Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 12.09.2017., 19:21   #1
Psiho tema (Pročitati prvi post!)

Mene je kavom pocastio jedan pacijent u Vrapcu.
Bila sam na polisomnografskom snimanju tamo, jer oni jedini rade komplernu obradu kod sumnje na epilepsiju (Schwarzer, ja mislim).
Kako dugi period prije toga nisam bas nesto spavala (understatement), a tu noc za vrijeme snimanja naravno nisam niti sat vremena sve zbrojeno, ujutro sam odbauljala do aparata za kavu i skuzila da nemam kovanica.

Covjek me lijepo pitao jel me smije pocastit i, onako zeljna kave, a luda od nespavanja, prihvatila sam.
Kasnije sam sjedila 2 sata na klupi u vrtu, cekajuci da primarijus ocita nalaz, a moj kavalir je sjeo do mene i ispricao mi svoju zivotnu pricu.


Izdvojeno s Nekulturno je odbiti. Hvala Kuki.



Dakle, tema je od sad strože moderirana. Nema izrugivanja psihičkih bolesnika, korištenja terminologije kao - luđak ili ludara i sličnih umotvorina.
Također, ovdje nećete savjetovati druge oko terapije medikamentima, za eventualnu potrebu komentiranja o istom imate privatne poruke, te cijeli podforum Psihokauč. (Pretpostavlja se da u oba slučaja sve uzimate sa zrnom soli.)

Cilj teme je destigmatizacija psihičkih stanja i bolesti. Nastavite u konstruktivnom tonu.

Zadnje uređivanje warpedcat : 14.09.2017. at 23:12.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:22.