Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Pogledaj rezultate ankete: Što mislite o NLO-ima?
Zemaljskoga su podrijetla 18 22.22%
Zemaljskoga su i vanzemaljskog podrijetla 45 55.56%
Neutralan sam. 18 22.22%
Glasovatelji: 81. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.07.2016., 13:42   #3841
No eto sad znamo da LUN ima i mlađeg brata.
Batu kan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 13:51   #3842
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
"Kritiziranjem tudjeg dvoriśta, svojeg se ne posprema" -vlastita.
Tko rano rani sam u nju upada....

Tko pod drugim jamu kopa, fizicki je radnik...

Hoces jos koju besmislicu?
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 15:55   #3843
Quote:
Batu kan kaže: Pogledaj post
No eto sad znamo da LUN ima i mlađeg brata.
Spominjeś Tvojeg kulturnog kolegu, kojemu je horizont preuzak, da vidi na njim netkoga, tko możda żivi vani, pa może nemati naśu tipkovnicu?
Da je kulturno pitao dobio bi i normalan odgovor, kao i neki drugi forumaśi kroz godine, koji su u "śoku", kada prvi puta vide moje ś,ć,ź,ż itd. Ne mam tvrdi "ć". a niti "dź" pisan jednim slovom.
Jesmo li sada rasćistili situaciju i możemo diskutirati dalje kao ljudi?
Btw hvala za dobrodoślicu, kao novom ćlanu pdf-a

Ontop:
Ne znam da li već ima ovdje, pa ću staviti za sada jedan link:

2012g premijer (i bivśi predsjenik) Rusije Medvjedew, u i poslije politićko-ekonomskog TV programa izjavljuje slijedeće u vezi aliena i Rusije, gdje izmedju ostalog każe, da zna o njihovom postojanju a i viśe:
https://www.youtube.com/watch?v=HETCyNavgCs
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 16:12   #3844
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Spominjeś Tvojeg kulturnog kolegu, kojemu je horizont preuzak, da vidi na njim netkoga, tko możda żivi vani, pa może nemati naśu tipkovnicu?

Da je kulturno pitao dobio bi i normalan odgovor, kao i neki drugi forumaśi kroz godine, koji su u "śoku", kada prvi puta vide moje ś,ć,ź,ż itd. Ne mam tvrdi "ć". a niti "dź" pisan jednim slovom.
Ne mam ni ja, pa se nitko ne śokira ... Nekako mi se tipkovnica ne cini kao osnova (baza, alkaid) tog problema ...
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!

Zadnje uređivanje Garofeeder : 31.07.2016. at 16:25.
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 16:37   #3845
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Spominjeś Tvojeg kulturnog kolegu, kojemu je horizont preuzak, da vidi na njim netkoga, tko możda żivi vani, pa może nemati naśu tipkovnicu?
Kojeg kolegu? Misliš na LUNA? Ne, on nije moj kolega - sačuvajbože! Kako si uopće mogao i pomisliti tako nešto??!!
Referirao sam se na ispaljivanje mudrih poslovica koje je obično nadomjestak za razložan ili makar suvisao odgovor dotičnog.

Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Da je kulturno pitao dobio bi i normalan odgovor, kao i neki drugi forumaśi kroz godine, koji su u "śoku", kada prvi puta vide moje ś,ć,ź,ż itd. Ne mam tvrdi "ć". a niti "dź" pisan jednim slovom.
Jesmo li sada rasćistili situaciju i możemo diskutirati dalje kao ljudi?
Okej, rasčistili smo i zašto ti gramatika nije jača strana, još samo da rasčistimo zašto ti je i logika isto takva.

Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Btw hvala za dobrodoślicu, kao novom ćlanu pdf-a
Neznam ja, ja sam novi, samo vidim da si daleko duže registriran od mene i imaš puno više postova. Ali u redu je ako ti je stalo do čiste kurtoazije - što se mene tiče, slobodno mi poželiš dobrodošlicu

Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Ontop:
Ne znam da li već ima ovdje, pa ću staviti za sada jedan link:

