Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2017., 09:04   #21
Imaš ovdje, klikneš na prvu kvačicu gdje piše +120 programa.

Za ovo da nemaš te programe, to je upravo što sam rekao. Čini se (barem za sada) da stari Vip korisnici i bnet korisnici ostaju po starom, ove novosti se odnose samo na nove pakete dostupne od prije par dana.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 09:28   #22
Hvala, doći do te liste je stvarno bilo ko otkriti naftu u Jadranu, koji pametnjaković je sakrio link ispod “+120 programa” bez da ga bolda ili barem dodatno nekako označi to.

Novi osnovni je vrlo dobar, vidim stavili su i sve lokalne kanale u njega, Vip je valjda bio jedini paket na svijetu koji je lokalce davao u proširenom a znam da su to ljudi dosta tražili, posebno stariji. Malo je jedino čudno čemu kanali tipa Tv Vojvodina 2 u osnovnom ali ok. Kakav je to Gametoon kanal? Njega nisam ni vidio na popisu kod sebe, ili sam ga zaboravio. Lista im je po običaju puna grešaka, kod kanala koji su uredno lokalizirani tipa Dr.Fit, Woman i sl. nema oznake za to ali to smo se već naviknuli od Vipa...

Što se tiče toga da je to samo za nove korisnike, stvarno se nadam da nisu toliko ludi da pored svih tih paketa koje imam mi uskrate fuckin’ TV Jabuku i slične lokalce. Sa druge strane ne kužim zašto mi onda rade Filmbox kanali, a to je isto novo, a stari sama korisnik već godinama. Previše upitnika, vidjet ćemo sa vremenom kako će to izgledati.

Inače sestri mi dolazi baš ovu subotu instalirati Bnet doma, znam da je rekla kako je uzela osnovni i da će imati 40 kanala.

p.s. Sad tek vidim OYO Cinema i OYO Family kanali u osnovnom paketu? Wtf? Znači ti kanali se ne gase već iz OYO paketa prelaze u osnovni bez dodatne naplate.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 09:31   #23
Ovih dana čačkaju nešto (migriraju Amisovce na Vip) pa je moguće da je i do toga.

Meni na bnetu su se na prijemniku pojavili novi kanali, ali su zasivljeni i piše da nisam preplaćen.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 09:41   #24
I meni su svi novi zasivljeni i kad ideš gore/dole na daljinskom (CH +/-) receiver ih sve samo preskače, ali kad dođeš preko EPG-a baš na njih onim strelicama na daljinskom i klikneš “pogledaj” onda ih se polovica uredno otvori i radi, druga polovica izbaci obavijest da nisam pretplaćen ili da nema signala.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 09:42   #25
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
p.s. Sad tek vidim OYO Cinema i OYO Family kanali u osnovnom paketu? Wtf? Znači ti kanali se ne gase već iz OYO paketa prelaze u osnovni bez dodatne naplate.
Ima hrpa kanala koji su bili u proširenom ili tematskim paketima, a sad su u osnovnom.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 10:12   #26
Znam, no OYO je posebno zanimljiv jer su neki pričali da se kanali gase nakon prodaje Nove TV (ništa službeno od Nove TV, samo čula-rekla-kazala priče) a sad na kraju ispadne da se ne gase već prelaze u osnovni paket. Mislim da im je tu od starta bilo mjesto a ne među premium sadržajem jer svi ti filmovi, serije, crtići koji se vrte na njima su sa Nove TV, lijepo da se ne gase i da će Nova Tv preko njih imati neku svoju kabelsku ponudu kao što to ima RTL sa Crime, Living, Passion. A i ime “oyo” ako se ne varam se samo kod nas koristilo, izvan je bilo “voyo” pa i nije neka povreda CME branda.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 00:45   #27
Ubacili su u međuvremenu vidim još neke nove kanale

Stop TV (novi domaći glazbeni kanal), Narodna TV HD, Gametoon, Gametoon HD, Eurochannel HD (prije je bio samo SD) i još 5 test HD kanala (test1,2,3,4,5) koji se ne vide, na jednom radi samo EPG i idu neki filmovi, ne prepoznajem koji bi to bio kanal.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 02:18   #28
Taj Stop TV postoji odavno ali ga nije imao nijedan veći operator. Davno sam na netu naletio na stream tog kanala.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 08:35   #29
Istina, taj Stop TV je dobio dopuštenje za start još 1.3.2016. no ja ga nisam vidio čak ni na internetu pa sam mislio da tek sad kreće...

Više o kanalu na stranicama Vijeća za elektroničke medije:
https://pmu.e-mediji.hr/Forms/Common....aspx?id=15581
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 19:12   #30
Izgleda da nam od samog starta (14.12) dolazi Epic Drama u VIP (i Bnet) jer su danas krenuli testovi tog kanala na transpoderu Telekom Austrije, oni će raditi uplink tog kanala na satelit pa vrlo vjerojatno to znači da su sklopili ugovor i za emitiranje u svojim platformama. Hrvatski titlovi već rade.

16e - 10928, 30 000, H



soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 18:06   #31
Na poziciji 512 krenuo danas novi CMC-ov kanal "Klape i tambure".

Epic Drama iako je danas krenuo sa radom još uvijek ga nema u VIP-u
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 00:12   #32
Znači što se tiče Vip-a napokon smo uzeli sve najvrjednije što se tiče sporta.
Ovim putem malo pobliže da Vas uvedem u sve što će Vip prenositi u ovoj ,ali i sljedećih sezona.
Znači najvažnija informacija koja Vam je puštena je ona o pravima na Ligu prvaka,datum je itekako lijepo istempiran iako se sve već znalo i sredinom listopada,no Uefa ima svoja pravila koja se moraju ispoštovati.
Vip ovom prilikom nije bio zainteresiran za Uefa Europa League te je ona u naredne tri godine u ekskluzivi HT-a,da to odmah riješimo.
Vip će sa prijenosima Lige Prvaka krenuti sredinom mjeseca kolovoza 2018,a sa samom promidžbom krajem lipnja i početkom srpnja 2018.
Stručne komentare imat ćemo sa vrhunskim nogometašima predvođenih Igorom Bišćanom osvajačem Lige prvaka.
Vip uvodi novi ekskluzivni paket u sklopu kojega će biti između 3-7 specijaliziranih kanala na kojima ide prijenos Lige prvaka,znači od 19 i 21 sat sve utakmice u izravnom prijenosu uz vrhunske komentatore(sa dijelom se još pregovara).
Ne zaboravite VIP nudi više i uskoro još jedna velika ekskluziva i još jedan otkup vrlo gledanog događaja.
Isti će biti emitiran isključivo na Sport Klub kanalu uz suradnju sa VIP-om.
Sve platforme VIP-a od 2018 nude najjači sportski program u Hrvatskoj!
I za kraj da nebi govorili samo o sportu iako uskoro ćete saznati još puno toga o Ligi prvaka i o velikom broju novih ekskluziva i otkupa i to isključivo i prvo na ovome forumu,nisu zaboravljeni niti ostali žanrovi,filmovi,dokumentarci,no sačekajmo 2018!!
VIP najjači provider u Hrvatskoj!!
Newescape is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 15:50   #33
Bila sam korisnik Amis TV-a s kojim sam bila jako zadovoljna. Prije par mjeseci smo migrirani na Vip TV i čini mi se da je Amis za Vip bio isto što i Mercedes za Fiću.
Ukinut mi je vremensko pomak na HBO kanalima i na Nickelodeonu. Za ove sam primjetila jer sam tu vremenski pomak dosta koristila, ne znam je li još negdje ukinuto.
Također vremenski pomak na bilo kojem programu na kojem postoji je skoro pa neupotrebljiv, užasno zastajkuje i nemoguće je gledati program na taj način.
Isto se događa kada gledam film preko HBO on Demand.
Zanima me da li i vama koji ste korisnici VIP TV-a od prije se isto događa ili je to samo nama koji smo migrirani s Amisa.
Ima li smisla da im se žalim?
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 11:58   #34
Evo proradili su novi kanali:

304 Viasat Epic
306 DocuBox
307 Planet Earth
358 Travel Xp
359 Wness TV

i od starih kanala proradio je 301 Doku TV koji je do sada bio dostupan isključivo novi pretplatnicima (koji su potpisali novi ugovor).
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 14:43   #35
Radi li kome Nick Jr. na VIP TV-u? Meni od jednom je kanal posivio i piše da zovem SZK?
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 17:09   #36
Mater mi 4 dana nema televizije ni interneta
Niko je ne sljivi 2%
Poslali mestra koji pojma nema
Szk kaze da su kabeli krivi, pa ruter, pa ht bazna stanica,...
Kome se obratit?
android-Split is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 15:44   #37
šta je sa CineStar Premiere HD i 1,
ranije ga nismo imali, pa onda možda oko Nove jesmo i oprzet nismo, nekidan smo pak gledali Neslavno slavnu Florence, sad opet nema programa [nema pristupa. niste pretplaćeni...]
radi se o bivšoj Digi pretplati i tom starom programskom paketu
__________________
životpišegermane
jagodica kolačić is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 17:51   #38
Cinestar Premiere kanali su u prosincu bili dostupni u osnovnom paketu svima pa si ih vjerojatno tada vidjela.

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 20:31   #39
Tako je bilo i na bnetu, u prosincu i sad vikend prije oskara. Meni je iskočila obavijest o tome. Pišem jer je vip vlasnik bneta pa je vjerovatno bila ista stvar.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2019., 16:18   #40
Došli novi kanali:

Grand TV
IDJ TV
Adriatic TV
Diadora TV
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:49.