Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Za koga glasati u slučaju novih parlamentarnih izbora?
SDP-HSU-HSS 33 24.44%
IDS 2 1.48%
MOST 31 22.96%
Živi zid 20 14.81%
Pametno 35 25.93%
za neku drugu lijevu-liberalnu stranku 14 10.37%
Glasovatelji: 135. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2017., 11:13   #1821
Najbolji je bio glogoški koji prozvao plenkovića što nije došao, da kakav on ima odnos prema braniteljima i domovinskom ratu
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Old 12.12.2017., 11:18   #1822
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Najbolji je bio glogoški koji prozvao plenkovića što nije došao, da kakav on ima odnos prema braniteljima i domovinskom ratu
Premijer koji inače raspravlja s likovima kojima je Adolf Hitler stilist, mora i ovu kritiku uzeti obiljno. To je njegova razina...
Snack is offline  
Old 12.12.2017., 12:39   #1823
Malo dobrih vijesti.

Quote:
Facebook ugasio stranice ekstremističkih portala Direktno i Dnevno
http://www.index.hr/vijesti/clanak/f...o/1013206.aspx

Zadnje uređivanje Cuka : 12.12.2017. at 13:08.
konjokradica is offline  
Old 12.12.2017., 12:55   #1824
Očekujem ekspresan članak Zrinke K. kako je Zuckerberg zapravo reptil masonske loše kojega je Sotona poslala na Zemlju da porazi stoljetni hrvatski narod.
__________________
"Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not.
Both are equally terrifying." – Arthur C. Clarke
Amazing Pudding is offline  
Old 12.12.2017., 13:09   #1825
Quote:
Srebrni-medvjed kaže: Pogledaj post
Najbolji je bio glogoški koji prozvao plenkovića što nije došao, da kakav on ima odnos prema braniteljima i domovinskom ratu
Odgovor je šator.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 12.12.2017., 14:43   #1826
Quote:
Snack kaže: Pogledaj post
Nove nevolje rvackih domoljubno-katotalibanskih degenerika...
Nakon što je Facebook već blokirao Markićkin narod.hr, sada su, nakon bala vampira u Lisinskom, blokirani i Facebook računi dnevno.hr i direktno.hr.
Sigurno neka srpska zavera bre na fejsbuku.
ma kakva srpska, ovo je belosvecka zavera.
Quote:
Amazing Pudding kaže: Pogledaj post
Očekujem ekspresan članak Zrinke K. kako je Zuckerberg zapravo reptil masonske loše kojega je Sotona poslala na Zemlju da porazi stoljetni hrvatski narod.
vjerojatno lošo kuži u čemu je stvar.
aryna is offline  
Old 13.12.2017., 11:23   #1827
Quote:
Snack kaže: Pogledaj post
Nove nevolje rvackih domoljubno-katotalibanskih degenerika...
Nakon što je Facebook već blokirao Markićkin narod.hr, sada su, nakon bala vampira u Lisinskom, blokirani i Facebook računi dnevno.hr i direktno.hr.
Sigurno neka srpska zavera bre na fejsbuku.
Sudeć po fejs-statusima nekih "dmoljubnih" kolumnista trenutno je u tijeku seoba na ruski VKontakte Kao Ilija Čvorović s njegovim Moskvičem
rustaveli is offline  
Old 13.12.2017., 20:29   #1828
Pustite vi desničare, prava konkurencija bi vam trebao biti recimo onaj portal liberal.hr - oni će vas za razliku od desničara vrlo argumentirano kritizirati
rechtextreme is offline  
Old 13.12.2017., 20:43   #1829
Quote:
rechtextreme kaže: Pogledaj post
Pustite vi desničare, prava konkurencija bi vam trebao biti recimo onaj portal liberal.hr - oni će vas za razliku od desničara vrlo argumentirano kritizirati
S obzirom na to da si ektremni desničar, uopće me nije začudio tvoj post.
Pročitao sam i veće bedastoće.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 13.12.2017., 20:53   #1830
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
S obzirom na to da si ektremni desničar, uopće me nije začudio tvoj post.
Pročitao sam i veće bedastoće.
Imali su hrpu članaka koji se bave takvim profilima ljevičara kao ti
Mislim da im po argumentima nisi dorasao niti u jednoj raspravi.
rechtextreme is offline  
Old 13.12.2017., 21:26   #1831
Inače, vidi se i da nisi u toku, SDP, GLAS, Beljak i slični su itekako ljubomorni na njihov rad i utjecaj i nastoje ubacit neke njihove ideje u svoje programe, ali to uvijek doživi fijasko jer je hr ljevičarska elita vrlo neinformirana o općim pojmovima iz politike, čak i onim teorijskim, pa ispadnu smiješni.

