Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2007., 17:28   #61
Slazem se sa Smoogjom. Haunted je valjda morao objaviti kao "roman" mada je pisao price i one jesu dobre. Ovo izmedju je sranjce. Ali Rant, kojeg jos nisam zavrsio, mi se cini jednako dobrim kao FC, skoro pa kao Survivor.
__________________
The scientific theory I like best is that the rings of Saturn are composed entirely of lost airline luggage.
--Mark Russell
Drenowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 23:19   #62
Quote:
Drenowski kaže: Pogledaj post
Slazem se sa Smoogjom. Haunted je valjda morao objaviti kao "roman" mada je pisao price i one jesu dobre. Ovo izmedju je sranjce. Ali Rant, kojeg jos nisam zavrsio, mi se cini jednako dobrim kao FC, skoro pa kao Survivor.
Ja, priznat ću, imam problem s tim Survivorom. Iako ima pregenijalnih dijelova, nekako mi je kompletno iskustvo romana nakon čitanja ostalo prilično blijedo. Tako da uz "Diary" koji jedini iz dosadašnjeg opusa doživljavam kao čisti promašaj, "Survivor" zapravo najrjeđe prolistavam tu i tamo. Možda bih ga trebao pročitati ponovo.

A "Rant" je urnebesan. Nisam još dovršio, ali ne vidim načina da pokvari fenomenalan dojam koji mi je ostavio do ovog trenutka. Mislim da ću ga poklanjati za rođendane.
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2007., 23:28   #63
Heh, procitao sam samo FC i bio mi je super, a od ostalih Palahniukova imam tek taj "Dnevnik" :\

Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
A "Rant" je urnebesan. Nisam još dovršio, ali ne vidim načina da pokvari fenomenalan dojam koji mi je ostavio do ovog trenutka. Mislim da ću ga poklanjati za rođendane.
Zvuci dobro, taj "Rant". Pozvat ću te na rođendan
Sudden Sid is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2007., 18:46   #64
choke i invisible monsters meni najbolji, a survivora nisam nabavio. rant ni ne znam da postoji ali idem kupit kad ima u algoritmu.
__________________
bokbok
passenger1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 20:20   #65
Meni je Survivor biblija, to je to. Jedino sam to i FC citao vise od jednom. Vidim da cu i Rant dodati toj listi.

Osim sto me ovi gadovi ne pustaju da ga zavrsim.
__________________
The scientific theory I like best is that the rings of Saturn are composed entirely of lost airline luggage.
--Mark Russell
Drenowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2007., 21:34   #66
Quote:
Drenowski kaže: Pogledaj post
Meni je Survivor biblija, to je to. Jedino sam to i FC citao vise od jednom. Vidim da cu i Rant dodati toj listi.
Ja jutros dovršio Rant. To se naprosto mora pročitati još jednom. To je jednostavno pre-.
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 15:08   #67
Jep. Sad imam poriv da odmah krenem citati iz pocetka. Ima nesto na pocetku, nesto sakriveno u prvih 10-20 stranica knjige i tu mi je na vrhu mozga ali nikako da dodje.
__________________
The scientific theory I like best is that the rings of Saturn are composed entirely of lost airline luggage.
--Mark Russell
Drenowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 15:57   #68
Quote:
Drenowski kaže: Pogledaj post
Jep. Sad imam poriv da odmah krenem citati iz pocetka. Ima nesto na pocetku, nesto sakriveno u prvih 10-20 stranica knjige i tu mi je na vrhu mozga ali nikako da dodje.
A reci ti meni, je l' to naznačeno da se mama kreše sa šerifovim malim?
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 16:41   #69
Nije. A ti si se sad uhvatio bas za to s kim se sevi Irene.
__________________
The scientific theory I like best is that the rings of Saturn are composed entirely of lost airline luggage.
--Mark Russell
Drenowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 17:16   #70
Quote:
Drenowski kaže: Pogledaj post
Nije. A ti si se sad uhvatio bas za to s kim se sevi Irene.
A jesi baš siguran? Jer, ono, mali nakon Sex Tornada nije bio siguran je li njemu Rant opalio staru, a ko mali je stalno visio kod Irene i divio joj se, a sad po noći dolazi do nje i zajedno drže Tooth Museum... Šta bi ti radije, da te pitam o liminoidnosti?
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 17:25   #71
Sta si se zapijenio! Nisam rekao da nije sevio nego da nije naznaceno. Naravno da ima smisla i naravno da je vjerojatno tako.

