Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti > Kazalište

Kazalište Daske koje život znače

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2015., 23:32   #1
operne predstave

Ima li ovdje ljubitelja opernih predstava i režije? Čisto da malo razmijenimo razmišljanja, ukuse i preporuke
__________________
There's no half-singing in the shower, you're either a rock star or an opera diva.
Lolle is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2015., 23:05   #2
Misliš na konkretne scenske operne produkcije?
__________________
किं तु पूर्वं पराजैषीरात्मानमथवा नु माम्।
.
bhavatarini is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 00:20   #3
Mislim na apsolutno bilo kakvu opernu produkciju - scensku, filmsku, DVD verzije, Mezzo prijenosi...

Operne predstave koje postaju sve zanimljivije neklasičnim tumačenjima, ili kvalitetne klasične režije. Predstave koje te potaknu da nešto osjetiš, bilo doma na kauču ili u gledalištu kazališta. Music chills koje te navedu da pogledaš isto djelo u drugim interpretacijama, iz drugih kazališta i sl.

Nekako nemam kompanjona s kojima bi diskutirala o ovoj temi, a operu baš nekako strastveno volim Voljela bih otkriti i nove stvari, čuti možda kakvu dobru preporuku...
__________________
There's no half-singing in the shower, you're either a rock star or an opera diva.
Lolle is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 03:52   #4
Quote:
Lolle kaže: Pogledaj post
Mislim na apsolutno bilo kakvu opernu produkciju - scensku, filmsku, DVD verzije, Mezzo prijenosi...
Okej, pored scenske, tu su još i filmska ili televizijska produkcija. I to je sve.

Ciljala sam time ustvari na ovo - tebe zanimaju isključivo razna vizualna rješenja (što bi onda isključilo koncertne izvedbe ili studijske snimke)? Ili bi (ponekad) i općenitije o operi?
U slučaju drugog, možda bi bilo zgodnije da se prebaciš na neku od tema o operi na Glazbi (najbolje ovu, ta je najmanje imbecilna; ili pak otvori novu, koga briga ).
__________________
किं तु पूर्वं पराजैषीरात्मानमथवा नु माम्।
.
bhavatarini is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 15:09   #5
Uh, hvala ti puno na konstruktivnom savjetu
__________________
There's no half-singing in the shower, you're either a rock star or an opera diva.
Lolle is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:44.