Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2013., 12:46   #1
NBA vol.5

NBA Playoffs 2013

_NBA Playoffs 2013 poster

_raspored
*


Lakersi bi išli u Playoff i da su poraženi jer je Utah izgubila od Memphisa 96:70, ali je pobeda LAL donela sedmo mesto i duel sa San Antoniom.

Lakerse je do velike pobede i sedmog mesta u konferenciji vodio Gasol koji je ostvario tripl-dabl protiv Rokitsa sa 17 poena, 20 skokova i 11 asistencija. Howard je postigao 16 poena uz 18 skokova i 4 blokade, dok je Blake imao fenomenalnih 24 poena uz po 7 skokova i asistencija. Upravo je Houston ovim porazom pao na osmo mesto, a predvodio ga je Harden sa 30 poena uz 8 skokova, a 23 je ubacio Parsons, koji je trojkom u poslednjoj sekundi doneo Houstonu produžetak u LA-u.

Deluje kao da je Stern ovde umesao prste da bi imali love story Durantula i Westbrooka vs Harden ali u svakom slucaju vraski zanimljivi parovi.

_Superstar igraci

_NBA titula
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.

Zadnje uređivanje Jacob J. Harper : 18.04.2013. at 13:06.
Jacob J. Harper is offline  
Old 18.04.2013., 12:54   #2
kakve tekme nas očekuju već u subotu

let's go Celtics!
Gent Blaugrana is offline  
Old 18.04.2013., 12:56   #3
LAL ipak sedmi ! Pobedice Spurse uveren sam, mozda cak i sa 4:2. Go Lakers !

Heat gazi Buckse u 4 duela. Go Heat !

Konacno pocinje Playoff !!! :klap:
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Old 18.04.2013., 13:36   #4
Quote:

Before March, 13, Jazz were averaging 24 FTA per-game, which was 10th in the league; Lakers 2nd at 27 FTA per-game.
Since March, 13, Lakers have been no.1 with 30 FTA per game; Jazz dead last with 16 FTA per-game. The power of Stern
zanimljivo
hulijo đuturum is offline  
Old 18.04.2013., 13:50   #5
jedva čekam početak
marsovacc is offline  
Old 18.04.2013., 14:22   #6
Odličan uvod kao i uvijek mladog Jacoba.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Old 18.04.2013., 15:37   #7
Lakersi bez Kobea opet očekivano dobili

Sada da se Nash oporavi i ide se po naslov

Kobeovi fanovi na aparatima, sad sigurno navijaju protiv Lakersa
Nashty is offline  
Old 18.04.2013., 15:44   #8
dajte nam te Netse
agent5 is offline  
Old 18.04.2013., 15:45   #9
Lakersi zapinju na Spursima.


Idemo Denver
__________________
slika
lightsaber is offline  
Old 18.04.2013., 15:50   #10
počinjemo s praćenjem konačno. mi smo uz denver
Imran is offline  
Old 18.04.2013., 16:34   #11
Šteta da Knicksi idu baš na Celticse jer su mi Celticsi jedna od dražih ekipa. Bit će zanimljiv dvoboj, prognoziram 4:2 za NYK.

Neka igre počnu
Princ Boateng is offline  
Old 18.04.2013., 16:39   #12
jel ovdje ide predictor?

edit:

našao sam

Zadnje uređivanje nar.kO : 18.04.2013. at 16:45.
nar.kO is offline  
Old 18.04.2013., 16:40   #13
Bravo Đejkobe


Mi smo ovdje zagrijavamo za Vrele utakmice.


A evo i predviđanja:

ISTOK:

Heat - Bucks
Sve osim metle Heata bi bilo pomalo iznenađenje. Najjednostraniji dvoboj prvog kruga u obje konferencije.

Nets - Bulls
Netsi su preseljenjem u Brooklyn odma došli do pozitivnog omjera. Šteta što nema Rosea, bio bi ovo odličan dvoboj ponajboljih 'jedinica' lige. Blagu prednost iz tog razloga dajem Netsima, ali Bullse sigurno neće 2 sezone zaredom htjeti ispasti u prvoj rundi. 4-3 za nekog.

Knicks - Celtics
Knickse ne pamtim kada su bili ovako visoko postavljeni u doigravanju. Celticsi će ih namučiti i sigurno iskamčiti barem 2 pobjede, ali dalje će Knicksi. 4-2.

Pacers - Hawks
Vjerujem da će Pacersi ovo proći, ali moglo bi ovo i u 7. Pacersi su mi djelovali bolje prije mjesec-dva.


ZAPAD:

Thunder - Rockets
Život piše čudne priče ponekad, Harden će pokušati zapapriti Thunderu, a sada u doigravanju mladi Gromovi bi tek u potpunosti osjetiti što im je značila Brada. Ali teško će Rocketsi do bilo čega drugog nego do dostojanstvenog ispadanja. 4-2 za Thunder

Nuggets - Warriors
Nema obrane! Trice, zakucavanja, puno koševa... Ovaj dvoboj na papiru bi trebao biti najbolji za neutralce, za one koji vole koševe. Nuggetsi briljiraju na domaćem terenu ove sezone i nemoguće je ne staviti ih kao favorita u ovom dvoboju. Utakmice će se dobivati s više od 100 postignutih koševa. 4-2 za Nuggetse.

Clippers - Grizzlies
Napad ili obrana? Obje franšize igraju najbolje sezone od osnivanja. Grizzliesi imaju nesređenih računa iz bliske povijesti s Clippersima. Biram pobjedu obrane. 4-3

Spurs - Lakers
Drugi protiv sedmog kao i na istoku je najzvučniji dvoboj. Bit će ovo dvoboj pod košem. Timoty će opet biti učitelj i educirati "mladog" Howarda. 4-1 za Spurse.
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50

Zadnje uređivanje maminho : 18.04.2013. at 16:47.
maminho is offline  
Old 18.04.2013., 16:41   #14
Ajmo Clippersi
Mr. Jigsaw is offline  
Old 18.04.2013., 16:52   #15
Denver i GS će biti najljepša serija možda i u cijelom playoffu, bez obrana trice zakucavanja fantastično, nadam se prolasku denvera ali opet žao mi je curry-a.
pepeto1 is offline  
Old 18.04.2013., 16:54   #16
Quote:
Jacob J. Harper kaže: Pogledaj post
LAL ipak sedmi ! Pobedice Spurse uveren sam, mozda cak i sa 4:2. Go Lakers !
Tako je

Idemo Lakersi do kraja!!!
PocketAces is offline  
Old 18.04.2013., 17:00   #17
Quote:
Nashty kaže: Pogledaj post
Lakersi bez Kobea opet očekivano dobili

Sada da se Nash oporavi i ide se po naslov

Kobeovi fanovi na aparatima, sad sigurno navijaju protiv Lakersa
naravno da ne navijaju protiv, uprtavo suprotno, sad još i više nego ikad. sad fino kobetu po 6. prstenić da mu ga doteturaju u krevet. kud ćeš bolje, 6 prsten, a nisi se morao niti ustati iz kreveta. i to će mu sve odraditi njegova kujica nash.

4season is offline  
Old 18.04.2013., 17:15   #18
Oklahoma-Houston, pa neki Denver i neki ratnici, Spursići i Lakersi bez glavne maskote. Da ne govorim o dvoboju međeda i onih fejkera gdje svršavaju na zakucavanja. Daj molim te.

Naravno da se najzanimljiviji dvoboj prvog kruga doigravanja igra na istočnoj obali. Knicks-Celtics, nba klasik i dvoboj dvije proper franšize. Očekuje se 7 uzbudljivih utakmica sa pokojim isključenjem, ružnih riječi sa obje strane, tvrde košarke i velikim obračunima. Velike sudačke greške su također dobrodošle, čisto da se imamo zbog čega ljutit.

Ima li u Piercu još iskre da zabije neki step-back sekundu prije kraja u MSG-u? Je li Melo konačno sazrio da momčad odvede do sudara sa Heatom, možda i dalje? Tko je veći degenerik, Bass ili Felton? Hoće li Terry uspjeti anulirati Smithov učinak s klupe? Je li Green sposoban svoje dobre igre prenijeti i u playoff?
Čije su starkelje bolje?
Sve će se to saznati ubrzo. Da i Kelti ispadnu u prvom krugu ne bi mi bilo žao ako će odigrati jednu uzbudljivu seriju protiv Knicksa. Da su igrali protiv onih poljoprivrednika iz Indianapolisa, već bi mi bilo žao.
Pierce34 is offline  
Old 18.04.2013., 17:19   #19
Quote:
4season kaže: Pogledaj post
naravno da ne navijaju protiv, uprtavo suprotno, sad još i više nego ikad. sad fino kobetu po 6. prstenić da mu ga doteturaju u krevet. kud ćeš bolje, 6 prsten, a nisi se morao niti ustati iz kreveta. i to će mu sve odraditi njegova kujica nash.

zar bi kobe stvarno dobio prsten iako nebi igrao u playoffu ni jednu utakmicu? mislim i da dobije (sto bi bio apsurd) mnogi mu ga ne bi priznavali a tek one price da se moze mjeriti sa MJ-em nakon toga
bender rodrigez is offline  
Old 18.04.2013., 17:45   #20
Quote:
bender rodrigez kaže: Pogledaj post
zar bi kobe stvarno dobio prsten iako nebi igrao u playoffu ni jednu utakmicu? mislim i da dobije (sto bi bio apsurd) mnogi mu ga ne bi priznavali a tek one price da se moze mjeriti sa MJ-em nakon toga
Naravno da bi ga dobio. Svi članovi momčadi dobivaju prstenje, tako imaš pun kurac anonimusa sa hrpetinom prstenja. Naravno da bi hejteri popizdili jer bi (kako ih zovu) kurcojahači svršavali i drkali na prsten kao i na svaki drugi.

Ali da, bilo fora da mu ovaj put to odradi ekipa, čisto da se internetska populacija ima oko čega nadjebavati. Zamisli koji bi to lom nastao, s obe strane.....
4season is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:28.