Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2014., 13:28   #2221
Quote:
Dalia-Bozur kaže: Pogledaj post
https://www.facebook.com/video.php?v=770227889690176

mislenje prolaznika, ko je bolja glumica Bergüzar ili Tuba
Slazem se sa prolaznicima i sa Bugrom i Alicanom.
Dobar je onaj plavusan sto pita hoce li ga upoznati sa njom.
biljanap is offline  
Old 20.10.2014., 11:03   #2222
http://www.medyafaresi.com/haber/Hal...ti_409452.html

Familija Ergenc u Zorlu Center,
Dalia-Bozur is offline  
Old 26.10.2014., 10:07   #2223
https://www.google.de/url?sa=t&rct=j...v_1ONb2Ms9lT9w
Reporteri pitaju Berg i Halita, za recept jednog uspjesnog braka,odgovori :razumjevanje, postovanje, i Halit dodaje,naravno i ljubav

Zadnje uređivanje TheWitch : 26.10.2014. at 17:48. Reason: link
Dalia-Bozur is offline  
Old 30.10.2014., 12:04   #2224


Berg i Halit kod scenaristice Eylem Copalat (pise scenario za Karadayi) :klap:
Dalia-Bozur is offline  
Old 31.10.2014., 11:00   #2225




Dodjela nagrade od Ayakli Gazete za najbolju dramsku glumicu 2014
Dalia-Bozur is offline  
Old 03.11.2014., 16:15   #2226


Slike sa seta :
Dalia-Bozur is offline  
Old 05.11.2014., 10:51   #2227
https://www.facebook.com/video.php?v=878880238818846

Video sa dodjele nagrada Ayakli Gazete :klap:
Dalia-Bozur is offline  
Old 07.11.2014., 10:37   #2228


Bergi :klap: u Pragu na snimanju za Pantene
Dalia-Bozur is offline  
Old 09.11.2014., 11:30   #2229


Slika za Pantene reklamu
Dalia-Bozur is offline  
Old 09.11.2014., 14:02   #2230
I pored uspeha serije u kojoj Berg igra, ostala sam ravnodusna prema njoj, sve dok nije pocela da lepi svoje privatne slike gde stigne. Odnosno, napokon sam uvidela da mi se ne sidja. Pitam se, koga ona svakih 5 minuta uverava u svoju srecu? U srecu svog braka?? Publiku? Ili Sebe?

Evo. Ja sam publika. Nemam potrebu da gledam njenu ljubav sa suprugom Halitom. To je njena stvar. Ja kao deo publike imam potrebu da je gledam u ljubavi sa onim sa kojim je gledam i zbog cega gledam tu seriju. Njihov me zivot ne zanima. Zanima me zivot koji su mi prikazali u serijalu, zbog cega svakog ponedeljka sedim pred ekranom po 3 sata i jace.

Serijal Karaday ne pratim zbog Halita, nego zbog Mahira i Feride. A ona je Feride. Za mene, za publiku, za stampu. U svojoj kuci je ono sto ona hoce. U javnosti trebala bi biti sto javnost od nje trazi.

Jar. Javnost joj daje nagrade i novce, ne Halit. Dosadila mi je vec!

P.S. Vrlo atraktivna, sposobna glumica, ali hladna, promisljena i preambiciozna. Glumi verovatno i po kuci dok se kupa, jbt!
__________________
Attack life, it's going to kill you anyway.
sisivm is offline  
Old 10.11.2014., 15:45   #2231
http://www.ucankus.com/detay/127350/...ne-yorum-yapti
http://gecce.com/magazin/haber/halit...opusme-diyemem

Nema koje novine ne pisu o ljubljenju Berg sa Kennanom u seriji
Covjek bi pomislio da ni jedna glumica koja je ozenjena ili u vezi se ne ljubi sa partnerom s kojim snima
A mozda nekome smeta da je serija vec u 3 sezoni na vrhu, pa sad kopaju da nekog ocrne , i postavljaju neke moralne kriterije
Dalia-Bozur is offline  
Old 12.11.2014., 22:00   #2232


Na dodjeli nagrade MEN OF THE YEAR 2014
Dalia-Bozur is offline  
Old 13.11.2014., 11:55   #2233



Jos par slika sa dodjele GQ Magazina
Dalia-Bozur is offline  
Old 13.11.2014., 14:49   #2234
Quote:
sisivm kaže: Pogledaj post
I pored uspeha serije u kojoj Berg igra, ostala sam ravnodusna prema njoj, sve dok nije pocela da lepi svoje privatne slike gde stigne. Odnosno, napokon sam uvidela da mi se ne sidja. Pitam se, koga ona svakih 5 minuta uverava u svoju srecu? U srecu svog braka?? Publiku? Ili Sebe?

Evo. Ja sam publika. Nemam potrebu da gledam njenu ljubav sa suprugom Halitom. To je njena stvar. Ja kao deo publike imam potrebu da je gledam u ljubavi sa onim sa kojim je gledam i zbog cega gledam tu seriju. Njihov me zivot ne zanima. Zanima me zivot koji su mi prikazali u serijalu, zbog cega svakog ponedeljka sedim pred ekranom po 3 sata i jace.

Serijal Karaday ne pratim zbog Halita, nego zbog Mahira i Feride. A ona je Feride. Za mene, za publiku, za stampu. U svojoj kuci je ono sto ona hoce. U javnosti trebala bi biti sto javnost od nje trazi.

Jar. Javnost joj daje nagrade i novce, ne Halit. Dosadila mi je vec!

