Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2017., 01:44   #5821
I ja volim prosinac, Xiang. ( <--- nije sajko )
zelena truba is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 09:02   #5822
Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Inanna, ja bih voljela doći vidjeti taj stol od osam metara, ne jedem puno i ne vjerujem da bih baš previše toga pojela, ali bilo bi super imati pogled na to, kao švedski stol u nekom boljem hotelu.
Ma ono, običan stol

Skoro kao ovaj sa slike , ali sa manje ljudi oko njega

Quote:
zelena truba kaže: Pogledaj post
Moja mama i obje bake su isto tako uvijek pretjerivale, ne u količini Inannine sveki, ali i dalje je svega bilo i previše. I onda nakon ručka ajde desert. Pa nakon deserta pitanje jeste li gladni i hoće li netko još nešto. I tako u krug.
He, he, zaboravljaš trenutak kad gosti polako odlaze i svatko dobije paket hrane i kolača
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 00:55   #5823
eto na, iskra kaže da ona nije plus size

Ljepotici raskošnih oblina dosta je etikete 'plus size': 'Ne zovite me tako'

kaže da joj je struk vel. 38, guzica 42.
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 09:33   #5824
Pobjednik ŽNV dokazao da se može. Tip je mršavio hodanjem oko kuće jer nije mogao trenirati zbog povrede oka. Nije dopustio da mu to bude izgovor. I uz to je pazio na prehranu.
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 10:47   #5825
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Pobjednik ŽNV dokazao da se može. Tip je mršavio hodanjem oko kuće jer nije mogao trenirati zbog povrede oka. Nije dopustio da mu to bude izgovor. I uz to je pazio na prehranu.
Tko je pobjednik?
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 11:00   #5826
Dorijan
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 13:21   #5827
Sinoć sam već pisala, ja sam pod dojmom. Skinuti 77 kila, ma da je ne znam kakav suficit u pitanju. Bravo!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 17:24   #5828
ok, show, al ne može to nikako bit dobro i zdravo tako brzo smršavit toliko. ne bi trebali poticat ljude na takve egzibicije. a i ostat će im koža definitivno tako, da je postepenije još se i može stisnut donekle, valjda.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 17:32   #5829
Pričali su jučer kako je drugačije natjecateljima jer su u kontroliranim uvjetima, pod nadzorom, hrana prilagođena itd.
Nitko ne govori da tako treba, stekla sam dojam da se pokazuje da se može, da vrate ljudima nadu.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 18:30   #5830
Bilo bi dobro da postoji show u kojem se mršavi ljudi debljaju. Previše je debljina u prvom planu a mršavost je također jedan od problema današnjice. Ne govorim o poremećajima prehrane i ljudima koji pate od anoreksije i bulimije nego ono ljudi kojima je potrebna pomoć da dovedu metabolizam u red.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 20:26   #5831
to ti je dokaz da se ne gleda isto na debljinu i mršavost, ono što se natežemo svako malo. nemaš ni na tlc mršave frikove u raznim izdanjima, ni mršave modelke koje se mrzi, ništa.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 23:12   #5832
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
to ti je dokaz da se ne gleda isto na debljinu i mršavost, ono što se natežemo svako malo. nemaš ni na tlc mršave frikove u raznim izdanjima, ni mršave modelke koje se mrzi, ništa.
Ma daj, pa to je bacanje prasine u oci.

Svatko zdrave pameti svjestan je da je debljina puno gora i gore percipirana od mrsavosti.
Ljudi baljezgaju gluposti.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 23:27   #5833
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
to ti je dokaz da se ne gleda isto na debljinu i mršavost, ono što se natežemo svako malo. nemaš ni na tlc mršave frikove u raznim izdanjima, ni mršave modelke koje se mrzi, ništa.
Pa da, mršavi ljude ne žive s opasnošću krvožilnih bolesti, bolesti lokomotornog sustava i zeznutim hormonima u takvom broju kao pretili. I suvremeno društvo nas više čini debelima nego mršavima.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 23:31   #5834
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
to ti je dokaz da se ne gleda isto na debljinu i mršavost, ono što se natežemo svako malo.
Natezanje je više u smjeru prigovora tj. komentara. Onih u lice. "Jedeš li ti šta?" i te fore.
Bonnie Ann is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 00:53   #5835
bilo bi dobro da imamo show di se mrsavoj djeci govori da su biafra, da ce se razbolit od leukemije ako ne budu jeli, di ih se uplakane sopa hranom koju bljuckaju, di ih se ostavlja od rucka do vecere u kazni za stolom jer nisu pojeli juhu.

da, mrsavcima je zbilja super i uopce ih ne maltretiraju nikad.
__________________
Možda je rođena s tim...
Colospa Retard is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 01:09   #5836
Quote:
Bonnie Ann kaže: Pogledaj post
Natezanje je više u smjeru prigovora tj. komentara. Onih u lice. "Jedeš li ti šta?" i te fore.
"Nikad ništa"


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 15:43   #5837
https://www.vecernji.hr/showbiz/zivo...nkovic-1215041


Evo. Frajer je skinuo 45 kila, pristojno je izgledao, stvarno.

I vratio 15

E nije vratio 3 ili 5, 15 jebenih kila!!!
koliko je to kalorija više nego ti treba??

i nema to veze sa vježbanjem.

da je ostao na istom dnevnom unosu hrane ne bi dobio 15 kila.

da bi se čovjek udebljao 15 kila moraš žderat jako puno više nego ti treba.

nije promijenio mindset i džaba mu sve što je postigao.

vratit će on i više od 45 nazad.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 15:57   #5838
Kaže bio je povrijeđen pa nije mogao trenirati
onda je dok je ležao usput i žderao
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 16:10   #5839
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Kaže bio je povrijeđen pa nije mogao trenirati
onda je dok je ležao usput i žderao
to šta nije trenirao nema nikakve jebene veze.

Da je nastavio s normalnom prehranom, ne bi se zdebljao 15 kila, možda bi vratio kilu, dvije, 5.

On je kompulzivni jedač i svi šovovi ovog svijeta to neće promijeniti.

Bolje bi mu bilo da potraži pomoć kod psihologa jer ovo nema veze s metabolizmom, štitnjačom, teškim kostima ili kojim već izgovorom koji kompulzivni jedači koriste.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2017., 16:17   #5840
pa to 'bio sam ozlijeđen pa nisam mogao trenirati' je jedan od tih izgovora za debljanje
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:41.