Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2011., 17:13   #541
Strahovito sramotan clanak u jutarnjem. Tipican primjer neprofesionalizma, zutila, senzacionalizma, i idiotizma (za jutarnji nista cudno nego uobicajeno).
snowleopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 11:12   #542
Evo, zadnji paragraf iz tog članka:
"Medical doctors(MD,DO, 4yr ND), Doctors of Chiropractic, health care workers who work in a conventional setting, and holistic practitioners wishing to participate in future versions of this document or who would like to join our group, please send an e‐mail to sayno@vaccinationcouncil.org"

I zanimljiv popis linkova za više informacija:
ThinkTwice Global Vaccine Institute, Vaccination Liberation, U.S. doctors who don’t vaccinate, Holistic Moms...

I naravno, niti jedan link na ikakav znanstveni rad. Samo hrpa statističkih izmišljenih brojeva bez uporišta.
Ustvari, ispravak netočnog navoda, postoji jedno "istraživanje", ali naravno da nije znanstveno već ga je za Jenny McCarthy's Generation Rescue radio SurveyUSA koji uopće nije znanstvena institucija, već se bavi istraživanjem javnog mišljenja putem javnih anketa...

Ali nedajte se smesti. Ovaj gore članak je odličan dokaz za vjernike, kako bi to Tezulja lijepo rekao.
DarthZly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 11:34   #543
znaš li uopće što je holistička medicina? znaš li što je kiropraktika? prepostavljam da ne, jer ti ne bi bilo toliko smješno.

potrudi se i sakupi društvo forumaša trolova koji su za cijepljenje i linkajte svoja duboka znanja.
tezulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 13:33   #544
Quote:
tezulja kaže: Pogledaj post
znaš li uopće što je holistička medicina? znaš li što je kiropraktika? prepostavljam da ne, jer ti ne bi bilo toliko smješno.
O znam, znam... I smiješno mi je i dalje. Odnosno, smiješno mi je kao što mi je i astrologija smiješna.

Quote:
tezulja kaže: Pogledaj post
potrudi se i sakupi društvo forumaša trolova koji su za cijepljenje i linkajte svoja duboka znanja.
Haha, super, nikakav reply na glupe citate iz članka, već ad hominem...
Znači ostaješ pri tome da je ispitivanje javnog mišljenja putem javne ankete pristup rješavanju znanstvenih problema?!

Kako je ovdje lijepo napisano "Neznalice citiraju ignorante kako bi argumentirali".
Eh, ali to je sa sciencebloga, daklem, nemoj se ni truditi čitati, jer tamo pišu samo masonski urotnici koji iskrivljavaju znanost kako bi porobili/pobili zaslijepljeni narod kojem nikako da dozvole da prijeđe na viši nivo svijesti... ili kako već to ide...
DarthZly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 14:58   #545
a ništa onda. ti se i dalje veseli.
tezulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 15:48   #546
Quote:
tezulja kaže: Pogledaj post
znaš li uopće što je holistička medicina? znaš li što je kiropraktika? prepostavljam da ne, jer ti ne bi bilo toliko smješno.

potrudi se i sakupi društvo forumaša trolova koji su za cijepljenje i linkajte svoja duboka znanja.
Kakva crackpot sranja. Uzas . Moze te biti sram sto navodis takve izvore.
snowleopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 19:03   #547
http://www.drmardjetko.hr/onama.html

osobno znam par njegovih pacijenata (svi visoko obrazazovani skeptici) kojima je spasio život. lista čekanja za prvi pregled mu je bila nekoliko mjeseci prije 2 godine. nadam se da kiropraktika nije tolika misterija. nadam se...
tezulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 11:33   #548
Quote:
tezulja kaže: Pogledaj post
http://www.drmardjetko.hr/onama.html

osobno znam par njegovih pacijenata (svi visoko obrazazovani skeptici) kojima je spasio život. lista čekanja za prvi pregled mu je bila nekoliko mjeseci prije 2 godine. nadam se da kiropraktika nije tolika misterija. nadam se...
Evo sto kaze jedan zivi svjedok o tom "doktoru":

I ja sam kod njega bio. Potrošio sam 500 kn da bi mi rekao da ne smijem piti mlijeko. To inače on kaže svima. Nemojte pomisliti da i klasični doktori ne mogu biti lupeži i prevaranti.
snowleopard is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 15:12   #549
pa dobro mu je rekao. ne razumijem što želiš reći. malo ljudi to zna. 90% ljudi ne bi smjelo piti mlijeko, a baš nitko ovo smeće što se prodaje po dućanima. ako tip nije poslušao savjet ovog doktora onda je najobičnija budala. A da klasični doktori mogu biti lopovi i lupeži u to sam potpuno uvjeren, no većina je ipak samo slabo informirana.
tezulja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 21:21   #550
dajte ljudi okanite se cijepljenja i gluposti...lijepo zdrava hrana, puno povrća i voća...pa nema zaraze od gripe!

malo još dodate limuna i meda, sa čajevima...u slučaju neke prehladice...i to je sve!
KLiK is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 09:14   #551
http://www.novilist.hr/hr/Lifestyle/...a-narkolepsiju
Pitam se da li je ovo tek početak...
Arsen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 09:50   #552
strašno...
tezulja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:52.