Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2008., 22:23   #41
Quote:
b-baller kaže: Pogledaj post
A jel zna netko onu foru sa novcima i vinom, pa kad zbrajaš, oduzimaš izgubi se 10 kuna. Uglavnom ide nekako: Litra košta 5 kn, pola litre 2 kn... Tako nešto. Nisam baš dobro objasnio ali valjda će skužit oni koji znaju o čemu pričam.
pretpostavit ću da se zajebavaš...a ako se ne zajebavaš..ta fora je već bila...korisit malo search
Ma_sh is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 22:39   #42
Quote:
Ma_sh kaže: Pogledaj post
pretpostavit ću da se zajebavaš...a ako se ne zajebavaš..ta fora je već bila...korisit malo search
Sumnjam da je bila. Ako je bila vjerojatno ja tada nisam bio na forumu (Dobra vremena za sve). A ako ja tad nisam bio na forumu pogotovo nisi bio ti, a kako ti onda možeš to znat?

P.S. Zaš bi se zajebavao? Neznam ni ja sve... I ako ti nije problem daj link ovdje jer neznam šta bi upisao u search, jer je search tako jadan da će mi izbacit nešto deseto.
b-baller is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2008., 22:58   #43
Quote:
b-baller kaže: Pogledaj post
Sumnjam da je bila. Ako je bila vjerojatno ja tada nisam bio na forumu (Dobra vremena za sve). A ako ja tad nisam bio na forumu pogotovo nisi bio ti, a kako ti onda možeš to znat?

P.S. Zaš bi se zajebavao? Neznam ni ja sve... I ako ti nije problem daj link ovdje jer neznam šta bi upisao u search, jer je search tako jadan da će mi izbacit nešto deseto.
ovdje negdje https://www.forum.hr/showthread.php?t=140536

sve u svemu radi se o pogrešci u računanju

kad uvatim vremena naći ću...ne da mi se sada

i btw... nisam mislio ništa loše, ne moraš se odma uzrujavati...i to ako nisam bio na forumu ne znači da nisam pročitao ništa što je postano prije mene
Ma_sh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 21:23   #44
Ja obozavam trikove. Sad mi se ne da pisat jedan trik s kartama jer bi bilo dosta dugo,a neke ne bi zanimalo tako da....Ovako cemo,ako hocete da vam kazem,recite pa...
__________________
Ako me ikad zaboravis,ne zaboravi da zaboravljeni nikad ne zaboravljaju tko ih je zaboravio!
little_one14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 00:04   #45
Quote:
little_one14 kaže: Pogledaj post
Ja obozavam trikove. Sad mi se ne da pisat jedan trik s kartama jer bi bilo dosta dugo,a neke ne bi zanimalo tako da....Ovako cemo,ako hocete da vam kazem,recite pa...
Ma reci, trikova nikad dosta. Samo neznam kolko ce to dobro biti objasnjeno ovako, ali probaj.

P.S. Nasao sam onu zagonetku, hvala Ma_sh.
b-baller is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 01:06   #46
Quote:
burt kaže: Pogledaj post
ima i fora, dođeš nekom i pitaš "imaš 5 kuna?" (kao, za posudit)
ako ovaj kaže "ne", ti veliš "tak se oblačiš"
najbolja fora to cu svima prodavat
Prky is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 09:07   #47
Quote:
b-baller kaže: Pogledaj post
P.S. Nasao sam onu zagonetku, hvala Ma_sh.
nema na čemu...

a za te trikove s kartama..koliko ja znam svode se na manipulaciju kartama...aje pričaj, baš me zanima...
Ma_sh is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2008., 15:34   #48
Dakle...Treba vam spila karata.Nije vazno kakav.Vazno je da imate 4 kralja.Prije sto nekome prodate trik trebate stavit 4 kralja u ruke.Iza drugog trebaju biti bilo koje 2 karte.Stavite tih 6 karata na vrh spila.Prva karta je jedan kralj,druga karta je ona koju ste stavili,treca takodjer,a cetvrta,peta i sesta su kraljevi.Sad dodjete do nekoga.Ako hocete mozete mu ispricat pricicu da bi bilo zabavnije.Stavite prvih sest karata u ruke (vi znate koje su to karte).Sad je najtezi dio.One dvije karte koje nisu kraljevi se ne smiju vidjeti.Stavit ih iza kralja i pazite.Sad prijatelju kazite da su ta 4 kralja najbolji prijatelji i da ih nista ne moze razdvojiti.Stavite ih na vrh spila.Prvu kartu stavite na dno spila.Drugu i trecu na razlicita mjesta(vas prijatelj misli da su kraljevi),a 'zadnji' kralj (i s njim jos dva) su na vrhu.Sad zamolite vaseg prijatelja da prepolovi spil.Stavite drugu polovicu (gdje je kralj zadnji) na prvu (gdje su ona tri na vrhu) i kazete prijatelje 'Jesam li ti rekao da ih nista ne moze razdvojiti.Sad ako ih potrazis u spilu bit ce zajedno...'.Vas trik je uspio a zrtva je zapanjena.
__________________
Ako me ikad zaboravis,ne zaboravi da zaboravljeni nikad ne zaboravljaju tko ih je zaboravio!
little_one14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 01:32   #49
Ista shema je i s kraljevima i damama. Tipa pik i karo kralj, a tref i srce dama (još kojeg dečkataktički odabereš). Kažeš prijatelju da se skoncentrira na jednu kartu, vratiš ih u špil, izvedeš neki štos bez veze i na kraju izvadiš unaprijed pripremljene karte: tref i srce kralj, a pik dama i dečki suprotno od onoga što je bilo. Važno je da imaš približno jednak broj kraljeva, dama i dečkiju, te crvenih i crnih u obe kombinacije (jednu kartu manje trebaš izvući), pa kažeš prijatelju da si izbacio onu na koju se on skoncentrirao. Trik je težak za provaliti, osim ako ne radiš pred više ljudi, pa se skoncentriraju na različite karte i kažu poslje.
MrBlc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2008., 15:02   #50
imam ja jednu super foru

pravite se da imate špil karata u rukama i kažete prijatelju da ih promješa i podjeli. kad ih podjeli, krenete se kartat zamišljenim kartama. nakon par sekundi igranja, nagnite se prema prijateljevim zamišljenim kartama i on će se scimat i povuć ruke prema sebi u najgorem slučaju će se počet derat kaj mu gledate u karte

ovak zvuči preglupo al uživo je predobro
 
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 22:03   #51
Meni je ova logička zagonetka uvik bila dobra:

Imaš jezero, u jezeru raste lopoč na način da je svakim danom duplo veći, za 34 dana on će prekriti cijelo jezero.

Pitanje: za koliko dana će prekriti pola jezera? (Nekome je jebeno komplicirano, nekome je prejednostavno ali isto nije lako ponudit brzi odgovor).
Robeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 22:06   #52
nakon 33 dana
aciruj is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 22:08   #53
Quote:
aciruj kaže: Pogledaj post
nakon 33 dana
Jebeno brz odgovor
Robeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 22:15   #54
Imaš tri sklopke u podrumu koje na trećem katu pale tri žarulje, dakle svaka sklopka jednu žarulju. E sad ti si u podrumu i tribaš dokučiti koja sklopka pali koju žarulju a uvjet je da samo jednom možeš otići gore.

Dakle upališ i imaš samo jednom otići gore..........aj.
Robeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 01:05   #55
ukljucis prvu, pustis da se zagrije, ugasis prvu, upalis drugu i krenes gore
Caveman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 15:43   #56
Quote:
Caveman kaže: Pogledaj post
ukljucis prvu, pustis da se zagrije, ugasis prvu, upalis drugu i krenes gore
aciruj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 15:57   #57
Quote:
Caveman kaže: Pogledaj post
ukljucis prvu, pustis da se zagrije, ugasis prvu, upalis drugu i krenes gore
Care

Jesi ti isto čita to u GEO -u da znan, ako nisi da opalin još koju. Ako imaš neku opali dapače.
Robeee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 18:17   #58
Quote:
Robeee kaže: Pogledaj post
Care

Jesi ti isto čita to u GEO -u da znan, ako nisi da opalin još koju. Ako imaš neku opali dapače.
Ma uglavnom su vam sve te zagonetke isfurane na Quizorama, pa ih većina zna. A i inače su poznate. Ali svejedno probaj uvijek se može nać neka.
b-baller is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 20:30   #59
Dodje neko u jedan mali gradic. Sav neuredan. Malo se raspita i sazna da su u gradu samo dva frizera.
Ide do prvog...sve kaos u frizeraju a i frizer neuredan sa nikakvom frizurom.
Ide do drugog...sve cisto, on uredan, frizura tip top.
Kod koga bi trebao ic?
Caveman is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 21:06   #60
Prvog
__________________
HDZ=SDP
Bull7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:28.