Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2008., 09:08   #21
...

Quote:
fantazy kaže: Pogledaj post
joj
zar se niko neće javiti s sličnim problemom
ja jednostavno ne vjerujem doktorici
ne mogu vjerovat da do krvarenja dolazi zbog nadražene sluznice
može...možda postoji i kakva ranica koja je iziritirana pregledom pa je prokrvarila, ali to onda nije sitna ranica.

ne želim te plašiti, ali ipak traži drugo mišljenje.

btw. koji ti je dan ciklusa?
ya rayeh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 10:46   #22
nije vezano za ovulaciju sigurno
jer su me i tamponi iritirali za vrijeme ciklusa za koji sam zbog toga mislila da duže traje
sad si me skroz uplašila
dobila sam antibiotike i
vaginalete
da sačekam da to popijem jer mi je rekla da dođem na kontrolu ili da idem odmah kod rdrugog liječnika
imam mirenu to nisam rekla
a kod ove liječnice sam već dugo godina
__________________
đaba ti što imaš pločice na stomaku kad nemaš stolariju u glavi

fantazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 10:48   #23
da i imam tzv. ranicu još od poroda znači 8 god.
koja je mala i nije trebalo je dirati nego samo kontrolirati
__________________
đaba ti što imaš pločice na stomaku kad nemaš stolariju u glavi

fantazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 11:14   #24
...

ako će te umiriti da odeš kod drugog lijčnika - idi.

završi s terapijom pa vidi, možda je to najbolje.

i daj molim te, pokušaj tu paniku dovesti na neku razumnu razinu - tipa: suzbiti je do balčaka...panika sigurno ne pomaže.

drži se
ya rayeh is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2008., 11:19   #25
da trebala bi je kontrolirati
dolazim u godine kad više neću biti tako pod konac zdrava
__________________
đaba ti što imaš pločice na stomaku kad nemaš stolariju u glavi

fantazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2008., 09:47   #26
izgleda da je klamidija u pitanju
sad kad sam pročitala sve simptome i lijekove koje mi je dala činimi se da je to to
sad sam završila terapiju i ne mogu do ponedjeljka na kontrolu jer je na godišnjem
poludiću
__________________
đaba ti što imaš pločice na stomaku kad nemaš stolariju u glavi

fantazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 19:12   #27
meni se takvo krvarenje desilo dva puta u dva mjeseca,ne zaredom i bila sam prije oko2tjedna na ginekoloskom pregledu i na ultrazvuku jer sam mislila da sam trudna...ali uopce se nisam sjetila to pitati nego sad sam pogledala ovaj topic pa sam malo u panici..i sad mene zanima cure moje drage dali bi se vidjelo na uz i na pregledu da nesto nije u redu bez da sam ja njemu to spomenula?
bekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2008., 11:49   #28
meni s eto dešavalo zbog jake upale

a i zbog šećera koji je bio visok

ali kad sam izregulirala šećer zbog jake upale prvestveno
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 11:46   #29
meni se isto to dogadja, isla doktoru i rekao da imam upalu,dao mi vaginalete i neke tablete.. to sam popila i nadala se da će proći, al mi se to opet desilo tijekom odnosa,pojavili su se tragovi krvi.. tijekom pregleda mi je rekao da imam malu ranicu na grliću maternice, pa me zanima dal bi možda to bio uzrok tih tragova krvi?!
anna_04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 11:58   #30
tak smo cura i ja pred par mjeseci usred noći trčali na hitnu jer je prokrvarila usred sexanja - neki mladi dr je napisao dijagnozu spotting i rekao da je ozljeda mehaničke naravi i da nije niš ozbiljno (??nikad prije se ni meni ni njoj nije desilo???). poslije se nije ponavljalo, al sumnjalo se na miom i na koješta, da bi kasnije u ljeto otkrili da ima cin3, hpv visoki rizik s promjenama na grliću i da je ušlo u kanalić - a na zadnjem papi pred novu godinu NIŠTA!
sad čekamo rezultate biopsije i ne spavamo mirno...
u svakom slučaju, treba provjeriti šta je jer šta god da jest, normalno nije
__________________
kh..kh..kh..
otherside is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 03:11   #31
Quote:
anelej25 kaže: Pogledaj post
hello ! Molim pomoc pod hitno....
vec zadnjih nekoliko mjeseci mi se dogodi s vremena na vrijeme da usred sexa pocnem krvariti. Cim stanem to prestane! Najgore od svega je to sto sam napravila sve moguce ginekoloske pretrage i sve mi je u redu.....