2012g premijer (i bivśi predsjenik) Rusije Medvjedew, u i poslije politićko-ekonomskog TV programa izjavljuje slijedeće u vezi aliena i Rusije, gdje izmedju ostalog każe, da zna o njihovom postojanju a i viśe:
https://www.youtube.com/watch?v=HETCyNavgCs
Znači nećemo vjerovat precedniku Amerike al ćemo vjerovat precedniku Rusije? (koji inače govori istinu, istinu i samo istinu)
(zanimljivo je i kako Putin ima visoko mišljenje o Trumpu, kao i Trump o Putinu)
(a obadva baš ne šmekaju Snowdena)
Batu kan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 17:01   #3846
Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
Ne mam ni ja, pa se nitko ne śokira ... Nekako mi se tipkovnica ne cini kao osnova (baza, alkaid) tog problema ...
28 godina sam vani i ovdje nisam sreo do sada niti jednog Hrvata sa kim bih poprićao po naśkom a pisat sam poćeo na forumu (na poćetku ne previśe) tek poslije 20-tak godina śto sam već bio vani.
Inaće sam Hrvat, porijeklo Ćesko, a najviśe sam pohadjao śkolu u Sloveniji pa mi radi svega gore navedenoga naśa gramatika nije jaća strana.
Nisam na żalost idealan, za razliku od njih većine, koji su simply the best...

Da li sada możemo poćeti diskutirati normalno bez pokazivanja prstom na nećiju nesavrśenost?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 17:10   #3847
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
28 godina sam vani i ovdje nisam sreo do sada niti jednog Hrvata sa kim bih poprićao po naśkom a pisat sam poćeo na forumu (na poćetku ne previśe) tek poslije 20-tak godina śto sam već bio vani.
Inaće sam Hrvat, porijeklo Ćesko, a najviśe sam pohadjao śkolu u Sloveniji pa mi radi svega gore navedenoga naśa gramatika nije jaća strana.
Nisam na żalost idealan, za razliku od njih većine, koji su simply the best...

Da li sada możemo poćeti diskutirati normalno bez pokazivanja prstom na nećiju nesavrśenost?
No frks, no paniks, sve pet

Al kad pocnes pricati o sirenama s cudnih filmica, NLO-ima oko kojih se znanstvenici tuku da odrede s kojeg planeta dolaze i tako to malo dospijes pod lupu
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 17:39   #3848
Quote:
Batu kan kaže: Pogledaj post
1. Kojeg kolegu? Misliš na LUNA? Ne, on nije moj kolega - sačuvajbože! Kako si uopće mogao i pomisliti tako nešto??!!

2. Referirao sam se na ispaljivanje mudrih poslovica koje je obično nadomjestak za razložan ili makar suvisao odgovor dotičnog.

3. Okej, rasčistili smo i zašto ti gramatika nije jača strana, još samo da rasčistimo zašto ti je i logika isto takva.

4. Neznam ja, ja sam novi, samo vidim da si daleko duže registriran od mene i imaš puno više postova. Ali u redu je ako ti je stalo do čiste kurtoazije - što se mene tiče, slobodno mi poželiš dobrodošlicu

5. Znači nećemo vjerovat precedniku Amerike al ćemo vjerovat precedniku Rusije? (koji inače govori istinu, istinu i samo istinu)
(zanimljivo je i kako Putin ima visoko mišljenje o Trumpu, kao i Trump o Putinu)
(a obadva baš ne šmekaju Snowdena)
1. Prvi put (sada drugi) ćujem za njega pa ne mogu niśta napisati o ćovjeku.

2. Kada bismo se znali ovdje napravio bi se lud da nisam vidjeo njegovu uvredu, a pośto sam ovdje novi nisam htjeo ispasti frajer, a inaće ne komuniciram sa nekim tko se tako odnosi pa sam kao najmanje zlo upotrebio poslovicu -btw koja nije bila shvaćena a znaćila bi: "Nećeś rijeśiti svoje probleme kritiziranjem tudjih."
Svatko ima svoje probleme i nesavrśenosti, pa bi (logićki) mogao drugih podućavati ako bi on bio savrśen.

3, ne razumem pitanje -śto sam nelogićno napisao?

4.

5. Rado bih vjerovao, da nisu napravili do sada po svijetu, pa i kod sebe toliko svinjarija, koliko su napravili.
Mogli bi npr za poćetak dati javnosti neki od svojih ili zaplenjenih filmova oko Pentagona na kome se vidi cjeo ćuveni avion.
Kada bi to vidjeo możda bi im viśe toga vjerovao.

Ontop"
Śto se tiće svemiraca postoje teorije, da su oni zapoćeli żivot na zemlji, izgradili piramide, da żive na zemlji (pod vodom i pod zemljom) itd, pa i da su oni mogli onesposobiti/uniśtiti meteor iznad Rusije u 2013g.
https://www.youtube.com/watch?v=U9dRl4LS04o
https://www.youtube.com/watch?v=UqJP3til0Ig
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 17:50   #3849
Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post
No frks, no paniks, sve pet

Al kad pocnes pricati o sirenama s cudnih filmica, NLO-ima oko kojih se znanstvenici tuku da odrede s kojeg planeta dolaze i tako to malo dospijes pod lupu
Dok su za mene odavna UFO oćigledna oćiglednost u sirene baś previśe ne vjerujem ali ne mogu niti zaprećiti, da ih ne moze biti jer do sada ne ma naućnog niti logićnog dokaza, da ih ne ma 100%. Zato sam postavio temu jer par glava uvijek vise zna nego jedna.

