Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2011., 16:43   #201
Quote:
NO.1 kaže: Pogledaj post
heeh svi smo na šparanju ima i drugih potreba u životu pogotovo prije Božića i Nove Godine
je nego, ne bude karting nikud pobegal, vidiš i sam da im dobro ide
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 19:11   #202
Quote:
Sepa kaže: Pogledaj post
je nego, ne bude karting nikud pobegal, vidiš i sam da im dobro ide
ide im odlično
recimo da imaju 4 vožnje u sat vremena, a vozi se 8 sati dnevno i da u svakoj vožnji ima prosječno 7 vozača
koji plate 90 kn, pa to je brdo, oni oko 20 000 zarade dnevno vikendom skoro duplo, dakle propali vjerojatno
nebudu... ak im u Rumunjskoj ide odlično, ovdje će sigurno

a i kad dođe toplije vrijeme možemo raditi bolja vremena...
NO.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 19:52   #203
jel vam tu netko poznat ?

EDIT: nije

Zadnje uređivanje Sepa : 13.12.2011. at 20:52.
NO.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 19:54   #204
Bomba! uuufff

NO.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2011., 20:56   #205
Quote:
NO.1 kaže: Pogledaj post
Bomba! uuufff
i Dvina se iskazala ali iskreno govoreći, ona plava hostesa mi je bolja od obje, bez obzira kaj više volim crnke. prava femme fatale
no više sam se družio sa curama s garderobe, normalne, pametne i zgodne
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 01:02   #206
Quote:
Sepa kaže: Pogledaj post
i Dvina se iskazala ali iskreno govoreći, ona plava hostesa mi je bolja od obje, bez obzira kaj više volim crnke. prava femme fatale
no više sam se družio sa curama s garderobe, normalne, pametne i zgodne
da djeluje simpa mala plava i Renatica mi je jako simpa
NO.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 01:26   #207
zanima me koliko desetinki po krugu znači 10 kg više il manje na ovoj stazi. Moglo bi značit puno pošto su kartovi relativno slabi za povuč, a zavoja ima dosta... baš bi jedan dan išel odvozit ovak normalno, pa odmah iza toga sa utezima od 10 kg to me jako interesira...
NO.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 01:41   #208
Quote:
NO.1 kaže: Pogledaj post
zanima me koliko desetinki po krugu znači 10 kg više il manje na ovoj stazi. Moglo bi značit puno pošto su kartovi relativno slabi za povuč, a zavoja ima dosta... baš bi jedan dan išel odvozit ovak normalno, pa odmah iza toga sa utezima od 10 kg to me jako interesira...
ja ti odmah mogu reć da karting mene vuče ko krepana kokoš
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 02:18   #209
Quote:
Sepa kaže: Pogledaj post
ja ti odmah mogu reć da karting mene vuče ko krepana kokoš
ako 10 kg dosta znaci onda bi mi rezultat bio jako jako dobar kad bi skinuo na 77

Zadnje uređivanje NO.1 : 14.12.2011. at 02:24.
NO.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 10:55   #210
Meni stvara problem što nemogu vozit sa naočalama zbog kacige,POLUDIO SAM , mutno mi je
ferrari lover is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 12:19   #211
Quote:
ferrari lover kaže: Pogledaj post
Meni stvara problem što nemogu vozit sa naočalama zbog kacige,POLUDIO SAM , mutno mi je
vidio sam ekipu koja vozi s naočalama. možda da uzmeš neki jeftilen za 50-100 kuna, one iz pošte ili lidla, manje su pa bi možda stale. tek tolko da vidiš bolje

moja dioptrija još uvijek dozvoljava vožnju kartinga bez naočala.
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 12:20   #212
Quote:
NO.1 kaže: Pogledaj post
ako 10 kg dosta znaci onda bi mi rezultat bio jako jako dobar kad bi skinuo na 77
moguće. al nemoj previše, frend sa 57 kila vozio, bacalo ga na sve strane. jest da je ubrzaval iz zavoja ko špriher ali je moral prikočiti za svaki zavoj...
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 12:20   #213
evo i drugi endurance

http://www.karting-arena.com/en/news...e-xmas-edition
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 14:21   #214
Quote:
Sepa kaže: Pogledaj post
moguće. al nemoj previše, frend sa 57 kila vozio, bacalo ga na sve strane. jest da je ubrzaval iz zavoja ko špriher ali je moral prikočiti za svaki zavoj...
Mislim ak regulira to da ne proklizava puno, da će više dobit na ubrzavanju kroz cijeli krug i većoj brzini nego izgubit radi malo jačeg kočenja jer dvije su ravnice i dva duga blaga zavoja gdje on dobiva puno, to što on mora više kočit nije razlog samo njegove male mase već i to što je razvio veću brzinu od nas ostalih od zavoja do zavoja što mu je već plus...može uz "istovremeno" gas-kočnica zadržavat dobar moment u nekim zavojima i izać dosta brzo...čak ga njegovo proklizavanje nebi tolko ukopavalo kao što ukopa teže ljude, pa bi imao priliku za oštre zavoje postavit kart sa laganim klizanjem na ulazu prema sredini zavoja za što pravocrtniji izlaz, a ubrzanje bi imao super i nebi ga ukopavalo... bar tako mislim...Istina, sa svakom kilažom se treba drugačije prilagođavat vožnji i morao bi dobro znat vozit uz puno promjena tj. oscilacija, kočenje itd...a to zahtjeva puno veće znanje od onih koji imaju više kg jer su prisiljeni pimplat sa kočnicim, gasom i pravilnim držanjem karta, al takav ima bolju priliku za napravit rekord... netko težak će doseć svoj limit i nece imat opcije za bolju tehniku i stat ce na nekom vremenu ispod rekorda...
Eto to je moje viđenje svega toga sorry malo sam odužio pisanje teorije
koje je vrijeme odvozio ak se smije znati? Mada 57 kg je fakat malo
Sam se meni neda mršavit do 77 radi karta
NO.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 14:23   #215
Quote:
Sepa kaže: Pogledaj post
jel ideš? Meni je nekak još sa lovom tak tak
NO.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 14:30   #216
Quote:
ferrari lover kaže: Pogledaj post
Meni stvara problem što nemogu vozit sa naočalama zbog kacige,POLUDIO SAM , mutno mi je
uzmi jednodnevne kontaktne leće ako možeš... pošto ih ne nosiš inače, jednodnevne leće se ne osjete u oku tj. ne žuljaju jer su jako tanke, a i mislim da nebi trebale biti preskupe... paket oko 150kn, a dobiš ih 30 komada i koristiš samo za rejsanje možeš zabacivat glavu kak hoćeš
Ja imam jednu leću... a drugo oko je na 0 pa mi je duplo jeftinije
NO.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 15:09   #217
Quote:
NO.1 kaže: Pogledaj post
Mislim ak regulira to da ne proklizava puno, da će više dobit na ubrzavanju kroz cijeli krug i većoj brzini nego izgubit radi malo jačeg kočenja jer dvije su ravnice i dva duga blaga zavoja gdje on dobiva puno, to što on mora više kočit nije razlog samo njegove male mase već i to što je razvio veću brzinu od nas ostalih od zavoja do zavoja što mu je već plus...može uz "istovremeno" gas-kočnica zadržavat dobar moment u nekim zavojima i izać dosta brzo...čak ga njegovo proklizavanje nebi tolko ukopavalo kao što ukopa teže ljude, pa bi imao priliku za oštre zavoje postavit kart sa laganim klizanjem na ulazu prema sredini zavoja za što pravocrtniji izlaz, a ubrzanje bi imao super i nebi ga ukopavalo... bar tako mislim...Istina, sa svakom kilažom se treba drugačije prilagođavat vožnji i morao bi dobro znat vozit uz puno promjena tj. oscilacija, kočenje itd...a to zahtjeva puno veće znanje od onih koji imaju više kg jer su prisiljeni pimplat sa kočnicim, gasom i pravilnim držanjem karta, al takav ima bolju priliku za napravit rekord... netko težak će doseć svoj limit i nece imat opcije za bolju tehniku i stat ce na nekom vremenu ispod rekorda...
Eto to je moje viđenje svega toga sorry malo sam odužio pisanje teorije
koje je vrijeme odvozio ak se smije znati? Mada 57 kg je fakat malo
Sam se meni neda mršavit do 77 radi karta
to mu je prvi put bilo tak da je odvozio sporije od mene
al teorija ti uglavnom drži vodu
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 15:09   #218
Quote:
NO.1 kaže: Pogledaj post
jel ideš? Meni je nekak još sa lovom tak tak
idem. doduše još četvrtog tražimo, svima je malo frka s lovom...
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2011., 15:53   #219
Quote:
NO.1 kaže: Pogledaj post
uzmi jednodnevne kontaktne leće ako možeš... pošto ih ne nosiš inače, jednodnevne leće se ne osjete u oku tj. ne žuljaju jer su jako tanke, a i mislim da nebi trebale biti preskupe... paket oko 150kn, a dobiš ih 30 komada i koristiš samo za rejsanje možeš zabacivat glavu kak hoćeš
Ja imam jednu leću... a drugo oko je na 0 pa mi je duplo jeftinije

Da,nije skupo,ali to su mi 2 vožnje,rađe ja malo škiljim
ferrari lover is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2011., 02:47   #220
bio večeras, zakasnili na prijavu za endurance, očito se mora odmah ujutro prijaviti inače nula bodova.
malo sam gledao ekipu kak vozi, kartinzi sad drže stazu ko da su na tračnicama
odvozio bi i ja koji krug ali nisam baš bil u stanju, ak me razmete
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:34.