Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2012., 19:39   #361
Quote:
pandaaa kaže: Pogledaj post
drage moje, ja obavila razgovor s dermatologicom i žena mi je rekla da čupanjem dlaka nastaje fenomen muške brade (dlake). zato, ako baš ne morate, bolje ne čupajte dlačice ako su svijetle i ako se ne vide prejako.
a valjda je normalno da neke žene imaju pojačanu dlakavost. moja dermatologica je ustanovila da u mom slučaju se ne radi o hirzutizmu. pozz
Da, ma licu se to desi.
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 22:20   #362
neka vrsta trajne epilacije je jedino pametno za taj dio lica, bar ja tako mislim
__________________
Sretno oženjen je tek onaj čovjek koji razumije svaku riječ koja njegova žena nije rekla.

Alfred Hitchock
tiburon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 02:34   #363
ima li jos koga na ovoj temi? jel netko isprobao egipatsku na trbuhu-grudima? dojmovi?
sandic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 10:56   #364
Quote:
sandic kaže: Pogledaj post
ima li jos koga na ovoj temi? jel netko isprobao egipatsku na trbuhu-grudima? dojmovi?
da.. isto kao i na ostalim dijelovima tijela.. samo treba izbjegavati one bijele dlačice bez pigmenta jer se one trgaju..
tina sch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 19:27   #365
jel netko depilirao trbuh s trakama? ako da koje su najbolje al da nisu baš preskupe?
__________________
Nimm nichts persönlich was andere über dich sagen, es ist ihre Realität und nicht deine.
JWoww is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2013., 19:41   #366
ja sam čupala s veet trakama u tamnocrvenoj kutiji. nakon toga je bilo crveno, ali se to sve smirilo i taman kad sam si mislila da će to biti ok, koža je pošizila i napravile su mi se potkožne akne. na trbuhu. i trebalo im je jako dugo da se smire i sad imam pun trbuh smeđih fleka mazala sam ih s cosmelovim mlijekom s aha kiselinama i povlače se, ali jako sporo.
tak da..ne znam. drugi put idem ili kozmetičarki ili nastavljam izbjeljivati :/
wakarimasen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2013., 12:46   #367
Quote:
JWoww kaže: Pogledaj post
jel netko depilirao trbuh s trakama? ako da koje su najbolje al da nisu baš preskupe?
Radije probaj sa šećernom pastom jer su dlake na trbuhu dosta mekane i vosak ih nerijetko potrga.
tina sch is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2013., 18:24   #368
Quote:
tina sch kaže: Pogledaj post
Radije probaj sa šećernom pastom jer su dlake na trbuhu dosta mekane i vosak ih nerijetko potrga.
problem je s tom šećernom pastom što ja očito ne znam rukovat s njom, kupila sam već 2 različite i sve mi se čudno razljepilo i ništa nije počupala :/
__________________
Nimm nichts persönlich was andere über dich sagen, es ist ihre Realität und nicht deine.
JWoww is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2013., 23:06   #369
ja sam prosle godine kupila neku pastu s kojom nisam znala rukovat onda sam ove odlucila potrosit to sto imam, ugrijala ju u mikrovalnoj, namazala na noge i pocupala s trakicama. islo mi je kao i s voskom samo sto sam u jednom pokusaju pola potrosila vec

a sto se tice dlacica na trbuhu, jednom sam bila u salonu na depilaciji voskom. nisu mi nestale kao sto sam se nadala da ce biti, a ne mogu svaki mj davati po 60kuna za to tako da sam odustala i prihvatila te dlacice.
itako nemam izbora.
djevojka-broj-8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2015., 21:28   #370
dlake na trbuhu

Vidim da je ova tema malo zastala al nema veze.
Mene zanima jel se mogu dlake na trbuhu skinuti veetovom kremom za brijanje (s njom skidam dlake i sa bikini zone jer najlakše mi idu tako ) ?
Napravila sam grešku i par puta sam britvicom obrijala par crnih dlačica oko i ispod pupka i normalno sad ih raste više i nekako su malo tamnije a inače imam jako malo dlaka i ful su svijetle i ni na jednom dijelu tijela nemam problema, osim na trbuhu.. eto baš me to muči!
weeke is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2018., 18:02   #371
Da malo ozivim ovu temu, ako itko i svraca ovdje jos

Jel itko ovdje mozda tretirao dlacice na trbuhu, ledjina, vratu, bradi, znaci te tanje (a tamnije) dlacice sa ipl-om kucnim aparatom?

Htjela bi probati ako se isplati, ali ne bi htjela kupiti to pa da nista ne koristi..

A na temi o ipl-u i slicno vidin da cure tretiraju samo noge, bikini, pazuhe, eventualno nausnice na licu, nemaju problema sa pojacanom dlakavoscu na ostalim dijelovina lica/tijela..

Jel ima jos koja cura koja dijeli moje muke? trazin bilo koje rjesenje..

Raspitivala sam se u salonu koji radi epilaciju laserom, i rekli su mi da su ove dlacice na licu i ledjima presitne i da ne bi bilo ikakvog efekta. To me vas bacilo u depru jer se onda moram pomiriti sa tin dlacurinama, a pretpostavljam ako ih ne moze ukloniti takav jaci profi aparat, da ne moze ni kucni ipl.
Ali ero, ipak da pitam ako je nekome mozda ipak uspjelo...
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:34.