Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 14.04.2011., 12:03   #21
da vam javim da se moja mijastenija opet pogoršala nakon početnog pogoršanja, bilo mi je nekoliko dana odlično i mislila sam da se to ustabililo, ali eto sad vidim da nažalost nije. taman sam bila rekla neurologici da mi je bolje i onda nakon par dana loše. nisam joj se sad ponovo javljala jer mi je rekla ako mi se pogorša, neka najprije probam uvesti još jedan (četvrti) mestinon pa ako i nakon toga neko vrijeme bude i dalje loše, neka slobodno nazovem i dođem da vidimo šta dalje. sad sam zadnjih par dana na 4 mestinona, čini se da funkcionira pa ćemo vidjeti. znam da nije to strašno, nije to puno tableta, a i dr.mi je rekla da mestinoni ne štete bebi. šta sad, ako se mora, mora se... uglavnom, moram napomenuti da je moje pogoršanje malo jače nego ikad u životu jer mi je zahvatilo nove mišiće koje dosad nije - za žvakanje, usne, čak i pluća. o detaljima ću napisati na temi mijastenije jer mi se čini da bolje spada tamo nego tu. uglavnom, ne damo se beba i ja, tješimo jedna drugu i guramo dalje
__________________
"I onda će znati da je jedina koju sam ikad voleo, da sam sve druge voleo tamnom stranom srca, štedeći se, učeći se kako ću najbolje voleti nju..."
Eleonor@ is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:28.