We Know Why You Rubberneck
__________________
The scientific theory I like best is that the rings of Saturn are composed entirely of lost airline luggage.
--Mark Russell
Drenowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 17:27   #72
Quote:
Drenowski kaže: Pogledaj post
Sta si se zapijenio!
Rabbies.
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 22:42   #73
Samo da velim da je, eto, prošlo nekoliko dana od zaklapanja i da mi taj idiot i dalje ne ide iz glave. Koliko je on unutra natrpao, to obradi malo koji skriboman u cjelokupnom svom opusu. I još toliko vješto i beskrajno duhovito. Evo, reći ću - "Rant" je al pari Vonnegutu i to u naponu snage.

Kad je pred kraj uvalio i

Echo Lawrence: Instead of dye, I dropped the egg in a cup of coffee. After I drank the coffee, the egg sat there in the bottom of the paper cup, Rant words telling me: "In three days, I'll return from the dead." Some kind of Easter quote.

... e, tad sam naglas rekao: "Ma odi u kurac!"
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 22:49   #74
E jebiga Smoogj sad si i mene zaintrigir'o,

veliš ima ga u Algoritmu? Tog Ranta, jel...
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 22:50   #75
Quote:
Katatonični_Dabar kaže: Pogledaj post
E jebiga Smoogj sad si i mene zaintrigir'o,

veliš ima ga u Algoritmu? Tog Ranta, jel...
O, ima. I to i britansko i USA izdanje. USA je hardcover i pet kuna jeftinije, samo ga treba znati prepoznati.
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 22:54   #76
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
O, ima. I to i britansko i USA izdanje. USA je hardcover i pet kuna jeftinije, samo ga treba znati prepoznati.
Jel tamo u sekciji sf/fantasy/horror? Jer vidim na wikipediji da je nekakva dystopian novela.

Nego, kak da ga prepoznam, to US izdanje? Po cijeni?
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 23:00   #77
Quote:
Katatonični_Dabar kaže: Pogledaj post
Jel tamo u sekciji sf/fantasy/horror? Jer vidim na wikipediji da je nekakva dystopian novela.
Oba su tamo na onom središnjem dijelu, među najnovijim izdanjima.
Dystopian novel, kurac-palac. Našo se neki Jango Fett na wikipediji definirat. Ne mo'š to opisat, to je čisti užitak čitanja i razmišljanja.

Quote:
Katatonični_Dabar kaže:
Nego, kak da ga prepoznam, to US izdanje? Po cijeni?
'Vako.
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 23:06   #78
Quote:
Mr Smoogj kaže: Pogledaj post
Oba su tamo na onom središnjem dijelu, među najnovijim izdanjima.
Dystopian novel, kurac-palac. Našo se neki Jango Fett na wikipediji definirat. Ne mo'š to opisat, to je čisti užitak čitanja i razmišljanja.


'Vako.

Vu-huu, dobra naslovnica, već mi se sviđa... tnx


Jango Fett
__________________
Ya fuking eejit!
Katatonični Dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 23:53   #79
Mister, znas da je ovo prvi dio trilogije? Iduci izlazi 2009. Zadnji 2011. Izmedju ce biti kratki i grozni romani. Iduce godine je "Snuff"; 2010. ne znam.
__________________
The scientific theory I like best is that the rings of Saturn are composed entirely of lost airline luggage.
--Mark Russell
Drenowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 23:58   #80
Quote:
Drenowski kaže: Pogledaj post
Mister, znas da je ovo prvi dio trilogije? Iduci izlazi 2009. Zadnji 2011. Izmedju ce biti kratki i grozni romani. Iduce godine je "Snuff"; 2010. ne znam.
I want to know more! Daj link.
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:48.