Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Big Brother 2006 (sezona 3)

Big Brother 2006 (sezona 3) Danijel, Yameisy, Keko, Violeta, Ante, Tanja, Tomislav,

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2006., 20:26   #1
Thumbs down Što svi imate protiv Lee? Tanja je glupa!

Zanima me zašto ste svi protiv Lee?
Trebali biste biti protiv Tanje zar ne kontate kako je glupa i dvolična...
Prvo se ulizivala Lei u šupak,onda kad je skontala da joj je baš Lea konkurencija "skompala" se s Anom, a sad kad su Lea i Ana dobre opet ogovara Anu...

Mala je psihotična i ide mi na k****!!!!!
Što vam toliko smeta kod Lee
devil's right hand is offline  
Old 02.11.2006., 20:27   #2


citaj malo forum.
__________________
krm krm
kremenkica is offline  
Old 02.11.2006., 20:30   #3
Quote:
devil's right hand kaže:
Zanima me zašto ste svi protiv Lee?
Trebali biste biti protiv Tanje zar ne kontate kako je glupa i dvolična...
Prvo se ulizivala Lei u šupak,onda kad je skontala da joj je baš Lea konkurencija "skompala" se s Anom, a sad kad su Lea i Ana dobre opet ogovara Anu...

Mala je psihotična i ide mi na k****!!!!!
Što vam toliko smeta kod Lee

A sto ti imas protiv Tanje? Lea je glupa.


ajme, izludjuje me ova Leina obitelj.
Gzena is offline  
Old 02.11.2006., 20:30   #4
Quote:
devil's right hand kaže:
Zanima me zašto ste svi protiv Lee?
Trebali biste biti protiv Tanje zar ne kontate kako je glupa i dvolična...
Prvo se ulizivala Lei u šupak,onda kad je skontala da joj je baš Lea konkurencija "skompala" se s Anom, a sad kad su Lea i Ana dobre opet ogovara Anu...

Mala je psihotična i ide mi na k****!!!!!
Što vam toliko smeta kod Lee

broj postova-1
__________________
U ratu protiv organiziranog kriminala, opstanak ovisi o mitu i korupciji
rocco-spalato is offline  
Old 02.11.2006., 20:34   #5
Quote:
devil's right hand kaže:
Zanima me zašto ste svi protiv Lee?
Trebali biste biti protiv Tanje zar ne kontate kako je glupa i dvolična...
Prvo se ulizivala Lei u šupak,onda kad je skontala da joj je baš Lea konkurencija "skompala" se s Anom, a sad kad su Lea i Ana dobre opet ogovara Anu...

Mala je psihotična i ide mi na k****!!!!!
Što vam toliko smeta kod Lee
Mene zanima zasto ti kad vec branis Leu napadas Tanju?
Nisu ljudi protiv Leinog ostanka u kuci zatosto se ona i Tanja ne slazu. Ima tu puuuuuno drugih razloga.
bonsai95 is offline  
Old 02.11.2006., 20:48   #6
to ni meni nije jasn zašto je tanja tako omiljena. da se razumijemo, nisam nikakav lein fan, niti ičiji, ali ne mislim da se leu previše napada za stvari koje tanja čini u x puta većim razmjerima, a njoj se to uopće ne zamjera. evo par primjera:leu svi mrze jer je jedan put rekla da je ona sam sebi kraljica, a tanjino stalno spominjanje kako joj nitko nije ni do nožnog palca je simpatično. lei se zamjera što je tanji rekla da je ljepša od nje, a kad je tanja govorila za (zgodnu) anu da neka se pogleda u ogledalo na što sliči, pa da će znat zašto nema maloga, to je isto bilo baš slatko. ili kad je za dragicu govorila "ona mene stalno gleda, ona je ljubomorna na mene itd.". što se leina ogovaranja tiče, mislim da je ogovaranje s prijateljicama ljudi koji nam se ne sviđaju nešto najnormalnije, posebno u situaciji kad si zatvoren s nekima od tih ljudi i nemaš šta radit (nema posla, čitanja, učenja, tv-a itd.) i ne vidim radi čega je razapinju. uostalom, u svojim ogovaranjima nikad se nije koristila terminima koje koristi "slatkica" tanja-krpuša, kurvetina, prosut ću joj zube itd.
još jedna stvar koja prokazuje tanju kao nemoralnu osobu-iako je bila u ozbiljnoj vezi, bez srama se ljubakala s antom i time sramotila "svog malog". lea svog momka nije prevarila.
res publica is offline  
Old 02.11.2006., 20:48   #7
danijel:"ja uđem u sobu i svima ono drago šta sam doša.jedino me ono ZLO gleda iz kuta.."

pametnom dosta.a moga si uzet nick evil´s right hand,iako je i ovaj odgovarajući.
miseducata is offline  
Old 02.11.2006., 20:50   #8
Oba dvije su glupe!
Dorsy is offline  
Old 02.11.2006., 20:51   #9
e Leu baš ne mogu jer cura nema pojma kad priča šta priča i kao da sama sebe uopće ne čuje dok nešto govori...
najžešće mi je bilo kad je rekla da je ona najjača od svih u glavi i da ju mogu staviti pored bilo kojeg muškarca te da će ga ona nadmudriti... joj... jedina disciplina gdje je ona najjača je kilaža!!!
ninana23 is offline  
Old 02.11.2006., 20:55   #10
opet neka familija, ha? jedino to može biti opravdanje za obožavanje lee. ide ona sutra van i to je to! sve ostalo je već rečeno
stella24 is offline  
Old 02.11.2006., 20:58   #11
pa glupe su i jedna i druga, pokvareno iskvaren karakter karakteristicno za sve blitvarke
macaveli is offline  
Old 02.11.2006., 20:58   #12
[QUOTE=u svojim ogovaranjima nikad se nije koristila terminima koje koristi "slatkica" tanja-krpuša, kurvetina, prosut ću joj zube itd.
još jedna stvar koja prokazuje tanju kao nemoralnu osobu-iako je bila u ozbiljnoj vezi, bez srama se ljubakala s antom i time sramotila "svog malog". lea svog momka nije prevarila.[/QUOTE]

ne,lea je samo rekla ne znam više kome da bi ga udrila nogom u glavu, pa je bila varijacija šakom u glavu,uglavnom masu puta kad bi joj neko sta na žulj spominjali bi se udarci ,noga glava, a romini ili dragici je rekla da bi joj odvojila glavu od ramena..

a koliko se ja sićam ta vjerna čudoredna lea je prvu večer uletila polugolau bazen sama sa muškima, pa ispod tuša u grudnjaku s njima prvu večer..
pa je antu kojeg tada niko nije "doživljava" grlila, ušla mu u krevet i on je češka po leđima..mislim,nije to ništa strašno,al prvi tjedan nije uopće spominjala svog tipa..tek kad je skužila da je niko od tipova ne jebe 2%, a ante se uvatija tanje i "probahatija", počela je s tim:ja sam nedodirljiva jer imam momka kojeg volim.
miseducata is offline  
Old 02.11.2006., 21:00   #13
Quote:
res publica kaže:
to ni meni nije jasn zašto je tanja tako omiljena. da se razumijemo, nisam nikakav lein fan, niti ičiji, ali ne mislim da se leu previše napada za stvari koje tanja čini u x puta većim razmjerima, a njoj se to uopće ne zamjera. evo par primjera:leu svi mrze jer je jedan put rekla da je ona sam sebi kraljica, a tanjino stalno spominjanje kako joj nitko nije ni do nožnog palca je simpatično. lei se zamjera što je tanji rekla da je ljepša od nje, a kad je tanja govorila za (zgodnu) anu da neka se pogleda u ogledalo na što sliči, pa da će znat zašto nema maloga, to je isto bilo baš slatko. ili kad je za dragicu govorila "ona mene stalno gleda, ona je ljubomorna na mene itd.". što se leina ogovaranja tiče, mislim da je ogovaranje s prijateljicama ljudi koji nam se ne sviđaju nešto najnormalnije, posebno u situaciji kad si zatvoren s nekima od tih ljudi i nemaš šta radit (nema posla, čitanja, učenja, tv-a itd.) i ne vidim radi čega je razapinju. uostalom, u svojim ogovaranjima nikad se nije koristila terminima koje koristi "slatkica" tanja-krpuša, kurvetina, prosut ću joj zube itd.
još jedna stvar koja prokazuje tanju kao nemoralnu osobu-iako je bila u ozbiljnoj vezi, bez srama se ljubakala s antom i time sramotila "svog malog". lea svog momka nije prevarila.
Gle, Tanja jednostavno nije opsjednuta nekim stvarima kao Lea. Tanja je opicena u glavu i koristi ruzne izraze jer je takva( ne kazem da ju to opravdava), ali nije zla, nije nikome srala iza ledja( sad komentira Anu jer je Ana od prvog dana bacila oko na Antu).

Ja ju nisam vidjela da sjedi i traca, da razglaba koga ce i zasto nominirat, da je opsjednuta svojim izgledom, da svima govori da je najljepše i njapametnija...mislim sto se stvarno treba nacrtati??

Svatko tko gleda zakljucio je isto, pa nismo svi budale.
Gzena is offline  
Old 02.11.2006., 21:02   #14
Quote:
miseducata kaže:
ne,lea je samo rekla ne znam više kome da bi ga udrila nogom u glavu, pa je bila varijacija šakom u glavu,uglavnom masu puta kad bi joj neko sta na žulj spominjali bi se udarci ,noga glava, a romini ili dragici je rekla da bi joj odvojila glavu od ramena..

a koliko se ja sićam ta vjerna čudoredna lea je prvu večer uletila polugolau bazen sama sa muškima, pa ispod tuša u grudnjaku s njima prvu večer..
pa je antu kojeg tada niko nije "doživljava" grlila, ušla mu u krevet i on je češka po leđima..mislim,nije to ništa strašno,al prvi tjedan nije uopće spominjala svog tipa..tek kad je skužila da je niko od tipova ne jebe 2%, a ante se uvatija tanje i "probahatija", počela je s tim:ja sam nedodirljiva jer imam momka kojeg volim.

Da, fakat i jos joj je bilo bed skinuti se u kupace pa se kupala u najlonkama( i u bazenu i pod tusem...a Keko ju je cijelu ispipao.)
Gzena is offline  
Old 02.11.2006., 21:04   #15
ma idem gledati te luđake... vrijeme je!
ninana23 is offline  
Old 02.11.2006., 21:07   #16
na 10 minuta malo odem ... vratim se ... kad ono novi topic leine familije ...ajme što ste dosadni
Lavica02 is offline  
Old 02.11.2006., 21:11   #17
ne kažem da ste budale, ali dosta ljudi je tanja "zavela" jer misle da je jadna malo kraća, pa da ne može it pokvarena. e, pa dragi moji, itekako može, a glup i pokvaren je najgora moguća kombinacija. lea je cura s puno mana i može joj se svašta reć, ali usprkos tome je kvalitetnija i kompletnija osoba od tanje. tanju mi je jednostavno tužno i iritantno slušat i gledat, jednostavno je defektna, ne samo u intelektualnom pogledu. po meni, jedno skroz bezvrijedno ljudsko biće.

@miseducata- leino kupanje i češkanje se teško može usporedit s tanjinim akcijama. kupala se i tuširala polugola??? ma zamisli sramote. ti se sigurno u skafanderu kupaš.
res publica is offline  
Old 02.11.2006., 21:16   #18
Quote:
Xena2000 kaže:
Da, fakat i jos joj je bilo bed skinuti se u kupace pa se kupala u najlonkama( i u bazenu i pod tusem...a Keko ju je cijelu ispipao.)
a ona je vrištala i otimala se:" ja imam momka ,nemoj me keko pipat odma prvu večer! marko će te satrat.meni sad udaja dolazi u pitanje! i plakala je i plakala i plakala..." jel ovo sarkazam il cinizam šta sam napisala? morat ću provjerit kod lee,ona je posebno osjetljiva na cinizam.
e da se neko od muških zapalija za nju,posebno ante, zaboravila bi ona svog tipa u sekundi...
miseducata is offline  
Old 02.11.2006., 21:19   #19
Vidim da ovaj podforum polako prerasta u Tanjin fan club, moram priznat da sam zgrožena i iskreno iznenađena

Ups, ček, ček...imam li ja dovoljan broj postova da se usudim nešto komentirati ?

Sve skupa
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Old 02.11.2006., 21:38   #20
[QUOTE=res publica
@miseducata- leino kupanje i češkanje se teško može usporedit s tanjinim akcijama. kupala se i tuširala polugola??? ma zamisli sramote. ti se sigurno u skafanderu kupaš.[/QUOTE]

ma nisam ni rekla da je to nešto loše,samo sam tila pokazat da se lea nije baš odma postavila ka zauzeta cura koju niko ne smi taknit..nijedna cura tada nije polugola uskočila u bazen osim nje.. a za par dana je 7 dana tulila jer ju je keko najnevinije moguće "poljubija" a ona voli samo svog momka koji će popizdit na to.kako nije mislila na njega kad ju je keko ispipa ispod tuša??
sve je to njen ego,kad je skužila da su se svi tipovi uvatili drugih cura a ne nje,počela je :marko,marko,marko,niko joj ne smi primirisat jer će ga marko natuć a ona se neće udat..to je ono šta mi smeta.
miseducata is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:11.