P.S. Vrlo atraktivna, sposobna glumica, ali hladna, promisljena i preambiciozna. Glumi verovatno i po kuci dok se kupa, jbt!
Ja nisam fan Berguzar Korel, ali jesam fan njenog supruga koji mi je od nje neuporedivo zanimljivi i iz tog razloga pratim njene profile na drustvenim mrezama, u nadi da cu naleteti na neki fotos na kojem se, za promenu, nalazi i on, osim njenih prijateljica i raznih drugih, meni nezanimljivih, likova iz njenog privatnog i profesionalnog zivota. Zbog toga me zanima kako si ti stekla utisak da je Halita previse na njenim privatnim fotosima? Zapravo, njega ima ponajmanje.

Uzgred, ona je u javnosti, mimo onoga sto vidis na ekranu kada pratis Karadayi, Berguzar Korel, ne Feride i nema nikakvu obavezu da potrebu publike za mastanjem o imaginarnim karakterima koje trenutno tumaci hrani glumom mimo kamera. Sve sto nije serijal, spada u realnost, odnosno njen privatan i profesionalni zivot, u kojem ona nije lik, vec licnost sa imenom i prezimenom.

Mene ne zanimaju ni Feride ni Berguzar - mimo Halita. I svoje interesovanje fokusiram na adekvatne sadrzaje. Ukoliko te Berguzar Korel, zena Halita Ergenca, ne zanima, vec te zanima lik Feride koja je u vezi sa Mahirom, ili Kenan Imirzalioglu u paru sa Berguzar Korel - za to postoje adekvatne stranice, posvecene serijalu Karadayi i njegovim likovima/glumcima. Tamo fanovi pustaju masti na volju, zamisljaju razlicita scenarija izmedju glavnih likova i sparuju ih mimo kamera na raznim kolazima i fotomontazama. Tu ces dobiti ono sto ti treba - 24h Feride, bez Halita i realnosti koja cini zivot Berguzar.
blueice011 is offline  
Old 14.11.2014., 13:30   #2235
https://www.youtube.com/watch?v=25ZjxM8a3Xo

Sa dodjele nagrade GQ Magazin, :

Berg veli da je jako ponosna na Halita
Dalia-Bozur is offline  
Old 16.11.2014., 08:05   #2236
http://gecce.com/magazin/haber/davet...berguzar-korel

Bergi , Na svim primanjima najelegantnija zena
Dalia-Bozur is offline  
Old 23.11.2014., 08:13   #2237


Bergi jucer u Zorla Centru bila u kupovini,
Dalia-Bozur is offline  
Old 25.11.2014., 11:54   #2238
Quote:
blueice011 kaže: Pogledaj post
Ja nisam fan Berguzar Korel, ali jesam fan njenog supruga koji mi je od nje neuporedivo zanimljivi i iz tog razloga pratim njene profile na drustvenim mrezama, u nadi da cu naleteti na neki fotos na kojem se, za promenu, nalazi i on, osim njenih prijateljica i raznih drugih, meni nezanimljivih, likova iz njenog privatnog i profesionalnog zivota. Zbog toga me zanima kako si ti stekla utisak da je Halita previse na njenim privatnim fotosima? Zapravo, njega ima ponajmanje.

Uzgred, ona je u javnosti, mimo onoga sto vidis na ekranu kada pratis Karadayi, Berguzar Korel, ne Feride i nema nikakvu obavezu da potrebu publike za mastanjem o imaginarnim karakterima koje trenutno tumaci hrani glumom mimo kamera. Sve sto nije serijal, spada u realnost, odnosno njen privatan i profesionalni zivot, u kojem ona nije lik, vec licnost sa imenom i prezimenom.

Mene ne zanimaju ni Feride ni Berguzar - mimo Halita. I svoje interesovanje fokusiram na adekvatne sadrzaje. Ukoliko te Berguzar Korel, zena Halita Ergenca, ne zanima, vec te zanima lik Feride koja je u vezi sa Mahirom, ili Kenan Imirzalioglu u paru sa Berguzar Korel - za to postoje adekvatne stranice, posvecene serijalu Karadayi i njegovim likovima/glumcima. Tamo fanovi pustaju masti na volju, zamisljaju razlicita scenarija izmedju glavnih likova i sparuju ih mimo kamera na raznim kolazima i fotomontazama. Tu ces dobiti ono sto ti treba - 24h Feride, bez Halita i realnosti koja cini zivot Berguzar.
Ocito si pisala, ali nisi procitala sta si napisala. Evo, pomazem ti boldom, da jasnije vidis i razumes sta ti ustvari meni objasnjavas. Halita ces naci na adekvatnim stranicama njegovih fanova, njegovih licnih i profesionalnih i tako dalje. Ne drzi mi lekcije o detskim fantazijama spajanje glumaca prema ulogama, to ocito ti nisi jos prevazisla.

Kad kazem da me ne zanima njen privatni zivot, ja to i mislim. Ona je javna licnost i tako i treba da se ponasa. Privatni zivot je njena stvar i treba ga cuvati doma. Jesam li jasnija, ili da ti crtam olovkama u boji Halita Ergenca, koga usput jako volim. Hajt ne zamaraj se vise sa mnom, trazi Halita u njegovom podforumu.

Srecno sa pretragom.

P.S. Njihovi profili po socijalnim mrezama su javni. Privatne cuvaju za sebe i svoje prijatelje, van dometa publike.
__________________
Attack life, it's going to kill you anyway.
sisivm is offline  
Old 26.11.2014., 13:16   #2239
https://www.facebook.com/video.php?v=814731891923590

Video o Bergüzar, njenim serijama i privatno::klap:
Dalia-Bozur is offline  
Old 30.11.2014., 08:48   #2240


Berg i Tuba sa scenaristicom Semom Ergenekom :klap:
Dalia-Bozur is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:34.