Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2010., 00:32   #1
Seksualne osobenosti bivsih partnera

Svi se mi volimo osjecati unikatnima u svakome pogledu a naravno i seksualnom, al to bas nije tako, vjerojatno

Mada ipak neke sitnice nadam se ostanu zabiljezene u tudjome sjecanju

Zato me zanima po cemu pamtite nek svoje bivse?
Sta je bila njihova osobnost u kojoj je za vas bio/bila bolji/posebniji od drugih... Ili neki scenario koji vam je ostao upecatljiv

Npr da krenem od pocetka i kraja
- Prvi ... nikad me niko nije znao tak brzo, lako i dobro prstima srediti kao on

-Zadnji trenutni... niskim nisam imala toliko kolicinskog sexa, toliko dug period. drzitelj 24-satnog rekorda

- i da spomenem sredinu
Najbolji ljubavnik kog sam imala, razigran, nesputan, inspirativan i neodoljiv... "naucio" me sta je anal, sta je dildo sendvic, sta je neumornost... i jos toga

imam ja toga jos, da cujem malo vas...
(Samo pozitivne osobenosti molicu, ovo je Oda sexu, ne kuknjava)
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 05.02.2010., 00:36   #2
Prvi - najljepši počeci.

Drugi - užas, užas.

Nowdays -
__________________

Ona je drukčija, s njom nema šmekanja i mnogo bolje nosi moj stil...
DreamStickle is offline  
Old 05.02.2010., 00:39   #3
zadnji- ni sa kim se nisam osjećala tako slobodna, znatiželjna , opuštena...
__________________
dipl.breskvica
salonitanka is offline  
Old 05.02.2010., 00:51   #4
Quote:
DreamStickle kaže: Pogledaj post
Prvi - najljepši počeci.

Drugi - užas, užas.

Nowdays -
ccc, kakav je ovo post, nikakvih detalja plus kukanje???
dobices karton zbog oftopicarenja
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 05.02.2010., 00:56   #5
dalje d- jedini koji je mogao 2 ture u cugu, bukvalno bez vadjenja plus volio nas slikati

z- najveci i najkonusniji kuki

i -najglatiji pri svrsavnju

?- najprostiji pljavopricas
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 05.02.2010., 00:59   #6
Hmm...zadnji je sve što mi je uvijek falilo. U svemu ali sad govorimo o sexu

Prije njega sam bila dosta ukocena u smislu da se u sexu nisam znala opustiti i nisam mogla valjda na taj nacin niti uzivati. Kad sam upoznala njega bilo je to nakon burne dugogodisnje veze i jednog "izleta" s drugim prije sadasnjeg sto isto bas nije bilo za pohvalit se

Nezadovoljna sexualnim zivotom na neki nacin sam pukla i rekla "moram se pojebat kako spada" i nekako sam se prvi put osjecala sexy. Uletjela sam s njim u krevet i svrsila sam kako prije u zivotu nisam. Recimo nikad prije nisam mogla svrsiti oralno. Nikad. Dal nisu znali ili nisam bila opustena ili sve skupa nemam pojma.

Sadasnji me uspio obraditi na sve moguce nacine. Odjednom sam se opustila. Volim kod njega sto voli sve isprobavati, sto mu se nista ne gadi, što mu je moj užitak najbitniji i spreman je lizati me sat vremena da svrsim xy puta, spreman je nakon toga jebati me jos ne znam koliko samo da uzivam. Nesebican je za razliku od exova

Napokon mogu reci da uzivam u sexu
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 05.02.2010., 01:12   #7
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
ccc, kakav je ovo post, nikakvih detalja plus kukanje???
dobices karton zbog oftopicarenja
Treba se prisjetit svega, eee...
Taj prvi od prvog poljupca pa nadalje. Klasika, romantika.
Drugi idiot, znala sam da nešto ne štima s tim likom. Bio bi gotov nakon 3 sekunde i gotovo da nije davao znakove života poslije.
I evo sad - uvijek, kad god se ima vremena, sve na mjestu.
__________________

Ona je drukčija, s njom nema šmekanja i mnogo bolje nosi moj stil...
DreamStickle is offline  
Old 05.02.2010., 15:37   #8
Quote:
DreamStickle kaže: Pogledaj post
Bio bi gotov nakon 3 sekunde i gotovo da nije davao znakove života poslije.
haha sta nije se valjda jadan iscrpio

al opet si fulala
ja hocu SUPERLATIVNE osobenosti, ne zakeranja

pade mi na pamet jedan frend sto je pricao o jednoj curi koju je zapamtio po najljepsim tresnja bradavicicama

ili neke izvanredne poteze

isti frend o nekoj curi koja je usla za njim u wc dok je on sjedio i pokusao pisati (da sjedeci) i pocela mu pustiti uz rijeci "uh pa bas fina erekcija"
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 05.02.2010., 16:00   #9
jedna je imala takve vaginalne misice da je to bilo da ti oci iskoce kad je svrsavala... a mogla me i "ubiti" bez da se "pomakne" kad je sjedila na meni.

