Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2017., 19:55   #8841
Htjela sam napraviti za poklone toplu čokoladu "u obliku" snjegovića -
http://dodoburd.com/wp-content/uploa...te-Snowmen.jpg
Skužila sam da su mi te posudice preskupe za količinu koja meni treba. Odlučila sam podijeliti sastojke u epruvete. Ne znam gdje to kupiti? I ima li kod nas mini marshmallowsa? Vidjela sam nešto u Mulleru ali mi se čini da nisu spužvasti, nego one neke šećerne kockice, baš tvrde..
Btw. iz Rijeke sam.

Hvala!
-Dee-Dee- is offline  
Old 17.12.2017., 12:11   #8842
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Jebale ih "tople, ugodne i pahuljasto mekane" mikrofibre. I pripadajuće ućuftavanje.

Gdje su nestali frotir bademantli? Baš oni ručnikastofrotirni?

Pamuka, pamuka amo, jer utjehe nema u poliesteru.

Tko prvi igdje u Zagrebu ugleda pravi pravcati frotir bademantl, nek se smiluje pa javi.

Je, guglam. Nudi mi gugl Hrvatski jezični portal da mi objasni što je to bademantl.

Hvala, gugl.
Ako još tražiš, u dućanu Naš dom (Ilica, kod Džamije ili Bakačeva) ima par vrsti, i deblji su, 100% pamuk. Raspon cijena od 220 do 350 kuna.
Galeb ima pretanke, isto kao Family, Nama i slični dućani. Bila u potrazi ovih dana.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Old 17.12.2017., 12:43   #8843
Quote:
Zrikavica kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti dobar rokovnik/planer, a da nije zenski rokovnik( nisu mi vise lijepi, kao da sam ih prerasla i papir mi je nekako tanak ove godine). Hrvatski jezik bi bio pozeljan.
Trebao sam googlat muški rokovnik da vidim koja je razlika od recimo moleskinovih i sličnih. Ako su to ovi sa spiralom ili pak 'poslovni' kojima su korice kao nekakva imitacija kože - vidjeh takve u Školskoj knjizi te Narodnim novinama.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Old 18.12.2017., 15:05   #8844
Quote:
Zrikavica kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti dobar rokovnik/planer, a da nije zenski rokovnik( nisu mi vise lijepi, kao da sam ih prerasla i papir mi je nekako tanak ove godine). Hrvatski jezik bi bio pozeljan.
Vidjela sam rokovnike u Stradivariusu pa baci pogled, mozda ti se koji svidi. Samo, vjerojatno nisu na hrvatskom.


Quote:
AngerMan kaže: Pogledaj post
Trebao sam googlat muški rokovnik da vidim koja je razlika od recimo moleskinovih i sličnih. Ako su to ovi sa spiralom ili pak 'poslovni' kojima su korice kao nekakva imitacija kože - vidjeh takve u Školskoj knjizi te Narodnim novinama.
pod Ženki rokovnik je vjerojatno mislila na ovo.
c.c. is offline  
Old 18.12.2017., 15:36   #8845
Pozdrav cure, ispričavam se što upadam kao padobranac, no mislim da je ovo pravo mjesto za postaviti pitanje.

Znate li možda gdje u Zagrebu mogu kupiti silver hair color wax za kosu, nešto kao ovo?

DM, Mueller, Bipa... ? Hvala!
__________________
Respira... Aguanta un segundo y respira... Cierra los ojos y mira... Mientras te duela, respira conmigo el dolor...
uzurpator is offline  
Old 18.12.2017., 18:45   #8846
Gdje kupiti kvalitetne muške kožne rukavice? Mora biti dućan, ne stignem naručivat više. Do 500 kn
Ldray is offline  
Old 18.12.2017., 19:15   #8847
zasto su u dm-u nestale one laktaza tablete? vec u tri dm-a bila i nemaju.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Old 18.12.2017., 19:35   #8848
Quote:
Ldray kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti kvalitetne muške kožne rukavice? Mora biti dućan, ne stignem naručivat više. Do 500 kn
Nama?
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 19.12.2017., 14:01   #8849
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
pod Ženki rokovnik je vjerojatno mislila na ovo.
Aha, najjednostavnije objašnjenje mi je viš pobjeglo. Zabrijao da je u pitanju razlika nekakva u formi, tipa 'muški' i 'ženski' novčanici.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline  
Old 19.12.2017., 18:39   #8850
Jel zna netko gdje se može nabaviti knjiga pod naslovom ''Ponašaj se kao dama,misli kao muškarac''?
tirkizno is offline  
Old 19.12.2017., 20:47   #8851
Quote:
-Dee-Dee- kaže: Pogledaj post
Htjela sam napraviti za poklone toplu čokoladu "u obliku" snjegovića -
http://dodoburd.com/wp-content/uploa...te-Snowmen.jpg
Skužila sam da su mi te posudice preskupe za količinu koja meni treba. Odlučila sam podijeliti sastojke u epruvete. Ne znam gdje to kupiti? I ima li kod nas mini marshmallowsa? Vidjela sam nešto u Mulleru ali mi se čini da nisu spužvasti, nego one neke šećerne kockice, baš tvrde..
Btw. iz Rijeke sam.

Hvala!
Ikea vam ima neke epruvete za začine, ali nisu bas male. Ne mogu sad stavit link pa probajte potražiti na njihovim stranicama

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
nera076 is offline  
Old 20.12.2017., 08:04   #8852
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Jel zna netko gdje se može nabaviti knjiga pod naslovom ''Ponašaj se kao dama,misli kao muškarac''?
Ovdje
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Old 20.12.2017., 14:03   #8853
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Jel zna netko gdje se može nabaviti knjiga pod naslovom ''Ponašaj se kao dama,misli kao muškarac''?
Na njuškalu, nekad se nađu knjige koje je netko dobio na poklon i nikada otvorio, dakle kao nove.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Old 20.12.2017., 16:43   #8854
Hvala djevojke.
tirkizno is offline  
Old 21.12.2017., 00:12   #8855
Zna li netko gdje u Rijeci mogu kupiti čizme kao Uggsice? Ne orginal nego fejk. Dužina na pola lista.

Veličina noge 41.

Hvala unaprijed !
Lady of leisure is offline  
Old 21.12.2017., 08:24   #8856
Ima li negdje popis trgovina u Salona Mallu?
Ay Carmela is offline  
Old 21.12.2017., 08:49   #8857
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Ima li negdje popis trgovina u Salona Mallu?
mislim da je zasad samo CCC, Modiana, Pepco, Mass i Dechatlon
Cvrcak i Mrav is offline  
Old 21.12.2017., 09:18   #8858
Ima i DM, Ljekarna, Knjižara, Douglas, Zlatarna, Pošta, Amadeus, Superkonzum, frizerski, štand sa suhomesnatim, Biberon, IRA... Sve ono što je bilo i prije preuređenja. Lijepo izgleda. Uvijek mi je Mercator bio drag jer je mali i kompaktan. Samo su gužve trenutno velike, na otvorenje 15. sam krenila, napravila krug u garaži i izašla. Onda išla opet jučer i našla parking, al isto je bilo možda deset mjesta od cijele garaže slobodno. U samom centru nije strašno, jer se rasprši, a i vjerujem da je dosta auta od radnika. Ne znam, vidjet ćemo, al bojim se da je ona njihova garaža ipak napravljena brojčano u neko drugo vrijeme kad je bilo puno manje auta, a i nisu bili oni drugi dućani i firme preko puta.
tiluriumm is offline  
Old 21.12.2017., 14:52   #8859
Quote:
nera076 kaže: Pogledaj post
Ikea vam ima neke epruvete za začine, ali nisu bas male. Ne mogu sad stavit link pa probajte potražiti na njihovim stranicama

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
Hvala na odgovoru
-Dee-Dee- is offline  
Old 21.12.2017., 21:28   #8860
gdje kupiti kosare/pakete s delicijama.tip da je unutra neko dobro pice/ulje i neki prehrambeni proizvodi tipa sir, tartufi i slicno?nadam se da kuzite na sta mislim:-)
__________________
nije nebo ovo sto vam nude, nije sunce od zlata i moci,kad bi mogli prodali bi Boga njima niko ne moze pomoci
koal@ is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:16.