Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2010., 19:55   #241
Quote:
anita j kaže: Pogledaj post
a cure, da li postoji način kako udebljati gornji dio tijela, iznad struka, a pogotovo ruke?? vjerovatno ne postoji.......
dokle god ste zdrave, dobro se osjećate a i ako se sportom bavite to je jedino bitno! ak vam netko počne kenjat o mršavosti nemojte se suzdržavat od paljbe...mrzim komentare na račun izgleda općenito
i meni su ruke dosta mršave. noge su se nešto popunile al ja oću još. al muči me lice koje je onak malo punije. ne kužim kak mi je tijelo mršavo a lice deblje. pogotovo kad se nasmijem vide mi se obrazi čini mi se da mi sve ode u lice a ne u tijelo
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2010., 03:52   #242
vidjeli ste moju sliku na prošloj strani iz 2006. godine. 4 godine kasnije, 10kg više.. kilaža se rasporedila ali uglavnom od butina do ispod sisa. što se promijenilo nakon što 20 godina nisam mogla ništa pojest i ostat debela.

jela sam više tj. od jutra do mraka. puno više grickalica i slaniša i slatkiša uvela. pojela cijeli ručak. za večeru sendviči. povremeni odlasci na ćevape, mcdonalds i pizzu su učinili svoje.
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 00:43   #243
Quote:
izgubljena u noci kaže: Pogledaj post
stalno se pokušavam udebljati, jedem u nenormalnim količinama - stalno, i ujutro i tijekom dana mali milijun puta, i kasno navečer, sve što mi dođe pod ruku - posebno čokolade u zadnje vrijeme (mix.2 po 100grama na dan ), i meda, i šećer i tone majoneze i sve živo, ali ne ideeeeeeee
i dalje imam bijednih 58 kila na svou visinu od 180
oću bit ko seka aleksić

heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeelp
znan tocno kako ti je i ja pokusajen na sve nacine.meni je isto tako.jeden nenormalno i nigdi mi se nevata i iman 60 kila na istu visinu.neznan samo di sva ta hrana ide
pixie camulus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 02:56   #244
Quote:
mala_bombica kaže: Pogledaj post
sve iste probleme sam imala i ja jela sam stalno redovno i u noci i svakako ali kile ni tam ni vam, na visinu 168 46 kila,a sada 60 kila..meni je sanostol pomogao,ali pila sam ga redovno i stalno i nisam odustajala dok se nisam udebljala koliko sam htjela,popila sam neznam koliko bocica ali morala sam odsutat malo prije da nebudem ko bumbar jer iza njega kile idu jos malo tako da sam ja iza prestanka dobila jos 5.jela sam svaka tri sata i to da se dobro najedem ono da pucam ali opet za tri sata skapavam od gladi.imala sam taki apetit da u stomak vise nemoze stat a meni se jos jede,bas ono kao utekla od gladi..heheheh i sad sam super i rijesila se nadimaka kao i vi sta imate i dosadnih ljudi kad ces se udebljat,jedi vise,a kad gledaju koliko jedem onda im buljci u mojem tanjuru i pitaju gdje mi stane,i sad da jedem vise???ali nije mi se htjelo primat i to je problem bio,sa sanostolom eto jest..sad me gledaju i cude se i sad primam dobre komentare..
Sanostol je sirup kolko sam uspjela vidjeti na netu? Kolko košta i jel ga ima po svim ljekarnama, te kolko si ga dugo morala pit da vidiš prve pomake? Zahvaljujem na odgovoru unaprijed, još ću to probat pa ako ništa nek ide sve kvragu!!!

Inače pila sam plibex-b kompleks, pivski kvasac, ensure plus, proteine za bildere i još gro toga i ništa... isto čak i nakon što sam rodila 3 djece, možda sam ja fakat beznadan slučaj

ps. ako ovo sa sirupom uspije častim te jednom pravom gurmanskom večerom
Mužomlat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2010., 19:19   #245
166visoka, 50kg...nemogu se udebljati nikako...ljudi mi stalno govore da sam premrsava...htjela bi ja koju kilu gore, ali ne mislim da sam preeeemrsava... Kao sto vec netko rece na forumu, takve stvari govore puniji ljudi koji su vrlo vjerojatno zavidni
__________________
..neda se sreća zlatom kupiti..
martina7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2010., 11:11   #246
Quote:
martina7 kaže: Pogledaj post
166visoka, 50kg...nemogu se udebljati nikako...ljudi mi stalno govore da sam premrsava...htjela bi ja koju kilu gore, ali ne mislim da sam preeeemrsava... Kao sto vec netko rece na forumu, takve stvari govore puniji ljudi koji su vrlo vjerojatno zavidni
ako ti tako misliš onda znači i da nisi , taman si očito a dr. ti zavide na liniji
krasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 18:06   #247
ahh...17godina, 178cm 55 kg...-.-*..nikako se udebljat...a jedem konstantno...i to ne junk food(to stvarno rijetko kad, tj kad nemogu jest nesto normalno).. skoro sve sto mi padne pod ruku jeedem...bilo kada, stalno mogu jest ..i ako se udebljam maloo, to brzo nestane *smrc*..pila sam i B kompleks ali nikakve koristi od toga..
ima ko kakvu ideju?

jedino sto me tjesi je to da cu se udebljat nakon puberteta, tj tako kazu...iako mislim da me pubertet vec lagano prosao..tj nadam se...
chu_pikaboo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 18:12   #248
Quote:
chu_pikaboo kaže: Pogledaj post
jedino sto me tjesi je to da cu se udebljat nakon puberteta, tj tako kazu...iako mislim da me pubertet vec lagano prosao..tj nadam se...
to su i meni rekli pa niš od toga
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2010., 19:07   #249
Da, da... i da ću se udebljat poslije 30-te, pa ništa...
...i da ću se udebljat u braku (jel se računa nevjenčani muž?) - pa ništa...
... oke, da se razumijemo, ja uopće sebi nisam mršava... pogotovo od struka nadolje... ali ako netko ima recept kako nabacit 2-3 kile isključivo od struka naviše, nek se slobodno javi...
... inače, udebljam se ja kad više jedem i kad se ne živciram... ali to traje mjesec-dva, i onda u tjedan-dva ubitačnog tempa te 3-4 kile odu... ... a i ne želim se nezdravo debljati (od preslatke i premasne hrane, jer mi ode u celulit, iskljuičivo...) nego onako - zdravo udebljati... jedem puno kruha i tjestenine, ali nije ni to dovoljno... čini mi se da od zdrave hrane nema ni kila...
sagena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 19:22   #250
Pozdrav svima...mršava sam od malena, takva mi je genetika. Imam izrazito tanke udove, uski struk, nemam bokove ali imam guzicu.
Nikada mi nijedan muškarac nije rekao da sam mršava ali zato debele žene uvijek dobace neki komentar...i to je tako...debelim ljudima nitko ne govori u facu da su debeli i masni i da su im žile obložene salom ali zato nama mršavima uvijek to skresaju u facu.
Sada sam u braku i mome sam mužu najljepša na svijetu.
Vježbam pet puta tjedno u teretani,igram tenis, dobila sam lijepe mišiće na rukama i nogama, podigla sam guzu i ojačala leđa, izgledam ko atletičarka. Jedem mnogo manjih obroka dnevno, puno mesa (svaki dan za ručak jedem meso), tune, povrća, puno kruha, voća, sira, izbacila sam šećer potpuno (to ne znači da ne jedem kolače), u biti jedem sve...i nikad se nisam bolje osjećala. I nije me uopće briga što me neka debela baba pita jedem li ja išta Jesti u macdonaldsu, jesti puno masnog i majonezu je pogrešan put, nemojte to raditi! Bitna je tjelesna aktivnost i unos raznovrsne hrane tokom čitavog dana.
mala tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 12:41   #251
Quote:
mala tija kaže: Pogledaj post
...debelim ljudima nitko ne govori u facu da su debeli i masni i da su im žile obložene salom ali zato nama mršavima uvijek to skresaju u facu...
.
Potpisujem...
Makar to više progovara zavist, nego sama činjenica da je netko - mršav...
sagena is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2010., 16:51   #252
Da, slažem se da je to zavist.
Vidjela sam par postova prije da par cura pita kako ojačati gornji dio tijela - vježbanjem!
Radite sklekove, leđnjake, suprotna ruka-suprotna noga,stabilizatore, vježbajte triceps i biceps. Ja vježbam intenzivno već 2 mj i vide se rezultati. Mršava jesam, ali sam čvrsta, nisam mlohava i ne izgledam neuhranjeno.
mala tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 16:57   #253
da se i ja pridruzim....kod mene je malo drukciji problem,od kada je moja princeza,prije godinu dana,stigla na svijet smrsavila sam 5 kg i sada sa svojih 167 imam 50 kg-mozda ne zvuci strasno ali izgledam kao vjesalica i gdje god me dirnes-kost. kod mene je malo drukcije jer ja ne mogu jesti,nista mi nije fino i kad sam gladna i otvorim frizider samo ga nazad zatvorim.nemam nikakve zelje i nista mi se nejede,a ono sto pojedem pojedem radi reda da se ne srusim od gladi.prije sam uzivala u hrani i voljela sam papati,uvjek sam bila mrsava,ali ne ovako. osjecam ja i sad glad,ali nista mi nije toliko fino da se napucam do besvjesti. imam nekada osjecaj da sam ljena jesti.neznam sta mi je,ali uglavnom bar 5 kila moram nabaciti a neznam kako.
__________________
Moj ormar
blazer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 23:36   #254
Quote:
blazer kaže: Pogledaj post
da se i ja pridruzim....kod mene je malo drukciji problem,od kada je moja princeza,prije godinu dana,stigla na svijet smrsavila sam 5 kg i sada sa svojih 167 imam 50 kg-mozda ne zvuci strasno ali izgledam kao vjesalica i gdje god me dirnes-kost. kod mene je malo drukcije jer ja ne mogu jesti,nista mi nije fino i kad sam gladna i otvorim frizider samo ga nazad zatvorim.nemam nikakve zelje i nista mi se nejede,a ono sto pojedem pojedem radi reda da se ne srusim od gladi.prije sam uzivala u hrani i voljela sam papati,uvjek sam bila mrsava,ali ne ovako. osjecam ja i sad glad,ali nista mi nije toliko fino da se napucam do besvjesti. imam nekada osjecaj da sam ljena jesti.neznam sta mi je,ali uglavnom bar 5 kila moram nabaciti a neznam kako.
probaj uzimati proteine za debljanje.iste sam visine kao i ti-rodila sam prije 16 mjeseci i pala sam na jedvite jade nekih 46-47 kila.otkad sam počela pit proteine došla sam do 50kg(mjesec i pol dana).sad idem i u teretanu i znatno više jedem.
babyno1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 21:03   #255
Quote:
blazer kaže: Pogledaj post
da se i ja pridruzim....kod mene je malo drukciji problem,od kada je moja princeza,prije godinu dana,stigla na svijet smrsavila sam 5 kg i sada sa svojih 167 imam 50 kg-mozda ne zvuci strasno ali izgledam kao vjesalica i gdje god me dirnes-kost. kod mene je malo drukcije jer ja ne mogu jesti,nista mi nije fino i kad sam gladna i otvorim frizider samo ga nazad zatvorim.nemam nikakve zelje i nista mi se nejede,a ono sto pojedem pojedem radi reda da se ne srusim od gladi.prije sam uzivala u hrani i voljela sam papati,uvjek sam bila mrsava,ali ne ovako. osjecam ja i sad glad,ali nista mi nije toliko fino da se napucam do besvjesti. imam nekada osjecaj da sam ljena jesti.neznam sta mi je,ali uglavnom bar 5 kila moram nabaciti a neznam kako.
Ista stvar i kod mene.
Počela sam piti B kompleks i djeluje. Vraća mi se apetit po malo i dobila sam 1 kg. još 4 i super.
Usput, pijem i neki energetski napitak, ima ga u Lidlu za kupiti, poput Red bulla, a košta samo 6 kn. Ima 100% od preporučene dnevne količine B vitamina i stvarno ti daje apetit, a k tome je i fino.
To sam otkrila jer sam ga pila na dočeku (OK, s votkom, ali nije bitno ) pa sam drugi dan bila non-stop gladna.
Pearl21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2010., 23:52   #256
Pearl21, možeš li saznati točno ime tog napitka? I mene naime muči isti problem već godinama... jedno sam vrijeme uspjela nabacit koju kilu redovitim vježbanjem s trenerom.
twiggy88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 02:30   #257
Quote:
blazer kaže: Pogledaj post
da se i ja pridruzim....kod mene je malo drukciji problem,od kada je moja princeza,prije godinu dana,stigla na svijet smrsavila sam 5 kg i sada sa svojih 167 imam 50 kg-mozda ne zvuci strasno ali izgledam kao vjesalica i gdje god me dirnes-kost. kod mene je malo drukcije jer ja ne mogu jesti,nista mi nije fino i kad sam gladna i otvorim frizider samo ga nazad zatvorim.nemam nikakve zelje i nista mi se nejede,a ono sto pojedem pojedem radi reda da se ne srusim od gladi.prije sam uzivala u hrani i voljela sam papati,uvjek sam bila mrsava,ali ne ovako. osjecam ja i sad glad,ali nista mi nije toliko fino da se napucam do besvjesti. imam nekada osjecaj da sam ljena jesti.neznam sta mi je,ali uglavnom bar 5 kila moram nabaciti a neznam kako.
Mislim da je to kod tebe simptom depresije. Razveseli se nečim, prestani da brineš samo o detetu, počni da se hraniš normalno da ne bi navukla neku boleštinu. Izađi sa mužem u neki restoran, bioskop, pozorište, malo promeni svakodnevicu, videćeš da će se i apetit povratiti.
teranova is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 12:00   #258
ja isto imam malih problema s tezinom, nikad nisam gladna, ne jedem s gustom, pa mi je tesko nabit koju kilu....
prie par dana mi je jedna medicinska sestra preporucila napitak(u tetrapaku, 2 dl, zgleda ko cokoladno mlijeko), moze se kupit u biljnim ljekarnama, mozda i u obicnim...ugl. visoko je kaloričan i otvara apetit..
do not inhale is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 12:11   #259
Vi bar smete da jedete kolače do mile volje - bolje to nego bućkuriši iz apoteke.
teranova is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 00:42   #260
morat cu nesto poceti piti...
a mze biti i da mi se sve nagomilalo pa nemam volju za hranom..uglavnom i mene strah da se necu razboliti..morat cu vise paziti i terati se da jedem.
__________________
Moj ormar
blazer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:50.