Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2017., 10:06   #5101
Quote:
MissLia kaže: Pogledaj post
Preporodit ces se kad prestanes radit!

Sent from my NOA H4 using Tapatalk
Vjerujem! Jedva čekam! Da mogu iza ručka odspavati!
Sovica Zg is offline  
Old 25.10.2017., 10:14   #5102
Meni je samo bitno da ime nije na popisu 10 najpopularnijih, da nije neobično po značenju, zvučnosti ili izgovoru, da se djeca prijatelja tako ne zovu i da ime ne povezujem s ljudima koje bašbaš ne mogu smisliti. Malo je takvih imena, ali ipak smo uspjeli naći dva
My Name Is... is offline  
Old 25.10.2017., 10:27   #5103
Ja ne znam jel se i vama to događa, ali u zadnjih dva dana sam dobila 2 poruke u inbox tu na forumu od nekih tipova, vezano za seks u trudnoći?! wtf??
Brišem ih, ali se jedva suzdržavam da im ne napišem kaj mislim. Isključivo zato kaj mi se ne da uopće ulaziti u komunikaciju.
Sovica Zg is offline  
Old 25.10.2017., 10:33   #5104
Isto... Lik(ovi) ocito love trudnice sto mi je
BlackBerry is offline  
Old 25.10.2017., 10:34   #5105
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
Meni je samo bitno da ime nije na popisu 10 najpopularnijih, da nije neobično po značenju, zvučnosti ili izgovoru, da se djeca prijatelja tako ne zovu i da ime ne povezujem s ljudima koje bašbaš ne mogu smisliti. Malo je takvih imena, ali ipak smo uspjeli naći dva
Samo to jel
BlackBerry is offline  
Old 25.10.2017., 10:35   #5106
Quote:
BlackBerry kaže: Pogledaj post
Isto... Lik(ovi) ocito love trudnice sto mi je
E svašta..... baš su našli gdje će loviti.
Sovica Zg is offline  
Old 25.10.2017., 10:39   #5107
E i mater me nedavno bila pitala kao jesam li se pomakla s mrtve točke po pitanju imena, reko čula sam na ulici kako mater malu doziva Cvita, simpatično ime.
- Awwww, daaaa, diiiiiivno, može Cvita, tako se zvala moja najdraža krava kad sam bila dijete.

Da, sad baš može kad znam taj podatak o tvojoj kravi.
__________________
Život krade, more vrati.
Hisoka is offline  
Old 25.10.2017., 10:44   #5108
Bok curke.!

Jutros sam, onako snena išla listati forum, nešto kliknula i sad mi je zbrda zdola..
Teme pobrkane, prvi postovi, zadnji....sve naopako. teme pogubljene itd..
I da- ne znam vratiti na stare postavke


Enivej, trudničke tegobe zadnjih "dana" trudnoće:
1. ne spavam u komadu dulje od 1h
2. svako buđenje podrazumijeva i odlazak na wc
3. udarci cijele noći nisko dolje
4. otečeni prsti ruku, šaku ne mogu stisnuti
5. česta stolica
6. navečer prije spavanja žestoke BH kontrakcije da ovako iskolačim oči i sama sebi kažem WTF


i tako...

e da, pitanjce- kad je najbolje doći u Petrovu na CTG ? i da li se dugo čeka ?
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Old 25.10.2017., 10:56   #5109
Quote:
e da, pitanjce- kad je najbolje doći u Petrovu na CTG ? i da li se dugo čeka ?
eo ja danas bila u petrovoj
dosla u 7:30 bila gotova u 9:30
ultrazvuk i ctg. Prvo ultrazvuk a onda ctg dok smo cekali doktora.
Mozes doci cak ranije (od 7) al racunaj da doktor mora potpisati ctg. A oni imaju vizite ujutro i ne dolaze prije 9 i nesto u TA.
BlackBerry is offline  
Old 25.10.2017., 10:58   #5110
Quote:
BlackBerry kaže: Pogledaj post
eo ja danas bila u petrovoj
dosla u 7:30 bila gotova u 9:30
ultrazvuk i ctg. Prvo ultrazvuk a onda ctg dok smo cekali doktora.
Mozes doci cak ranije (od 7) al racunaj da doktor mora potpisati ctg. A oni imaju vizite ujutro i ne dolaze prije 9 i nesto u TA.

Gdje se točno radi CTG? Tamo dolje u prizemlju ?
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Old 25.10.2017., 10:58   #5111
Quote:
Hisoka kaže: Pogledaj post
E i mater me nedavno bila pitala kao jesam li se pomakla s mrtve točke po pitanju imena, reko čula sam na ulici kako mater malu doziva Cvita, simpatično ime.
- Awwww, daaaa, diiiiiivno, može Cvita, tako se zvala moja najdraža krava kad sam bila dijete.

Da, sad baš može kad znam taj podatak o tvojoj kravi.
Sovica Zg is offline  
Old 25.10.2017., 11:01   #5112
Quote:
BACARDI kaže: Pogledaj post
Gdje se točno radi CTG? Tamo dolje u prizemlju ?
trudnicka ambulanta.. zgradica desno od glavne zgrade
BlackBerry is offline  
Old 25.10.2017., 11:02   #5113
Quote:
Hisoka kaže: Pogledaj post
Meni se sviđaju ravno 2 ženska imena tako da ću izbor prepustiti ocu, točnije rekla sam mu neka mi priredi 10ak njemu lijepih imena pa ću izabrati neko koje mi je koliko-toliko prihvatljivo.
Tako je mm za prvorođenca. Ni u nekoliko mjeseci, koliko si je sam zadao rok, nije nijedno ime smislio pa je samo na moj popis diktirao: može, može, super, ne, neeee, sviđa mi se, ni u ludilu...

Quote:
Hisoka kaže: Pogledaj post
E i mater me nedavno bila pitala kao jesam li se pomakla s mrtve točke po pitanju imena, reko čula sam na ulici kako mater malu doziva Cvita, simpatično ime.
- Awwww, daaaa, diiiiiivno, može Cvita, tako se zvala moja najdraža krava kad sam bila dijete.

Da, sad baš može kad znam taj podatak o tvojoj kravi.
A daj, pa baš slatko. Kravice su krasne životinje. Sigurno mama nije ništa loše mislila.
For My Pain is offline  
Old 25.10.2017., 11:08   #5114
Evo da se javim da sam uzalud putovala.
Danas ne radi hzz. Ajd da nisam pitala jel rade normalno... Nego ne rade, zatvoreno. Znaci 200 + km. Uzalud. U ovim tjednima, em mi je tesko em nisam nista obavila..
Eto sta rec?

Ugl. Ja sam jucer dobila uputnicu za TA. A nisam pitala kad da se narucim onda (jer sam smotana). Pretpostavljam da ce me pri narucivanju pitat koji sam tjedan pa dat termin. Ali ne znam jel ima veze polozaj bebe jer je na zadak pa mozda prije bi trebalo to popratit?
Ne znam. Ugl. Bas sam nasikirana radi uzaludnog putovanja.. Sve me boli.. Sad natrag opet.
minipanda is offline  
Old 25.10.2017., 11:10   #5115
Pa šta, jel kreče prostorije?

Pobogu, kak ne rade, pa sred je radnog tjedna.

Kakvi dilberi, majko mila
My Name Is... is offline  
Old 25.10.2017., 11:11   #5116
Quote:
For My Pain kaže: Pogledaj post
Tako je mm za prvorođenca. Ni u nekoliko mjeseci, koliko si je sam zadao rok, nije nijedno ime smislio pa je samo na moj popis diktirao: može, može, super, ne, neeee, sviđa mi se, ni u ludilu...



A daj, pa baš slatko. Kravice su krasne životinje. Sigurno mama nije ništa loše mislila.
Svi su oni u srži isti, da.

Moj mene uvjerava da smišlja kad ga pitam a u principu nabraja muška imena iz familije s nadodanim -a na kraju. JakovA. JerA. SvetinA.
Onda namjerno priupitam jer znam da ni pomislio na ime nije pa se jadan pogubi i izmotava. Nemam pojma na šta će se prebaciti kad izreda čitavu familiju. Srećom ih je puno.

Mamasita je legendara, znam da nije ništa loše mislila.
Znam da nije uopće mislila.
Znam da bi i klinki rekla da ima isto ime k'o bakina krava.
__________________
Život krade, more vrati.

Zadnje uređivanje Hisoka : 25.10.2017. at 11:39.
Hisoka is offline  
Old 25.10.2017., 11:17   #5117
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
Pa šta, jel kreče prostorije?

Pobogu, kak ne rade, pa sred je radnog tjedna.

Kakvi dilberi, majko mila
"Sajam poslova" u drugom gradu
Ali opet. Sta su svi morali otic?! Nitko dezuran. Svasta. Faking grad
Otici cu kad stignem sad u zg zamolit jel mogu oni ikak ipak jer ja vise nemogu putovat. Ne znam kak cu ovo izdurat.
minipanda is offline  
Old 25.10.2017., 11:24   #5118
Quote:
minipanda kaže: Pogledaj post
"Sajam poslova" u drugom gradu
Ali opet. Sta su svi morali otic?! Nitko dezuran. Svasta. Faking grad
Otici cu kad stignem sad u zg zamolit jel mogu oni ikak ipak jer ja vise nemogu putovat. Ne znam kak cu ovo izdurat.
Ma to odmah napiši mail ministarstvu s pitanjem jel baš moraš u X mjesecu trudnoće hodočastiti po zavodima i jel postoji ikakvo alternativno rješenje, nekakva rupa u zakonu na koju se možeš pozvati da ti to nekako mogla obaviti u ZGu. Ili da se faksira. Poštom pošalje. NEŠTO.
__________________
Život krade, more vrati.
Hisoka is offline  
Old 25.10.2017., 11:24   #5119
Fakat neodgovorno da nije bar jedna osoba ostala

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
ludo_malo is offline  
Old 25.10.2017., 11:24   #5120
Krenula upoznat svoju bebicu...trudovi na 4min,izdrzljivi....javim se kad se upoznamo ��
leptir7 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:11.