Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.12.2007., 11:09   #1
Smile Što ste sanjali sinoć?

ja sam sanjala da sam otisla u svemir sa razredom iz srednje i i da smo se morali baciti u sunce da bi postigli neku produhovljenost. nista nije boljelo, a svi bi nekako ostali zivi. ja nisam htjela jer me bilo strah.

a drugi san je bio da je veliki tsunami poplavio svijet, a ja sam u nekoj spilji pokusavala spasiti sebe i svoju krntiju od auta odlazeci na visi nivo spilje.

mislite li da nasi snovi imaju neko znacenje?
Eviene is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:25   #2
Quote:
Eviene kaže: Pogledaj post
mislite li da nasi snovi imaju neko znacenje?
definitivno, a ovaj tvoj je baš zanimljiv

samo, bolje da si ovo stavila na psihologiju; ovdje će ti se uskoro sve svesti na falusoidne interpretacije
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:29   #3
Quote:
Eviene kaže: Pogledaj post
ja sam sanjala da sam otisla u svemir sa razredom iz srednje i i da smo se morali baciti u sunce da bi postigli neku produhovljenost. nista nije boljelo, a svi bi nekako ostali zivi. ja nisam htjela jer me bilo strah.

a drugi san je bio da je veliki tsunami poplavio svijet, a ja sam u nekoj spilji pokusavala spasiti sebe i svoju krntiju od auta odlazeci na visi nivo spilje.

mislite li da nasi snovi imaju neko znacenje?
naravno!

ovat tvoj nagovješćuje da ćeš ubrzo na rab.
spoznat uzvišenost slobodnog pada.
pakleni_patuljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:34   #4
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
definitivno, a ovaj tvoj je baš zanimljiv

samo, bolje da si ovo stavila na psihologiju; ovdje će ti se uskoro sve svesti na falusoidne interpretacije
nisam htjela na psihologiju staviti jer me zanima sto ce ovdje ljudi pisati.

cesto sam znala sanjati dok sam bila u vezi sa deckom da prekidamo, da me vara i takve stvari. mozda me je mozak pripremao na prekid
Eviene is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:36   #5
Ja sam sanjala da sam u inozemstvu si dala ubrizgati tekući silikon u sise. Hm.
Verona_V is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:40   #6
Quote:
Eviene kaže: Pogledaj post
cesto sam znala sanjati dok sam bila u vezi sa deckom da prekidamo, da me vara i takve stvari. mozda me je mozak pripremao na prekid
meni malo i neugodno ispričati što sam ja sanjala u početku naše veze (sad smo u braku) dok je još bilo ljubomore;
dakle, zatekla sam svog dragog u kabriolet busu na kvatriću s drugom djevojkom, poludila i opalila ga šakom u zube
budimo se i kaže meni darling; uh, jebote, netko mi je sasuo zube u snu
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:42   #7
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
meni malo i neugodno ispričati što sam ja sanjala u početku naše veze (sad smo u braku) dok je još bilo ljubomore;
dakle, zatekla sam svog dragog u kabriolet busu na kvatriću s drugom djevojkom, poludila i opalila ga šakom u zube
budimo se i kaže meni darling; uh, jebote, netko mi je sasuo zube u snu

e, strgala sam se! sad barem zna sto ce biti ako to stvarno napravi!
Eviene is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:42   #8
divne li teme.

ja sam noćas sanjala da mi žejlko bebek preko fona daje nečiji broj mobitela, i veli tiho i značajno: "jel treba još nešto". i to dva puta isto ponovi. "jel treba još nešto". ej??!!

ne postam ovo jer me interesira što znači, što sam pojela i koju ću nogu slomit sutra, već čisto da velim koliko mi je psiha u qrcu. više samoj sebi naglas da priznam

nadam se da će se ova tema pridružit vrlim produhovljenim šta vas je naživciralo i razveselilo

ej, a željka bebeka ne mogu s m i s l i t nit sam ga čula nit vidjela u medijima, ne jučer, već ....dragi bog zna kad posljednji put
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:43   #9
Da sam zabrijala sa sestrinim bivšim
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:43   #10
Sanjala sam da stojim na litici i gledam prekrasne, velike valove kako se obrušavaju na pješčanu plažu ispod mene. I onda je došao tsunami. I bila sam uvjerena da će me pomest, ali netko me zagrlio i rekao da se nemamo čega bojati, jer nas tsunami neće doseći na litici.
I tako smo mi zagrljeni gledali tsunami.
Marmelada4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:44   #11
požar
jajoglavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:44   #12
nisam nis sanjala, samo kad sam se probudila na trenutak mi se ucinilo da kraj kreveta vidim ultramoderni minijaturni usisavac ljubicaste metalik boje. bio je mali, okrugli, nalik na kompaktnu bubu i sjecam se da sam bila jako sretna kad sam ga vidjela.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:44   #13
vi ste svi spavali
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:44   #14
Quote:
cap_insaino kaže: Pogledaj post

ja sam noćas sanjala da mi žejlko bebek preko fona daje nečiji broj mobitela, i veli tiho i značajno: "jel treba još nešto". i to dva puta isto ponovi. "jel treba još nešto". ej??!!
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:46   #15
Quote:
Marmelada4 kaže: Pogledaj post
Sanjala sam da stojim na litici i gledam prekrasne, velike valove kako se obrušavaju na pješčanu plažu ispod mene. I onda je došao tsunami. I bila sam uvjerena da će me pomest, ali netko me zagrlio i rekao da se nemamo čega bojati, jer nas tsunami neće doseći na litici.
I tako smo mi zagrljeni gledali tsunami.
ovaj prizor najbolje ilustrira tradicionalni hrvatski defetizam. tako su se nasi biraci zagrlili i cekaju rezultate izbora
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:47   #16
ja sam jednom sanjala da su mi kukci u sobi pa sam pocela lupati po zidu da ih ubijem.

uzasavam se kukaca.
Eviene is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:50   #17
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
e.
a taj broj od te dotične osobe inače bi mi simpa i dobro sjeo, i sad dolazi željko ( ?????!!!! ) al iz dana kad je imao africu, i onak daje mi preko fona (net) taj broj, i tak mi dva put veli "jel treba još nešto"

al davno sam se prestala bojat i grozit svoje psihe, sad se družimo i prijatno zajebavamo skroz
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:53   #18
Quote:
cap_insaino kaže: Pogledaj post

ja sam noćas sanjala da mi žejlko bebek preko fona daje nečiji broj mobitela, i veli tiho i značajno: "jel treba još nešto".
prvo se moras pitati sto tebi taj san znaci. dalje, moras znati da mozak u snu povezuje informacije na malo izopacen nacin: dakle sanjala si zapravo nekog zeljka ili si se sjetila nekog jako kovrcavog ili se radi o asocijaciji vezanoj za neku stvar bijelog dugmeta, recimo 'na zadnjem sjedalu moga auta'.
razmisljaj na taj nacin
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:55   #19
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
prvo se moras pitati sto tebi taj san znaci. dalje, moras znati da mozak u snu povezuje informacije na malo izopacen nacin: dakle sanjala si zapravo nekog zeljka ili si se sjetila nekog jako kovrcavog ili se radi o asocijaciji vezanoj za neku stvar bijelog dugmeta, recimo 'na zadnjem sjedalu moga auta'.
razmisljaj na taj nacin
vidiš, ja se zapravo sjećam vremena kada sam od tebe znala pročitat i nešto pametno
mada mi je to izblijedilo skroz
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 11:56   #20
ja se ne sjećam što sa noćas sanjala u detalje
neki james bond je bio u mom društvu, imao je pištolj i često je presvlačio svoje prsluke
htio nas je natjerat da se svi spuštamo po sajlama od lifta
Skviki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:09.