Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2014., 01:16   #161
Quote:
toby5 kaže: Pogledaj post
ona je jedini autor čije sam knjige sve pročitala, no ne smatram je zato najboljom, padam na lijepe korice :-) šalu na stranu, žena piše pomalo bajke za odrasle, ima posebne teme, sviđa mi se njena mašta. najgora mi je njena knjiga da me barem možeš vidjeti, dok mi je dosada bila najbolja hvala ti na uspomenama, ali trenutačno čitam kao nikad u životu i mislim da će mi ona zasjesti na prvo mjesto. uzela sam je u knjižnici, ali ako me ne razočara do kraja, kupit ću je da je imam u vlastitoj kolekciji.
Slazem se s Tobom. Vjeruj mi, knjiga je divna.
__________________
In the depth of winter, I finally learned that within me there lay an invincible summer....
MsJudyMarks is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2014., 05:23   #162
pročitala sam najnoviju, kako se zaljubiti. nema onaj bajkoviti motiv, ali roman je svejedno dobar. vidjela sam da postoji još jedan njezin novi roman, one hundred names, koji predhodi ovom kako se zaljubiti, ali izgleda da nije preveden, što mi je čudno jer su svi njezini romani do sada prevedeni.
toby5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 15:21   #163
Pred par godina dobila sam p.s. I love you na dar i progutala ju sa suzama od tada kupim svaku njenu knjigu na koju naletim :-)) (ali tek cu sada pocet viljano traziti sto jos nemam hehe). Trenutno me cekaju kako se zaljubiti i knjiga sutrasnjice, te cu vjerojatno tek za tri dana u potragu za novima hehe
Super super super mi je Cecelia.
Ima li netko mozda popis svih knjiga kojese mogu nabaviti kod nas, bilo na hrv bilo na engl? Tnx
Aratix is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 14:33   #164
Imam čudan odnos prema njezinim knjigama. One mi mjesecima stoje na polici i jednostavno se prisiljavam da ih uzmem u ruke. Međutim, kad to napravim, pročitam ih u jednome dahu i rasplaćem se. Zadnje što sam čitala bila je knjiga A hundred names koja je baš prekrasna i topla. Definitvno najbolja je The Time of My Life.
__________________
život je paradižot
zamantana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 16:29   #165
Ja se malo sramim jer sam slučajem slučajnim pročitao tri njezine knjižice od kojih je ostala najupečatljivija, temom, fabulom, likovima, P.S. Volim te. Ostale dvije na razini Mary H. Clark.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=1I9IUVt1CFg
Rafa007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 17:10   #166
Trenutno čitam njezinu "Mjesto zvano ovdje". Ne znam što bi rekla o njoj. Tipično njezino pisanje. Lagano ljetno štivo.

Najbolja njezina knjiga mi je zasad "Na kraju duge". Još me čeka na polici "Kao nikad u životu" i "kako se zaljubiti".
morčić_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2015., 09:55   #167
Bok!
Jučer sam pročitala njenu knjigu Da me barem možes vidjeti. Jako mi se svidjela i htjela bi pogledati film.
Molim vas možete li mi reći koji je naslov filma na engleskom htjela bi ga pogledati!
__________________
Sve u životu možeš stvoriti -osim duše! S njom se moraš roditi!
Melani@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2015., 00:45   #168
Quote:
Melani@ kaže: Pogledaj post
Bok!
Jučer sam pročitala njenu knjigu Da me barem možes vidjeti. Jako mi se svidjela i htjela bi pogledati film.
Molim vas možete li mi reći koji je naslov filma na engleskom htjela bi ga pogledati!
Film još nije snimljen
split1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2015., 14:11   #169
Quote:
split1995 kaže: Pogledaj post
Film još nije snimljen
👍🏻
Onda sam dobila krivu info😝
Ok, svejedno hvala!
__________________
Sve u životu možeš stvoriti -osim duše! S njom se moraš roditi!
Melani@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 20:36   #170
Je vidio mozda netko negdje za kupiti njezinu knjigu Savrseni? To je nastavak romana Nesavrseni. Ne zivim u gradu, pa me zanima u koju knjizaru trebam ici ako su uopce preveli i izdali taj roman.
toby5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:41.