Ne żelim nikoga uvrijediti, ali meni je oduvijek viśe nego smijeśno, da bi medju toliko miliona zvjezdi i/ili planeta żivot bio samo na naśoj.

Teoretsko-logićki prema broju planeta mogao bi bti żivot na desetinama, ako ne i na stotinama ili tisućama drugih planeta.

Da smo mi sami jedni, to bi bilo kao da na cijeloj kugli zemaljskoj postoji samo jedna glista
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 20:02   #3850
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Dok su za mene odavna UFO oćigledna oćiglednost u sirene baś previśe ne vjerujem ali ne mogu niti zaprećiti, da ih ne moze biti jer do sada ne ma naućnog niti logićnog dokaza, da ih ne ma 100%. Zato sam postavio temu jer par glava uvijek vise zna nego jedna.
Da, zabilježene su neobjašnjive pojave/objekti na nebu, postoje prilično čudni događaji kao npr. Rendlesham Forest incident, ali to ne znači automatski neke vanzemaljske posjetitelje.
Uzmi npr. zarazne bolesti: često su si ljudi u prošlosti zamišljali da su uzroci nekakvi zli duhovi ili ajmo reć vanzemaljske sile, ali stvarnost je ispala čudnija od najfantastičnijih zamisli. I zato temeljni postulat logike kaže da se nešto još neobjašnjeno ne može objašnjavati uvođenjem nove nepoznanice, inače to vodi samo u nova fantaziranja.
Za sirene (ove iz bajki nastalih kad se nije puno znalo nit o biologiji nit o morskim stanovnicima) možemo 100% bit sigurni, ne može živjeti takav hibridni organizam. Mislim, znaš li išta o funkcioniranju ljudskog organizma, ako već ne znaš o evoluciji? Tako možeš povjerovat u bilo kakvog stvora iz ekraniziranih bajki.

Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Ne żelim nikoga uvrijediti, ali meni je oduvijek viśe nego smijeśno, da bi medju toliko miliona zvjezdi i/ili planeta żivot bio samo na naśoj.
Zašto ne? Otkud znamo da ovaj naš život na Zemlji nije jedna kozmička anomalija, izuzetak koji samo potvrđuje pravilo? Znamo za neki prirodni zakon (ili niz zakona) koji kažu da život, i to još inteligentan i nama sličan, mora nastati? Da samo znaš koliko je mala mogućnost da se prirodni zakoni uopće i poslože tako da ovakav život bude moguć. Mi čak niti nemamo čvrstu definiciju života, nemožemo znati kako bi nekakav vanzemaljski mogao izgledati. Možda bi se spoticali o njega a da ga ne prepoznamo.

Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Teoretsko-logićki prema broju planeta mogao bi bti żivot na desetinama, ako ne i na stotinama ili tisućama drugih planeta.
Mogao bi, ali uzevši u obzir veličinu svemira, još uvijek bi bio vrlo daleko od nas i u vremenu i u prostoru.
Na primjer kada bi Zemlja bila pikula od jednog centimatra, mjesec bi bio promjera 3-4mm udaljen 40 cm, Sunce bi bilo lopta od 1,22m na daljini od 150 metara, a najbliža zvijezda bi bila na 38 625 kilometara.
Ako uzmemo u obzir najoptimističkije brojeve, u krugu od 50 svjetlosnih godina (u razmjerima Zemlje od 1cm to bi bilo 450 000km što je dalje od orbite Mjeseca) moglo bi biti 1 500 planeta, jedan mali dio tih planeta može biti sličan Zemlji u pogledu mase, od toga manji dio u povoljnoj orbiti, od toga manji dio imati ostale povoljne životne uvjete (rotacija, kemijski sastav, prisustvo satelita, zračenje matične zvijezde)... i samo na malom dijelu će se razviti život, i mali, jako, jako mali dio može biti inteligentan život, i najveće pitanje od svih je u kolikoj mjeri bi taj inteligentni život uopće bio zainteresiran za švrljanje okolo.
Dakle, ako bi Zemlja bila pikula od 1 cm, jako su mršave šanse da bi u radijusu stvarne orbite Mjeseca bila još jedna takva pikula sa bilo kakvim životom, a kamo li sa inteligentnim životom, i koji bi nas još redovito posjećivao upravo u vrijeme naših života.
Mnogo, mnogo je veča šansa da ti Benny dobiješ na lutriji ako samo jedan jedini puta u životu odigraš, nego da ugledaš neku manifestaciju vanzemaljske inteligencije.

Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Da smo mi sami jedni, to bi bilo kao da na cijeloj kugli zemaljskoj postoji samo jedna glista
Kad spominješ gliste, znaš li koliko je nemoguća vjerojatnost da ti vanzemaljski posjetitelji budu humanoidnog oblika? Pogledaj samo kako su izgledali zemaljski organizmi prije 515 miliona godina:
http://www.palaeocast.com/wp-content...essshalelr.jpg
- a to su Zemaljski oblici života, naši daleki rođaci, iz jednog od kojih smo se mi razvili.

Zadnje uređivanje Batu kan : 31.07.2016. at 20:16.
Batu kan is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 20:11   #3851
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Dok su za mene odavna UFO oćigledna oćiglednost u sirene baś previśe ne vjerujem ali ne mogu niti zaprećiti, da ih ne moze biti jer do sada ne ma naućnog niti logićnog dokaza, da ih ne ma 100%. Zato sam postavio temu jer par glava uvijek vise zna nego jedna.

Ne żelim nikoga uvrijediti, ali meni je oduvijek viśe nego smijeśno, da bi medju toliko miliona zvjezdi i/ili planeta żivot bio samo na naśoj.

Teoretsko-logićki prema broju planeta mogao bi bti żivot na desetinama, ako ne i na stotinama ili tisućama drugih planeta.

Da smo mi sami jedni, to bi bilo kao da na cijeloj kugli zemaljskoj postoji samo jedna glista
Vidim da ti, osim gramatike, sto ne mogu zamjeriti, ne ide bas ni logika...

Trazenje dokaza o nepostojanju necega spada u teske logicke pogreske... Hajde ti meni dokazi da ne postoji onaj legendarni 12 metarski hrcak koji orbitira oko Jupitera... Ne mozes? Znaci li to da postoji?

Postojanje zivota u svemiru i ucestala pojava jako vidljivih NLO-a u nasoj blizini, koje na dnevnoj bazi vidi svaka baba su bitno razlicite stvari...

I, onako usput, ne radi se o milijunima zvijezda nego o stotinjak milijardi galaksija...
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2016., 20:27   #3852
Quote:
Garofeeder kaže: Pogledaj post

I, onako usput, ne radi se o milijunima zvijezda nego o stotinjak milijardi galaksija...
... od kojih svaka u prosjeku ima oko dvjesto milijardi zvijezda.
Ali mislim da je realno da računamo samo na one u našem kraku galaktike. Ostale su jednostavno predaleko čak i za najluđe fantazije.
Batu kan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 00:12   #3853
Quote:
Batu kan kaže: Pogledaj post
... od kojih svaka u prosjeku ima oko dvjesto milijardi zvijezda.
Ali mislim da je realno da računamo samo na one u našem kraku galaktike. Ostale su jednostavno predaleko čak i za najluđe fantazije.
Ovi sto su snimali sci-fi.e poput star treka su imali takve fantazije no ko zna da za tamo negde daleko neke to i nije mozda realnost..

svakako to ne znamo .. mozemo podeliti kojekakav zanimljiv link ili stogod smo mozda videli u vezi nlo-a.

Zapravo ne znam sta ove trolove drzi na temi kad opste ne veruju u takve stvari..tu su samo da trolaju!
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 00:26   #3854
A o tkome je rijeć?
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 00:50   #3855
NLO-i postoje, to je činjenica, sad pseudoskeptici mogu prihvatiti ili ne prihvatiti tu činjenicu. Problem je malo u nazivu i shvaćanju tog pojma. Neki polaze od toga da se pod NLO-om automatski misli na "izvanzemaljske letjelice". Premda čak ni ta naizgled fantastična i nevjerojatna pretpostavka nije za isključiti (nekoć je bilo nevjerojatno da je Zemlja okrugla, da Zemlja nije središte svemira itd.), činjenica je da se u većini neobičnih slučajeva ti objekti ne mogu objasniti uobičajenim objašnjenjima. U odsutnosti znanja može se samo pretpostavljati. Ali su svakako stvarni. I ne daju se tako lako objasniti anomalnim astronomskim i atmosferskim pojavama, perceptivnim varkama ili letjelicama neke druge države. Pseudoskeptici uvijek zgodno ignoriraju dokaze o postojanju takvih objekata i negiraju njihovu stvarnost. No zabijanje glave u pseudoskeptični pijesak ne uklanja činjenice koje su takvima možda zbog nekog razloga prijetnja.

