Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2016., 11:23   #1201
Listu?

http://lmgtfy.com/?q=Gardaland+izlet
__________________
“Gossip is the devil's telephone. Best to just hang up!”
HepiHipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 15:11   #1202
Unhappy BARI TOP SERVIS ZA ČIŠĆENJE

Kupili smo kupon za čišćenje stana preko servisa BARI TOP. Dakle opća katastrofa, neorganiziranost, neljubaznost, totalno ignoriranje itd da ne nabrajam...
Prvo su kasnili 3 sata uz obrazloženja kako nisu mogli pronaći moj broj da mi jave kako kasne ( navodno su došli na krivu adresu ) kada sam ih napokon dobila i zatražila broj telefona od osobe koj će čistiti stan, nazvala sam tu osobu koja je rekla da je na ulazu u Zagreb dakle ona dolazi iz Stubičkih Toplica u Dubravu!!! Ok...došla je osoba koja treba počistiit stan i onda još jedan šok, došla je bez ičega iako je bilo dogovoreno da se stan čisti sa njihovim sredstvima.... Ok osoba je obavila čišćenje, a nama je obećano da ćemo zbog ovih svih zavrzlama dobiti GRATIS čišćenje, ali to se naravno nikada nije dogodlo. Kada bi ih nazvala uvijek je netko bio bolestan i ne može obaviti gratis čišćenje, nakon natezanja od 2 mjeseca odustajem od GRATIS čišćenja.
Uglavnom užas i katastrofa, vlasnica neljubazna, nezainteresirana iako je znala da preko nas može čistiti i 2 tvrtke ukoliko se pokažu kao dobar servis čišćenja to ju uopće nije zanimalo...Izbjegavati!!
devetikrug is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2016., 15:28   #1203
GLANC TOP J. D.O.O.

Kupili smo kupon za čišćenje stana preko servisa BARI TOP ILI TI GLANC TOP. Dakle opća katastrofa, neorganiziranost, neljubaznost, totalno ignoriranje itd da ne nabrajam...
Prvo su kasnili 3 sata uz obrazloženja kako nisu mogli pronaći moj broj da mi jave kako kasne ( navodno su došli na krivu adresu ) kada sam ih napokon dobila i zatražila broj telefona od osobe koj će čistiti stan, nazvala sam tu osobu koja je rekla da je na ulazu u Zagreb dakle ona dolazi iz Stubičkih Toplica u Dubravu!!! Ok...došla je osoba koja treba počistiit stan i onda još jedan šok, došla je bez ičega iako je bilo dogovoreno da se stan čisti sa njihovim sredstvima.... Ok osoba je obavila čišćenje, a nama je obećano da ćemo zbog ovih svih zavrzlama dobiti GRATIS čišćenje, ali to se naravno nikada nije dogodlo. Kada bi ih nazvala uvijek je netko bio bolestan i ne može obaviti gratis čišćenje, nakon natezanja od 2 mjeseca odustajem od GRATIS čišćenja.
Uglavnom užas i katastrofa, vlasnica neljubazna, nezainteresirana iako je znala da preko nas može čistiti i 2 tvrtke ukoliko se pokažu kao dobar servis čišćenja to ju uopće nije zanimalo...Izbjegavati!! Vjerovatno su i mijenjali ime u GLANC TOP zbog negativnih recenzija!

Zadnje uređivanje devetikrug : 05.10.2016. at 15:28. Reason: ispravak slova
devetikrug is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 22:30   #1204
Skoro sva iskustva negativna: kozmetički salon Hypnotic, Savska 164 uzela čišćenje lica i brazilku, prostor je stara rupa bila po zimi, nije bilo grijanja, vlasnica bolesna kiše i kašlje u mene, katastrofaaaaaaaaa, nikad više, masaža negdje kod Miramarske, ne sijećam se naziva salona, ali je na zadnjem katu neke zgrade, fuj kako zmazano, nikad više, fizerski salon Marcela u centru Prečko, pramenovi, molila boju tamnijeg meda, ne žutu, ali očito je malo vremena za svaku mušteriju pa se uzme malo jači hidrogen da to bude brže gotovo, katastrofaaaaaaa, pedikura i trajni lak, fen fizura VaBeLa na trešnjevci, užas, pete su mi ostale tvrde, natisci ostali, lak se zgužvao, frizura otišla za pol sata, užasss, salon Eves Home, Heinzelova 66, uzela kupon za tretman lica čišćenje, piling, RF, ne mogu opisati tu katastrofu, to je bio moj zadnji pokušaj. nikad više kupone za kozmetičke ili frizerske usluge, nikad više bez preporuke
lady38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2016., 14:50   #1205
iskustva za centar trinity u osijeku? imaju ultrazvučno čišćenje lica na akciji pa bih probala
Hazel Silk is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 18:04   #1206
Jel netko išao na lasersku depilaciju? Trenutno se reklamira neki ogroman popust. 50 tretmana, 5x na maltene svaki dio tijela. Jel ima netko iskustva?
-missandei- is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 19:30   #1207
Ja sam bila negdje kod doma sportova za pazuhe i bikini zonu. Nisam bila pretjerano zadovoljna, samo mi je privremeno produljilo vrijeme izmedju depilacija. Medjutim vrlo brzo se sve vratilo na staro. Ne mora znaciti da je uvijek isti slucaj al zaista nisam bila zadovoljna.

