Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2014., 21:28   #941
Quote:
lukaXXkralj kaže: Pogledaj post
Jel postoji neki "lijek" da npr. izbaci apsolutno SVE one male točkice(podkožne),nečistoće tj. pore???

Kome da idem? u općoj bolnici dermatologinja je neka bezvezna,bio sam jednom prije 2g,i tada mi je prepisala neku kremu koja je smirila stanje...ali meni treba neko ko će mi stručno reći način da se KOMPLETNO riješim onih malih prištića,flekica(nemam one velike crvene akne)...
a da probaš čišćenje lica parom?
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 12:39   #942
Pozdrav, evo da podijelim svoje iskustvo sa aknama, prištevima,čirevima na licu leđima prsima...(btw koristim deckov profil) dakle...s tim se borim dugih 14 godina nema kreme, postupka, tableta, načina koje nisam vec probala kako bih se riješila te napasti. također napomenula bih kako imam policistične jajnike tako i da mi pomogne koja krema trenutno, čim krene pms evo ti novih 5 komada na licu...uglavnom tko je u istoj situaciji zna o cemu pricam...stalno istrazujem pokusavama...pa sam odlucila i smatram da to sve treba nekako rijesiti na prirodan nacin...stoga sam za prvu ruku uzela čisto ulje nevena koristim ga vec mjesec i po...lice mi se očistilo, postoji jos crvenilo na obrazima, ali jako malo. i sada prije 7 dana sam dobila mengu dosao mi je sitni prištić...inace dođu vulkani...također za policistične jajnike počela sam koristiti kantarionovo ulje, dakle tampon natopim u kantarionovo ulje, ostalo znate...to napravim navecer prije spavanja. s tim sam počela prekjucer kazu daje dovoljno 7-10 dana kako bi se ciste u potpunosti maknule...ja cu vidjeti pa cu vam svakako javiti kako je proslo i s tim...
mihaeltomashev is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2014., 20:37   #943
evo da i ja podjelim svoje iskustvo dugogodišnje bitke s aknama

leđa su mi bila čisti horor, sad jedva da se pokoji prištić pojavi tu i tam, koža čista, sjajna, glatka
prije 10-ak god, posjetil prvi put dermatologa i prepisal mi je 4 vrste nekih kremica, tonika, pizdarija za akne..nije puno bilo od pomoći
i tak neš manje od 10 godina bil sam na status quo s aknama sve dok se sam nisam dal u istraživanje samog problema na netu..prikupil sve savjete i počel ih se pridržavat..da napomen..akne su 'unutarnji' problem, lječe se iznutra, ne izvana..vanjski faktor tek mali utjecaj ima na njih

da skratim priču, savjeti koji su bili od najveće pomoći..elimiral slatko potpuno iz prehrane tj. brze šećere, iz nekog razloga, koža mi eruptira čim pojedem neš slatkog..krvna slika inače ok, jednostavno do gena je, neki ljudi su skloni aknama i jednostavno moraju izbjegavat okidače poput slatkog..elimiral mljeko, većinu mlječnih proizvoda..voće sveo na minimum (fruktoza = šećer)

počeo koristit posebne sapune za tuširanje = ak se ne tuširam bar 1x dnevno, koža se zamasti dost brzo i opet problemi..sapun od čajavca i sapun od srebra pomažu

seksualna aktivnost

nažalost, moral i to malo smanjit jer prirodno imam povišen testosteron i ak sam napaljen većinu vremena, opet problemi..

eto to su 3 glavna faktora koja su mi pomogla u bitci s aknama = šečer, pranje, napaljenost

opet da ponovim, bil sam slučaj za medicinski leksikon s tim aknama, stanje se u roku pola godine od trenutka pridržavanja ovih pravila popravilo

