Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2017., 11:41   #4421
Quote:
Madmalecat1 kaže: Pogledaj post
http://www.vukovar.hr/tvrtke-i-ustan...objekt-mitnica

Najvise mi se dopalo sto u novom vrticu imaju i jednu skupinu s pojacanim vjerskim programom. Smatram to iznimno korisnim. Deca ce od malih nogu usvajat znanja.kojima ce u buducnosti doprinjet razvoju Vukovara. U gospodarskom smislu pogotovo. Jer molitva cuda cini.
Pa krenimo


https://youtu.be/z3QGTxhiRCk
Happycat is offline  
Old 14.12.2017., 08:01   #4422
Jao, stigle ispravke.

1. Ugovorcic nije milijoncic i sto nego milijon i dvjesto kunica. Toliko je namijenio onaj bivsi, a sadasnji potvrdio dok su jos bili u hdzovskoj ljubavi.

Ljubav je pukla, al je zato strast da se ugovorcic ispostuje i dalje prisutna kod napustene strane. Malo me brine da bi se ostrascenost mogla uskoro vidjeti na nekom od racuna. Lako tako ljubovat dok placaju drugi.

2. Uz sumarak za zajednicko partijanje a la Columbia, postoje i individualni odlasci do klozeta legendarne birtije. One u kojoj sjedi heroj do heroja. Tako da su to dal skupno dal pojedinacno, ustvari Kolumbijske herojske zurke.

Sve je dobro dok sami placaju, nek se nauzivaju, meni je drago kad su ljudi spremni iz svog djepa platit zadovoljstva i zivjet zivot punim plucima. Doduse napominjem da to partijanje nije zdravo, za mozak pogotovo, pa sad ako ce poslusat od volje im.

3. Dok je gradom jasio prethodnik bio je jedan ilegalac. Sad ih je cetir ili pet. To je malo, s obzirom na brojku 500 koja je u ovom gradu popularna. Ko ih placa? Hahahaha

4. Nije samo Australija i Kanada. Ima i Amer'ka. Al to neplacamo mi pa me bas zabole djonko. To o neplacanju je sluzbena verzija i ja joj u potpunosti vjerujem. Stoga, hepi trip tu Amerika, pozdravte nam Indijance i kavboje.

Madmalecat1 is offline  
Old 14.12.2017., 09:39   #4423
"Ako je istina da je - u obnovu i povratak u Srebrenicu, dosada uloženo 500 miliona eura, kako je moguće da se grad već godinama neprestano prazni i umire, i za koga se asfaltiraju sve te ulice?"
http://balkans.aljazeera.net/blog/im...ta-nakon-smrti

Zvuči li vam ovo poznato? Vidite li neke paralele u ovom članku za Srebrenicu i Vukovar?
__________________
Veleizdajnici zaslužuju samo jednu stvar.
stankovukovar is offline  
Old 14.12.2017., 10:41   #4424
Quote:
Madmalecat1 kaže: Pogledaj post
Jao, stigle ispravke.

1. Ugovorcic nije milijoncic i sto nego milijon i dvjesto kunica. Toliko je namijenio onaj bivsi, a sadasnji potvrdio dok su jos bili u hdzovskoj ljubavi.

Ljubav je pukla, al je zato strast da se ugovorcic ispostuje i dalje prisutna kod napustene strane. Malo me brine da bi se ostrascenost mogla uskoro vidjeti na nekom od racuna. Lako tako ljubovat dok placaju drugi.

2. Uz sumarak za zajednicko partijanje a la Columbia, postoje i individualni odlasci do klozeta legendarne birtije. One u kojoj sjedi heroj do heroja. Tako da su to dal skupno dal pojedinacno, ustvari Kolumbijske herojske zurke.

Sve je dobro dok sami placaju, nek se nauzivaju, meni je drago kad su ljudi spremni iz svog djepa platit zadovoljstva i zivjet zivot punim plucima. Doduse napominjem da to partijanje nije zdravo, za mozak pogotovo, pa sad ako ce poslusat od volje im.

3. Dok je gradom jasio prethodnik bio je jedan ilegalac. Sad ih je cetir ili pet. To je malo, s obzirom na brojku 500 koja je u ovom gradu popularna. Ko ih placa? Hahahaha

4. Nije samo Australija i Kanada. Ima i Amer'ka. Al to neplacamo mi pa me bas zabole djonko. To o neplacanju je sluzbena verzija i ja joj u potpunosti vjerujem. Stoga, hepi trip tu Amerika, pozdravte nam Indijance i kavboje.

