Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2017., 19:36   #941
Majka je umrla, po ovom prevodu.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 19:49   #942
Ruskinje su prevele kao .....majčin odlazak. Ali taj odlazak o kojem govori može se također shvatiti i kao smrt, a ne kao napuštanje.



thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 19:52   #943
Quote:
thermskin kaže: Pogledaj post
Ruskinje su prevele kao .....majčin odlazak. Ali taj odlazak o kojem govori može se također shvatiti i kao smrt, a ne kao napuštanje.

https://i.hizliresim.com/lbVmYb.gif

Njemu je na onoj fotelji malo utisno, a pod kameni.......tako da...... nema izbora.......

Zadnje uređivanje TheWitch : 15.12.2017. at 20:09. Reason: citiranje slika nije dopusteno
souvenir is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 20:03   #944
@thermskin & @Bhea

Zvuci logicno, mada malo mi je previse da mama umre a otac i sestra poginu.
A postoji i onaj sapunjarski momenat da se odbegla mama pojavi u nekom momentu
To bi bio fin zaplet, da vidimo kako bi to pravedna Asli odradila.

p.s. Pozdrav za sve novopristigle na temu!
__________________
Life is too important to be taken seriously.
Murka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 20:04   #945
Quote:
souvenir kaže: Pogledaj post
Njemu je na onoj fotelji malo utisno, a pod kameni.......tako da...... nema izbora.......
Ma radije će on fotelju pa i da je tijesna.
__________________
❤Did I Tell You That I Love You Today?❤
❤Ferhat & Asli » Open Arms❤ ❤SBA - Aslı ve Ferhat - My kind of love (Aslı version)❤
Miss McLeod is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 20:43   #946
aaaaaaaaaaj opet fragi
ovaj obećava, mogla bi Asli imati malu temperaturicu pa da Ferhat kuha čajiće
približavanje i upoznavanje počinje pričama iz djetinjstva

Bhea gledala sam Ask i Memnu i uvjerena sam da je to ta kuća u kojoj su se sastajali Bihter i Behlul, ali sam zaboravila gdje se točno nalazi, imaju te neke kuće koje su stalno u upotrebi, u mnogim serijama
tina01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 23:36   #947
Ona koliba ispred koje je ranjen Ferhat je korištena u Gunesi Beklerken.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 00:36   #948
Aha, ono nek ga u bunilu poljubi, a poslije govori kako se nicega ne sjeca, a ono dira usne kad je sama
Bjezite tamo, samo vi pricajte cajic, gripica i poljupcic, bice u ponedjeljak ti si bataklik, ti si karanlik

Samo, ona se umotala u deku, on u potkosulji, izgara

Kako shvatiti ono kad lezi u krevetu i nesto se zamislila, da nije folirala i pustila ga da ju nosa. Ili joj je nesto rekao misleci da spava, a ona ustvari cula jer je folirala da spava

Ali mi se svidja kako prica s njim, i Birce inace...

Ja mislim da su oni nesto prekrizili tu sestru. Da nije otisla s majkom? Da im se majka nije preudala pa tako dobili jos jednu sestru. Ali cini mi se da je bila starija.

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 01:32   #949
Quote:
Black Kelebek kaže: Pogledaj post
Zaboravila sam reci kako i Asli na kraju bajke necujno kaze "moze li".
Vraćala se na scenu sa bajkom opet i morala sam gifovati ovaj trenutak gdje sama sebi baš nečujno postavlja pitanje može li? I kao da dolazi do realizacije da može i da već jeste otud onaj kao uzdah aaah

__________________
❤Did I Tell You That I Love You Today?❤
❤Ferhat & Asli » Open Arms❤ ❤SBA - Aslı ve Ferhat - My kind of love (Aslı version)❤
Miss McLeod is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 01:37   #950
Quote:
Black Kelebek kaže: Pogledaj post
bice u ponedjeljak ti si bataklik, ti si karanlik
vaki si naki si najgori si od sve djece

ne znam, Asli je usla u kolibu sva smrznuta, on nalozio vatru, ona jos uvijek navucea, pokrivena, a on jos malo pa gol
mora da je jako vruce, a ona pod temperaturom. moglo bi biti buncanja
TheWitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 01:40   #951
^ ^
Yup, ima mnogo detaljčića, koji promaknu iz raznih razloga.
(Situaciju ne olakšava to što ima onih drugih detaljčića koji imaju veze sa načinom na koji rade/snimaju, da ne kažem baš aljkavošću. Jel još neko primetio da Asli u prošloj ep. ima različitu gumicu za kosu, sa i bez nekih metalnih perli ili šta je ono već bilo na njoj.
I tako.)



Neyse, sa seta malo:

možemo očekivati još Asli hanim yenge & Dilsiza, galiba.

------------------------------------------------------------------------------------

Ovo će biti treći put da je nosi, ako neko želi refreshat memoriju.

------------------------------------------------------------------------------------

Još jedan prevod, na engl., možda najupeglaniji.

------------------------------------------------------------------------------------

Zanimljivo (bi moglo biti), vallah.
(Therm trebala si stavit sve gifove, ono pun dojam... )


Sviđam taj tattoo, i tu gde je i...


Ah ništa, čekamo (haiku) ozet i fotogaleriju (koja isto opet neće biti nešto, al nema veze) i ponedeljak.

Zadnje uređivanje Bhea : 16.12.2017. at 02:23.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 10:40   #952


“Ja prepoznajem ljude po njihovim ranama”......malo nezgrapno prevedeno.....vjerojatno je htjela reci “ja znam kako se neko osjeca kad ima neku ranu”
Vidimo da je njen stav prema njemu postao blazi vec nakon razgovora s Yigitom......(scena s kisobranom).....medjutim nakon sto je i Yigit napadnut ona se ponovo ne moze suspregnuti da mu ne prisije onaj epitet mracne mocvare, ne znajuci da bas time dira njegove rane ......On joj vraca udarac potpuno krivo interpretirajuci njenu gestu spasavanja, sto je duboko povrijedjuje. Ali nakon sto se malo pribrala vidimo da je ni to ne obeshrabruje, da se i dalje trudi oko njega, pokusavajuci ga zbliziti s bratovom obitelji.......
I na kraju, ono slucajno otkrice da mu je zapravo Namik otac daje joj jedan siri uvid u situaciju i spoznaju da je Ferhat debelo izmanipuliran .
I sad, pricajuci mu o vlastitom djetinjstvu, pokusava naci nacin da mu se priblizi......plus ono pokajanje za sve sto mu je izgovorila (u razgovoru s Namikom)......Sve u svemu, udareni su malo cvrsci temelji njihovom odnosu i putu Ferhatovog izbavljenja......Sad bi bilo vrijeme i za malo romantike

Koliko je zapravo Namik mracna mocvara vidimo i iz opaske u razgovoru s Idil kad joj kaze da Asli opasno mijenja Ferhata! Za njega njegov vlastiti sin treba biti djelatnik i nasljednik njegovog kriminala (btw nigdje se ne vide scene sverca oruzjem, a to je ono od cega svi zive)

Zadnje uređivanje souvenir : 16.12.2017. at 10:51.
souvenir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 12:06   #953
sa snimanja desete:

(klik)

volela bih da ne pustaju toliko selfije vec one prave kamera arkasi ali daj sta das.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 12:21   #954
Evo jedne iz 10.epizode. Znači, čovjek će se kasnije lagano raskomotiti.

Ovdje ima vestu s kojom će Asli pokriti?



Pogled uopće neću komentirati. Baš je bezveze.


Nego, sad nas lože sa tom jednom scenom u kolibi ( nije da nisam nasjela ) koja vjerojatno traje par minuta a nemamo pojma o ostatku epizode..



Izašle su i ostale fotografije iz 10.ep....


Ništa nam nisu otkrili osim da će preko dana biti na klopi.
thermskin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 12:49   #955
Kako ona ovdje ko da se uhvatila za glavu, dodje mi da pomislim da se nesto desilo izmedju njih ili da ju hvata zaljubljenost zesce

Meni thermskin djeluje da je i on omotan u neku deku, nije mi ovo kao Vesta...

Nadam se da Asli nije zaboravila Kako se spava na krevetu
__________________
Tnx Bhea
Black Kelebek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 12:54   #956
ma bas bez veze.
yok, kakvi, nisu nas upecali.

pustili su i ozet mozda? ako jesu da probamo sta razuvidit.


edit:
pustili su.
abidin ce saznati da je beba gulsumina i cuneytova.
asli, imho, nece reci ferhatu da mu je namik otac. ne u ovom bolumu.
ferhat ce naravno savladati sve sahinove ljude.

Zadnje uređivanje Bhea : 16.12.2017. at 13:14.
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 13:06   #957
ko zeli slike downloadat u neki folder, buyrun, naravno klik na njih za velike:







https://s2.postimg.org/qyzl43sk9/siyahbeyazask9.jpg
Bhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 13:55   #958
Quote:
thermskin kaže: Pogledaj post
Evo jedne iz 10.epizode. Znači, čovjek će se kasnije lagano raskomotiti.

Ovdje ima vestu s kojom će Asli pokriti?

https://pp.userapi.com/c840734/v8407...quOPbJuoYU.jpg

Pogled uopće neću komentirati. Baš je bezveze.
Nihayet :klap: Ubiše me sa onim dolčevitama
__________________
Not only that we live among the stars...the stars live within us ...
masal is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 14:35   #959
Ozet, jedan od prevoda

Quote:
Okruženi Şahinovim ljudima Ferhat i Cüneyt traže izlaz. Bez razmišljanja saznavši da je Ferhat u nevolji Aslı kreće za njim. Ferhat je sada nasuprot neprijatelju za kojeg ni ne zna tko ustvari je? Abidin se suočava sa Safiye kada sazna da je beba od Gülsüm i Cüneyta. Gülsüm nesvjesna toga da je njena sudbina u rukama Abidina, hoće li biti u mogućnosti sastati se sa svojom bebom? Sa svim strijelama koje je uputio prema Aslı, Namık se suočava sa njom.
Hoće li Aslı reći Ferhatu da mu je Namık otac, te može li ga ona izvući iz laži u kojoj živi?
Quote:
Bhea kaže: Pogledaj post
edit:
pustili su.
abidin ce saznati da je beba gulsumina i cuneytova.
asli, imho, nece reci ferhatu da mu je namik otac. ne u ovom bolumu.
ferhat ce naravno savladati sve sahinove ljude.
A Cuneyit ce galiba opet da se izvuce

Obzirom da je Abidin jedna dusa, nece nikom nista reci a i da bi scenarista Safiye drzao jos neko vreme u prici

Gledajuci fotke, jel ona klopa prethodila nocenju u kolibi ili je to jutro posle? Na osnovu ozeta, moguce da se to desava nakon sto Asli krene za Ferhatom, pa kada se izbave zavrsavaju u kolibi.
__________________
Life is too important to be taken seriously.
Murka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 17:08   #960
Quote:
Murka kaže: Pogledaj post
Ozet, jedan od prevoda





A Cuneyit ce galiba opet da se izvuce

Obzirom da je Abidin jedna dusa, nece nikom nista reci a i da bi scenarista Safiye drzao jos neko vreme u prici

Gledajuci fotke, jel ona klopa prethodila nocenju u kolibi ili je to jutro posle? Na osnovu ozeta, moguce da se to desava nakon sto Asli krene za Ferhatom, pa kada se izbave zavrsavaju u kolibi.

Pitanje je oce li Abidin prihvatiti tu lakrdiju na svoj i sestrin racun ......mislim da to prevazilazi i njegovu "dobrotu".....i zbog cega bi...........Gulusum se sigurno nece nista dogoditi......a Cuneyt ako prijeti, nece dugo, imao je Ferhat i vece zalogaje od njega......Prema tome, Safije i Cuneyt mogu ruku pod ruku pa di oce (ako im se dopusti ......)Totalno su nebitni likovi.....
souvenir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:57.