eto, možda nekom pomogne
zoomzoom888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 13:32   #944
Možda nekome pomogne moja terapija. Ja sam osoba koja ničemu ne vjeruje osim antibioticima kad su u pitanju jake upale i akne velike ko čirevi koje sam ja imala. Uvijek sam imala problematično lice al što mi se dogodilo u 12 mjesecu je horor,znači lice mi je podivljalo kao nikad u zivotu iako sam pila yaz tablete koje apsolutno nista nisu pomogle iako sam ih pila 8 mjesci misleci da pomazu ali uvjek sam imala nesto po licu. I kako mi se dogodilo to da mi je lice pocelo oticati koliko ih je bilo, znaci jedna na drugoj stavila bi sliku da znam kako se stavlja. Uglavnom najvise na području vilice znači meni je lice bilo nateknuto ko dai imam upalu zuba. Postajala sam sve očajnija i jednostavno nisam znala što mi se događa. Isla sam u dubravu kod drmatologinje i dala mi je antibiotike minocycline koje sam pila skoro dva mjeseca , prvo dvije dnevno pa onda jednu, bila sam još očajnija kad sam vidila da iako pijem njih lice i dalje uzasno.....uz te antibiotike pila sam diane 35 iako svi pričaju da su stetne da te debljaju, to su pizdarije i ne slusajte to...na svakoga djeluje drugacije a to sto se neke debljaju, vole hranu pa idu krivit tablete -.-
uz to sam koristila dercom clear kojeg sam mrzzzzzzzila jer su mi svagddje davali tu kremu i mislila sam kako ne pomaze a zapravo se nidam drzala uputa i odustala bi nakon dva tjedna koristenja. Sad ju koristim vec 2 mjececa svaki drugi dan, i uz nju sona losin (ne kremu). Kupila sam young derm tonic u ljekarni koji je odlican. Evo ovako....imala sam 5000 komedona na licu, to je tako ruzno izgledalo da kad bi stavila puder jos se jace vidjelo, za one koje ne znaju to su one sitne bijele koje ne mozes istisnit. Nije bilo milimetar lica na kojem ih nisam imala.Sada ne mogu nacu niti jednu. Imala sam sto je jos gore naravno akne odn cireve ogromne tamnocrvene sada vise nemam nista, samo naravno oziljci i crvenilo. Mažem se hidratantnom kremom od iv roche posay-a koja je namjenjena licu koje je unisteno od preparata i svega znači effaclar H.Imam blago plocosticne jajnike to nisam napisala. Što mi je od ovoga svega pomoglo? najgore je što ne znam. Ali mislim da su antibiotici. Tek kad sam prestala piti lice se pročistilo,sto znaci da djeluju cijelo vrjeme na nacin da sve izbije pa ih vise nema. Što mi je pomoglo za komedome ? mislim da je krema effaclar H, mozda je i dercome clear jer ima sastojke protiv komedoma, dosta je jaka krema i mislim da bi mogla djelovati. Amozda je sve skupa pomoglo. Uglavnom pošto nemogu znati , SVIMA preporučam antibiotike.Sretno
jopaler is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2014., 14:45   #945
nešto sam čeprkala po internetu nakon što sam vidjela reklamu na TV-u o tretmanu za akne Cerin. Pa bih ja to nekako željela i isprobati. Nije da imam prevelikih problema sa aknama ali dovoljno da me nasekiraju probala bih kapsule, gel za umivanje i kremu. Pa me sad fino zanima ima li iskustva s time neki forumaš da me uputi jel se isplati ili ne? Do sada sam koristila Avene Cleanance i iskreo nije mi previše pomogao sada koristim samo vodu kad se umijem i kasnije Aveneov tonik za netolerantnu kožu i njihovu termalnu vodu no koža lica mi se u zadnje vrijeme jako isušila pa me zanima djelovanje tog Cerina. Hvala Vam najljepša na svim odogovrima
ana03931 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 16:03   #946
Rupica na licu, cime je zalijeciti?

Pozz
Nadam se da nisam pogrijesio mjesto za temu, ako jesam izvinjavam se unaprijed
Ovako ...Do prije nekih mjesec dana sam imao potkoznu bubuljicu na lijevom obrazu koja je tu bila dugo vremena i nervirala me. Na jedan prilicno staromodan ali efikasan nacin sam je odstranio. Nisam mogao da se "peglam" po bolnicama zbog silne papirologije koja mi je bila potrebna pa sam na jedan prost nacin uzeo i dezinfikovao malu sivacu iglu, i samo malkice probusio potkoznu bubuljicu i tako je istjerao vani. Eh, sada, NUS pojava :P Na tom mjestu imam malu rupicu, precnika dakle kolika je jedna prosjecna mala sivaca igla i dubine mozda milimetar do dva ..Zanima me je li imao neko slicno iskustvo i ako jeste na koji nacin se mogu rijesiti te rupice, odnosno cime i kako je mogu "zacepiti" ..Da li postoji neka krema ili nesto? Cuo sam, ali nisam siguran da je kokosovo mlijeko dobro za te stvari ali mi treba vise informacija pa da nesto probamo ..Hvala unaprijed
__________________
Horde Zla
masehz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2014., 16:16   #947
Stvarno ti je pitanje. Nije to rupa od čavla na zidu da ju zagipsaš. Ako si i bušio aknu, dubina od 1-2 mm nije ništa, kao ni prečnik igle. Rupica ti je prije nastala od sadržaja akne. Stavi neke antibiotske masti, ne prčkaj i strpi se...tu samo vrijeme pomaže. Za ozbiljnije ožiljke su i ozbiljnije metode...razne kiseline, laser, dermoabrazija...ali o svemu tome imaš zasebne teme.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2014., 14:32   #948
Da li tko ima iskustva sa Cerin Acne Treatment od Sensilaba?
Grelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2014., 15:14   #949
Ej, evo ja koristim Cerin tjedan dana i moram ti reći da sam zadovoljna rezultatima. Nije se posve povuklo ali velika većina je. Koža se čisti pa izlaze i novi prištići ali povuku se u roku jednog dana. Za sada sam zadovoljna rezultatima.
ana03931 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2014., 15:27   #950
evo kako sam se ja riješila problema, možda nekome bude od pomoći. imala sam godinama hrpu problema s tim, isprobala sam strašno puno proizvoda i potrošila masu para, bila sam i kod dermatologa, koristila sona kremu ali ni to nije pomoglo. ali eto, nedavno sam uspjela naći par proizvoda koji mi super pašu. Samo da kažem, imam dosta prištića, proširene pore i hiperpigmentacijske mrlje, ali opet koža mi je jako suha na nekim dijelovima. ima super stranica, zove se cosdna.com i na njoj provjeravam sastave apsolutno svega što kupujem. Nećete vjerovat koliko proizvoda koji vam zapravo trebaju pomoć da se riješite prištića zapravo čepe pore i rade još goru stvar. upišite proizvod i dobijete sastav proizvoda i koliko je određeni sastojak komedogen od 1 do 5 i koliko iritira kožu od 1 do 5. a sad stvari koje su mi pomogle da mi se očisti lice: bioderma sebium serum. krema je više za hiperpigmentacijske mrlje, ali riješila me i prištića. ima 15% glikolne kiseline ali iako mi je koža ponegdje osjetljiva, nije reagirala. uz to za čišćenje kože koristim bioderma sebium micelarnu otopinu i to jako brzo skine šminku i super mi je. u ljekarni možete potražit testere pa probajte. ja nemam puno para, a s obzirom da nije to baš jeftino kupim si kad je na sniženju. u ljekarni sam isto kupila i cattier bijelu glinu, koja je dosta jeftina (40kn) s obzirom da se dobije 200g pa jako puno traje. od bijele gline i vode napravim masku koja mi očisti i suzi pore, makne nečistoće i sl. za jako masnu kožu možete kupit i zelenu glinu. kupila sam i garnier exfo brush, ali samo zbog četkice jer su sastojci od onog unutra katastrofa. četkica je super da si maknem odumrle kožne stanice i da napravim blagu eksfolijaciju lica, a s tim lice čistim svaki dan. ja si na četkicu stavim eucerin sindet pa s tim očistim lice, prije micelarne otopine. a da mi se koža previše ne isuši koristim hipp intenzivnu kremu. košta samo 18 kn a nije komedogena, lijepo hidratizira i okrenula mi je život za 180 stupnjeva. ovo možete kombinirat i s antibioticima, ako imate većih problema. ja nisam trebala antibiotike, ali opet mrzila sam svoje lice i stvarno sam se namučila s tim. još uvijek imam mrlje od prištića, ali bar mi ne izbijaju novi (tu i tamo neki sitni kad imam mengu, ali to je već klasika). uglavnom, nadam se da da će vam barem neki dio ovog dugog posta pomoći =)
gizmo02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2014., 16:49   #951
Bubuljice/pristici

Mislim da je bilo ovakvih tema ali ih ne mogu naci.
Muce me vec 4 godine i nikako da ih se rijesim. Proboa razne kreme, neke pomognu na kratko samo.
Na internetu sam nasao da hrana ne utjece na njihovo pojavljivanje, ali primjetio sam da ako pojedem par kockica cokolade da ih drugi dan moram istiskivat sa lopatom. Od tad sam smanjio cokoladu i slatko, tj. rijetko kada to jedem. Prvih mjesec dana su se izgubile prilicno, nije ih bilo, ili jako male i sitne, ali opet nakon nekog vremena se pojavljuju iako ne jedem slatko. Ima mozda netko ideju neku ili nesto?
neznamstacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 12:06   #952
Quote:
zoomzoom888 kaže: Pogledaj post
evo da i ja podjelim svoje iskustvo dugogodišnje bitke s aknama

leđa su mi bila čisti horor, sad jedva da se pokoji prištić pojavi tu i tam, koža čista, sjajna, glatka
prije 10-ak god, posjetil prvi put dermatologa i prepisal mi je 4 vrste nekih kremica, tonika, pizdarija za akne..nije puno bilo od pomoći
i tak neš manje od 10 godina bil sam na status quo s aknama sve dok se sam nisam dal u istraživanje samog problema na netu..prikupil sve savjete i počel ih se pridržavat..da napomen..akne su 'unutarnji' problem, lječe se iznutra, ne izvana..vanjski faktor tek mali utjecaj ima na njih

da skratim priču, savjeti koji su bili od najveće pomoći..elimiral slatko potpuno iz prehrane tj. brze šećere, iz nekog razloga, koža mi eruptira čim pojedem neš slatkog..krvna slika inače ok, jednostavno do gena je, neki ljudi su skloni aknama i jednostavno moraju izbjegavat okidače poput slatkog..elimiral mljeko, većinu mlječnih proizvoda..voće sveo na minimum (fruktoza = šećer)

počeo koristit posebne sapune za tuširanje = ak se ne tuširam bar 1x dnevno, koža se zamasti dost brzo i opet problemi..sapun od čajavca i sapun od srebra pomažu

seksualna aktivnost

nažalost, moral i to malo smanjit jer prirodno imam povišen testosteron i ak sam napaljen većinu vremena, opet problemi..

eto to su 3 glavna faktora koja su mi pomogla u bitci s aknama = šečer, pranje, napaljenost

opet da ponovim, bil sam slučaj za medicinski leksikon s tim aknama, stanje se u roku pola godine od trenutka pridržavanja ovih pravila popravilo

eto, možda nekom pomogne
Dobar ti je post, ali pazi ironije..

Moj prijatelj koji je stari ko i ja (25g) apsolutno nist ne primjenjuje od navedenog, bas na suprot..

1. Lik se ne pere po 4 dana, kad se i pere to su najjefiniji preparati poput Balea..
2. Napaljen je ko bik, samo drka cijele dane i sl., ujedno je i zivcan (znaci hormoni mu luduju)
3. kaj se tice konzumacije hrane tu tek ide prava ironija: jede samo slatko i mljecno! Dakle cijele dane zdere bombone, cokolade, bijelu tjesteninu i kruh, te pije mlijeka 1l na dan i to ovo sugavo pasterizirano od vindije...

Taj ne zna sto znaci cistiti jetru, valjda je toksican ko Viper, no KOZA mu je cista, glatka ko bebina guza..pa si sad ti misli tko je tu lud
__________________
it's my life, I'll take consequences...
Down Under is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 12:10   #953
Dok ja naravno imam obrnut slucaj..leda, prsa su mi necista..

Nije pre strasno, ali je dosta da uvidis da imam neki unutarnji problem jer mi izbijaju pristevi/akne..

Sad cu definitivno paziti na unos hrane, tj.
1. ocitit cu jetru cajevima i unosom antioksidansa (beta karoten i C vitamin).
2. prat cu se kao i dosad min. 1xdnevno sapunom od gline ili cajevca..
3. probat cu biti sto vise opusten - anti stres i anti napaljenost...

pa da vidimo...
+ sad cu malo osuncat tijelo ljeti da se ocisti ako ce to pomoci...
__________________
it's my life, I'll take consequences...
Down Under is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 14:57   #954
help

Nedavno sam bila kod dermatologa i dao mi je benzoil peroksid i skinoren kremu.Vec 15 dana koristim ta dva lijeka i ne vidim nikakvo poboljsanje na licu.Danas sam tek shvatila da benzoil peroksid trebam cuvati u hladnjaku ,moze li biti da zbog toga ne vidim nikakav napredak?
anazd1561998 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 22:38   #955
Jeli zaista istina da masturbacija uzrokuje i pogorsava akne.Imam ih duz cijele celjusti.Pio sam 3 mjeseca doksiciklin i za to vrijeme lice mi se skroz ocistilo.Zadnju tabletu popio sam 20.6. i evo od neki dan pocele su se vracati.Iz prehrane sam izbacio mlijeko,jogurt,sir ali sad vidim da je to mozda bilo uzalud.
Mind Hunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 23:01   #956
Quote:
anazd1561998 kaže: Pogledaj post
Nedavno sam bila kod dermatologa i dao mi je benzoil peroksid i skinoren kremu.Vec 15 dana koristim ta dva lijeka i ne vidim nikakvo poboljsanje na licu.Danas sam tek shvatila da benzoil peroksid trebam cuvati u hladnjaku ,moze li biti da zbog toga ne vidim nikakav napredak?
Ja ga čuvam u ormariću u kupaoni i nemam nikakvih problema, djelotvoran mi je. I ja sam tek počela vidjeti poboljšanje nakon nekih mjesec dana jer prvo lice malo poludi i izbaci sve što ima i onda tek počinje period poboljšanja. Strpljenja, pomoći će
amber_i is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2014., 23:20   #957
Ja već 2-3 mjeseca svakodnevno pijem kapsule koje mi je dao dermatolog, pa primijetim samo blage promjene, i to zavisno od dana do dana. Jedan dan super, drugi dan se probudim sa pet novih...
N3ssaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 13:18   #958
evo ja sam imao problema milijun što se tiče akni. lice mi je bilo cijelo prekriveno (doslovno) ja sam koristio gel za piling od garniera i clean&clear otopinu (vodicu) za čišćenje lica. oboje ti dođe do nekih 30-35kn u dm-u. nakon isprobanih razno raznih krema i posijeta dermatologu koristio sam to dvoje dva tjedna na slijedeći način: gel nemoj koristit pre često(meni je bilo super svaka dva do tri dana) iziritira kožu ako ga koristiš prečesto jer ima granulice za piling unutra što znači da ti se lagano oguli vanjski dio kože (ne primjetiš to), dakle piling potiče stvaranje nove kože što dovodi do uklanjanja akni. samo pazi da prije pilinga OBAVEZNO očistiš lice sa clean&clearom. eto to je meni pomoglo. sretno!
inmymindinmyhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 08:44   #959
----> RIJEŠENJE ZA AKNE/PRIŠTIĆE <-----

Poštovanje...

Registrirala sam se da podjelim svoju priču sa vama oko Akni(prištića) kako sam se ja riješila groznih prištića..Preporučam da pročitate sve redom, al ak vam se toliko neda čitat preskoči ovaj odlomak što slijedi..

Znači ovako..dvije godine sam se patila sa prištićima, dvije godine iz dana u dan čitala po forumu preporuke kako da se riješim prištića.. sve sam isprobala i nije kurcu valjalo samo mi je sjebalo još više lice (kožu), potrošila pitaj boga koliko para..probala sam gotovo sve od domaćih kremi jeftinih do super skupih..i nikoj kurac mi nije pomoglo samo još više kožu izritiralo, nisu valjale ništa samo su marketinški trik i razne reklame da nas primame da kupimo..svakakve vrste tonika za lice, pa od čajevca kreme po 300-400kn, čak i Celtone od puža, što reklamiraju su nula bodova..i onda sam pričala sa prijateljicom iz kanade što joj jedna manekenka u rodu i rekla mi je da ju je pitala šta koristi za lice kako to da ima tako čisto lice, i tad sam prvi put cula za Mlijeko od Magnezija (Milk of Magnesia) proizvod koji mozes kupit u svakoj normalnoj trgovini u kanadi i košta samo 5$, i prvo sam pomislila pah' opet neko sranje, al vrijedi pokušat nakon svega što sam prošla..i naručim si preko interneta to i nakon par dana mazanja koža mi se preporodila..imam mješovit tip kože, sa strana suha dok T zona užasno zna bit masna stavim puder i nakon sat vremena sjajim cjela, i tako sam koristila to mlijeko od magnezija (mazala se po licu) to mlijeko je ustvari laksativ, ali 99% ljudi koji ga imaju koriste ga za lice ^_^, stvarno super stvar sve preporuke 5/5 nema mirisa, namazes ga na lice i dobijes tanki bjeli sloj i to obrises i stavis puder i drzi cjelu noc bez da sjajiš znači odlična je podloga ispod šminke, a pomaže u uklanjanu prištića+ pomaže koži u regeneraciji..probala sam sve pudere moguce i jebo Lumii i Channel i da nenabrajam dalje sve je krš to..da neserem previše evo kako to izgleda i evo navest cu jedan od najboljih pudera & podloga još.

Tekući puder: L'oreal True Match Foundation http://i.imgur.com/Jnkewrl.jpg
Pošto imam jako svjetlu kožu koristim nijansu R1-C1 (Rose-Ivory) to je najsvijetlija,ali u večini djelova hrvatske nema te nijanse pa sam sa interneta narucila, ali ostalih vecinom ima dostupan u 9 nijansi košta oko 100kn..

Podloga: Najbolja stvar koja postoji i sluzi kao podloga + uklanja prišteve i to u kratkom roku je "Milk of Magnesia" cijena 25kn (oko 5$) uz tu super stvar koristim ponekad i "Rimmel London Stay Matte Primer" namazem se malo na masna podrucja i uz te dvije podloge + puder budem matirana(ne masti mi se koža) po 10 sati a budem i na suncu čak..uglavnom moja preporuka da to kupite izadje vas oko 150kn, i to je jako jeftino a pomaže neopisivo..

http://i.imgur.com/cTQK5aE.jpg

I još samo neke preporuke neslušajte ljude koji vam govore to je sve od slatkiša, vjerujte mi ja prije nisam jela slatkiše nikad a imala sam puno prištića, sad jedem užasno puno a lice mi je full čisto, i svim prijateljima kojima sam preporučila su prezadovoljni proizvodima, ali što je važno u vezi prištića je to što večinom nastaju od "Sekiranja" - škola,obitelj, posao ovo ono.. nastaju nekima pred Mensturaciju, i jako važna stvar od čega nastaju je prljavi krevet (prljave plahte, jastučnice itd) ako mjenjate često posteljinu to je veliki + ...eto to je to od mene ako imate kakvih pitanja slobodno pitajte..

Zadnje uređivanje El Gato Félix : 30.08.2014. at 11:08. Reason: konverzija slika većih od 640 piksela u link
Charles Manson is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2014., 13:22   #960
Preporučam svim Alverde Clear fluid od gline. Ja sam ostala paf koliko mi je pomogao, a dosad sam koristila skupe kremice iz ljekarne.

Ne mogu se načuditi toj maloj bočici za 30 kn. Moram to sa svima podijeliti.

Mislim da ću probati i gel za umivanje iz iste linije. Makar zasad koristim Nivea Young i zadovoljna sam. Ali ako mogu smanjiti kemikalije za isti učinak...
__________________
Tonight most people will be welcomed home by jumping dogs and squealing kids. Their spouses will ask about their day, and tonight they'll sleep. The stars will wheel forth from their daytime hiding places. And one of those lights,slightly brighter than the rest, will be my wingtip passing over.
Melian is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:45.