danas joj puno toga mogu zamjeriti, ali znam sto nikada necu zaboraviti
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 05.02.2010., 17:32   #10
pa da vidimo,

jedan je mogao svugdje, ali gdje god da se nalazili u koje god doba dana
drugi je mogao kad god koliko god, baš je bio maratonac
bio je jedan u prolazu koji je apsolutno znao šta radi, iako je trajalo samo jednu noć i slijedeći dan
i jedan sa kojim mi možda i nije bilo toliko dobro, ali orgazam je uvijek bio neizbježan
toliko o superlativima
__________________
. . transcendentalna stvarnost . . .
puffed44 is offline  
Old 05.02.2010., 17:34   #11
jedan na jednu noc je bil perfect match tocno je znal koje mi poze odgovaraju, znal me onak cvrsto primiti, ko musko, bil je jako znatizeljni i istrazival je sveposvud....nikad s nikim nisam bila tolko opustena
__________________
But I'm still right here, giving blood and keeping faith. and I'm still right here
aine is offline  
Old 05.02.2010., 17:34   #12
jedna moja bivša je volila da joj stavim pišu u koku...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 05.02.2010., 17:55   #13
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
jedna moja bivša je volila da joj stavim pišu u koku...
koja zvijerka !
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Old 05.02.2010., 22:20   #14
Moj zadnji ff bio je prekrasan, isklesanog tijela, pravilnih crta lica, zabavan, s pravom dozom ludosti i divlja životinja u krevetu. Izgovarao je moje ime kada bi svršavao, znao me jebati nježno i divlje, govorio mi prave riječi koje su me palile.. Bio je luđak, potentan, izdržljiv i obdaren.. S njim sam otkrila koliko spankanje u pravi čas može biti i uzbudljivo a ne samo smiješno i kako je jebeno kad te s pravom mjerom povlači za kosu dok ste u doggyju. Jebali smo se kao dva tinejdžera, gdjegod bi stigli, i nikada nismo planirali seks. Radilo se o slučajnim susretima za koje nikad unaprijed nismo znali kako će i gdje završiti. Palila me je ta neizvjesnost. Palila sam se na njegovo tijelo kao mulac na sisatu plavušu. Uživala sam u svakom djeliću njegovog tijela i gorila od želje da ga zadovoljim. Mislim da nikad prije nisam toliko više uživala u davanju i pružanju zadovoljstva nego u samom primanju. A onaj osjećaj totalne ekstaze i pomračenje prilikom seksa iako smo na javnom mjestu usred bijela dana.... Jednostavno, sve oko nas bi nestalo za počevši od prvog dodira i ponovno se pojavilo tek nakon orgazma.
__________________
Not a shred of evidence exists in favor of the idea that life is serious.
Lady2Perfect is offline  
Old 06.02.2010., 20:37   #15
Quote:
Lady2Perfect kaže: Pogledaj post
Moj zadnji ff bio je prekrasan, isklesanog tijela, pravilnih crta lica, zabavan, s pravom dozom ludosti i divlja životinja u krevetu. Izgovarao je moje ime kada bi svršavao, znao me jebati nježno i divlje, govorio mi prave riječi koje su me palile.. Bio je luđak, potentan, izdržljiv i obdaren.. S njim sam otkrila koliko spankanje u pravi čas može biti i uzbudljivo a ne samo smiješno i kako je jebeno kad te s pravom mjerom povlači za kosu dok ste u doggyju. Jebali smo se kao dva tinejdžera, gdjegod bi stigli, i nikada nismo planirali seks..
joj sto nema takvih vise
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 07.02.2010., 00:16   #16
Moja zadnja ljubavnica.. Nastranu što smo se zavoljeli i bili pravi "item" pol godine - bila je prava prljava kučka u krevetu..

Ustvari ne u krevetu, tam smo najmanje proveli.. I upoznavanje je bilo blind date, pušenje i svršavanje u usta u kinu, pa jahanje na ženskom wc-u. Imala je sposobnost da te navede da osjetiš BRUTALNU želju da ju UBIJEŠ od kurca, nevjerojatno. Voljela je da ju se zgazi od sexa, uz urlanje i prljavi jebeni dirty talk, voljela je crni debeli kožni remen, da ju šibam po leđima dok ju tucam u usta.. po pici.. po grudima.. Imala je fetiš na najlonke, kao i ja, pa smo se slikali, jebali, slikali, jebali.. I svršavala je tak lako, nevjerojatno.. Anal nije voljela, ali ga je brzo usvojila.. I bez lubrikanta - lagani ulaz, a nakon toga, može divlje nabijanje..

Kakva dobra jebena perverzna kuja
sex-addict is offline  
Old 07.02.2010., 00:29   #17
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
jedini koji je mogao 2 ture u cugu, bukvalno bez vadjenja
Imala sam i ja jednog takvog! Jako zanimljivo moram priznati.
Dalje, jedan je imao slatku spermu, al baš slatku.
Bilo je povećih, nekad čak da imaš osjećaj kao da ti nabija u želudac
Jedan je volio dirty talk, ali baš jako nije čak bilo ni loše, ali sad kad se sjetim, presmješno
Ne mogu se sad više sjetit ali bilo je još zanimljivih situacija
__________________
Driven By Love
Lovett is offline  
Old 07.02.2010., 00:47   #18
Quote:
Lady2Perfect kaže: Pogledaj post
Jednostavno, sve oko nas bi nestalo za počevši od prvog dodira i ponovno se pojavilo tek nakon orgazma.
Ovo mi je tako poznato... svi zvukovi, apsolutno svaki obzir i percepcija potpuno nestane.
Kada bi se dogodio požar u kući za vrijeme našeg seksa, mislim da bismo ga počeli gasiti tek nakon svršavanja.
Kao da primjećujem stvarnost, ali naprosto nije bitna.

Što se tiče bivših... više ih se ne sjećam
okruglica is offline  
Old 07.02.2010., 17:34   #19
ObiWanKenobi is offline  
Old 07.02.2010., 17:36   #20
Prije svega, nadam se, Septy, da te neću razočarati zbog manjka superlativa, no od mojih skromnih 9 ljubavnica mogu ih nabrojati 6 koje su bile zbog nečeg posebne.

Prva, ne samo zato što je bila prva (i to na maturalcu) već i zato što je bila malo jača (ne debela) i koja me u misionarcu tako snažno stisnula nogama da me, ali zaista zaboljelo. Uz to što je bila prva, definitivno i fizički najsnažnija.

Druga... neprežaljena. Jebali smo se kao zečevi, oboje smo naučili puno, posebnost je bila u tome što je bila uvijek jako, jako mokra. Nikada nismo trebali nikakve lubrikante, stjecao sam dojam da je dovoljno da je primim za ruku, a ona bi među nogama imala vodoskok.

Treća i četvrta bez nekih posebnosti, s time da je treća bila jedina maloljetnica s kojom sam se jebao, a uz to sam joj bio i prvi s kojim se jebala u krevetu. Kako mi je rekla, nevinost je izgubila na lokalnoj šodrani na kupanju, nakon toga je imala nešto automobilskih iskustava, a sa mnom je prvi put bila «na madracu».

Peta je bila najstarija, razlika od nekih 13 godina i uz to jedina s kojom sam se jebao a da je rodila. Iskreno, mlad i blesav smatrao sam da će činjenica da ima djete utjecati na sam «tehnički dio», no nije bilo ništa drugačije nego sa ostalima. Njena je posebnost bila u tome što je bila izuzetno, izuzetno glasna. Također me naučila puno toga što se tiče ženskih užitaka, no s druge strane sada vidim da je ipak više bila orjenitirana vlastitom nego obostranom zadovoljstvu u krevetu. Htjela je da i dalje ostanem u njenom životu, ali ja ipak nisam, unatoč super seksu, htio ostati.

Osma, ah osma... uz drugu isto neprežaljena. Isto, jebali se ko zečevi, uživala je i primati i davati, moj joj je užitak bio važan ko i njen, bilo je fantastično,. Rekli bi istočni susjedi, «jeb joj je bio bitniji nego hleb». Savršeno smo si odgovarali i u krevetu i izvan njega, još mi se sad digne kad se sjetim avanturica u jednom zagrebačkom parku. Na žalost, karijere su nas nepovratno razdvojile. Posebnost? Ko da su nam spolni organi bili stvoreni jedno za drugo, ko da Pepeljugi obuješ staklenu cipelicu.

S devetom sam u braku.
ObiWanKenobi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger