Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2013., 20:12   #81
Kuban odlicna predstava.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2013., 21:06   #82
MVP sjajan već na 12.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2013., 23:56   #83
koja je prevara Schilb, prvi strelac prestrašnog Chalona, kenjam vam se u skauting, lik promaja u odbrani - siledžija u napadu.
aspirin.500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 00:00   #84
Quote:
aspirin.500 kaže: Pogledaj post
koja je prevara Schilb, prvi strelac prestrašnog Chalona, kenjam vam se u skauting, lik promaja u odbrani - siledžija u napadu.
Gledam ga protiv kubana i mislim si sta se dogadja sa njim..bezglavi prodori bez kontrole lopte..izgledao je u nekim momentima poput juniora na parketu..danas nisam gledao,al nece ovo dobro zavrsiti ak ovako nastavi..
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 00:06   #85
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Gledam ga protiv kubana i mislim si sta se dogadja sa njim..bezglavi prodori bez kontrole lopte..izgledao je u nekim momentima poput juniora na parketu..danas nisam gledao,al nece ovo dobro zavrsiti ak ovako nastavi..
igra kao da je na partiji basketa u novobeogradskim blokovima, prevara i to preskupa prevara, danas je imao 2 poena uz 1/7 iz igre, i to kad čitav tim ima za dva čak 57%
zelen je radonjić za ovo, leti on uskoro....
aspirin.500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 00:12   #86
ali Olimpijakos, strašni su, 10 000+ turaka sa krvavim zubima na tribini koji se vraćaju u egal 6 mina pre kraja, i ovi im hladnokrvno prave seriju razbijanja trojkama i školskim akcijama, rutinski...sa pola gasa.
aspirin.500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 00:13   #87
Fakat ne kuzim,on je trebao biti glavno pojacanje..jos se misko jako afirmativno o njemu izjasnjavao,valda ga i preko njega doveli..plus proslu sezonu je odigrao pa vrhunski za chalon na razini europe..
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 00:21   #88
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Fakat ne kuzim,on je trebao biti glavno pojacanje..jos se misko jako afirmativno o njemu izjasnjavao,valda ga i preko njega doveli..plus proslu sezonu je odigrao pa vrhunski za chalon na razini europe..
ma dosta je tu falangi, npr na poziciji 1/2, Nelson je solidan igrač ali sa fabričkom greškom, nema šut za dvojku, a nema organizaciju na kecu. Kad je na kecu uvek igra licem ka košu i forsira prodor, nema bočni pregled iliti periferni vid. Ovo je jak roster kad su u tranziciji, ali kad ih svedeš na pozicioni napad u težim su govnima.
radonjićeva budućnost je bila poznata po malom broju primljenih poena, a sad podseća me na mesinu u lakersima kad su ga zvali kao defanzivnog eksperta a ovi primali po 120 poena.

Zadnje uređivanje aspirin.500 : 25.10.2013. at 00:27.
aspirin.500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 00:31   #89
Da,zvezda nema playa..demarcus nelson to nije i momcad pati kada im odsjeces tranziciju..tako su i pali drugi dio prosle sezone..i ovo si dobro napisao za radonjica,uz ipak ogradu jer sumnjam da je neke igrace on birao..plus je trener na duge staze i treba vremena da se vidi njegov rad..e da,kad katic i marjanovic nemaju dan,to je zalost u reketu..jedan ogroman,a izgura ga svatko..drugi krkan bez osjecaja kad ga uhvati ludilo..dobra imena ima zvezda,al kao momcad mi se uopce ne svidjaju
feenian is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 00:41   #90
čović i trener na duge staze, ne idu u istu rečenicu.

katić je prso otkad ga je ivković javno isprozivao na konferenciji posle evropskog.

partizan ima masu bolji tim, ali ima ta rasprava u aba temi....
aspirin.500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 08:42   #91
Fener i Barca danas
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 09:25   #92
sk prenosi Partizan-Nanterre u vrijeme Fener-Barca, majkomila
Quote:
aspirin.500 kaže: Pogledaj post
ali Olimpijakos, strašni su, 10 000+ turaka sa krvavim zubima na tribini koji se vraćaju u egal 6 mina pre kraja, i ovi im hladnokrvno prave seriju razbijanja trojkama i školskim akcijama, rutinski...sa pola gasa.
Oly je strašna ekipa... uigrani su, ekipa s glavom i repom... još se jednom pokazalo da hrpa "imena na papiru" ne znače niš ak nemaš "ekipu"... dobro, i razlika Spanoulis-Arroyo, jel...
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 11:07   #93
Majko mila prijenos je na SK2.
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 11:09   #94
koji je na proširenom paketu, barem kod b-neta... a ja imam osnovni, i takva tekma bi trebala bit na osnovnom programu, koji sigurno ima više ljudi nego prošireni...
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 11:16   #95
Quote:
agent5 kaže: Pogledaj post
koji je na proširenom paketu, barem kod b-neta... a ja imam osnovni, i takva tekma bi trebala bit na osnovnom programu, koji sigurno ima više ljudi nego prošireni...
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 12:28   #96
provokator
agent5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 19:12   #97
Obradović će sa Fenerom čuda uraditi. Ova petorka preko 2m će bit enigma za većinu ekipa.
__________________
"Mental toughness in general isn’t being the most physical or just being able to make the big shot. It’s being able to do your job on the next play every single time. That’s hard to do. That consistency isn’t for everyone. And that’s why it’s the mark of really good players." Brad Stevens
Pierce34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 19:23   #98
Evo i Hezonje.
__________________
Heat Culture
Kockar :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 19:52   #99
Parizan ima fino vodstvo na polovici tekme. Publika ih baš nosi, dosta koševa iz tranzicije. vidim nešta novo u igri Partizana Vujošević u petorci igra sa dva centra Gagićem i Muslijem i dosta dobro to i izgleda odlične leđne blokove rade obojica partizanovim bekovima.
Dancing Galaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 20:03   #100
Žorić dominira
cave troll is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:53.