Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Internet

Internet Forum.hr i svi ostali

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.12.2014., 21:16   #1
TKo je vlasnik forum.net.hr?

da li netko zna tko je vlasnik forum.net.hr,dakle zanima me da je netko nas,stranac,akos tranac koja zemlja i tako salje
trazio sam gdje da otvorim temu,a posto je tos tos e tive politike,pa sams tavio blisko politici te mislim da je pitanje na mjestu

ako netko zna neka mi kaze molim,hvala
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 18:50   #2
Todorić,Vlahušić,Tedeshci,Prka...?
Herenda-Nikpal is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 18:54   #3
t-com
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2014., 19:21   #4
Adriatic media d.o.o., koje je pak vlasnik Proficio d.d., a kojeg je većinski vlasnik ovaj lik iz Teksasa na donjoj slici tu: http://www.proficio.hr/Management.aspx
__________________
Vrata na umu fanatika otvaraju se prema vani, tako da ih pritisak izvanjskih činjenica još čvršće zatvara.
nevenb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 21:34   #5
Quote:
nevenb kaže: Pogledaj post
Adriatic media d.o.o., koje je pak vlasnik Proficio d.d., a kojeg je većinski vlasnik ovaj lik iz Teksasa na donjoj slici tu: http://www.proficio.hr/Management.aspx
da li si siguran da je taj lik iz teksasa sigurno vlasnik forum.net.hr,jako mi je to vazno,a vazno je i globalno na neki nacin
da li znas koji grad u teksasu i gdje

i hvala ti za informaciju
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2014., 21:44   #6
Quote:
nevenb kaže: Pogledaj post
Adriatic media d.o.o., koje je pak vlasnik Proficio d.d., a kojeg je većinski vlasnik ovaj lik iz Teksasa na donjoj slici tu: http://www.proficio.hr/Management.aspx
da pojasnim,mene zanima tko ej vlasnik forum.net.hr a ne www.net.hr,dakle vlasnik foruma na net.hr domeni ajmo to tako reci
Iknar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 11:53   #7
Quote:
Iknar kaže: Pogledaj post
da pojasnim,mene zanima tko ej vlasnik forum.net.hr a ne www.net.hr,dakle vlasnik foruma na net.hr domeni ajmo to tako reci
Jesi vidio što piše na dnu stranice na forum.net.hr - Adriatic media, sva prava pridržana

http://liderpress.hr/arhiva/69663/
__________________
Vrata na umu fanatika otvaraju se prema vani, tako da ih pritisak izvanjskih činjenica još čvršće zatvara.
nevenb is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 14:19   #8
Reklo bi se - najvažnije pitanje ovdi postavljenop ikad. baš me zanima odgovor!
Caligula Caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 17:29   #9
Quote:
Caligula Caesar kaže: Pogledaj post
Reklo bi se - najvažnije pitanje ovdi postavljenop ikad. baš me zanima odgovor!
suštinski važno pitanje
__________________
Vrata na umu fanatika otvaraju se prema vani, tako da ih pritisak izvanjskih činjenica još čvršće zatvara.
nevenb is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 18:07   #10
sjedinjene americka drzave su vlasnici medija u RH, nesto preko njemacke nesto direktno kao net.hr
dical is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 18:31   #11
Quote:
dical kaže: Pogledaj post
sjedinjene americka drzave su vlasnici medija u RH, nesto preko njemacke nesto direktno kao net.hr
bolje i oni nego da nam je vlasnik kominterna i CCCP
__________________
Vrata na umu fanatika otvaraju se prema vani, tako da ih pritisak izvanjskih činjenica još čvršće zatvara.
nevenb is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 18:35   #12
Ako želite čitat budalaštine odete na njihov forum...sve pacijenti
ponosni hrvat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 18:35   #13
Quote:
nevenb kaže: Pogledaj post
bolje i oni nego da nam je vlasnik kominterna i CCCP
nije, zbog toga sto sve zemlje vezane uz kinu imaju gospodarski rast dok ove koje imaju veze sa amerikom silno propadaju, evo turska nas prelazi, rusija, urugvaj, gabon, kazahstan, turkmenistan... a pogledaj s druge strane spanjoslku, grcku, hrvatsku, madarsku,,, samo pad
dical is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 20:04   #14
Quote:
dical kaže: Pogledaj post
nije, zbog toga sto sve zemlje vezane uz kinu imaju gospodarski rast dok ove koje imaju veze sa amerikom silno propadaju, evo turska nas prelazi, rusija, urugvaj, gabon, kazahstan, turkmenistan... a pogledaj s druge strane spanjoslku, grcku, hrvatsku, madarsku,,, samo pad

Evo Rusija je u recesiji zbog pada cijene nafte i sankcija. Banke pred kolapsom. Tečaj rublje rekordno nizak. Kupovna moć pada,a ti sanjaš o ruskom gospodarskom rastu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2014., 20:13   #15
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Evo Rusija je u recesiji zbog pada cijene nafte i sankcija. Banke pred kolapsom. Tečaj rublje rekordno nizak. Kupovna moć pada,a ti sanjaš o ruskom gospodarskom rastu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
to je umjetna posljedica americkog labudeg pijeva, uostalom kina ih izabavlja
dical is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2014., 12:09   #16
Teška muljaža oko vlasništva - tko (p)ostaje vlasnik net.hr - Susman, Hanžeković ili Pavić!?

EPh u stečaju ali preuzima net.hr koji je taakođer u gubicima ?!

http://www.poslovni.hr/marketing-i-m...-nethr-262545#

http://www.hrvatski-dom.hr/otkrivamo...cajne-nagodbe/
XAR is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 12:53   #17
Željko Anderlon?

Monitor.hr i Forum.hr prijete izlaskom
london-vienna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 18:37   #18
meni je to prvi forum, tamo sam od 2006 g. i još uvijek pišem,
ostalo nas je svega 20-30 aktivnih, od kad se prvi put pojavila 'greška' pola korisnika je otišlo, a već dugo nam ne radi ni citiranje, ni smajlići,
osim ako unosimo ručno kodove.

Mislim da nije više adriatic media, pričao sam sa nekim ljudima i čini se da je prodan, ali ti drugi ne žele popravit taj forum, nikoga više nije brige,
već dugo je u kvaru, tako će i ostat.

Nemamo ni admina tamo, više od pola opcija ne radi, mi stari korisnici ne možemo ni avatar mijenjati, baca grešku .. ali eto nostalgija, sjećanje kako je nekad dobar bio, tako da još uvijek nas par tamo svakodnevno pišemo, i tebe Iknar se sjećam sa foruma.
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 20:17   #19
Quote:
Stranger kaže: Pogledaj post
Iknar se sjećam sa foruma.
Iknar se zamjerio sotonistima koji su zavladali onim forumom,pa je zbog toga protjeran i pristup mu zabranjen kao i mnogim drugim koji su propovjedali kršćansku vjeru.
Vebster is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2015., 17:44   #20
Buffy i još par njih je uvijek vjerno

barem na pdf Vijesti se piše hah

http://forum.net.hr/forums/19.aspx




ovo ja ljepim linkove da se još netko registrira na net.hr forum hahaha xD
__________________
Things end but memories last forever
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:16.