Postaje zanimljivo. Dobro jutro svima koji nas prate uz jedan prigodan glazbeni broj.

https://youtu.be/z9kmA_Wzpd8
Happycat is offline  
Old 14.12.2017., 21:36   #4425
Quote:
Happycat kaže: Pogledaj post
Postaje zanimljivo. Dobro jutro svima koji nas prate uz jedan prigodan glazbeni broj.

https://youtu.be/z9kmA_Wzpd8
Oho.
Jake snage Ljubljenog Vođe pokrenule hibridni rat otkrivanja identiteta forumaša. Ovdje jedne kokice neće biti dovoljne.
LordSwift is offline  
Old 15.12.2017., 10:23   #4426
Dan D je 23.12.2017. Tocnije vecer.

Te ce veceri konacno bit ostvarena velika zelja Voljenoga jer ce se u po centra grada pojavit, crno na belo (da, ovog puta nije samo belo) onaj famozni Pesto (500). U fizickoj i mjerljivoj formi. Bit ce to jednom za svagda dokaz narodu da Pesto postoji. Narod ce ga vidjet, opipat, uvjerit se da je tu, sav punasan i okrugao. Te obal. Ujedno ce to bit i prilika da narod konacno prestane srat o Pesto kao pukoj tlapnji i pustoj zelji Obozavanog.

A ne ne, nije to Pesto radni mesta. Ako ste se pognuli u niski start ne bi li vec danas poceli trcat da do dvajstreceg uhvatite jednog, odmah se dizite. Stojte hrabro i uspravno. Ko i dosad.

Jer to su lampioni. Oni papirnati sa svijecom. Kupijo grad Pesto komada ravno. Da Advent bude divan. Pa da gradjani te veceri zamisle zelju i puste svaki po jedan u nebo. Tako se i zove taj dogadjaja u kojega je utkan opijum za narod zvan Pesto - NEBO PUNO ZELJA.

Pere me nesigurnost jel taj performans osmislila ona agencija il mlade snage politicke organizacije, odrasle na krimicima. Romanima.

Tata kupi mi auto. (Romobil i bicikl ne treba, a sarenog medu, zeku, bombone i sta je sve ono bilo, vise se i ne sjecam, e to baci socijalnoj samoposluzi. Ne osjeckoj koja je stalno na teveju, nego ovoj nasoj. Ona nije atraktivna pa je nema na televizoru. Kod nas je naime bajka pa je i ta socijalna samoposluga jedno bajkovito mesto. A televizore ne zanimaju bajke. Oni oce krv, znoj i suze.)

Ja cu to da zazelim dok pustam lampijon u nebo. Ako mi ga budu dali ovi iz organizacije. Jer ja ne volim krimice. Romane. Pa ce mi to bit strasno otegotna okolnost u pokusaju da i ja zgrabim jedan. Al ne dam se ja, bicu tamo da vidim Pesto makar me hitna odvezla kasnije. Jer mnogo volem Advent i zvezdice i kolacice i nasmijesene ljude pune optimizma.

Dakle, po prvi put u nasem gradu uistinu PESTO. 23.12. po noci.
Nek to vidim pa da umrem.

Ponet cu i kisober. Da me ne zaspu govna odozgo s neba punog zelja.
Madmalecat1 is offline  
Old 15.12.2017., 13:32   #4427
Madmalecat1

TI si legenda !

Dodjem na ovu stranicu samo radi tebe
Vertx is offline  
Old 15.12.2017., 13:44   #4428
Quote:
stankovukovar kaže: Pogledaj post
"Ako je istina da je - u obnovu i povratak u Srebrenicu, dosada uloženo 500 miliona eura, kako je moguće da se grad već godinama neprestano prazni i umire, i za koga se asfaltiraju sve te ulice?"
http://balkans.aljazeera.net/blog/im...ta-nakon-smrti

