Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2006., 12:47   #61
Quote:
maestro kaže:
Pa nista vec pokusvam ali triba dosta odricanja i vjezbi pa me zanimalo vridi li.Ipak sam ja kao i svi navika na ono klasicno spricanje nakon seve.
Pa već i vježbanje 'vrijedi', nije ti valjda samo tlaka.
Kumari is offline  
Old 21.07.2006., 12:59   #62
Quote:
Kumari kaže:
Pa već i vježbanje 'vrijedi', nije ti valjda samo tlaka.
Nije ali znas,volim se spontano seviti bez razmisljanja o disanju ili stiskanju odredjenih misica.Oces vjezbati i ti samnom
__________________
Quote:
normalan nick kaže:
jebate led kume triba si ga ubit odma :mad:

ja iman pasa i volin životinje al baš zato ne mogu podnijet te glupe pse, to triba odma likvidirat bez puno filozofije.
maestro is offline  
Old 21.07.2006., 14:21   #63
Mislim da je taj tantrički seks čista zajebancija... Samo ležite na miru i tak po ko zna kolko...Blesavo...Treba ić divlje...
plavooka_zver is offline  
Old 21.07.2006., 20:02   #64
Quote:
maestro kaže:
Nije ali znas,volim se spontano seviti bez razmisljanja o disanju ili stiskanju odredjenih misica.Oces vjezbati i ti samnom
Ako samo tako voliš, onda odustani, što drugo reći.

Btw, hvala na laskavoj ponudi, ali već duže vrijeme vježbam s osobom koju vooolim dušom i tijelom.
Kumari is offline  
Old 26.02.2007., 23:48   #65
Tantra

Zanima me ima li tko ovdje da se bavi tantrizmom, tantričkim seksom, da vježba i usavršava tehniku? Da li je netko od vas doživio tantrički orgazam? Ima li u Zg nekakav tečaj ili tako nešto?
Bizzgirl is offline  
Old 27.02.2007., 16:47   #66
Quote:
Bizzgirl kaže: Pogledaj post
Zanima me ima li tko ovdje da se bavi tantrizmom, tantričkim seksom, da vježba i usavršava tehniku? Da li je netko od vas doživio tantrički orgazam? Ima li u Zg nekakav tečaj ili tako nešto?

Interesantan si kompa! Znao sam ja za tantru vec od davno, ali sam se tek nedavno zanimao vise za to. To stvarno fantasticna umjetnost. Procitao sam par knjiga o tome i imam knjigu 'Tantric Massage'. Sto se tice vjezbanje, jos nisam imao priliku da to isprobam, ali vjerujem da ce biti explozivno dobro jer zaist razumjem kako i zasto to radi. Nasao sam ja nesto na netu sta me jako zanima, i mislim da bi i tebi bilo zanimljivo. Ako te interesuje, javi...
__________________
Afrika
TripleExpreso is offline  
Old 27.02.2007., 16:51   #67
Quote:
Bizzgirl kaže: Pogledaj post
Zanima me ima li tko ovdje da se bavi tantrizmom, tantričkim seksom, da vježba i usavršava tehniku? Da li je netko od vas doživio tantrički orgazam? Ima li u Zg nekakav tečaj ili tako nešto?
JOJ! Sorry sto sam reka 'Interesantan si kompa' Mislio sam da si musko...
Daj mi reci koliko te zanima to...
__________________
Afrika
TripleExpreso is offline  
Old 27.02.2007., 17:00   #68
Quote:
TripleExpreso kaže: Pogledaj post
Interesantan si kompa! Znao sam ja za tantru vec od davno, ali sam se tek nedavno zanimao vise za to. To stvarno fantasticna umjetnost. Procitao sam par knjiga o tome i imam knjigu 'Tantric Massage'. Sto se tice vjezbanje, jos nisam imao priliku da to isprobam, ali vjerujem da ce biti explozivno dobro jer zaist razumjem kako i zasto to radi. Nasao sam ja nesto na netu sta me jako zanima, i mislim da bi i tebi bilo zanimljivo. Ako te interesuje, javi...
tražiš nekoga da isprobaš?
__________________
Sunce, hvala ti što si izašlo za mene!
Sunce, obećajem misli su mi pozitivne!

"Tko još sluša gradske priče? Jaka stvar. Da, da, da... to sam ja."
*shiney* is offline  
Old 27.02.2007., 17:04   #69
Quote:
*shiney* kaže: Pogledaj post
tražiš nekoga da isprobaš?
Da. Bas me zanima kako bi to izgledalo... jesi za...
__________________
Afrika
TripleExpreso is offline  
Old 27.02.2007., 17:04   #70
Quote:
Bizzgirl kaže: Pogledaj post
Zanima me ima li tko ovdje da se bavi tantrizmom, tantričkim seksom, da vježba i usavršava tehniku? Da li je netko od vas doživio tantrički orgazam? Ima li u Zg nekakav tečaj ili tako nešto?
Želiš li naučiti možeš doći na tečaj koji se održava specijalno za pojedince- individualno ili parove ,povremeno i u grupi... kako želiš.
imam broj, ne znam jer ga smijem javno dati tj. napisati, javi se...
__________________
Sunce, hvala ti što si izašlo za mene!
Sunce, obećajem misli su mi pozitivne!

"Tko još sluša gradske priče? Jaka stvar. Da, da, da... to sam ja."
*shiney* is offline  
Old 27.02.2007., 17:05   #71
Quote:
*shiney* kaže: Pogledaj post
Želiš li naučiti možeš doći na tečaj koji se održava specijalno za pojedince- individualno ili parove ,povremeno i u grupi... kako želiš.
imam broj, ne znam jer ga smijem javno dati tj. napisati, javi se...
Posalji na pm...
__________________
Afrika
TripleExpreso is offline  
Old 27.02.2007., 23:07   #72
ma kako ne,svaki dan tamo pijem kavu..

to je onaj sex di se kao jebes 6-7 sati??..pa ko vise ima vremena za to..
tony_zg is offline  
Old 28.02.2007., 00:17   #73
To je više filozofija i duhovna disciplina, sexualna tehnika za podizanje energije.

Najpoznatiji tantra praktičari u Zgb. su - Makaja (onaj iz Komaje) i Davor Stančić. Od Davora imaš dosta knjiga za kupiti. Imaš i u Profilu...

Ja sam doživjela to podizanje energije. Čudno je, moraš paziti na kontrakciju vaginalnih mišića i šibnuti energiju prema gore, "povučeš orgazam gore". Oblije te kroz cijeli živčani sustav, jako ugodno. No na početku, dok tek počinješ s kontrolom kontrakcija - imaš osjećaj da propuštaš orgazam, u klasičnom smislu. Drugačije je, guba. Probaj... možeš i sama kroz masturbaciju u početku, vježbati.
Sopor is offline  
Old 28.02.2007., 23:17   #74
Quote:
*shiney* kaže: Pogledaj post
Želiš li naučiti možeš doći na tečaj koji se održava specijalno za pojedince- individualno ili parove ,povremeno i u grupi... kako želiš.
imam broj, ne znam jer ga smijem javno dati tj. napisati, javi se...
Ako može više na pm. Thnx.
Bizzgirl is offline  
Old 28.02.2007., 23:20   #75
Quote:
Sopor kaže: Pogledaj post
To je više filozofija i duhovna disciplina, sexualna tehnika za podizanje energije.

Najpoznatiji tantra praktičari u Zgb. su - Makaja (onaj iz Komaje) i Davor Stančić. Od Davora imaš dosta knjiga za kupiti. Imaš i u Profilu...

Ja sam doživjela to podizanje energije. Čudno je, moraš paziti na kontrakciju vaginalnih mišića i šibnuti energiju prema gore, "povučeš orgazam gore". Oblije te kroz cijeli živčani sustav, jako ugodno. No na početku, dok tek počinješ s kontrolom kontrakcija - imaš osjećaj da propuštaš orgazam, u klasičnom smislu. Drugačije je, guba. Probaj... možeš i sama kroz masturbaciju u početku, vježbati.
Makaja živi poligamno. To mi se ne sviđa. To je njegov i odabir njegovih partnerica i to poštujem, ali mi se ne sviđa. I da, ne imponira mi ni po čemu. IMO.
Lijepo da si to doživjela. Sigurno je to nešto posebno. Ma čitala sam prije neke knjige o tome, one vježbe s jajima i sl., djelovalo mi je prilično apstraktno...
Bizzgirl is offline  
Old 23.03.2007., 18:18   #76
Tantricni sex????

Hmmmm....da....ko 1 neznam dali je tantricni ili tantricki...ali no dobro,,,,nije ni bitno...
Moje pitanje......dali netko ima iskustva s time??????
I dali netko ima kakve dobre linkove vezano za to......

Full me interesira...ali nikako da se dovoljno educiram......


Eto.....
__________________
People fear what they don't understand,
hate what they can't conquer
>>>>> Guess it's just the fury of man <<<<<
Nina82 is offline  
Old 23.03.2007., 18:40   #77
znam ja nešto o tantri i taoizmu - dijelovi vezani za seks. Ako se mene pita vrlo zanimljiva stvar. Malo je tu baš nekih novih tehnika (poza, pokreta i sl.) iako ima i toga. Naglasak ti je više na duhovnom dijelu. Fore sa preusmjeravanjem energije i sl. Bio sam dosta skeptičan, ali odlučio sam se otvoriti i isprobati. U svakom slučaju pozitivno iskustvo. Naučio sam dosta imam ti neki file koji nisam baš pročitao jer mi se na prvi pogled nije baš svidio. Čitao sam jednu knjigu rađe... Ako hoćeš file daj mail na PM
Spreher is offline  
Old 23.03.2007., 18:55   #78
kaže se tantrični, a adresa gdje možeš svašta naći je www.google.com
__________________
I don't know the answer, but I admire the problem.
Copycat is offline  
Old 23.03.2007., 19:16   #79
Najzanimljivije iz Tantre je odgađanje ejakulacije (za muškarce), odnosno orgazam bez ejakulacije. Bijah skeptičan u početku, ali nakon poprilično vježbi i nekoliko mjeseci uspio sam postić određeni nivo. Sad jš da nabijem kondiciju, onda ću moći satima

Za žene je najzanimljivija stvar u tantri da se istrenira i izvježba postizanje vaginalnog orgazma koji se može produžiti uz tehnike disanja i zadržavanja daha.
Još jedna stvar za žene, uz svakodnevno ponavljanje vježbi može se regulirati menstrualni ciklus i smanjivanje efekta PMS-a.
Moonlight Cat is offline  
Old 23.03.2007., 19:32   #80
Tantric seks na Eng. Ja imam dobrog znanja o tome. Preporucio bi jednu knjigu, samo sto je na Eng. The essence of Tantric sexuality.
Imam i jos nesto sto je jako zanimljivo, ali nebi bas javno to rekao. Ako si zainteresirana, javi mi na pm...
__________________
Afrika
TripleExpreso is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger