Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2014., 08:17   #61
Quote:
dujeska kaže: Pogledaj post
I meni je malo postalo dosadno, al eto gledam...kakav je taj last ship?
Lošiji od Extanta ali ima dosta akcije.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 19:25   #62
MASSIVE SPOILERS!!!

Još dok je serija bila u najavi, spominjalo se o čemu se radi u njoj.
Naime, neka rasa vanzemaljaca je istrijebljena ("extinct") i jedini način da se spase jest da se nekako ubace na Zemlju. Dvoje astronauta je imalo halucinaciju u kojoj su vidjeli vanzemaljce u vidu svojih dragih pokojnika i dopustili im da im se približe. Sad je Berry trudna s malim zelenim (tj. s ljudskim djetetom koje na neki način nosi u sebi bitne informacije istrijebljenih svemiraca).

Ima još masu informacija koje se trebaju otkriti (što je bilo s kćeri onog starog?), ali ovo je okosnica.

Višnjić glumi lika uronjenog u svoj posao, koji ne smatra da su "tosteri s kosom" bitno različiti od žive djece. Nadajmo se samo da sve neće krenuti u smjeru "strojeva koji preuzimaju komandu nad svijetom" jer to bi bilo lejm. Ali ova fora s otuđenim znanstvenikom mi je okej. Za sad.
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 22:59   #63
Quote:
darius-britt kaže: Pogledaj post
MASSIVE SPOILERS!!!

Još dok je serija bila u najavi, spominjalo se o čemu se radi u njoj.
Naime, neka rasa vanzemaljaca je istrijebljena ("extinct") i jedini način da se spase jest da se nekako ubace na Zemlju. Dvoje astronauta je imalo halucinaciju u kojoj su vidjeli vanzemaljce u vidu svojih dragih pokojnika i dopustili im da im se približe. Sad je Berry trudna s malim zelenim (tj. s ljudskim djetetom koje na neki način nosi u sebi bitne informacije istrijebljenih svemiraca).
oh, hvala bogu, napokon konketna informacija. ovako kad pročitam spojler, da nisam gledala ni jednu epizodu do sad, nikako ne bih mogla vjerovat da serija može bit tako dosadna.
sačekat ću sve epizode, pa pogledat odjednom.
ProstNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 13:49   #64
Pogleadh prve tri, ipak je to SF. Obožavam SF...ali ne toliko

Dosadno, misteriozne fore koje su bile zanimljive prije 20 godina sa Dosjeima X. Volim misterije, npr. Lost mi je odlična serija (nema veze što je ponekad smušena) ali ovakve fore sa vanzemaljcima su dosadile i bogu i vragu. Pogotovo nama u nekim godinama koji su to već nebrojeno puta vidjeli

Dajte mi odmah vanzemaljce, ne želim čekati kraj sezone kako bih ga vidio u zadnje 2 minuta finala sezone

SF detalji su mi odlični.

Četvrtu neću gledati, previše je zamorno.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 21:47   #65
slažem se da je treća epizoda bila dosadna, ovo mi više sliči na neku kombinaciju trilera i drame a ne na SF što bi trebao.

i nekako ne mogu zamisliti sliku da se sad u seriji odjednom pojavi neki vanzemaljac. ne ide mi u ono okruženje...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 00:44   #66
koliku ima ulogu Višnjić, kužim da je muž, ali ne mora značiti, ako je visoka, gledam
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 20:57   #67
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
koliku ima ulogu Višnjić, kužim da je muž, ali ne mora značiti, ako je visoka, gledam
jedna je od glavnih uloga, pojavljuje se u dosta scena...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 21:29   #68
Quote:
nshk4 kaže: Pogledaj post
jedna je od glavnih uloga, pojavljuje se u dosta scena...
super
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 08:13   #69
Quote:
ProstNick kaže: Pogledaj post
oh, hvala bogu, napokon konketna informacija. ovako kad pročitam spojler, da nisam gledala ni jednu epizodu do sad, nikako ne bih mogla vjerovat da serija može bit tako dosadna.
sačekat ću sve epizode, pa pogledat odjednom.
Meni uopće nije dosadna. I ne kužim ovo jaukanje po forumu. Glumci su dobri, priča je dobra, zahuktava se pomalo i djeluje dovoljno inteligentno da se može gledat.
__________________
No Man's Land
darius-britt is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 14:13   #70
Quote:
darius-britt kaže: Pogledaj post
Meni uopće nije dosadna. I ne kužim ovo jaukanje po forumu. Glumci su dobri, priča je dobra, zahuktava se pomalo i djeluje dovoljno inteligentno da se može gledat.
za jednu seriju koja se predstavlja kao SF je dosadna i mlaka dok bi kao drama ili triler serija mogla proći.
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 14:42   #71
Quote:
nshk4 kaže: Pogledaj post
za jednu seriju koja se predstavlja kao SF je dosadna i mlaka dok bi kao drama ili triler serija mogla proći.
Serija se vodi pod svo troje.

Meni se cini da je tvoje poimanje SF-a naprosto genijalno.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 16:25   #72
Quote:
nshk4 kaže: Pogledaj post
za jednu seriju koja se predstavlja kao SF je dosadna i mlaka dok bi kao drama ili triler serija mogla proći.
Postoji više vrsta SF znaš, nisu svi akcijske svemirske pucačine.
Ako ćemo Extant uspoređivati s knjigama iz prošlosti, ovo je više SF nego kaj ti vjerojatno misliš da je SF.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 16:32   #73
S obzirom na smeće koje se danas prodaje pod SF ovo je gledljivo, podsjeća me na štih sf serija iz devedesetih, dok je sf još bio živ, slažem se da nema originalnih ideja ali ajde bar se pokušava vratit pravi sf a ne sranja koja se danas vrte.
Da je presporo je, htjeli su više zaradit a samo se zajebali, trebali su napravit miniseriju ne seriju.
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 11:32   #74
da li je itko pogledao novu epizodu?

ili su svi odustali kao i ja, hehe, nema nikakvih komentara...
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 11:55   #75
Unatoč očajnoj Halle gleda se i dalje, ne znam, nije to toliko loše da se ne bi ovako kežual gledalo preko ljeta... Ide u paketu s The Strain, Falling Skies, Dominion, Defiance, Helix itd.
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 12:59   #76
Meni je i dalje OK serija. Nije da sam sada lud za njom ali u usporedbi s Under the Dome ili Falling Skies ovo je zapravo gledljivo.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 15:53   #77
Atmosfericno, dobar glavni lik i dobra gluma HB ali nekako prica izgleda jeftino.

Previse toga e nabacano u pilotu sto moze biti dobro ako se sve poveze i da imamo materijala za razmisljanje ali moze biti lose ako su nabacali tek tako i ne spoje sve u daljem toku serije.

Vise me je odusevio pilot Under The Dome ali je zato ostatak sezone koma ovde verujem da moze biti obrnuto ali nekako ne polazem preveliku nadu jer nakon pilota imam osecaj da ovo nece biti nesto preterano dobro.
__________________
One day, we won't be able to close our eyes anymore.
Jacob J. Harper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2014., 09:32   #78
HB mi je bila grozna u zadnjoj epizodi, zanima me kako će završiti operacija.
Jarvis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 12:56   #79
Serija je previše nevina i nježna da bi bila zanimljiva (podsjeća me na još jednu, s razlogom propalu seriju gdje je opet Spielberg imao svoje prste - Terra Nova, gdje smo umjesto sf-a dobili nekakvu obiteljsku dramu i tinejdžerkske ljubavi ), napete stvari su prikazane na katastrofalan način, zumiranjem kamere na lica glumca popraćeno s povišavanje glazbe i onda crni ekran - boljka od koje pati skoro 90% ostalih serija koje se prikazuju od kojih sam već naravno odustao, u čemu najviše mislim na govno Under the dome.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2014., 19:05   #80
Zadnja epizoda je bila jako jako loša, jeftino poput ostalih sf serija, sramota s obzirom na glumačku postavu ali i dalje ću nastavit gledat jer nema ništa drugo.
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.