Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kazalište

Kazalište Daske koje život znače

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2011., 20:03   #21
Quote:
jeopardizer kaže: Pogledaj post
imam pitanje, dva, pitao sam već u drugoj temi al dobro: od ovih ponuđenih stvari orginalan dramski teskt, scenska adaptacija, orginalan scenarij... jel moram od svega napisat bar po jedno ili nešto od toga odabrati što mi leži

i drugo popis 5 predstava ua analizu, jesu li to predstave koje su odgledane uživo ili pročitane knjige s popisa?

možeš jednu ili 2 ili 3 ili 4...ili scenarij za film ili dramski tekst ili adaptaciju.
5 odgledanih predstava. posebna je lista drama koje moraš pročitati

ideš na dramaturgiju? idem i ja.
kljukicakvaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 21:53   #22
uh onda će se dobro nasmijat kad vide moj popis odgledanih predstava, mene se nalazi samo na amaterskim predstavama
i da jel zna ko ova razrada problema kako to ide? ne živim baš blizu (zapravo na drugom kraju države) pa nema šanse da dođem na konzultacije
jeopardizer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 07:01   #23
Quote:
jeopardizer kaže: Pogledaj post
uh onda će se dobro nasmijat kad vide moj popis odgledanih predstava, mene se nalazi samo na amaterskim predstavama
i da jel zna ko ova razrada problema kako to ide? ne živim baš blizu (zapravo na drugom kraju države) pa nema šanse da dođem na konzultacije
U biti moraš napisati seminarski rad i potkrijepiti ga stručnom literaturom. izabereš, npr, klasicistička drama ili prostor&vrijeme u xy predstavi/tekstu. sad bubam bezveze jer stvarno možeš obraditi što god želiš. odakle si? Baranja?
kljukicakvaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 14:12   #24
iz Metkovića (da stvarno drugi kraj)
jeopardizer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 14:19   #25
Na koji prijamni idete, za preddiplomski ili diplomski? Kako ste se pripremali?
__________________
.. možda je raj - prevara za kraj..
*stellar10* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2011., 22:41   #26
ja idem na preddiplomski, pripremam se sam pa kako ispadne

nego, na nekim mjestima piše da treba donijet prijavnicu na nekim ne. Jel postoji ta prijavnica ili se to ispunjava kad dođeš na prijemni?
jeopardizer is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 00:47   #27
idem na preddiplomski. pripremam se rukama i nogama, to jest nikako zadnjih dana jer mi je organizacija jednaka nuli. gleđem predstave, gleđem filmove, i što je najvažnije, intenzivno razmišljam o svemu što me čeka na prijamnom.
kljukicakvaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 15:21   #28
aha, preddiplomski
ako nije tajna, zanima me jeste li već završili neki fax ili..? mislim, ako jeste i to, zašto se ne prijavljujete na diplomski? ja sam planirala na diplomski, oke, to planiram već duuuuuugo , al' se bojim da su mi minimalne šanse za diplomski..
__________________
.. možda je raj - prevara za kraj..
*stellar10* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2011., 23:17   #29
ja sam trenutno na ff-u. ju slučaju da upadnem, želim to odraditi od početka do kraja. za diplomski moraš realizirati nekakav projekt, koliko sam ja shvatila. anyhow, imam osjećaj da neću ništa stići. niti literaturu, niti filmove, ništa, ništa...aaaa
kljukicakvaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2011., 01:18   #30
onda jel postoji prijavnica koju treba donijet (jer piše na nekim mjestima, a na nekim ne) ili ne?
jeopardizer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2011., 10:14   #31
moraš odabrati jedno i to su predstave odgledane uživo.
__________________
Life is like fighting a dinosaur. Its pretty hard.
kajtraner is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 19:46   #32
Ma možeš i više tekstova. kao npr. ja ću predati dramu i filmski scenarij.
Može pitanje jedno, ako netko zna...Hoće li biti objavljen popis ljudi prijavljenih na dramaturgiju na postani-student.hr?

Jel itko uopće ima informaciju koliko ljudi ide ove godine?
kljukicakvaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 19:55   #33
Quote:
kljukicakvaki kaže: Pogledaj post
Jel itko uopće ima informaciju koliko ljudi ide ove godine?
Piše na studiji.hr da ih se ove godine za dramaturgiju prijavilo 234, što je 39 na jedno mjesto.
Zekonya is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 20:52   #34
Ja to ne mogu naći. De pomagaj!
kljukicakvaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 21:17   #35
Quote:
kljukicakvaki kaže: Pogledaj post
Ja to ne mogu naći. De pomagaj!
1. http://www.studij.hr/index.php?optio...&id=13&catid=9

2. klikni na ''preddiplomski'', pa na ''umjetničko područje'', pa na ''kazališna umjetnost'', pa onda na ''dramaturgija''

3. klikni na ''odaberi kriterije'' (to ti je dolje desno )
4. klikni na ''rezultati''

Voila! Našla?

BTW, ne znam koliko su ti podatci vjerodostojni, al eto...u nedostatku boljih. Vjerujem da mogu poslužit kao orjentir.
Zekonya is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 22:42   #36
Zahvaljujem

Uspjela sam se snaći. Da, pitanje je koliko su valjani podaci. Svejedno, ako je istina, onda će biti posla i za nas i za komisiju. Mislim da će da bude veselo!

Ti se isto pripremaš?
kljukicakvaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2011., 12:39   #37
Quote:
kljukicakvaki kaže: Pogledaj post
Ti se isto pripremaš?
Ma ne, daleko sam ja od toga
Slučajno zalutah na ovu temu.

Sretno ti bilo!
Zekonya is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2011., 17:29   #38
ima li itko informaciju koliko je ljudi zapravo predalo radove na dramaturgiji?

otprilično? nemoguće da je svih 234-ero prijavljenih maturanata predalo radove?!

smrc ako je
kljukicakvaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 16:39   #39
Halo ljudi? Jeste li živi? ide li itko sutra na pismeni?
kljukicakvaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2011., 23:04   #40
dakle,ljudi, tko je bio na prijamnom??kakvi su dojmovi?kritike na radove??molim vas opišite sve detaljno,jer se ja spremam za iduću godinu na prijamni,pa onak otprilike da znam što očekivat kako bih se što bolje pripremila.bilo kakav savjet je dobrodošao...i skidam kapu onima koji su ranije upisali dramaturgiju,te onima koji će upisati sad )) bez muke nema nauke! pozdrav iz zadra!
midnight_lady_m is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:41.