Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2015., 20:35   #1
Zle žene ismijavaju muškarce i njihove ulete

U Telegramu je izašao članak gdje autorica, zajedno s još 13 protagonistica, ismijavaju ulete muškaraca. Kako smatram da netko treba pružiti drugi pogled na to očito pristrano pisanje, iznosim ovo objektivno mišljenje. Toliko objektivno da neću spominjati spolove, već ću ih navoditi kao subjekte i objekte radnje.

1. Curo, ti uopće nisi za akciju, nisi napravila ništa što bi izazvalo reakciju!
Očito se radi o subjektu koji je objektu htio pokazati lepezu svojeg znanja fizike, posebice Newtonovog 3. zakona, poznatijeg kao zakon akcije i reakcije.

2. Dao bi lijevo jaje za tebe.
U današnjem svijetu nesolidarnosti i otuđenosti, davanje krvi se smatra časnim, kamoli ne jednog od vitalnijih organa. Osim toga, možda je subjekt dobri Samaritanac već nekome dao jedan bubreg, te od parnih organa koje može darovati, a da ostane koliko-toliko funkcionalan ostaju mu samo testisi.

3. A ti si socijalna radnica? Daj da budem tvoj socijalni slučaj.
Subjekt se očito ne boji snažnih žena, što je i vidljivo iz izjave u kojoj joj otkriva da se neće osjećati nesigurno ako objekt zarađuje više od njega.

4. Roko- studenska srijeda -Zgodan, mrtav-pijan lik, Ulet br.1 – Pratim te cijelu večer..., Me-Facepalm No.1, Ulet br.2 – Zašto bježiš od prokletstva?, Me-Facepalm No.2
Ovdje je riječ o potpuno intelektualno otupljenom objektu koji koristi prezreni internetski žargon, ne zna materinji jezik, a sposobnost komunikacije mu se svodi na ponavljanje jednorječnih brzopoteznih fraza. Ali i takvom objektu je subjekt iskazao brižnost navodeći da prati objektovu dobrobit cijelu noć, a nakon prve šutnje pružio mu drugu šansu i pokušao započeti duboku filozofsku raspravu o uzaludnosti bježanja od sudbine. Nažalost po subjekt, objektove već navedene razlikovne karakteristike nisu dorasle takvom razgovoru.

5. Di si maco, dođi na Viskas.
Dobro, ovaj subjekt zaslužuje porugu, ako je išao objekt sklon nošenju ovakvih odjevnih predmeta zavoditi.

6. Ćao ribo, ja sam gradela.
Naizgled jednostavna rečenica, otkriva da je subjekt staložen, ali kada treba i vatren. No na njegovu žalost, objekt to nije adekvatno prepoznao.

7. Odveo bi te da upoznaš mamu.
Često objekti demoniziraju subjekte da su im samo snošaji na umu kada prilaze. U ovom slučaju, subjekt je iskazao da ga ne interesira besmisleni i isprazni snošaj i da cijeni objekt kao osobu, te da se nada dugotrajnijem i duboko osjećajnom odnosu koji obuhvaća i upoznavanje roditelja.

8. Lik u zrelim godinama na zebri: Mirišeš na anđele.
Objekt očito zlorabi subjektove godine denominirajući njegovu izjavu. No, osjetilo mirisa je, evoluciji unatoč, i dalje jako, te je subjekta podsjetilo na parfem Angel. Da je objekt normalnog psihološkog ustroja, bio bi zahvalan što ga subjekt poistovjećuje s jednom od najljepših objekta današnjice, Evom Mendes.

9. I tak onda niš... Ajd javi se ak si za kavu il seks
Subjekt ovom izjavom otkriva da poštuje objektovo pravo na izbor ispijanja kofeinskog napitka ili snošaja. A netoleranciju na pravo izbora objekti često ističu kao zanemarivanje njihovih prava, poput onih grozovitih feminističkih organizacija. Iz čega se može zaključiti da je objekt zapravo protiv izbora i protiv feminizma.

10. Treš (svira Tony Cetinski – Tvoje tijelo) Vidim, ti si tek sada počela micati svoje tijelo. Jako ti dobro ide, samo nastavi!
Unatoč očajnom objektovom ukusu u glazbi da ju je tek zavijanje gosp. Cetinskog nagnalo na gibanje, subjekt u brizi za dobrobit objektovog kardiovaskularnog i mišićnog sustava prilazi i hrabri ga u nastavljanju gibanja, nedostatak kojeg je znanstveno dokazano i ukazano kao polazište mnogih oboljenja današnjice.

11. Koja ti je to šminka, Max Factor? Gledaj ti te obrve, jel ih farbaš?
Izjavama, subjekti iskazuju objektima da zamjećuju sitnice poput šminke, kao i divljenje vještine objekata u nanošenju istih

12. Šta si ti?
Bespotrebno je uopće isticati objektove zablude, mnogi su vokalno-instrumentalni sastavi zaradili brojne sanduke fermentiranog ječmenog slada na postavljanju ovako jednostavnog pitanja u refren pjesme. I dok su objekti spremni prema vodećem vokalu VIS-a katapultirati dijelove svojeg donjeg rublja na prvi slog takve rečenice, ovdje im služi za predmet poruge samo zato jer subjekt nije bio u časopisima koji objektima usađuje izopačene životne vrijednosti.

Ograda: ako itko ovo shvati imalo ozbiljno, a ne kao zajebanciju, treba se samoraniti. Jako.
Hammer Prime is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 21:16   #2
Pročita san prve dvi riči.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 21:20   #3
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
Pročita san prve dvi riči.
Ozbiljnost pristupa zahtijeva navođenje izvora.
Hammer Prime is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 21:23   #4
Quote:
Hammer Prime kaže: Pogledaj post
Ozbiljnost pristupa zahtijeva navođenje izvora.
Kakav izvor takva i ozbiljnost.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 21:23   #5
procitala samo boldano, umrla na:

Quote:
Hammer Prime kaže: Pogledaj post
9. I tak onda niš... Ajd javi se ak si za kavu il seks.
__________________
Leave me alone!
Mazilicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 21:28   #6
Quote:
Mazilicaaa kaže: Pogledaj post
procitala samo boldano, umrla na:



Tipično žensko, samo njihovu stranu držiš.
Hammer Prime is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 21:28   #7
Quote:
Hammer Prime kaže: Pogledaj post
Tipično žensko, samo njihovu stranu držiš.
ne
nego cinjenicu su cinjenice: neate pojma kak uletit
__________________
Leave me alone!
Mazilicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 21:31   #8
Quote:
Mazilicaaa kaže: Pogledaj post
ne
nego cinjenicu su cinjenice: neate pojma kak uletit
Mislim da sam podosta dobro objasnio suštinu svakog od navedenih uleta.

Činjenica je da ženske ulete ne znaju tumačiti...
Hammer Prime is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 21:31   #9
Quote:
Hammer Prime kaže: Pogledaj post
Mislim da sam podosta dobro objasnio suštinu svakog od navedenih uleta.

Činjenica je da ženske ulete ne znaju tumačiti...
e jbg, taj dio nisam citala
__________________
Leave me alone!
Mazilicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 21:33   #10
ma najjači je: "razbaco bi te ko stajsko sijeno po livadi". potvrdila pravobraniteljica
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 21:34   #11
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
ma najjači je: "razbaco bi te ko stajsko sijeno po livadi". potvrdila pravobraniteljica
ILI

''Razbacao bi te kao seljak balegu!''

__________________
Leave me alone!
Mazilicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 21:46   #12
rasturijob te ko mazalicu u stojadinu
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 21:50   #13
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
rasturijob te ko mazalicu u stojadinu
Sirotinjo i Bogu si teška.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 22:00   #14
Najbolji ulet je: Jesi za piće ili ajmo na kavu.
Velika mudrolija.
Dobar ulet mi je bio: Ja bih te poljubio.
Davnih dana to bijaše.
Najbolji, kad se nisam snašla, a poljubio me.
A to mogu samo pravi meštri od zavođenja. Ne znam zašto.
Ali lijepo je da uopće pričamo o uletima muškaraca, jer kako je krenulo, žene navrnule bit agresivnije.
Pikova dama is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 22:19   #15
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
ma najjači je: "razbaco bi te ko stajsko sijeno po livadi". potvrdila pravobraniteljica
Subjekt ovime dokazuje objektu da se nada da će sama njegova nazočnost potpomoći klijanju.

Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
rasturijob te ko mazalicu u stojadinu
Objektu se pridaje esencijalna uloga u funkcioniranju sistema, budući je stojadin bio beskoristan bez svoje mazalice.

Quote:
Pikova dama kaže: Pogledaj post
Ali lijepo je da uopće pričamo o uletima muškaraca, jer kako je krenulo, žene navrnule bit agresivnije.
A ne, ne, ne pričamo ovdje o uletima muškaraca, već o iskonskoj zloći žena ovdje manifestiranoj kroz ismijavanje uleta muškaraca.
Hammer Prime is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 22:21   #16
sam da budemo nacisto: mazAlica nije isto kaj i mazIlica
ok?

__________________
Leave me alone!
Mazilicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 22:34   #17
Quote:
Mazilicaaa kaže: Pogledaj post
sam da budemo nacisto: mazAlica nije isto kaj i mazIlica
ok?

Mislim da tvoje nježne ruke nikad u životu nisu držale pravu mazalicu...
Hammer Prime is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2015., 22:41   #18
Quote:
Pikova dama kaže: Pogledaj post
Najbolji, kad se nisam snašla, a poljubio me.
slažem se.
jednom sam popio pljusku na ovo, pa se nakon toga se odvalila smijat. no postotak uspješnosti je dosta visok, win - win situacija. no da ne bunim mlađariju, nije da se prije toga nismo upoznali.
el Torro is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 00:19   #19
http://i.imgur.com/qhtKcZu.jpg
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2015., 01:19   #20
a) Napadno piljeci u bujni dekolte doticne gospodicne: Imas predivne velike...

... oci.

Uvik upali, uvik se krenu smijat, nikad ne šiznu.

b) Mala, potrosija bi te ka drzavni proracun

Ovaj pod b) jos nisam imao prilike isprobat
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger