Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2006 (sezona 3)

Big Brother 2006 (sezona 3) Danijel, Yameisy, Keko, Violeta, Ante, Tanja, Tomislav,

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2006., 23:28   #1
zanima me kakve to zoran ima kvalitete da ga neizbacuju!!!!!!!!!

ovo vec pocinje bit sumljicavo jer momak niti je zabavan niti dobar niti pametan.ponasa se drsko bezobrazno,kao da je najstariji tamo.ILI SE MOZDA RADI O NAMJESTALJCI BB STA ME NEBI ZACUDILO!!!!!!!!!
__________________
drzi-nedaj!!!
zvucnik is offline  
Old 13.11.2006., 23:34   #2
To su sve klinke koje su poludile za njim. Pogotovo kada on igra na to da mu se Ana ne sviđa i stalno govori kako nije u vezi, ... Možda je to dobra taktika za ostajanje.
demien7 is offline  
Old 13.11.2006., 23:35   #3
jednostavno ima dobru igru
 
Old 13.11.2006., 23:36   #4
de mali je dobar i ja bi ga gledala što duže tam
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 14.11.2006., 00:58   #5
Quote:
zvucnik kaže:
ovo vec pocinje bit sumljicavo jer momak niti je zabavan niti dobar niti pametan.ponasa se drsko bezobrazno,kao da je najstariji tamo.ILI SE MOZDA RADI O NAMJESTALJCI BB STA ME NEBI ZACUDILO!!!!!!!!!
kaj ak neispadne onaj tko se tebi ne svida, onda je sve namjestaljka!
al brijem da bu popusio od danijela, nazalost, makar je dado car
__________________
only fools and horses
jaske is offline  
Old 14.11.2006., 01:09   #6
Quote:
jaske kaže:
kaj ak neispadne onaj tko se tebi ne svida, onda je sve namjestaljka!
al brijem da bu popusio od danijela, nazalost, makar je dado car

istina da mi se nesviđa ali nemoguce da ljudi vise vole njega od keka koji je bija kralj svita.....
__________________
drzi-nedaj!!!
zvucnik is offline  
Old 14.11.2006., 01:45   #7
još će on i pobjediti
 
Old 14.11.2006., 12:41   #8
Quote:
zvucnik kaže:
istina da mi se nesviđa ali nemoguce da ljudi vise vole njega od keka koji je bija kralj svita.....
Svita ojebina..
Ovo samo govori da ne mozes na osnovu svog misljenja stvarati opci zakljucak.
seka is offline  
Old 14.11.2006., 13:43   #9
nekih kvaliteta očito ima kad je ovo već treći topić koji si TI posvetio SAMO NJEMU
sugarfree7 is offline  
Old 15.11.2006., 15:13   #10
Quote:
sugarfree7 kaže:
nekih kvaliteta očito ima kad je ovo već treći topić koji si TI posvetio SAMO NJEMU

JEBEN I TEBE I NJEGA!!!!!!!!!
__________________
drzi-nedaj!!!
zvucnik is offline  
Old 14.11.2006., 01:48   #11
ima puno navijača i poznanika
__________________
Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
gottcha is offline  
Old 14.11.2006., 04:15   #12
keko je bio nešto najodvratnije u toj kući. taktika: šuti i nominiraj dečke, da u finalu budu samo cure, i onda ću pobijedit, jer dečki pobjeđuju.

samo se je malo zajebo u stvaranju pogrešnih klanova s leom i simonom, pa je odlepršao van, napokon!

a o njegovom infantilnom ponašanju, pokazivanju k... curama, drpanju s violetom da i ne pričam...

u odnosu na njega zoki je sunce.
decec is offline  
Old 14.11.2006., 09:24   #13
Možda zato što je uz Mathiasa koji je nažalost prerano izletio, jedino kaj išta vrijedi u toj kući?! Po čem je bahat, zato kaj ima svoj stav i svoje mišljenje i nije ulizica?
Fatamorgana is offline  
Old 14.11.2006., 10:44   #14
A mene zanima što se to dogodilo u vašim glavama da je tip od glavnog pozitivca i najvećeg favorita, spao na najniže grane.

Kao i kod Yam! Bila je svima slatka, smješna i naj, a onda je odjednom proračunata, manipulatorica,...

Ja mislim da su oboje isti od početka i da je problem u gledateljima i ljudskoj potrebi da se prvo nekog digne u nebesa a onda popljuje!

Boli me i za Zokija i za Kubanku, ali šta su to oni napravili da ih odjednom nitko ne podnosi?!
splicanka4zagreb is offline  
Old 15.11.2006., 02:13   #15
Quote:
splicanka4zagreb kaže:
A mene zanima što se to dogodilo u vašim glavama da je tip od glavnog pozitivca i najvećeg favorita, spao na najniže grane.

Kao i kod Yam! Bila je svima slatka, smješna i naj, a onda je odjednom proračunata, manipulatorica,...

Ja mislim da su oboje isti od početka i da je problem u gledateljima i ljudskoj potrebi da se prvo nekog digne u nebesa a onda popljuje!

Boli me i za Zokija i za Kubanku, ali šta su to oni napravili da ih odjednom nitko ne podnosi?!
eto, yamejsi se pokazala histeričnom, pokvarenom i zlom osobom.
laže da ima sina, pa ima pa nema... pa je brijala sa simonom, pa kad ju je odjebao onda se naljutila, a znala je da ima curu vani... pa nominira zorana stalno, a ovaj je cijelo vrijeme uz nju, kad joj je bilo teško stalno je visila kraj njega...
nametljiva, ako nešto nije po njoj, histerizira i dere se... ogovara svakoga. licemjerka!
decec is offline  
Old 15.11.2006., 16:39   #16
Quote:
decec kaže:
eto, yamejsi se pokazala histeričnom, pokvarenom i zlom osobom.
laže da ima sina, pa ima pa nema... pa je brijala sa simonom, pa kad ju je odjebao onda se naljutila, a znala je da ima curu vani... pa nominira zorana stalno, a ovaj je cijelo vrijeme uz nju, kad joj je bilo teško stalno je visila kraj njega...
nametljiva, ako nešto nije po njoj, histerizira i dere se... ogovara svakoga. licemjerka!


a tek one suze krokodilske dok je nominirala dančija
prestrašno
Anastasia is offline  
Old 14.11.2006., 12:03   #17
jednostavno zokija obozavaju napaljene tinejdzerke.....
Baya_Rober is offline  
Old 14.11.2006., 12:21   #18
Zoki je krtica?
marijan_e is offline  
Old 14.11.2006., 12:40   #19
Navodno donira 50% love nekom djecjem domu ako pobijedi, tak da se dio glasova protiv njega ne biljezi....
Mracnjack is offline  
Old 15.11.2006., 15:17   #20
Zoki u petak leti van tako da je situacija pod kontrolom.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:17.