Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2015., 16:03   #1
Ulazi li vam voda za vrijeme plivanja?

Rodila sam veliku bebu prije 7 godina, tezak porod velika epiziotomija itd. I odjednom zadnjih godinu dana mi ulazi voda prilikm plivanja i to skoro svaki put prije mi se to nije desavalo. Bila sam par puta kod raznih ginekologa ne nalaze nikakav prolaps ili slicno osim sto mri pokazuje ostecenje misica od epi i poroda i oprilicno finroze. Ima li tko od vas ovaj problem nakon poroda, desava li se ovo cesto ili sam opet neka iznimka?
__________________
The happiness of your life depends on the quality of your thoughts
Mznatizeljna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2015., 11:49   #2
I bas nitko nema nikakvo iskustvo?
__________________
The happiness of your life depends on the quality of your thoughts
Mznatizeljna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 10:28   #3
Evo moje iskustvo. Stvarno nemam takvih ni srećom ikakvih drugih problema. Rodila sam prije pola godine glavatu bebu od 4230g i imala epiziotomiju, ne znam koliko šavova, al mislim da nije puno.
Možda tvoj problem nema veze s porodom, ipak je prošlo 7 godina od tada, a kupala se vjerojatno jesi, barem u kadi. Čudno mi je da su se tek sada pojavili problemi.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2015., 17:27   #4
Quote:
Mznatizeljna kaže: Pogledaj post
I bas nitko nema nikakvo iskustvo?
I meni je čudno da nema odgovara na ovoj temi.
Nažalost i ja imam iste probleme. Davno sam rodila, i isto mi se događa dok plivam. I to me toliko nervira da izbjegavam plivati "ženskim" stilom, već leđno ili kraul. Čak sam mislila da je to normalno, i da žene šute o tome
double is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2015., 14:26   #5
Ja nisam rodila pa mi se to događa. Sasvim normalna pojava, i ne vidim u čemu je problem.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 10:15   #6
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Ja nisam rodila pa mi se to događa. Sasvim normalna pojava, i ne vidim u čemu je problem.
+1
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 12:21   #7
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Ja nisam rodila pa mi se to događa. Sasvim normalna pojava, i ne vidim u čemu je problem.
Ok, sad mi je lakše. Nije neki problem,osim što stalno curka, pa kad krenem sa plaže upali mi se noga na bedrima, jer je stalno vlažno. Tako da uvijek moram neke kratke hlače ili sl. imati na sebi. To me nervira..
double is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2015., 17:45   #8
Hvala na odgovorima i iskrenosti, problem je taj sto se to meni usestalo dogadja pa se brinem da nisam postala skroz rasklimana Sigurno je poreod velike bebe s vakunom i kljestima ucinio svoje, al ne znam zasto mi se u zadnje vrijeme dogadja ucestalo...
__________________
The happiness of your life depends on the quality of your thoughts
Mznatizeljna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:20.