**** o & o ****
belfegora is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 09:40   #1208
Ima li tko iskustva sa salonom Nicole u Vlaskoj?
Ima na crnim jajetu ponuda za depilaciju
__________________
Embrace and love your body. It is the most amazing thing you will ever own.
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 10:31   #1209
Quote:
-missandei- kaže: Pogledaj post
Jel netko išao na lasersku depilaciju? Trenutno se reklamira neki ogroman popust. 50 tretmana, 5x na maltene svaki dio tijela. Jel ima netko iskustva?
5x za svaki dio tijela ti je nedovoljno. Imam ipl doma i koristim ga redovito svakih par tjedana (ok, sad ljeti ne jer se ljeti ni ne koristi), i odlična je stvar. Ali 5x je daleko premalo....
No, može imati nekog efekta na prvu jer njegova namjena i jest trajno usporavanje rasta dlačica. Ali one uvijek rastu, samo u manjoj količini i manjoj kako bi rekla - debljini dlačice, dlačica bas oslabi. Prije sam imala crne, a sad neke fluffy svjetlije, tanje i puuuuno rjeđe. Doslovce imam dijelove veličine šaka kamo ne rastu. Ukupno koristim ipl nekih godinu i pol.

Bottom-line, sad se ljeti to ne radi, a sve i da se radi 5x je puno premalo ako ne misliš nastavit barem 10-15x plus redovito održavanje.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2017., 17:49   #1210
Pozdrav!

Molim vas dojmove za školu stranih jezika Latina.
Zanima me intenzivni tečaj njemačkog. Nemam previše vremena pa se ne bih htjela maltretirati dva tjedna ako nije vrijedno toga.
Ware is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2018., 00:23   #1211
vidim da nema dugo komentara, a i ovo sto ima je negativno, ali idem pokusati pitati.

ima li netko da je u skorije vrijeme uzimao sistematske preko ovih stranica za grupnu kupovinu?

i ako je, gdje? koja klinika je obavila posao kako se spada, a ne preko one stvari?

moja dosadasnja iskustva s tim grupnim kupovinama nisu predobra, ali kompletan sistematski u zagrebu je preko 2000 kn, a toliko ipak nemam za izdvojiti u zivotu trenutno pa se zato moram okretati ovakim "ustedama".

hvala!
nickolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2018., 08:38   #1212
Nazovi kliniku, reci da si vidjela tu i tu oglas za popust i pitaj može li se ostvariti direktno bez posrednika. Većina njih to koristi samo za reklamu i vrlo vjerojatno će ti dat tu cijenu i bez plaćanja provizije stranicama.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2018., 09:40   #1213
Quote:
nickolina kaže: Pogledaj post
ima li netko da je u skorije vrijeme uzimao sistematske preko ovih stranica za grupnu kupovinu?
Taman sam za sljedeći tjedan naručena, probat ću se sjetiti javiti poslije da opišem iskustvo.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2018., 15:39   #1214
Evo, nickolina, završila sam sa sistematskim, poliklinika dr Zora Profazić na Trnju, kupon je bio preko Ponude dana. 360 i nešto kn, čini mi se. To je za ovaj manji sistematski koji ne uključuje KKS (uključuje EKG, UZV dojki, abdominalnih organa i kulturu mokraće il' kaj već s njom rade). Svi su super ljubazni, objašnjavaju šta ti rade, sve ide brzo ko da si na traci. Rezultati će doći kroz tjedan dana na kućnu adresu (zašto ne na mail, nemam pojma).
Jedino su sjebali šta su me krivo naručili za popodne, a prilikom naručivanja sam im rekla da trebam i ca125 vaditi za koji se treba doći ujutro pa sad to moram opet ići posebno radit.
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2018., 11:48   #1215
mene zanima kako uopce funkcioniraju ove stranice, tudum sam dakle konkretno gledam ponudu za tetovazu u studiu Calista i kaze voucher 250 kn za tetovazu u vrijednosti 600 kn. Ja to ne kuzim i mislim da mora postojat neka kvaka. Kaze tattoo po izboru dakle nisi limitiran na motiv...pretpostavljam da odredjena velicina za tih 600 kn postoji, to je ok..al ono...sto, radit ce ju sa sugavom tintom? bit ce 2x2 cm? jednostavno ne razumijem zasto bi neki studio nudio popust na svoje uobicajene usluge pogotovo tetovaze za koje znamo da ono, nesto tipa vel.10cm kosta skoro 1000 kn pa evo nek me netko prosvijetli
Joshira is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2020., 17:24   #1216
Angry kupnja putovanja preko kupime.hr

dakle izgleda da sve što se kupi preko ovog portala je prevara i zarađuju na našem vjerovanju da su korektni..ovogodišnje 3 dana ljetovanje (sva sreća da sam samo 2 noći uzeo) uplatio unaprijed ko kakvoj kurvi, i u Novigradu dobio DELUX sobu.. podrumska prostorija koja smrdi na vlagu i da su je barem izračili malo..dakle ovi iz kupime.hr se opravdavaju, ali negiraju odgovornost što prodaju nešto što ne provjeravaju.. jad i bijeda hrvatske, ali postoje inspekcije(koje su podmitljive)pa se nadam da će tužba barem malo love istresti iz džepa prevaranata..na žalost da su i ostali portali poput crnog jajeta isto reklamirali i prodavali..
feboj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2020., 19:59   #1217
Ja pak, s Megabonom, imam sasvim dobra iskustva. Uzeli smo 7 polupansiona za dvije osobe,u Dubrovniku, soba s pogledom na more. Dobili upravo to. Pogled na uvalu, soba dobra, zadnji kat hotela, dorucak ok, vecera jako dobra.
Nemam nikakvu zamjerku.
genius_one is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2021., 17:35   #1218
Ajde da malo dignemo temu! Izgleda da su ovi portali pali u zaborav...da vidimo zašto je tome tako?

Jel ih koristite? Kako ste zadovoljni?

Evo, ja sam koristila za bonove za lokalni kozmetički salon, na kraju su akcijske cijene preko poratala rasle pa su kao redovne cijene i nema smisla više kupovati te kupone.

Najnovije iskustvo - pedikura u salonu La vi na Trešnjevci. Dogovorim se, sve ok, dodjem, salon zaključan katancem, nigdje nikog. Nazovem maloprije za novi dogovor, svi su termini kao puni, a na portalu piše da je prodano samo 8 ponuda. Uglavnom, imam novi dejt u utorak pa ćemo vidjeti, ali jako mi je sumnjivo. Kad nazovem žena radi sve da ne dođeš. S obzirom da ona radi za 60 kn, a portal uzima 40, ne čudi me. Čini mi se da od svega neće biti ništa, ali živi bili pa vidjeli!

Kakva su vaša iskustva?
regresija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2021., 19:07   #1219
Jednom uzela sistematski, jednom masazu, jednom pedikuru i dva puta smjestaj (Sarajevo i Skradin).

Sve super, ali kozmeticke usluge preko toga vise necu uzimati. Nisam bila zadovoljna, a imala sam dojam da rade preko neke stvari.

Aha da, jednom sam nesto povoljno uzela i tecaj talijanskog, zadovoljna sam bila.

Prijateljice mi redovito uzimaju putovanja i vikende u hotelima i zadovoljne su.
Svjetionicarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2021., 19:24   #1220
Ja sam uzimala te neke manje stvari, a za kozmetičke usluge se slažem, da je to uglavnom promašaj i da se uglavnom radi preko one stvari. A nije baš ni da se nešto isplati.

Ne bih se usudila uplatiti neko ljetovanje, dva puta bih razmislila i svakako kontaktirala hotel prije da provjerim je li to to i sl. Uzimam ljetovanja preko provjerenih turističkih agencija, nebih preko Crnog Jaja i sličnih jer sam jednom bila u njihovoj poslovnici. Jedva punoljetne curice u sakoićima i 90 posto odgovora je "mi nemamo ništa s tim" i "mi smo samo posrednik".
regresija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:33.