Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2009., 00:41   #21
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mene ne boli kada joj ga stavim


Dobro je to da, nije nužno..ali ima nešto napaljujuće kada te ženska pita da ju pojebeš u guzu, da ju nježno rasturiš u šupak...

Pokretačici topika
Creeping Death is offline  
Old 30.09.2009., 00:41   #22
Quote:
Allesandra_21 kaže: Pogledaj post
A ti bi mogao i muskarcu zabiti...Dokazano je da muskarac koji voli dupe moze jebat i muskarca,i dosao bi u iskusenje tako da...
Imam ja druga koji to voli pa dogovorite se ha ?
to sam i ja čula.....muškarci koji vole ševiti u guzu da u podsvijesti maštaju o muškarcu.....
__________________
...sutra će pričati o meni..... ljudi neznaju pa lažu.....
leden@23 is offline  
Old 30.09.2009., 00:42   #23
Quote:
Allesandra_21 kaže: Pogledaj post
A ti bi mogao i muskarcu zabiti...Dokazano je da muskarac koji voli dupe moze jebat i muskarca,i dosao bi u iskusenje tako da...
Imam ja druga koji to voli pa dogovorite se ha ?
Ak preko tvoje guze upoznam njegovu onda bih razmislio i o njegovoj. Jel surađuješ?
Ramzes13 is offline  
Old 30.09.2009., 00:42   #24
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
ja sam vidio neku likušu što si je stavila dildo od pola metra u guzu.
to je već bolesno
__________________
...sutra će pričati o meni..... ljudi neznaju pa lažu.....
leden@23 is offline  
Old 30.09.2009., 00:43   #25
Quote:
Ramzes13 kaže: Pogledaj post
Ak preko tvoje guze upoznam njegovu onda bih razmislio i o njegovoj. Jel surađuješ?
__________________
...sutra će pričati o meni..... ljudi neznaju pa lažu.....
leden@23 is offline  
Received Infraction
Old 30.09.2009., 00:43   #26
Quote:
SSDM kaže: Pogledaj post
glupost, zena mora biti mazohista da bi uzivala u tome. Ja ne volim da me ista boli, a sto se tice uzitka, klitoris je na drugoj strani
žena mota biti mazohista???ma joj kad netko bubne onda bubne
vragolanka is offline  
Old 30.09.2009., 00:44   #27
Poznato je da je i supcic erogena zona tako da tko jednom proba mislim da se uvijek ponovno vraca...
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 30.09.2009., 00:45   #28
leden@, radiš li ti uistinu išta od ovoga šta melješ tu?







... mislim, obično ovoliko seru oni koji ne rade ništa.

oću dobit kartončić za ovo?

OT - mene nenormalno pali prizor kite u šupku, mislim da otud dolazi 85% mog orgazma tim putem.
grintava koza is offline  
Old 30.09.2009., 00:46   #29
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Poznato je da je i supcic erogena zona tako da tko jednom proba mislim da se uvijek ponovno vraca...
potpisujem....
__________________
...sutra će pričati o meni..... ljudi neznaju pa lažu.....
leden@23 is offline  
Old 30.09.2009., 00:51   #30
provao par puta....bilo je ruzno....prljavo...treba to bolje znat organizirat....jebiga kad sam amater.......jedva usao......mozda je bio samo gust u tome sto sam s gustom svrsio unutra.....
leon23 is offline  
Old 30.09.2009., 00:51   #31
Quote:
leden@23 kaže: Pogledaj post
Kaj ti surađuješ?
Ramzes13 is offline  
Old 30.09.2009., 00:52   #32
neki kazu da je analno banalno i oralno nije moralno, no oni nemaju pojma sto je uzitak
__________________
Courage is what it takes to stand up and speak;
courage is also what it takes to sit down and listen. 
tiger_boy is offline  
Old 30.09.2009., 00:53   #33
Quote:
leon23 kaže: Pogledaj post
provao par puta....bilo je ruzno....prljavo...treba to bolje znat organizirat....jebiga kad sam amater.......jedva usao......mozda je bio samo gust u tome sto sam s gustom svrsio unutra.....
kako to misliš - prljavo? nije valjda...?
grintava koza is offline  
Old 30.09.2009., 00:54   #34
Quote:
grintava koza kaže: Pogledaj post
leden@, radiš li ti uistinu išta od ovoga šta melješ tu?







... mislim, obično ovoliko seru oni koji ne rade ništa.

oću dobit kartončić za ovo?

OT - mene nenormalno pali prizor kite u šupku, mislim da otud dolazi 85% mog orgazma tim putem.
radim draga.....radim takav posao da mi je internet dostupan a između ostalog
imam i iphone pa sam Vam dostupna stalno.......
__________________
...sutra će pričati o meni..... ljudi neznaju pa lažu.....
leden@23 is offline  
Old 30.09.2009., 00:55   #35
Quote:
leon23 kaže: Pogledaj post
provao par puta....bilo je ruzno....prljavo...treba to bolje znat organizirat....jebiga kad sam amater.......jedva usao......mozda je bio samo gust u tome sto sam s gustom svrsio unutra.....
hihi sad si me sjetio,jednom je dragi inzistirao da mu dam u guzu baš taj put,a ja baš nisam bila spremna,problemi sa stolicom itd
i toliko je bio dosadan i ajde,da bi za 5 min nešto zasmrdilo,jako,jako,da vidiš kako mi je proradila stolica,kita mu više nije bila ružičasta,već smeđa,ali to je bilo samo jednom,možda se desi i opet.ali sma si je kriv
vragolanka is offline  
Old 30.09.2009., 00:58   #36
Quote:
Allesandra_21 kaže: Pogledaj post
A ti bi mogao i muskarcu zabiti...Dokazano je da muskarac koji voli dupe moze jebat i muskarca,i dosao bi u iskusenje tako da...
Imam ja druga koji to voli pa dogovorite se ha ?
Ja sam isto čitala to istraživanje kojim je potvrđeno da je muškarca gaya najlakše prepoznati po tome što svršava ženi u sve otvore.
chocolatecookie is offline  
Old 30.09.2009., 00:58   #37
Quote:
vragolanka kaže: Pogledaj post
hihi sad si me sjetio,jednom je dragi inzistirao da mu dam u guzu baš taj put,a ja baš nisam bila spremna,problemi sa stolicom itd
i toliko je bio dosadan i ajde,da bi za 5 min nešto zasmrdilo,jako,jako,da vidiš kako mi je proradila stolica,kita mu više nije bila ružičasta,već smeđa,ali to je bilo samo jednom,možda se desi i opet.ali sma si je kriv
sad si mi definitivno ovu predivnu predjesenju noc ucinila prljavom.
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Old 30.09.2009., 01:00   #38
Quote:
vragolanka kaže: Pogledaj post
hihi sad si me sjetio,jednom je dragi inzistirao da mu dam u guzu baš taj put,a ja baš nisam bila spremna,problemi sa stolicom itd
i toliko je bio dosadan i ajde,da bi za 5 min nešto zasmrdilo,jako,jako,da vidiš kako mi je proradila stolica,kita mu više nije bila ružičasta,već smeđa,ali to je bilo samo jednom,možda se desi i opet.ali sma si je kriv



jaadaaaaan, mislim da mu nije duuuugo palo na pamet
grintava koza is offline  
Old 30.09.2009., 01:05   #39
a jbg kad je on inzistirao,ja kažem ma nemoj sada nisma spremna,bilo mi glupo doslovno reći usrat ću se možda....
e jbg,kad je počelo smrditi,samo ga je izvadio i rekao idmeo pod tuš,smijala sam se ko nikad u životu.ali bar me taj dan odčepio,jer nisam par dana njatke!
vragolanka is offline  
Old 30.09.2009., 01:07   #40
Quote:
vragolanka kaže: Pogledaj post
hihi sad si me sjetio,jednom je dragi inzistirao da mu dam u guzu baš taj put,a ja baš nisam bila spremna,problemi sa stolicom itd
i toliko je bio dosadan i ajde,da bi za 5 min nešto zasmrdilo,jako,jako,da vidiš kako mi je proradila stolica,kita mu više nije bila ružičasta,već smeđa,ali to je bilo samo jednom,možda se desi i opet.ali sma si je kriv
To nekome može biti jako napaljujuće, scat....

Nije to tako strašno, ima puno gorih stvari koje ti se u životu mogu desiti, nego da malo uhvatiš govna kitom u ženinom šupku
Možda joj se i svidi taj pritisak unutra

zato analni s kondomom, obvezno, čist zdrastveni razlozi...

ne treba oko toga stvarati toliki paniku, ali ako imaš problema sa stolicom, proljev ili nešto tako, nečeš se ići jebati u šupak, osim ako vam to ne pruža nekakvo perverzno uživanje......što, ima i toga.

samo je porblem što smrdi jako u smislu da je teško oprati taj smrad, jednom kada se upije u kožu
Kondom lijepo skineš i baciš, ako i dođe do takvog susreta unutri.

kažem, ništa strašno....
Creeping Death is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger