Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2017., 00:09   #61
Zavrsimo telefonski razgovor I ne prodje 2 minute on opet zove da mi nesto kaze. I opet spustimo slusalicu.. Za 5 minuta, opet zove.
__________________
One day it will happen, without noticing it,
Something will change. Something will calm in us
Something will touch us and there will be nothing to fear from. And it will come. Confident in itself.
EmiliaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 00:29   #62
Gori uvijek ima 2 mobača(jedan za gušt jedan za putovanja,da mu neko taj bolji ne ukrade) i čim izađe samsungov novi s model,on to mora odma po mogućnosti PRVI imati
trenutno ima samsung s8 i samgung a5(gori) , što mene neopisivo nervira jer su oba spojena na jedan broj i kad netko zove,poruka bilo koji pinpač,orkestar je u stanu,a zovu ga često radi posla

prije jedan sat je primjetil neku bijelu crticu uzduž svog ljubljenog s8,nastala sveopća panika, nervoza, počel divljat,ošo na svoj nerd forum di ti u 3 koraka napišu kak da sve popraviš dođe veselo do mene-pogleč-popravil sam ,ja yes to,kad ono..mala crtica se opet na dnu pojavi

hiće trenutno jastuke po dnevnoj, ja sam se išla u kupaonu smijat jer više nemrem s tom njegovom tehnologijom,da vidi kak se cerim fasovala bi
jebemu mater,kaj nemrš imat jedan mobitel?

veli novi x box izlazi, bogte imaš stari imaš plejku imaš komp, ni ne stigneš sve to igrat...



ugl..hvala svima na inspirativnim pričama, malo mi je lakše

:živci:
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 01:19   #63
Quote:
EmiliaK kaže: Pogledaj post
Zavrsimo telefonski razgovor I ne prodje 2 minute on opet zove da mi nesto kaze. I opet spustimo slusalicu.. Za 5 minuta, opet zove.
Ne znam dali ću Te utjeśiti ali tako bude na poćetku

Kasnije ako netko tako ćini onda je vjerovatno bolesno ljubomoran ili da "żive" na udaljenost, pa je neśto poćelo "svrbiti".

Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Jel dobila?
Na "tacni"
Vozikao sam ju gdje treba i pomagao ispuniti formulare

Kao u Holivudskoj tragikomediji
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 09:04   #64
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Zar je moj dragi jedini kojeg ne zanima alat ii uopce ga ne zna koristiti?
Rekla si da ti ne treba testosteron na ljesu pa je sigurno do toga.

Meni je normalno da sve sto mogu popraviti sam da ne zovem majstora.

To ustedi i puno novca.

Knaufanje stropa ce ti majstor naplatiti 10 000 kuna npr. Ako ides raditi sam, napravis to za 2500 i jos si zadovoljan sam sa sobom.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 09:45   #65
Ovisi ti i o struci i o roditeljima/djedovima... Ovi koji su stalno bili oko starijih, gledali, učili uglavnom znaju i vole svašta, ovi koji su odgojeni u nekim odvjetničkim/doktorskim obiteljima pa nisu imali od koga naučiti ili ih jednostavno nije zanimalo ne znaju. Neki od tih se zainteresiraju kao odrasli.
Dobro je flat napisao, ovisi i što te privlači... Meni muško koje se boji uzet lopatu i ruku ili ne zna zabužat tipal u zid nikad nije bilo interesantno pošto to i ja sama mogu, pa kud ću s likom koji ne može 😂

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 10:48   #66
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Mislim da nikome nije zabranjeno da se educira i pogotovo razmisli gdje ima love i to radi a ne deset godina studirati indologiju ili filologiju i onda cendrat kak nema posla u struci ili ovak radit neke nisko placene poslove po cijeli dan.
Da, poznato je da su svi ljudi dovoljno pametni da se edukuju nakon srednje skole, a i nema niceg loseg da te poslodavac tera da radis 10-12h za malu platu, to ti je kazna sto si napravljen takav da ti ucenje bas i ne ide

Moj je isto jedan od onih koji cim vidi musko i zensko na filmu, koji saradjuju, kaze-Ovi ce se smuvati! Blaze reci koristi od vasih

Mene stalno usmerava kuda da idem, da ne udarim u nekog, da ne mesam rukama, ne zastajkujem u masi ili ne idem unazad
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 10:58   #67
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Dobro je flat napisao, ovisi i što te privlači... Meni muško koje se boji uzet lopatu i ruku ili ne zna zabužat tipal u zid nikad nije bilo interesantno pošto to i ja sama mogu, pa kud ću s likom koji ne može
Bitno da se imaju pravi kriteriji za partnerstvo.

Lopata i tiple.

Jebate ona epizoda Seinfelda sa nabadanjem graska na vilicu postaje sve manje i manje smijesna

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 13:01   #68
Haha pa nemoraš sad uzimat sve doslovno... Naravno da mi to nije bilo primarno, ali ja volim radit rukama, oko vrta, uradi sam po kući isl... I nezamislivo mi je da mi muž neće dat ruke... Čisto u tom kontekstu, bez obzira mijenjali sifon, montirali elemente, bušili rupe ili što bilo... Skoro sve radimo sami i to mi tako odgovara, kao što je rekao Flat osim ako baš ne moraš, zašto davati novac majstorima... To ne znači da momci koji to ne znaju manje vrijede, al eto takvi nikad nisu bili moj tip muškarca

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 16:36   #69
Na żalost rastu sve nekvalitetnije generacije mladih ljudi po raznim pitanjima a śto je najbitnije u żivotu svakog (medjuljudski odnosi) sve viśe je radi razlićitih stvari zapostavljano.

Nedugo će biti knjiga i filmovi tipa: "Ja i moj kompjuter"...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 21:10   #70
Quote:
EmiliaK kaže: Pogledaj post
Zavrsimo telefonski razgovor I ne prodje 2 minute on opet zove da mi nesto kaze. I opet spustimo slusalicu.. Za 5 minuta, opet zove.
Ovako stabilan muskarac je bas za pozeljeti.
Kolicina zdrave zanesenosti upucuje na sretan zavrsetak.

Ova tema je bolja od istresanja dusice.
Jedna realnost i smirenost bi svima dobro dosla.
__________________
Ako vam je zao sto ste otvorili profil na forumu, sjetite se da je isto 2009. ucinila mnogo pametnija osoba pod vlastitim sponzoriranim imenom (vesna pusic).
CaffeCappuccino is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 00:25   #71
Quote:
CaffeCappuccino kaže: Pogledaj post
Ovako stabilan muskarac je bas za pozeljeti.
Kolicina zdrave zanesenosti upucuje na sretan zavrsetak.

Ova tema je bolja od istresanja dusice.
Jedna realnost i smirenost bi svima dobro dosla.
Hej Caffe

Drzi se teme : Glupe stvari koje rade nase bolje polovice.
Da li ce ikada biti zavrsetak, to nije svoja stvar - niti je to danasnja tema.
__________________
One day it will happen, without noticing it,
Something will change. Something will calm in us
Something will touch us and there will be nothing to fear from. And it will come. Confident in itself.
EmiliaK is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 08:19   #72
U suđericu uvijek na gornji kat slaže čaše i šalice od početka i onda blokira prilaz iza. Ja to ne razumijem.

Zove djecu na rucak/dorucak, a jos nije sve servirano ili spremno. Onda oni jedu, a ja/mi dodavamo i spremamo. Ja to ne razumijem.

Odbija investirat kunu ili manje u vrećicu u dućanu i onda trpa sve u besplatnu vrećicu od povrća ili nosimo u rukama svaki po 5-6 stvari. Ja to ne razumijem. Jednom mi tako pao jogurt u liftu.

Gleda po 100 puta iste romanticne komedije. Na moje opravdane upadice da je radnja banalizirana i da su scene glupe, reagira vrlo neugodno.

Ma, ima toga brdo.
vlastimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 09:06   #73
Quote:
vlastimir kaže: Pogledaj post
U suđericu uvijek na gornji kat slaže čaše i šalice od početka i onda blokira prilaz iza. Ja to ne razumijem.

Zove djecu na rucak/dorucak, a jos nije sve servirano ili spremno. Onda oni jedu, a ja/mi dodavamo i spremamo. Ja to ne razumijem.

Odbija investirat kunu ili manje u vrećicu u dućanu i onda trpa sve u besplatnu vrećicu od povrća ili nosimo u rukama svaki po 5-6 stvari. Ja to ne razumijem. Jednom mi tako pao jogurt u liftu.

Gleda po 100 puta iste romanticne komedije. Na moje opravdane upadice da je radnja banalizirana i da su scene glupe, reagira vrlo neugodno.

Ma, ima toga brdo.
I taj jogurt u liftu, kak ste ga tretirali? Ko je očistio ?
Jako do ra slika, taj jogurt spljackani
__________________
to nisam ja
bijelatama is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 11:06   #74
Muško postrojenja, žensko odjeću i obuću.

Kako i priliči.
vlastimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 23:01   #75
Moj muz bi se seksao 24 sata dnevno. To je fakat iritantno. Nekad bi ga poslala Mars
malabaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 15:28   #76
Quote:
malabaja kaže: Pogledaj post
Moj muz bi se seksao 24 sata dnevno. To je fakat iritantno. Nekad bi ga poslala Mars
Možda bolje na Veneru. Tamo ima žena.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 16:26   #77
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Možda bolje na Veneru. Tamo ima žena.
Nekak sumnjam da seksualno zadovoljeni muskarac misli na seks cijeli dan.
Prije da ne dobije bas cesto pa hoda ko macak oko vruce kase po cijele dane, ne bi li nesto usicario.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 21:42   #78
Kupuje špek koji "nije za jesti, nego da ima u frižideru".
nervous wallaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 23:31   #79
Quote:
nervous wallaby kaže: Pogledaj post
Kupuje špek koji "nije za jesti, nego da ima u frižideru".
A objašnjenje, zašto je važno imati špek u frižideru?
Martian7 is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 08:52   #80
Moj isto tako... kad ode u shopping vrati se s duplo stvari od popisa, jer "nek ima u kući", "nek se nađe", "pa neće se pokvarit", a omiljena mu je za slatkiše "da ima ako neko dođe" (naravno da najčešće ne dočekaju goste)
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:01.