Zvuči li vam ovo poznato? Vidite li neke paralele u ovom članku za Srebrenicu i Vukovar?
Ma samo ti se čini, nemoj i ti da podlegnes ovom hibridnom ratu
Ipak drago mi je da je Voljeni Vođa i svjetski putnik zaposlio ljude da otkrivaju hibridne ratnike sa foruma
don Kacunko is offline  
Old 15.12.2017., 14:38   #4429
Quote:
don Kacunko kaže: Pogledaj post
Ipak drago mi je da je Voljeni Vođa i svjetski putnik zaposlio ljude da otkrivaju hibridne ratnike sa foruma
A čuj, koliko ih je zaposlio samo u poglavarstvu moraju nešto raditi.
Pošto nema posla za sve (kod Saboa je bilo 20 ljudi manje zaposleno, a radilo se puno više) vidiš da se ratuje u radno vrijeme.
LordSwift is offline  
Old 15.12.2017., 17:24   #4430
Sad će se mačke početi tjerati,a u slobodno vrijeme se ližu.Za ovo treba puna kesa kokica,pogotovo kada spoznaju da Voljeni Vođa zna i tko su i gdje rade,samo je pitanje kada će taj spektakl. Možda za Božić,svjetlosni blockbuster "Razotkrivanje hibridnih medija" pa još kad Vođa sazna koga je uhljebio na koju poziciju bit će napetije od Spielberga! Samo,kako će Voljeni Vođa objasniti narodu da mu glavni rukovoditelj u voljenom mediju živi u Srbiji i svaki dan putuje na posao ne bi li uređivao malo politiku,malo forum,malo birao pjesme na youtubeu? Nekima glava služi samo za frizuru,al šta ćeš kad je ćelava.
urnebijes is offline  
Old 15.12.2017., 21:14   #4431
Nemogu dočekati sljedeći jingl 😂😂😂😂
Vidim ulaze novi ljudi, pa me zanima koji je od njih sijakovic ? Sdp-ov mega uhljeb koji je i inače održavao stranice i forume i za to bio dobro placen. 😀😀
Kruti is offline  
Old 15.12.2017., 21:23   #4432
Quote:
Kruti kaže: Pogledaj post
Vidim ulaze novi ljudi, pa me zanima koji je od njih sijakovic ? Sdp-ov mega uhljeb koji je i inače održavao stranice i forume i za to bio dobro placen. 😀😀
Iako pratim forum jako dugo prvi puta se javljam, jer sam prvi puta prozvan imenom.
Za razliku od mnogih ja se nemam potrebu skrivati iza lažnih nickova i otvarati nove profile. Ako me netko želi nešto pitati, može slobodno, ali neka se prvo predstavi da znam s kime komuniciram.
shija is offline  
Old 15.12.2017., 21:29   #4433
Talking

Mnogo se ovde govori o muzici. Ja volim makedonskih 7/8, al neznam puno njihovih pesama. Može li neko da me podseti kako se zove ona makedonska pesma o devojci što pere veš na nekom jezeru?
dwarf with axe is offline  
Old 16.12.2017., 01:10   #4434
Koliko novih likova.......ili podvojenih licnosti...... Sretna sam sto sam unijela malo veselja u ovaj sivi forum. Bili ste predvidivi i pomalo dosadni ali svejedno, cilj je bio obavijestiti vas da SVI znaju tko se krije iza pojedinih nadimaka. S obzirom da sam cula da su akteri iz staklene zgrade zbrojili dva i dva, moja misija ovdje zavrsava, a pozdravit cu vas u svom stilu, naravno, uz prigodan glazbeni broj..........znam da ste nestrpljivi.

https://youtu.be/HFNJ0rNO_XE

P.S. Pozdrav i ovima iz staklene zgrade koji citaju. Sirite ove radosne vijesti nek se cuju sto dalje.

I naravno pozdrav ovoj divnoj ekipi na forumu i i glavu gore kad budete setali gradom, imate razloga biti ponosni na sebe. Bilo je steta da bas svi ostanete anonimusi)))))))

Zadnje uređivanje Happycat : 16.12.2017. at 01:41.
Happycat is offline  
Old 16.12.2017., 10:51   #4435
:klap:

Ono kad na otvorenje avtomehancarske radnje borovoselskog bekgraunda dodju i radosno stoje u prvim redovima lik koji razbija cirilicne table, a u slobodno vrijeme nosi modne dodatke s ustaskim znakovljem te glavni pevac VIS Jure i Boban. To je sjajno i obecavajuce. Ocjenjujem to jednom sasma novom razinom zajednistva, usudim se reci cak savremenijom verzijom bra'stva i jedinstva.

Zlobnicima porucujem, ne to nije ono kad pojedes govno i kazes mljac.

Na spomenutom dogadjaju, sudeci iz javno objavljenih fotografija, bili su svi moguci, nemoguci i wannabe saradnici te liblinzi Olmajtija kako bi uvelicali taj trijumfalni trenutak otvorenja. Osim ovih sto su funkcijom, vezani uz gospodarske inicijative i raspolaganje gradskom imovinom, bili su tu i oni koji se npr.funkcijom bave tek podjelom pomoci sirotinji ili brigom o vrticima, no takvi koji se na prvi pogled ne uklapaju, uklapaju se na drugi jer svjedoce o tome da se niihovim prisustvom zeli jasno dati do znanja cijeloj javnosti da nije samo glavna partija zasluzna za razvoj avtomehancarske struke i poslovanja nego i satelitska partijica. Racunaju tako da ce ostaviti dojam jake, nezavisne i snazne politicke opcije koja i sama zna kako se menjaju gume, stavlja antifriz i vrti kurbla...Ok, zvuci kao dobar plan.

Bili su nazocni i dojucerasnji ljuti neprijatelji (91), delija, celavac, onaj sto deli stanove (?, u jebate jel to znaci da kad popravis kola, dobijes i stan??),, al ajd dobro, petak je bio, pa se moze malo i opustit te hodat po otvorenjima. Nije da ih ima svaki dan.

Omiljeni je na otvorenju izjavio da ta investicija pokazuje jednu zivost u gradu.

Valjda da nas upozori da smo klonuli. To je inace njegov novi omiljeni pojam koji u javni govor sve cesce uvodi (prvi i najomiljeniji je Pesto, kao sto je opce poznato). Zivost tu, zivost tamo. Glava ce me zabolit, ne znam di da krenem da je izbegnem. Previse je to odjednom. Sad jos i ti blagdani, pa nebo puno zelja, pa ovo pa ono...pa prc Milojka kad prodje uzbudjenje i dodje sijecanj.

Osim isticanja zivosti i da ovakvi dogadjaji znace buducnost naseg grada, iskoristio je svaku priliku da se slika s gazdom radnje. Al bas svaku. Da ostane zabelezeno za buducnosti. Al sto jest jest, na svakoj je dobro ispo. Nema labavo.

Gazdi (radnje, ne svemira) cestitam i zelim svako dobro u poslovanju. A sebi apaurin. Da smirim dozivljaj. Zarazijo me tom opcom zivosti.
Madmalecat1 is offline  
Old 16.12.2017., 12:39   #4436
Quote:
Happycat kaže: Pogledaj post
Koliko novih likova.......ili podvojenih licnosti......
Hm ,to kaze osoba koja ima 3 posta vise nego li ja

Quote:
Sudeci po ucestalosti tvojih inspirativnih komentara, kroz dan ili dva svima ce biti jasno tko se krije iza ovog nadimka, a ja cak necu morati ni ime napisati.
Quote:
S obzirom da sam cula da su akteri iz staklene zgrade zbrojili dva i dva, moja misija ovdje zavrsava
A kazes i ovo

Quote:
Bili ste predvidivi i pomalo dosadni ali svejedno, cilj je bio obavijestiti vas da SVI znaju tko se krije iza pojedinih nadimaka.
Ne bih se bas u podpunosti slozio s tvojom tvrdnjom .Ja ne znam tko je tko ,a da ti iskreno kazem ,nije to toliko niti bitno .Momci koji pisu na ovoj temi su OK , s tim da je "macak"ili "mackica "

Pozdrav
Vertx is offline  
Old 16.12.2017., 14:00   #4437
Quote:
Vertx kaže: Pogledaj post
Hm ,to kaze osoba koja ima 3 posta vise nego li ja
Od kojih svih 5 služe otkrivanju identiteta određenog forumaša. Kako dobar način da se skrene sa glavne teme foruma.
LordSwift is offline  
Old 16.12.2017., 16:08   #4438
Quote:
Madmalecat1 kaže: Pogledaj post
:klap:

Ono kad na otvorenje avtomehancarske radnje borovoselskog bekgraunda dodju i radosno stoje u prvim redovima lik koji razbija cirilicne table, a u slobodno vrijeme nosi modne dodatke s ustaskim znakovljem te glavni pevac VIS Jure i Boban. To je sjajno i obecavajuce. Ocjenjujem to jednom sasma novom razinom zajednistva, usudim se reci cak savremenijom verzijom bra'stva i jedinstva.

Zlobnicima porucujem, ne to nije ono kad pojedes govno i kazes mljac.