Pratite šta pišu, mene bi bilo sram da sam ljevičar.
rechtextreme is offline  
Old 14.12.2017., 12:20   #1832
Quote:
rechtextreme kaže: Pogledaj post
Inače, vidi se i da nisi u toku, SDP, GLAS, Beljak i slični su itekako ljubomorni na njihov rad i utjecaj i nastoje ubacit neke njihove ideje u svoje programe, ali to uvijek doživi fijasko jer je hr ljevičarska elita vrlo neinformirana o općim pojmovima iz politike, čak i onim teorijskim, pa ispadnu smiješni.

Pratite šta pišu, mene bi bilo sram da sam ljevičar.
Eto, a da ja nemam srama, mogao bih biti ekstremni desničar. Ali to je nemoguće čovjeku koji ipak može osjetiti sram.

A ovo s ljuborom na neki opskurni portal smiješno je i komentirati.
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 14.12.2017., 12:30   #1833
Quote:
rechtextreme kaže: Pogledaj post
Inače, vidi se i da nisi u toku, SDP, GLAS, Beljak i slični su itekako ljubomorni na njihov rad i utjecaj i nastoje ubacit neke njihove ideje u svoje programe, ali to uvijek doživi fijasko jer je hr ljevičarska elita vrlo neinformirana o općim pojmovima iz politike, čak i onim teorijskim, pa ispadnu smiješni.

Pratite šta pišu, mene bi bilo sram da sam ljevičar.
I mene, ja sam levičar
KatarinaRi is offline  
Old 14.12.2017., 17:57   #1834
Quote:
rechtextreme kaže: Pogledaj post
Pustite vi desničare, prava konkurencija bi vam trebao biti recimo onaj portal liberal.hr - oni će vas za razliku od desničara vrlo argumentirano kritizirati
Liberal.hr? Misliš onaj portal što briše komentare neistomišljenika?

To je po tebi argumentirana kritika?
Sexysaint92 is offline  
Old 14.12.2017., 18:44   #1835
Quote:
Sexysaint92 kaže: Pogledaj post
Liberal.hr? Misliš onaj portal što briše komentare neistomišljenika?

To je po tebi argumentirana kritika?
Zaoboga, kolega - varaš se.
Komentare briše nevidljiva ruka tržišta...
__________________
I nerođena djeca su pederi!
judolino is offline  
Old 16.12.2017., 05:11   #1836
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Živjeli naši paraziti & uhljebi!

U pičku materinu, imamo šaku vojske, a generala ko Hitler na istočnom frontu...
Mislim da ih ni Hitler nije toliko imao.
Samo što su njegovi bili obrazovani generali, a ovi naši su uglavnom bili beskorisna fukara prije nego što ih je rat "oplemenio".
Čak ni oni školovani (krstičević, recimo), ne briljiraju umom, elokventnošću i znanjem.
Smotani2 is offline  
Old 16.12.2017., 14:15   #1837
Pa ti kad pogledaš, nama su mahom generali polupismeni krkani, koji su zahvaljujući ovom ratu isplivali na površinu ko vrhnje na kavi



Nego da mi nastavimo s onim sa Sauchine teme - di su moje pare?
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 16.12.2017., 15:51   #1838
Lova je na sigurnom
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Old 16.12.2017., 21:56   #1839
Socijaldemokratkinja, a stalno o lovi

Materijalistica


-Stipe
Stipe23 is offline  
Old 17.12.2017., 11:48   #1840
Mene ste našli vozat s tim forama... tu ćete ko prodavat priče o socijaldemokratiji i sigurnost, a onda mi iza leđa drpisat moje lovu

Odgovarajte dok fino pitam - di su moje pare?
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:28.