Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2004., 23:08   #21
izmedju ostalog savjeti su bili na nekom topiku na kojem je i afrodita davala savjete
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2004., 23:11   #22
Talking

Marija_1963 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2004., 23:14   #23
Quote:
magic kaže:
zato ce te kasnije napast bore
ja već vidim razliku s nekim frendicama .. prije je koža išla u njihovu korist, ali mi se čini da se kolo sreće polako okreće

i sva ona dugogodišnja njega ... kreme, tonici, losioni, masaže i tretmani ... valjda će se konačno poćeti vraćati

Štef'ce dolaz vamo !!!!
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2004., 23:20   #24
Najbolji savjet koji mi je dala jest bio da kod moje masne i pronlemaztichne a istovremeno sklone dehidraciji kozhe a u zrelos sam dobi, najbitnije je pratiti stanje kozhe.

Dakle - imati proizvode i za mjeshovitu kozhu ali i one za hidriranje. pa ih koristiti vec prema tome kakvo nam je koji dan ili chak dio dana stanje lica.

vjerovali ili ne, ali obichna nivea krema nekoliko minuta na licu u malo debljem sloju, a onda skinuta namochenom vatom, chuda je proshle zime uchinila za moju kozhu.

A prije ne bih tako masnom kremom ni praznom kutijom prishla licu, od straha


shtefa
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2004., 23:25   #25
Quote:
magic kaže:
Najbolji savjet koji mi je dala jest bio da kod moje masne i pronlemaztichne a istovremeno sklone dehidraciji kozhe a u zrelos sam dobi, najbitnije je pratiti stanje kozhe.

Dakle - imati proizvode i za mjeshovitu kozhu ali i one za hidriranje. pa ih koristiti vec prema tome kakvo nam je koji dan ili chak dio dana stanje lica.
ja to radim

meni recimo Decleorova ulja korištena povremeno dosta pomažu

i ne stavljati ništa agresivno na kožu jer ćeš napravit vulkansku kontrareakciju

Štefiiiiiceeeeee, jaaaaaaaavi seeeeeee
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2004., 23:27   #26
Quote:
magic kaže:

obichna nivea krema nekoliko minuta na licu u malo debljem sloju, a onda skinuta namochenom vatom, chuda je proshle zime uchinila za moju kozhu.
zaboravih reći kako je ona plava obična nivea krema iz neugledne limene kutije jedan od najboljih izuma u povjesti čovječanstva



__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2004., 23:27   #27
Ja zapravo ne bi mogla definirati kakva je moja koza. Nekad je suha ko barut, cim god je namazem - suha. Prestrasno. Nekad je masna, tak da na njoj mogu jaja peci. Nekad je pak sva nekakva sjebana, puna nekih sitnih pristisa a nisu pristici... grozna koza

Ono cemu ja pribjegavam, imam kremu za svaku vrstu koze, pa onda se ravnam prema njoj. Kad je u "Sahara" fazi, bacim na nju hranjiviju kremu i vlazi. Kad je u "Jaje" fazi, onda imam blaze kremice koje to sranje ublazuju + maske za lice. I taaak. Snalazim se.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2004., 23:48   #28
Plava Nivea...hm!

Stvarno to nisam mislila isprobavati jer mi je ko pasta za cipele, ali, eto, nagovorile ste me! Nemam nikakvih probema s kožom općenito, normalna je, ne masti se i to, ali se vide borice dosta i nekad mi bude lice kao umorno, sparušeno, a nije suho. I sad izbjegavam pudere u prahu i kamenu jer mi se čini da djeluju poput bugačice - naime, upiju svu vlagu i lice izgleda starije. Ili ja nisam našla dobar puder
Marija_1963 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 00:00   #29
Marija

probaj termalnu vodu ... našpricaš se poslije umivanja lica ili kad god osjetiš da ti treba .. spašava kožu u sezoni grijanja

ja imam od Avenea, znam da je radi i Vichy
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 00:22   #30
Jedna od najboljih krema za suhu kozu lica je Lipomoist. Napravilili su je studenti Medicinske skole u Miami-ju. Odlicna je, jer je masna i koza ju upija instantno.
Znaci ne kao obicne masne kreme kaj stoje na povrsini koze, ova se upije i iznutra "poravnava povrsinski sloj. A fakat je velika moze trajati i do 2 mjeseca. Moja mama ju koristi (u kombinaciji sa jos necim) i kaze da bez nje vise ne bi mogla. Kosta sitnicu nekih $12. Evo link:
http://www.dermstore.com/product_Ski...urizer_199.htm

