roseom
papirlova is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.