Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2007., 00:55   #21
kozni problemi

Cure, ja bih vam bila zahvalna dovjeka, kada bih neko imao iskustvo slicno mom ali uspiješno rijeseno. Lice mi je kstastrofa od 365 dana u godini meni je 360 suho- crveno, peruta se, povremeno se pojave ranice koje svrbe i iz kojih curi vodica, bila sam kod sto dermatologa i nema spasa UPOMOĆ
lara007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 01:06   #22
kozni problemi

Cure, ja bih vam bila zahvalna dovjeka, kada bih neko imao iskustvo slicno mom ali uspiješno rijeseno. Lice mi je kstastrofa od 365 dana u godini meni je 360 suho- crveno, peruta se, povremeno se pojave ranice koje svrbe i iz kojih curi vodica, bila sam kod sto dermatologa i nema spasa UPOMOĆ
lara007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 01:10   #23
The best krema-Nuxe creme fraiche za normalnu kožu!!!!!!!!!
ines83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 02:19   #24
Quote:
lara007 kaže: Pogledaj post
Cure, ja bih vam bila zahvalna dovjeka, kada bih neko imao iskustvo slicno mom ali uspiješno rijeseno. Lice mi je kstastrofa od 365 dana u godini meni je 360 suho- crveno, peruta se, povremeno se pojave ranice koje svrbe i iz kojih curi vodica, bila sam kod sto dermatologa i nema spasa UPOMOĆ
probaj sa avenne skin recovery kremom,ona umiruje kožu. u apoteci možeš tražiti tester.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 02:20   #25
Quote:
bistra kaže: Pogledaj post
je,je,krema je jako dobra! (ta roza galenicova)
ja je upravo trošim. i prije par dana sam na općoj temi o kremama napisala post u kojem je hvalim, ali nitko mi se nije pridružio s pohvalama. a i jako se malo spomonje galenic na ovom forumu, nije mi jasno zasto, prilično su dobri.
IPAK!!! prvo mjesto mi još uvijek suvereno drži gatineau-ova strategie junesse. to je stvarno savršena krema. galenicova je prati u stopu, al gatineau se ne da.
Bistra, kakvu kožu imaš?
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 06:10   #26
Evo moram ovo napisati...Moje prijateljice se kunu na darphin kozmetiku,poglavito na njihove kreme...Ja ne znam,ali nekad kad ih slušam,imam osjećaj da su opsjednute.Ja sam isto htjela probati nešto od darphina,ali na kraju nisam jer kad sam došla pitati tete u ljekarni da mi daju neki tester prije nego kupim neku kremicu(koje baš i nisu jeftine),ljubazno su mi odgovorile da nemaju testera(ma moš' mislit).Sad ne želim za inat kupiti.A od prijateljica ne mogu uzeti da probam malo jer imamo totalno,totalno različiti tip kože.Uglavnom to je jedina ljekarna u mom gradu koja drži darphin.Ma dobro,nije ni bitno jer je neću ni koristiti.Uglavnom eto tila sam napisati njihovu the best kremu.Inače imaju masniju kožu sklonu aknama.Eto tako,bar neki imaju the kremu
nellaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 11:06   #27
Avon hydrofirming bio krema!
frogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 12:47   #28
Afrodita krema sa AHA kiselinama ,
kupila od kozmetičarke, nema u slobodnoj prodaji...
Dobra za kožu sa ožiljcima, aknama, anti-age.
Krema i losion 150,00 kn.
__________________
Čuvaj se vlasti bez mane.
mitzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 14:21   #29
Quote:
znatiželja kaže: Pogledaj post
Bistra, kakvu kožu imaš?
miješanu .
al tu galenicovu sam uzela za suhu kožu, kao, centralno, hladnoća, vjetar i sve to, i nije mi nimalo teška ili masna, to je prvenstveno izrazito hidratantna krema. postoji još i gel varijanta za mješovitu/normalnu, a sam mislila da će mi sad za zimu bolje pasat krema. i paše. (mislim da će mi za ljeto ova krema bit malo teška)
a šta se tiče gatineau-a, više se ne sjećam dal je to bila krema isto za suhu kožu, al je bila savršena; idealno vlažna, savršeno se brzo upijala ( tu je bolja od galenica), a pošto je bila i s tim nekim efektom za prve bore, stvarno sam imala osjećaj da mi je lice nekako glađe.
bistra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 14:27   #30
plava nivea.
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 14:39   #31
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
plava nivea.
blago tebi
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 14:49   #32
garnierova zelena (hidratantna, za normalnu kožu)
diona is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 15:48   #33
bilo bi dobro da napisete koliko godina imate jer i to je vazno kod preporuke i odabira
__________________
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti, - mi ćemo ga držati"
Cruela is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 16:06   #34
Loreal Happyderm za normalnu/mješovitu kožu i Nivea baby svijetloplava Godina:21
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 16:08   #35
Quote:
mitzy kaže: Pogledaj post
Afrodita krema sa AHA kiselinama ,
kupila od kozmetičarke, nema u slobodnoj prodaji...
Dobra za kožu sa ožiljcima, aknama, anti-age.
Krema i losion 150,00 kn.

Koliko % kiselina ima u toj kremi?
Nina-01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 16:21   #36
Thumbs up

Quote:
Pacificgirl kaže: Pogledaj post
Loreal Happyderm za normalnu/mješovitu kožu
ja sam isto bila zadovoljna s ovom kremom,u medjuvremenu sam probala neke druge koje mi nisu bile tako dobre... vracam se na ovu!

22,5 god
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 16:23   #37
avene avene i samo avene
Ceo zivot imam problem sa aknama a poslednje tri godine je bilo nepodnosljivo.Jednostavno su mi izlazile dve tri dnevno koje su bile podkozne i nisu se mogle iscediti.Ako bih se usudila i dotaci ih na tom mestu bi ostajao oziljak tj braon fleka kojoj je trebalo nekoliko meseci da izbledi.
Probala sam sve zivo sto se moze kupiti na trzistu i jeftine i skupe i prirodne i medicinske preparate i NISTA mi nije pomoglo.Jedno sam vreme koristila antibiotike i opet jedno veliko NISTA!!!
Sasvim slucajno(vise iz ocajanja) resim da dam sansu Avene kremi sa AHA i BHA kiselinama.Umesto tonika koristila sam Avene termalnu vodu u spreju.
Za mesec dana moje lice se totalno iscistilo,regulisalo se lucenje sebuma koji je bio izazivac nastajanja akni.
Ne mogu da vam opisem koliko sam srecna, po prvi put u svom zivotu vise ne moram da koristim puder da bih sakrila necistocu i crvenilo sa lica.Lice je cisto i meko i sto je najvaznije deluje zdravo.
Moram da napomenem da sam istovremeno povela vise racuna da jedem minimum dve tri sveze vocke u toku dana umesto sokova da pijem vodu...
pozdrav
EFEN is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 16:28   #38
Quote:
mitzy kaže: Pogledaj post
Afrodita krema sa AHA kiselinama ,
kupila od kozmetičarke, nema u slobodnoj prodaji...
Dobra za kožu sa ožiljcima, aknama, anti-age.
Krema i losion 150,00 kn.
samo pazljivo s tom kremom, na duge staze dosta isusuje kozu
Marcy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 18:22   #39
l'occitane fluid od smilja. definitivno najbolja krema koju sam imala.
imam masnu kožu i kombiniram ga paralelno s njihovom kremom od lavande za isušivanje kože.
mislim da to smilje djeluje i na smanjenje bora, barem mi se čini da je i meni i mami malo zateglo borice.
KAELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2007., 19:39   #40
Quote:
bistra kaže: Pogledaj post
miješanu .
al tu galenicovu sam uzela za suhu kožu, kao, centralno, hladnoća, vjetar i sve to, i nije mi nimalo teška ili masna, to je prvenstveno izrazito hidratantna krema. postoji još i gel varijanta za mješovitu/normalnu, a sam mislila da će mi sad za zimu bolje pasat krema. i paše. (mislim da će mi za ljeto ova krema bit malo teška)
a šta se tiče gatineau-a, više se ne sjećam dal je to bila krema isto za suhu kožu, al je bila savršena; idealno vlažna, savršeno se brzo upijala ( tu je bolja od galenica), a pošto je bila i s tim nekim efektom za prve bore, stvarno sam imala osjećaj da mi je lice nekako glađe.
nisam ništa koristila ni galenicovo ni gatineauovo, možda bih mogla kad već tako hvališ. moja je koža suha.
znatiželja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:13.