Zadnje uređivanje Karmela : 19.09.2004. at 03:54.
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 00:29   #31
Quote:
kokakoka kaže:
što se perutanja kože tiče, moj nos je priča za sebe valjda će ga avene malo smiriti, jer ću u suprotnom biti prisiljena dati abnormalno puno love za sisley čiji sam tester religiozno trackala sad samo čekam da se poklopi neki PMS i opsesivno kompulzivni šoping kada ću dati 750 kuna za jednu kremicu.
pa zasto bas tu preskupu kremu,ima toliko dobrih kvalitetnih krema na trzistu,jeftinijih....sigurno se moze naci za tvoj zahtjevan nos
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 00:35   #32
Quote:
sunčica kaže:
zaboravih reći kako je ona plava obična nivea krema iz neugledne limene kutije jedan od najboljih izuma u povjesti čovječanstva

o yes

poslije dugog traganja za kremom za okolo ociju,podocnjaka,borica...isprobavsi Chanel,Shiseido...nivea je jedina poslije koje sam se budila ujutro svjeza,manje nabubreni podocnjaci,koza nahranjena,zdrave boje...
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 11:17   #33
Quote:
dora kaže:
Ja zapravo ne bi mogla definirati kakva je moja koza. Nekad je suha ko barut, cim god je namazem - suha. Prestrasno. Nekad je masna, tak da na njoj mogu jaja peci. Nekad je pak sva nekakva sjebana, puna nekih sitnih pristisa a nisu pristici... grozna koza
draga dora, zapravo mi je otvaranjem ove teme bila namjera informirati vas da se četvrtkom u apoteci u mertićevoj (vidi prvi post ) radi besplatno dijagnosticiranje stanja kože, pa sve one koje imaju kakvih nedoumica, mogu se konačno upoznati sa pravim stanjem stvari.

p.s. samantha, nije onaj sisley samo za nos, a rezultate - jer mi dotična krema jako odgovara - sam odmah vidjela. s dva testera sam zaključila da bi to bilo to, ali još uvijek me razum drži podalje od kupovine dotične kreme
__________________
On je nesretan – bit ću malo grub – ako ne dobije bombon od svakoga za čijim stolom recitira. - Slobodan Šnajder o građaninu R.Š.
kokakoka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 11:46   #34
Quote:
magic kaže:

vjerovali ili ne, ali obichna nivea krema nekoliko minuta na licu u malo debljem sloju, a onda skinuta namochenom vatom, chuda je proshle zime uchinila za moju kozhu.

o daaaaa... ja je ponekad izmijesham sa malo maslinovog ulja...
a tu je neko josh spomenuo i decleorova ulja... meni su super...

a sad za pobornike onih voda u spreju... ajde nek mi neko objasni kako voda koju nashpricash na kožu prodire i rehidrira... ako to uspije, dobit ce nobelovu nagradu...

molim samo struchna objashnjenja...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 12:36   #35
Decleorova ulja su doista super


sve kozmetichke proizvode kupujem u parfumeriji gdje imam karticu 'chlana' i onda zhicam testere ulja.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 13:21   #36
Quote:
kokakoka kaže:
draga dora, zapravo mi je otvaranjem ove teme bila namjera informirati vas da se četvrtkom u apoteci u mertićevoj (vidi prvi post ) radi besplatno dijagnosticiranje stanja kože, pa sve one koje imaju kakvih nedoumica, mogu se konačno upoznati sa pravim stanjem stvari.
Znam, procitala sam ja prvi post .

Poanta je u tome da mi se cetvrtkom definitivno nejde u Marticevu da bi mi neka treba (stucna nadasve) temeljem flastera (???) i kompjutera (hm, pa ni ono kompjutersko odredivanje dipotrije je u mom slucaju upitno) navodno rekla kakva je kao moja koza i uvalilia mi par "jako potrebnih" krema i kremica (li to pokusala uciniti). Rade zivim u nedoumici pa stoga i moj komentar o mojoj svojeglavoj kozi
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 15:58   #37
Quote:
Claire kaže:
a sad za pobornike onih voda u spreju... ajde nek mi neko objasni kako voda koju nashpricash na kožu prodire i rehidrira... ako to uspije, dobit ce nobelovu nagradu...

molim samo struchna objashnjenja...
pa sad...nisam stručna...ali koliko sam ja čitala, koža ne 'diše, ali upija
kože je u stanju upiti čak i vlagu iz zraka, kako ne bi onda vodu sa svojoj površini?

no, tako samo čitah.
izvor: cosmetics unmasked, autor zaboravljen
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 16:02   #38
Meni je koža ko i Mariji. Nikad nisam imala prištiće, koža mi je normalna iako u zadnje vrijeme sklona alergijama. Nego što me brine. Već sad, s 25, vidim da mi bore ne ginu!! I to one duboke, ružne. Stara mi ima istu kožu ko ja. Ne znam da li se to uopće može sprjiečiti nekakvim kremicama
billie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 17:21   #39
Negdje sam se sprdala nad svemogucnoshcu krema, bez obzira na cijenu i nakon toga dobila par uistinu smislenih postova u kojima su se hvalili retinoli i spominjao Lancaster kao neshto stvarno dobro za podruchje oko ochiju.

Teshka srca 'investirala' sam u tu kremu...koristim ju vec desetak dana i APSOLUTNO NIKAKAV bolji efekt od Balea gela za to podruchje - ne vidim.


Dapache, josh me kad ju namazhem uveche, ujutro peku ochi.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 17:23   #40
Quote:
billie kaže:
Stara mi ima istu kožu ko ja. Ne znam da li se to uopće može sprjiečiti nekakvim kremicama
i ja imam mamino lice, sto kaze da mi borice oko ociju ne ginu.
Koliko znam protiv genetike ne mozemo nista, ali mozemo ublaziti efekt i usporiti stvaranje bora, standardnim metodama: tjelovjezba, san, ishrana, vitamini i retinolske kremice za podrucja koja ce biti affected.
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:17.