Na spomenutom dogadjaju, sudeci iz javno objavljenih fotografija, bili su svi moguci, nemoguci i wannabe saradnici te liblinzi Olmajtija kako bi uvelicali taj trijumfalni trenutak otvorenja. Osim ovih sto su funkcijom, vezani uz gospodarske inicijative i raspolaganje gradskom imovinom, bili su tu i oni koji se npr.funkcijom bave tek podjelom pomoci sirotinji ili brigom o vrticima, no takvi koji se na prvi pogled ne uklapaju, uklapaju se na drugi jer svjedoce o tome da se niihovim prisustvom zeli jasno dati do znanja cijeloj javnosti da nije samo glavna partija zasluzna za razvoj avtomehancarske struke i poslovanja nego i satelitska partijica. Racunaju tako da ce ostaviti dojam jake, nezavisne i snazne politicke opcije koja i sama zna kako se menjaju gume, stavlja antifriz i vrti kurbla...Ok, zvuci kao dobar plan.

Bili su nazocni i dojucerasnji ljuti neprijatelji (91), delija, celavac, onaj sto deli stanove (?, u jebate jel to znaci da kad popravis kola, dobijes i stan??),, al ajd dobro, petak je bio, pa se moze malo i opustit te hodat po otvorenjima. Nije da ih ima svaki dan.

Omiljeni je na otvorenju izjavio da ta investicija pokazuje jednu zivost u gradu.

Valjda da nas upozori da smo klonuli. To je inace njegov novi omiljeni pojam koji u javni govor sve cesce uvodi (prvi i najomiljeniji je Pesto, kao sto je opce poznato). Zivost tu, zivost tamo. Glava ce me zabolit, ne znam di da krenem da je izbegnem. Previse je to odjednom. Sad jos i ti blagdani, pa nebo puno zelja, pa ovo pa ono...pa prc Milojka kad prodje uzbudjenje i dodje sijecanj.

Osim isticanja zivosti i da ovakvi dogadjaji znace buducnost naseg grada, iskoristio je svaku priliku da se slika s gazdom radnje. Al bas svaku. Da ostane zabelezeno za buducnosti. Al sto jest jest, na svakoj je dobro ispo. Nema labavo.

Gazdi (radnje, ne svemira) cestitam i zelim svako dobro u poslovanju. A sebi apaurin. Da smirim dozivljaj. Zarazijo me tom opcom zivosti.





Al pazi naslov na Vodjinom portalu :

Još jedna nova tvrtka u vukovarskoj Gospodarskoj zoni

:klap:


Ono kad si tolko jadan i nemaš šta raditi pa otvaraš majstorske radionice i lažeš da si otvorio novu firmu koja postoji već 10g
don Kacunko is offline  
Old 16.12.2017., 22:07   #4439
Quote:
Happycat kaže: Pogledaj post
Koliko novih likova.......ili podvojenih licnosti...... Sretna sam sto sam unijela malo veselja u ovaj sivi forum. Bili ste predvidivi i pomalo dosadni ali svejedno, cilj je bio obavijestiti vas da SVI znaju tko se krije iza pojedinih nadimaka. S obzirom da sam cula da su akteri iz staklene zgrade zbrojili dva i dva, moja misija ovdje zavrsava, a pozdravit cu vas u svom stilu, naravno, uz prigodan glazbeni broj..........znam da ste nestrpljivi.

https://youtu.be/HFNJ0rNO_XE

P.S. Pozdrav i ovima iz staklene zgrade koji citaju. Sirite ove radosne vijesti nek se cuju sto dalje.

I naravno pozdrav ovoj divnoj ekipi na forumu i i glavu gore kad budete setali gradom, imate razloga biti ponosni na sebe. Bilo je steta da bas svi ostanete anonimusi)))))))
Joj...od te tvoje informacije sad smo se uxxenjali u gaće odma🕵. Strpao si nas u "mišolovku"


"Kad bih ja znao rješenje, ja bih ga rekao. To je model mišolovke. Kada bi se provele reforme, većina ljudi koji su na raznim razinama vlasti bi odlepršala. Oni koji bi proveli takve reforme, nestali bi. A biračko tijelo nema snagu prisiliti ih na reforme. Rezultat je urušavanje društva na dugi rok. Ako netko unutar sustava radi više potisnih faktora za iseljavanje, to je znak da oni koji su vladali nisu otvorili nikakvu razvojnu perspektivu", kaže Milardović koji nam je onda detaljno objasnio svoje viđenje te situacije.
http://www.index.hr/mobile/clanak.as...sti&id=1013767
__________________
Veleizdajnici zaslužuju samo jednu stvar.
stankovukovar is offline  
Old 16.12.2017., 22:35   #4440
Tuga
http://www.glas-slavonije.hr/351134/...nim-gradjanima
Dunavsava is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.