Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2017., 21:02   #2681
Ne mogu podržati nekoga za koga smatram da je u krivu, bez obzira tko je. Mogu iznijeti svoje mišljenje tako da se nitko ne osjeća loše.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 21:04   #2682
Nda, prethodna dva vaša posta su baš pokazala to.. mislim naravno da treba bit iskren, ali najbolje u četri oka reć na kavi, a u društvu mi je užasno kad mi se frend/ica pravi pametan pred dečkom/šefom/bilokim umjesto da je na mojoj strani. Jer je tu radi mene, a ne da ispadne super kul. A kasnije mi reci brate..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 21:06   #2683
Quote:
Lady_Tila kaže: Pogledaj post
Ne mogu podržati nekoga za koga smatram da je u krivu, bez obzira tko je. Mogu iznijeti svoje mišljenje tako da se nitko ne osjeća loše.

Via Tapatalk
Točno.
Jbt, frendice smo preko 20 godina i bile smo uvijek iskrene.
Ako smatram da je u krivu, nema šanse da kažem da je pravu.
Nije joj uvijek pravo na prvu, kao što vjerojatno ni meni ne bi bilo, ali to je dio svega toga što zovemo prijateljstvo.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 21:12   #2684
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Nda, prethodna dva vaša posta su baš pokazala to.. mislim naravno da treba bit iskren, ali najbolje u četri oka reć na kavi, a u društvu mi je užasno kad mi se frend/ica pravi pametan pred dečkom/šefom/bilokim umjesto da je na mojoj strani. Jer je tu radi mene, a ne da ispadne super kul. A kasnije mi reci brate..
Zna me dovoljno dobro da zna da joj neću ići niz dlaku, ako smatram da je u krivu.
I to je to.
Zna me preko 20 godina, nije to neki novitet.
Isto tako sam x puta bila na njenoj strani kad je (po mom mišljenju) bila u pravu.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 21:24   #2685
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Ja sam alergična na te što u društvu treće osobe staju na stranu tih osoba samo da bi ispale pametne, umjesto da podrže frendicu/curu/dečka..
Ljudi koji pred prijateljima seru po prisutnom partneru zaslužuju da ih prijatelj podrži?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 21:30   #2686
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ljudi koji pred prijateljima seru po prisutnom partneru zaslužuju da ih prijatelj podrži?
Da.
Jer to je normalno ponašanje.
Ono, malo sam si psiho i jedva čekam da mi dođe frendica pa da pred njom mogu srati po mužu.

Nećeš, razbojniče.

Radila je to jedno vrijeme kad je imala neki luđizam u glavi, ali ju je ubrzo prošlo, sva sreća.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 22:08   #2687
Ne podrži, ali bome ne ide ni kontra.. ljudi si umisle da je njihovo mišljenje u tim sizuacijama bitno, ne nije, bitna je uloga prijatelja.. a kad će biti obrnuto onda će tebi biti bitno da ti frendica nije kontra tebe, barem javno..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 22:13   #2688
Ne padam na glupe manipulacije atešn hors.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 22:15   #2689
Ti tu potpuno propuštaš primijetiti da je rospija odlučila da bi malo mogla javno biti kontra muža i frendici pred njim srati po njemu? Meni su ta rekreativna kenjanja po partnerima općenito jako dosadna, i kad objekt kenjanja nije prisutan. Ne znam što bi mi trebalo biti da idem podržavati nekog tko ih vrši pred osobom po kojoj sere.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 00:34   #2690
Vidjela sam kako jedan par prelazi iz te faze da jedan pljuje drugoga pred drugima u jedan jako skladan i meni se čini lijep odnos. To valjda znači proći krizu.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 08:56   #2691
Moja prijateljica je prije znala tako oplesti o svom muzu...zasto on uvijek ovo, zasto ono, kako smo tako razliciti, a ja samo sutim...u medjuvremenu joj zvoni mob, a na zaslonu MUZIC okruzen srcima. Rigalo mi se, Bogu hvala proslo ju je to.
petrunjela84 is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 09:07   #2692
Quote:
petrunjela84 kaže: Pogledaj post
Moja prijateljica je prije znala tako oplesti o svom muzu...zasto on uvijek ovo, zasto ono, kako smo tako razliciti, a ja samo sutim...u medjuvremenu joj zvoni mob, a na zaslonu MUZIC okruzen srcima. Rigalo mi se, Bogu hvala proslo ju je to.
Pa dobro...ogovarala je ljude koje voli pred ljudima koje voli, ne pred trećima, baš zato jer ima povjerenja da nećeš o njemu stvoriti negativno mišljenje, vjerojatno ga i znaš. Samo se malo ispuhala. Ne vidim problem. I ja roditelje ogovaram samo sa svojom sestrom, i dalje ih volimo.
Bonnie Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 09:13   #2693
Pa da, ne kuzim koji je big deal s komentiranjem pred bliskim ljudima.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 09:55   #2694
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ti tu potpuno propuštaš primijetiti da je rospija odlučila da bi malo mogla javno biti kontra muža i frendici pred njim srati po njemu? Meni su ta rekreativna kenjanja po partnerima općenito jako dosadna, i kad objekt kenjanja nije prisutan. Ne znam što bi mi trebalo biti da idem podržavati nekog tko ih vrši pred osobom po kojoj sere.
Rospija? To misliš o svojoj frendici?

"Kenjanje" je vjerojatno blika jadanja koje frendica ima kad imaju nekih problema..

Baš se surećila s tobom

Ako je netko skupa i ako ima i super vezu, ne znači da nema faze s problemima i da je vaša kava baš pala unutar jedne ili da se taj dan iznenada nešto dogodilo i slično.

Fak, da dođem rastresena frendici na kavu, a ova ne želi slušat moje "kenjanje" nego bi da fejkam kak sam super i komentiram valjda Instagram fotke celebretija s njom?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 10:13   #2695
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Frendica (na druženju kod nje, i njen muž je prisutan): On je meni ovo, on ono, blabla.
Ja: nisi u pravu.
Ona:
Muž: Može još jedno pivo, Vajli?
eerrrm, ovo ne radim. Osim ako bi bila teža zajebancija u pitanju.

Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Pa da, ne kuzim koji je big deal s komentiranjem pred bliskim ljudima.
Traže podršku
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 10:17   #2696
Ok, neka traze. Ne vidim problem. Jedino ne volim biti u sredini kod velikih sranja. Ova sitna prigovaranja su mi normalna ili na rubu zajebancije.
Racunam da, ako ima ozbiljni problem s muzem, nece to ovlas spominjati dok smo joj ja i muz u dnevnom boravku.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 10:21   #2697
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Ok, neka traze. Ne vidim problem. Jedino ne volim biti u sredini kod velikih sranja. Ova sitna prigovaranja su mi normalna ili na rubu zajebancije.
Racunam da, ako ima ozbiljni problem s muzem, nece to ovlas spominjati dok smo joj ja i muz u dnevnom boravku.
Naravno da nece.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 10:45   #2698
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Racunam da, ako ima ozbiljni problem s muzem, nece to ovlas spominjati dok smo joj ja i muz u dnevnom boravku.
Nemam niti jednu takvu frendicu, ali sam imala sam kolegicu
Čim joj se muž našao u istom društvu ona bi opizdila paljbu, i to detaljnu i stvarno neugodnu. Nakon toga bi je doma muž nalupao. I tako u krug. Neki ljudi vole publiku što li.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 10:50   #2699
Fala Bogu nisam svjedocila takvim obracunima.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 12:04   #2700
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Ja sam alergična na te što u društvu treće osobe staju na stranu tih osoba samo da bi ispale pametne, umjesto da podrže frendicu/curu/dečka..
Zašto bih ju podržala kad se ponaša ko pomahnitala rospija?
Nek siđe s tog unicorna kojeg je zajahala.
Ne podnosim oblajavanje osobe koja je prisutna, tvoj je partner, sama ga odabireš, i to sve pod parolom "hihi zajebancija".
Rješavaj svoje probleme u četr zida, kvočko.
Mogu poslušati i dati mišljenje ili savjet, ali to je to.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:34.