Zadnje uređivanje Mr. Beam : 01.08.2016. at 01:00.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 00:55   #3856
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Ovi sto su snimali sci-fi.e poput star treka su imali takve fantazije no ko zna da za tamo negde daleko neke to i nije mozda realnost..

svakako to ne znamo .. mozemo podeliti kojekakav zanimljiv link ili stogod smo mozda videli u vezi nlo-a.

Zapravo ne znam sta ove trolove drzi na temi kad opste ne veruju u takve stvari..tu su samo da trolaju!
Prvo, piše da je ovo forum, a ne neka religijska sekta UFOloga. Na forumima se otvoreno raspravlja, ne mantra se - ako se ne varam.

Drugo, kad se već pozivate na zdrav razum, ne bi bilo loše da malo i vidite kako on zapravo izgleda.

Treće, s time "ko zna da za tamo negde daleko neke to i nije mozda realnost" si omašio ceo fudbal. Pričamo o tome kolike su realne šanse da nas sada posjećuju neki vanzemaljci. Ali kad se ne čita s razumijevanjem, uvijek će drugi ispast nerazumni.
Batu kan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 01:02   #3857
Quote:
Batu kan kaže: Pogledaj post

... kad se već pozivate na zdrav razum, ne bi bilo loše da malo i vidite kako on zapravo izgleda.

Treće, s time "ko zna da za tamo negde daleko neke to i nije mozda realnost" si omašio ceo fudbal. Pričamo o tome kolike su realne šanse da nas sada posjećuju neki vanzemaljci. Ali kad se ne čita s razumijevanjem, uvijek će drugi ispast nerazumni.
Pa o tome se radi .. ako nije tolko nezamislivo da tamo negde postoje onda vec nije tolko nezamislivo i da nisu tu mozda !? D
__________________
end
iormas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 01:06   #3858
Quote:
Mr. Beam kaže: Pogledaj post
NLO-i postoje, to je činjenica, sad pseudoskeptici mogu prihvatiti ili ne prihvatiti tu činjenicu. Problem je malo u nazivu i shvaćanju tog pojma. Neki polaze od toga da se pod NLO-om automatski misli na "izvanzemaljske letjelice". Premda čak ni ta naizgled fantastična i nevjerojatna pretpostavka nije za isključiti (nekoć je bilo nevjerojatno da je Zemlja okrugla, da Zemlja nije središte svemira itd.), činjenica je da se u dosta ako ne i u većini slučajeva ne zna što su ti objekti. U odsutnosti znanja može se samo pretpostavljati. Ali su svakako stvarni. I ne daju se tako lako objasniti anomalnim astronomskim i atmosferskim pojavama, perceptivnim varkama ili letjelicama neke druge države. Pseudoskeptici uvijek zgodno ignoriraju dokaze o postojanju takvih objekata i negiraju njihovu stvarnost. No zabijanje glave u pseudoskeptični pijesak ne uklanja činjenice koje su takvima možda zbog nekog razloga prijetnja.
Nitko ne negira da da se na nebu ponekad vide stvari koje izmiču objašnjenjima. Ali je praktično neznatna mogućnost (iz razloga koje sam naveo par postova ranije) i kontradiktorno logici da su uzroci tim pojavama vanzemaljska inteligentna bića. A praktično je nemoguće da ona budu humanoidnog oblika i fiziologije i takva viđenja se mogu u startu otpisati kao hoax.
Ovo o pseudoskepticima nisam razumio baš najbolje.
Batu kan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 01:11   #3859
Quote:
Batu kan kaže: Pogledaj post
Nitko ne negira da da se na nebu ponekad vide stvari koje izmiču objašnjenjima. Ali je praktično neznatna mogućnost (iz razloga koje sam naveo par postova ranije) i kontradiktorno logici da su uzroci tim pojavama vanzemaljska inteligentna bića.
Pa postoje itekako dobri pokazatelji da su takvi objekti inteligentno vođeni. O daleko naprednijim manevarskim sposobnostima tih objekata da i ne govorimo. Za više detalja vidi iskaze pilota u nekim od najboljih slučajeva susreta zrakoplova s NLO-ima.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 01:12   #3860
Quote:
iormas kaže: Pogledaj post
Pa o tome se radi .. ako nije tolko nezamislivo da tamo negde postoje onda vec nije tolko nezamislivo i da nisu tu mozda !? D
Ajd molim te pročitaj moj post broj 3 850 pa da nastavimo diskusiju.
Batu kan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.