Ima li netko kakvo sl iskustvo
meni se desilo da sam tokom odnosa prokrvarila jako , cinilo mi se da je iscurilo pol litre. prvi puta je bilo u autu sjedala,ledja,dupe,njegova majca,..sve bilo u krvi. usr... sam se skoro od straha.svasta sam pomislila cak i na izvanmatericnu trudnocu il veliko njesra s bubrezima tipa prsnuca ili otkazivanja(odjurila doma na wc i izgledalo kao da pisam krv).stvarno svasta prode kroz glavu u napadaju panike.odma sam hitnu zvala da cujem sta je.doktor reko popiti samo puno vode, i neka legnem i prestat ce.boli nije bilo nikakve.nisam ni skuzila da krvarim dok nisam posumljala da sam prevlazna . ujutro odma kod ginekologice. pazi sad komentar...rekla je da sam imala prejak orgazam(???????). ja njoj kazem da nema sanse jer ga nemam cesto. ona kaze da ga mozak i osjetila nisu "registrirali" ali tijelo je itekako.to sam dozivjela 2 puta takvo krvarenje i oba puta je upalila ta fora s vodom i mirovanjem.kasnije mi se cesto s novim partnerom znalo desiti manje krvarenje ali to je zato sto sam uska a on ima doista preveliki pa je vjerovatno to razlog.bar mislim.ginic kaze da je sve ok.
ryana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 03:19   #32
p.s. nemam nikakve miome,ciste,cin, ni sve ostalo sto se spominje-s tim je sve u redu.od 1-og dogadaja proslo je 5 god.zdravlje mi je jos uvijek u redu samo ponekad znam imati koju upalu.kontroliram se redovito.
ryana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 21:25   #33
Quote:
ryana kaže: Pogledaj post
meni se desilo da sam tokom odnosa prokrvarila jako , cinilo mi se da je iscurilo pol litre. prvi puta je bilo u autu sjedala,ledja,dupe,njegova majca,..sve bilo u krvi. usr... sam se skoro od straha.svasta sam pomislila cak i na izvanmatericnu trudnocu il veliko njesra s bubrezima tipa prsnuca ili otkazivanja(odjurila doma na wc i izgledalo kao da pisam krv).stvarno svasta prode kroz glavu u napadaju panike.odma sam hitnu zvala da cujem sta je.doktor reko popiti samo puno vode, i neka legnem i prestat ce.boli nije bilo nikakve.nisam ni skuzila da krvarim dok nisam posumljala da sam prevlazna . ujutro odma kod ginekologice. pazi sad komentar...rekla je da sam imala prejak orgazam(???????). ja njoj kazem da nema sanse jer ga nemam cesto. ona kaze da ga mozak i osjetila nisu "registrirali" ali tijelo je itekako.to sam dozivjela 2 puta takvo krvarenje i oba puta je upalila ta fora s vodom i mirovanjem.kasnije mi se cesto s novim partnerom znalo desiti manje krvarenje ali to je zato sto sam uska a on ima doista preveliki pa je vjerovatno to razlog.bar mislim.ginic kaze da je sve ok.
Prejak orgazam?? Ne vjerujem! Kaj ti nije radila nikakve pretrage? Evo ja sam sad mirna vec dva mj...makar mi krvarenje nije bilo tak bas obilno ko tvoje nikad,, Nije krvi bilo samo u tragovima ali nije bas ni pola L ! Svejedno- i jedno i drugo nije normalno!! Meni su dosli do zakljucka da je to bio stres jer da je nesto..pojavljivalo bi se svaki mj...
anelej25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 21:32   #34
Quote:
ryana kaže: Pogledaj post
p.s. nemam nikakve miome,ciste,cin, ni sve ostalo sto se spominje-s tim je sve u redu.od 1-og dogadaja proslo je 5 god.zdravlje mi je jos uvijek u redu samo ponekad znam imati koju upalu.kontroliram se redovito.
.... Da i ja se kontroliram redovito i isto nemem nista od navedenog!! Valjda....
Kazem valjda jer me plase sa kojekakvim pricama da neki ginici ne vide... Zasad se ne ponavlja pa sam malo mirnija
anelej25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 23:26   #35
ma nikakve pretrage samo pregled da nemam kakvu ranu il ozljedu.rekla je da nije to nista strasno i onda tu pricu s orgazmom.samo se meni cini prenevjerovatno tako nesto.niti sam ikad cula za takav slucaj...
ryana is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 22:10   #36
Quote:
ryana kaže: Pogledaj post
ma nikakve pretrage samo pregled da nemam kakvu ranu il ozljedu.rekla je da nije to nista strasno i onda tu pricu s orgazmom.samo se meni cini prenevjerovatno tako nesto.niti sam ikad cula za takav slucaj...
to i je naj gore. Nalazi su svi ok a to se i dalje desava... Neznam!!
anelej25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2008., 17:42   #37
Jedna moja susjeda je imala takvo povremeno krvarenje a to joj je bilo od kontracepcijskih tableta!
lilamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2008., 18:45   #38
Quote:
lilamer kaže: Pogledaj post
Jedna moja susjeda je imala takvo povremeno krvarenje a to joj je bilo od kontracepcijskih tableta!
Nikad u zivotu nisam popila ni jednu kontracepcijsku tabletu!
anelej25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2008., 17:33   #39
Quote:
anelej25 kaže: Pogledaj post
jesam! Zapravo dosta kao kod npr menstruacije koja je taman tokom odnosa pocela! i onda to stane kroz pola sata kao da se iscijedi...


i meni se to jednom desilo...mislila da je menga, stavila tampon, a kad sam ga izvadila na njemu nije bilo nista....inace imam problema s ciklusom...dobijem svaku 3. mengu...
__________________
...pepeljuga se udala radi love...
Yelena18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2008., 16:52   #40
Čini mi se da to sve ima veze sa hormonalnim poremecajem.......
anelej25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:28.