Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2012., 20:44   #21
Ne mozes ne lajkat nesto ovako. Uzivancija na najjace. Nadam se da ZG nece biti u top 4.
mitch is offline  
Old 27.03.2012., 22:20   #22
Čovječe Kaj će im tek Cedevita napraviti
Grunf is offline  
Old 27.03.2012., 22:22   #23
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Ne mozes ne lajkat nesto ovako. Uzivancija na najjace. Nadam se da ZG nece biti u top 4.
Cibona i Cedevita su sigurni, Split je jako blizu, a Zadar i Zagreb će se očito boriti za 4. mjesto.
Grunf is offline  
Old 27.03.2012., 22:28   #24
http://kosarka.org/main.asp?dir=news&newsid=43853

Grunf is offline  
Old 27.03.2012., 23:14   #25
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Cibona i Cedevita su sigurni, Split je jako blizu, a Zadar i Zagreb će se očito boriti za 4. mjesto.
Da, vec sam negdje rekao da bi Cibona mogla uzeti naslov, da mi pari sigurno finale protiv Cedevite. Uziva se u raspadu politickih klubova.
mitch is offline  
Old 27.03.2012., 23:25   #26
Mene brine kaj će biti sa Zagrebovim kadetima odnosno sa Šarićem i ostalima.
Nadam se da će Tedeschi biti dovoljno pametan i kupiti cijelu postavu.
master_mind_ is offline  
Old 28.03.2012., 00:04   #27
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Da, vec sam negdje rekao da bi Cibona mogla uzeti naslov, da mi pari sigurno finale protiv Cedevite. Uziva se u raspadu politickih klubova.
Žalosno je kaj si je Zagreb napravio od ugleda. Nitko ih ne voli, a nekad su bili najsimpatičniji klub u Hrvatskoj.


Quote:
master_mind_ kaže: Pogledaj post
Mene brine kaj će biti sa Zagrebovim kadetima odnosno sa Šarićem i ostalima.
Nadam se da će Tedeschi biti dovoljno pametan i kupiti cijelu postavu.
Ovisi o ugovorima. Ne znam kak funkcionira ugovor s maloljetnikom, mislim da se može lakše razvrgnuti uz neku sitnu odštetu.
Tedeschi bi si uz kupovinu Šarića i Hezonje osigurao publiku, a u bližoj budućnosti i neke europske naslove. Ak je Bilan u Cedeviti u godini dana postao kandidat za repku onda bi ova dvojica u roku od 2 godine gazili po Euroligi.
Grunf is offline  
Old 28.03.2012., 00:19   #28
Kakva pobjeda nad još uvik aktualnim prvacima!
69-29 na pol

Bilo je dobro protiv Zadra, sad mravi zgaženi, na redu je Šibenik.
739-729 is offline  
Old 28.03.2012., 03:30   #29
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Ovisi o ugovorima. Ne znam kak funkcionira ugovor s maloljetnikom, mislim da se može lakše razvrgnuti uz neku sitnu odštetu.
Tedeschi bi si uz kupovinu Šarića i Hezonje osigurao publiku, a u bližoj budućnosti i neke europske naslove. Ak je Bilan u Cedeviti u godini dana postao kandidat za repku onda bi ova dvojica u roku od 2 godine gazili po Euroligi.
Upravo na to mislim, makar bi ih radije vidio u NBA nego Euroligi ali nema veze, važno je da se slažemo. Ovo je inače prvi scenario kaj bi htio da bude. Drugi bi bio da Zagreb ode u stečaj te je prisiljen prodavati igrače. Tako Hezonja odlazi u Španjolsku, Šarić tamo ili u Cedevitu, uglavnom ne bitno samo da odu u zdraviju sredinu gdje se mogu razvijati.Zagreb bi u tom slučaju svoju sudbinu nastavio u A1 ligi kao jedan u nizu beznačajnih klubova.

U ovom drugom scenariju postojao bi jedan problem. Za juniore Zagreba igra jedan košarkaš iz Vukovara pod imenom Vuk Lazić. On je Srbin i za njega se grebe srpska reprezentacija a njegove roditelje Zg je pridobio tako što su ih zaposlili. E sada, trebalo bi i tog isto osigurati da igra za Hrvatsku prije nego Zagreb ode u stečaj.

uglavnom, volio bih da ovaj KK Zagreb nestane sa scene da se otvori manervar dalmatinskim klubovima, ali ponovo bi mi bilo žao Zagrebovih juniora.

Zadnje uređivanje master_mind_ : 28.03.2012. at 03:37.
master_mind_ is offline  
Old 28.03.2012., 08:59   #30
Polako, ali sigurno raspada se Karamarkova igračka. Meni je osobno drago, jer ih nikad nisam volio, pogotovo zato kaj su uvijek pokupili sve talentirane juniore po Hrvatskoj, a onda su ti isti grijali klupe, rijetko koji je uspio i igrao. Kad pogledam samo kaj su malom Šariću napravili, uvjeren sam da bi u Ciboni ili Cedeviti mali igrao u prosjeku 25 minuta po tekmi.
Prema svemu sudeći, Cibona i Cedevita su u finalu, Split po meni 3. ove godine, a Zadar bi mogao izbaciti Zagreb za tu 4. poziciju.
__________________
DZG
MLB is offline  
Old 28.03.2012., 11:22   #31
Četvrti plaća pozivnicu, a nitko nema kune. Problem je što se dalmatinski klubovi nisu baš digli, nego je zagreb pao ispod njih. Pogotovo se zadar nije nigdje digao ovom (starom) politikom koju vodi. Kukaju kako ih bilan gura u stečaj, a imaju deset igrača sa strane i bez igranja regionalne lige.
jpm is offline  
Old 28.03.2012., 15:57   #32
http://www.24sata.hr/kosarka/kk-zagr...niorima-259736

Zagreb krivi igrače i kreću s juniorima
__________________
DZG
MLB is offline  
Old 28.03.2012., 16:23   #33
Igrači potjerali političke sponzore, a ne promjena vlasti... ciketića kretena, idiota, lopova sad tjeraju kad je napravio totalnu štetu. Od njegovih poteza olimpija se još nije oporavila.
Poletili su u euroligu, a sljedeće sezone ih čeka maksimalno sredina A1 lige (ako kojim čudom ostanu šarić i kompanija).
jpm is offline  
Old 28.03.2012., 17:11   #34
Nema šanse da bi uprava preuzela odgovornost za stanje kluba. Krivi su svi osim uprave.

Očito je da će uskoro krenuti egzodus iz Zagreba. Mogla bi Cedevita uzeti Simona, dobit će ga besplatno, a dobar je igrač kojemu je želja igrati u klubu koji igra Euroligu. Ne ide mu se iz Zagreba i bio bi pojačanje Cedeviti. Vjerujem da će Emil u paketu pokupiti i Šarića i Hezonju.
Grunf is offline  
Old 28.03.2012., 21:25   #35
Zula

Klaun na kraju neće ni prvenstvo osvojiti.
cave troll is offline  
Old 28.03.2012., 23:57   #36
Opet mi se javlja neki optimizam, nakon dugo dugo vremena indijanština nije prevlada u ciboninoj prezentaciji. El amin (utreniran) i onaj novi su to odlično držali pod kontrolom, divljali su samo zubo i kus. Repeša je napokon okrenuo igru u pravom smjeru. Nadam se da ovo nije iznimka. Voljni momenat daleko iznad protivničke momčadi. Bilan nije za reprezentaciju, nadam se da imamo bolje.
jpm is offline  
Old 29.03.2012., 09:21   #37
Quote:
Grunf kaže: Pogledaj post
Nema šanse da bi uprava preuzela odgovornost za stanje kluba. Krivi su svi osim uprave.

Očito je da će uskoro krenuti egzodus iz Zagreba. Mogla bi Cedevita uzeti Simona, dobit će ga besplatno, a dobar je igrač kojemu je želja igrati u klubu koji igra Euroligu. Ne ide mu se iz Zagreba i bio bi pojačanje Cedeviti. Vjerujem da će Emil u paketu pokupiti i Šarića i Hezonju.
Ti stvarno nekad živiš u oblacima, zar stvarno misliš da Cibona neće dovesti nikoga od ovoga trojca, ako to misliš, onda stavrno nemaš veze s košarkom!
__________________
DZG
MLB is offline  
Old 29.03.2012., 09:24   #38
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Opet mi se javlja neki optimizam, nakon dugo dugo vremena indijanština nije prevlada u ciboninoj prezentaciji. El amin (utreniran) i onaj novi su to odlično držali pod kontrolom, divljali su samo zubo i kus. Repeša je napokon okrenuo igru u pravom smjeru. Nadam se da ovo nije iznimka. Voljni momenat daleko iznad protivničke momčadi. Bilan nije za reprezentaciju, nadam se da imamo bolje.
Iznenadio me El -Amin jučer, Suton besprijekoran double-double učinak s 27 koševa i 10 skokova .
Wright i Marčinković odlična obrana, pogotovo na Draperu, ma kompletna igra jučer Cibone iznad očekivanja, osim 3. trećine koja je uvijek bila boljka Cibone.
Pogotovo mi je drago radi ovih napuhanaca tzv. vitaminskih navijača koji su već vidjeli Cedevitu kako osvaja naslov i uvijek dragog klauna Zule.
__________________
DZG

Zadnje uređivanje MLB : 29.03.2012. at 09:37.
MLB is offline  
Old 29.03.2012., 13:57   #39
Jedna pobjeda i odmah ste poletjeli u nebesa. Cedevita je očito odigrala jednu od lošijih tekmi u sezoni. Mislim da su u 2-3 tekme zabili manje od 70 koševa. Sad su ih ovi samo nakurili pa će slijedeći put biti 20 razlike za Cedevitu. Ali treba priznati Ciboni da su pokazali naznake da opet postaju ozbiljna ekipa.
Grunf is offline  
Old 29.03.2012., 13:59   #40
Quote:
MLB kaže: Pogledaj post
Ti stvarno nekad živiš u oblacima, zar stvarno misliš da Cibona neće dovesti nikoga od ovoga trojca, ako to misliš, onda stavrno nemaš veze s košarkom!
Simona neće sigurno jer je čovjeku dovoljna jedna sezona igranja bez plaće.

Šarića i Hezonju bi mogli možda.
Grunf is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:56.